Sobota, 29. február, 2020 | Meniny má Radomír

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 1386638
1 >
mínus indicator plus

 

Milý bojovník za gender, vy "moderní" tvrdíte, že keď niekto vo svojej hlave počuje hlas, to ešte neznamená, že existuje boh. Ale keď niekto vo svojej hlave cíti, že je niektoré z 50+ pohlaví, tak to je podľa vás vedecký dôkaz, že také pohlavie existuje. To by však znamenalo, že existuje nekonečné množstvo pohlaví, pretože potom je možné kombinovať tieto nové pohlavia navzájom a donekonečna vytvárať nové a nové pohlavia.
28.02.2020 7:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nájdite si to tu niekde, tuším tam som to čítal. Ale inak uznávate, že na jednu vec môže byť legitímne viac názorov? https://www.postoj.sk/vyhladav...
27.02.2020 15:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ďakujem za milú reakciu a preklad gender/rod, ja som skôr čakal niečo o tom, prečo je nevyhnutné do dohovoru o násilí vkladať povinnosť vyučovať gender (dobre, ideológiu vynechám) na školách - bolo "očakávateľné", že to bude kameň úrazu.
27.02.2020 15:00 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ejha, tak som určite hlupák, lebo nesúhlasím s pretláčaním gender ideológie do škôl a do zákonov. A vy ste vrchol evolúcie a humanizmu. Milujete ma vôbec?
27.02.2020 14:50 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Na Istanbulskom dohovore je sporná iba gender ideológia, nie ochrana kohokoľvek pred násilím. Gender je spochybňovaný na celom svete, je to paveda. Jedným z výsledkov gender ideológie je fiktívna existencia dnes už cca 50 pohlaví a skutočná existencia zmätených detí, ktorým túto ideológiu vtĺkajú do hlavy v postihnutých krajinách.Jedna mamička opisovala, ako žiačik prvého stupňa po takomto vymývaní mozgov prišiel s plačom zo školy, vraj "mami, ja som homosexuál". Časom to vyšumí ako delená strava.
27.02.2020 12:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Remišová vie počítať, má tri vysoké školy. S tým štadiónom len pripomenula najnovší škandál. To je hrozné, ako ľahko uveríme, že ten druhý, ktorý roky na najvyššej úrovni bojuje proti korupcii, je truľo a absolútny idiot.
 
mínus indicator plus

 

Remišova vie počítať, má tri vysoké školy. S tým štadiónom len pripomenula najnovší škandál. Nikde nehovorí, že štadión zaplatí celú sekeru.
 
mínus indicator plus

 

Majú horúčku a v dobe koronavírusu cestujú vlakom...
 
mínus indicator plus

 

Je to škoda, že sa plytvá zdrojmi na takého hračky. Keď začne prihárať, asi ich zakážu alebo zdania. Superautá sú pre mnohých navyše symbolmi nerovného rozdeľovania bohatstva, podobne ako kožuchy alebo šperky. V Grécku ich skupina aktivistov podpaľuje.
 
mínus indicator plus

 

Takže Oscary by sa mali udeľovať podľa kvót a na filmy by diváci mali chodiť povinne na základe povolávacích rozkazov.
24.02.2020 11:48 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Prieskum pre ľudí, ktorí si ho zaplatili, priniesol celkom iné čísla, toto je podvrh.
 
mínus indicator plus

 

To, čo zožerie hrdza a mole poisťovňa nepreplatí.
 
mínus indicator plus

 

Neboli to tí istí ľudia, tí druhí boli pozvážaní z vidieka. Je hrozná táto nenávisť niektorých ľudí z "KE" proti hlavnému mestu. Zažil som to na vlastnej koži na jednom školení v Košiciach, kde som bol omylom považovaný za človeka z Bratislavy. Tak dobre, urobme dve hlavné mestá. Keď môžu mať politické strany v Nemecku dvojité predsedníctvo (SPD, Zelení...), urobme si dve hlavné mestá.
 
mínus indicator plus

 

... Igor Matovič, ktorý opakovane spochybňoval protesty Za slušné Slovensko a s ich mladými organizátormi viedol otvorený konflikt... To je nejaké nedorozumenie, to mladí organizátori spochybňovali Matoviča, lebo si dovolil rezervovať námestie SNP, ale potom sa mu ospravedlnili.
 
mínus indicator plus

 

Spomenul som si na Ježišove slová: Nezhromažďujte si poklady na zemi, kde ich zožiera hrdza a mole (a oheň) a kde zlodeji vnikajú a kradnú.Zhromažďujte si poklady v nebi...
 
mínus indicator plus

 

Či by už schôdza bola otvorená, alebo nie, to je asi jedno, marketingový efekt už bol dosiahnutý oznámením o úmysle darovať peniaze. Bolo by slušné počkať, ako sa pani Blahová a ostatní vyjadria, veď ešte nič nevieme. Ich osobné histórie sú dobre známe, bolo by možné, aby sa zmenili zo dňa na deň?
 
mínus indicator plus

 

Dotované je uhlie a uhoľné elektrárne a investičnými stimulmi v stovkách miliónov aj výroba spaľovákov v Nitre, Trnave a Bratislave. Oproti tomu je 6 mil. na elektromobily omrvinka.
 
mínus indicator plus

 

Dotované je uhlie a uhoľné elektrárne a investičnými stimulmi v stovkách miliónov aj výroba spaľovákov v Nitre, Trnave a Bratislave. Oproti tomu je 6 mil. na elektromobily omrvinka.
 
mínus indicator plus

 

Keď sa započíta údržba a spotreba, elektromobil je lacnejší už dnes. Len niekto sa musí štvať v jednom kuse a nevie si urobiť ani 15 - 30 minútovú pauzu raz za deň (tým nemyslím Vás), ani keby tým sám zachránil planétu.
 
mínus indicator plus

 

Tu kopec ľudí presne vie, čo je budúcnosť, len taký nemožný VW sa ich neopýtal a investuje miliardy (o Tesle a Čínskych automobilkách ani nehovoriac) do elektromobility: V skratke: Do roku 2028 chce mať Volkswagen 70 elektrických modelov (pôvodný plán bol 50) Komplexný program na dekarbonizáciu koncernu Volkswagen Do roku 2050 chce byť automobilka absolútne bez CO2 Radikálna zmena hlavne v súvislosti s ochranou klímy Generálny riaditeľ spoločnosti Volkswagen, Herbert Diess povedal, že Volkswagen preberá zodpovednosť s ohľadom na kľúčové trendy a bude sa chcieť držať parížskej klimatickej dohody. V nasledujúcich rokoch bude automobilka systematicky zosúlaďovať výrobu tak, aby pri nej vznikalo čo najmenej CO2. Až kým sa dostane do bodu úplnej CO2 neutrality. Skupina Volkswagen stanovila míľniky vo všetkých oblastiach, ktoré sa majú dosiahnuť v nasledujúcich rokoch na ceste k úplnej dekarbonizácii do roku 2050. https://www.teslamagazin.sk/vo... https://www.mojelektromobil.sk...
 

1 >

Najčítanejšie na SME