Piatok, 20. september, 2019 | Meniny má Ľuboslav(a)

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Citadela5
1>
mínus indicator plus

Vidzeli ste už dačô takô...   Vidzeli ste už dačô takô...

Najprf cicováňije ze avíza o výmazé ešče jenného príspefku mojé, ket som reaguvala na Mikiho , kerý né a né si vykoumat to videjó ze šnicláma... ,, Vas diskusny prispevok: jagto, ze si prehledel tote pi ar - ofske snicle, kerych sa mocne ruky M. S. s priborama medzi prsty, dotkli ass naservirovane na tanijeri... ? Sag si kukni str. Fici z 28.2. 14:34, gde su rozne memy, bilbordy a aj to videjo tam zbadas, ak si teda dostatocne sustredeny. " Jag kukám, tag kukám, pátrám po zdóvodňeňí výmazu a nyšt... Normálňe, aňi slofka o grafickém upozorňeňijí na príspevok a ani to obvýklé ,,mimo témy"... Asik sa nenašél žánný bot ze kódeksu, kerým by potverdzéli jeho neadekvánnosc... Totok je už tagríčeno, přespřílišné ze kola ven ! :-)
06.03.2019 0:01 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

To, ale mohla byť   To, ale mohla byť

a) nekompromisná sebakritika, alebo b) skrytá výzva na duel ... snáď len slovný. :-))
05.03.2019 23:51 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ó, to sú zaujímavé súvislosti   Ó, to sú zaujímavé súvislosti

milá teta Magda, je určite príjemné sa takto dodatočne dozvedieť o obľúbenosti Vašich neterí... Z ich blogov presvitalo niečo éterické a hlboko citové a citlivé... Jeden čas som si občas prešla aj web stránku A. S. s úchvatnými fotografiami,priťahovali pozornosť svojou originalitou. Nuž, na Slovensku ťažko hľadať férový prístup k talentom, keď sa presadzujú iné, plytké hodnoty.
05.03.2019 23:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Teraz píšem na laptope,   Teraz píšem na laptope,

ten nie je môj, na ňom sa len tak zľahka dotýka klávesov,nie ako na mojom pí sí. Do tých môžem búchať razantnejšie, ale na množstve preklepov sa ozdiel neodráža. To ,,klkání" niečo aj znamená ? :-)
05.03.2019 15:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Áno, pamätám si ju...   Áno, pamätám si ju...

taktiež ma občas zarazili niektoré jej reakcie, raz som aj ja na ňu zareagovala, namiesto konkrétnej odpovede spomenula nejakých gumených macíkov :-) Týkalo sa to tých fanatických futbalových fanúšikov, pokrikujúcich primitívn heslá na štadiónoch. Mala som vtedy z nej pocit, že jej až tak neprekážali... Ako blogerka však bola dobrá... Pracovala na onkológii, možno sa tak vyrovnávala s tým náročným prostredím.
05.03.2019 15:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

A nebude to aj tým,   A nebude to aj tým,

že niektorí klikáči možno majú viacnásobnú hodnotu kliku na mínusku , napr. keď je to nejaký honoris blogeris, ergo s titulom VIP či iným ? Alebo, ako ja zvyknem hypotetizovať, že ten iksypsilon buď má svoju partiu, s ktorou má pakt uzavretý o jednotnom klkaní na tých ktorých oponentov, alebo si zriadil viacero kont... Každý máme nejakú tú muchu, ale že až s takým likvidačným účinkom ? ! :-)
05.03.2019 15:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Viviane2,   Viviane2,

môžem potvrdiť terapeutické účinky zapájania sa do diskusií, minimálne, čiastočne odpútajú od naakumulovaných starostí o najbližších, ktorí sa ocitli v zložitých situáciách a východiská nevidno. Aj keď, sú témy a výmeny názorov s niektorými diskutérmi, ktoré človeku zdvihnú hladinu adrenalínu a aj tlak a pulz, ale sa dá pri nich odosobniť. No a neférové ťahy podaktorých, ktorí sa ,,liečia" bezdôvodnými, úkladnými výmazmi, spoliehajúc sa na vyťaženosť tých, ktorí by mali dôkladne posúdiť opodstatnenosť nahlásenia, ale asi nestíhajú. Takých sa pochopiť dá len ťažko, ani vo sne som si nedokázala predstaviť, že rozumný tvor sa v takom chorom prvku komunikácie dokáže nájsť a doslova si v ňom bahniť. Nuž, bolo to pre mňa nové poznanie, a je mi ľúto, že samotný kódex tomu nedokáže zabrániť...
05.03.2019 13:44 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ó, Janka,   Ó, Janka,

pre mňa dobrodružná téma, toté počiatky s pí sí vôbec... Na četovanie som ani náhodou vtedy nepomýšľala, neznášam také tie turbokurzy, keď tie kybernovinky hustia do hláv laikom profíci, čo nechápu, že sú aj typy tzv. ´step by step´. O individuálnom prístupe k nim ani nehovoriac. Tam sú korienky mojej skorofóbie pred zmenami a inováciami , kt. ohlasuje počítačová či internetová firma... Syn sa pokúšal o to moje indi - vindi školenie, ale za cenu škriepok a odbiehaní od monitoru :-) Avšak zverejnenie povestných zoznamov za jednotlivé kraje boli mojou motiváciou,kvôli kt. som sa ku klávesnici vrátila, ale nielen... Naivná som sa zapojila aj do diskusií na Sme, v období, keď sa na Slovensku diali podivné veci, okolo Muftiho, Slotu a pod. Nadchli ma však ale aj mnohé blogy autoriek, kt. už prestali s písaním, aspoň tu, na str. Sme, možno to už zabalili navždy...Alenka Sabuchová, minule som objavila jej meno v titulkoch ako scenáristku k niektorému zo seriálov,úplnou náhodou pri prepínaní kanálov, ale aj tuším Strachanová, Vlčková ( asi sestry ?), no a veľmi sympatická osôbka Martuška Macošková ako aj už, žiaľ nebohá Magduška Kotulová... Samozrejme, aj niektorí ďalší, doteraz píšúci. Aj moje hudobné linky si s radosťou vypočuli a za ne aj poďakovali,a , tak sme si chvíľu vymieňali s niektorými diskutérmi svoje preferencie... Nikto nás za to nesankcionoval, až od istých čias... Ty si milá Janka, rodená extrovertka, na rozdiel odo mňa, prekypuješ energiou aj fantáziou, čo je fajn :-) S hudobníkom J. N. mám istý ,,citový" problém, kt. začal v období, keď sa odhalili isté fakty z jeho minulosti, ale , keď prijal to ocenenie, osobne od Putina, tak to ma sklamal už veľmi, veľmi. Z jeho repertoáru sa mi páčia niektoré ako Kometa a ďalšie, ale neviem v sebe prekonať ten rozpor a tak ho už pár rokov nepočúvam. Ja som už raz taká , ako som už raz poznamenala, ,,z inej planéty". :-)
04.03.2019 15:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Čo na mojom vymazanom príspevku   Čo na mojom vymazanom príspevku

nesúviselo s témou článku... ?! ,,Nech uz mame po volbach prezidentskych, aby sa ten zamoreny vzduch konecne vycistil, nielen ten... najefektivnejsi ,,filter" ma v rukach tentokrat zena. Suita okolo mistera Propera sa akosi neosvedcila. " Dovod zmazania prispevku: prispevok nesuvisi s temou clanku V úvode som zakomponovala aj Rašiho sympatizantov, ktorých moje príspevky dosť vytáčajú, viď expresné kliky na mínusy...
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Ach, Miki...   Ach, Miki...

aj Teba nejaký Brutus zapichél ot chrpta, alebo si, ako píše viviane2, to bola diskutérska sepuka / harakiri ? Predpokladám, že si sa vyjadroval ku prezidentskému kandidátovi (?)
 
mínus indicator plus

...   ?   ...   ... ? ...

Viac z pozadia bio junior olympiády vyšlo na povrch : https://kosice.korzar.sme.sk/c... Vendetta jedinca s mimoriadne silno vyvinutým syndrómom samoľúbivého ega... Predvádzať sa pred tetuškami to je jeho ,,kätwók", osožnejší by bol niekde v provinčnej ambulancii...
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

P. precceda by mohél ponniknúť   P. precceda by mohél ponniknúť

razanné kroky, aby sa nekšeftovalo s hlasmi rómskych voličov za cigaretle a fľašku čuča a pod. Tuším, že aj Raši ako aj iní poslanci im môžu ďakovať za istý slušný počet hlasov, zrejme je v kolektíve košických Rómov velice obľúbený. - https://www.youtube.com/watch?...
 
mínus indicator plus

. . .   . . .

- keď ešte tou prezidentkou nie je...
 
mínus indicator plus

Prečo ale vopred,   Prečo ale vopred,

zatracovať p. Čaputovú a vyhlasovať ju za nedôveryhodnú kvôli straníckemu pozadiu, keď ňou ešte ani nie je, napriek jej vyjadreniam, ktoré nemajú nič spoločné s teátrom, ktoré predvádzajú niektorí z opačného tábora, o ktorých je známe, že ich ,,na výslnie" vyniesla terajšia koalícia, na čele so Smerom ? Ex prezident Kováč precitol až v situácii, keď ho pritlačili k múru mafiánskymi praktikami bývalí štbáci a skartováči. On tiež mal komunistickú minulosť, ináč by si nemohol budovať svoju kariéru v zahraničí, kam bol vyslaný. Takže, bude Vám ľahostajné, keby p. Čaputová pre podporu P. S. sa nestala prezidentkou a zas na niekoľko rokov sa tie temné sily zomkli a mali svojho spojenca v osobe ˇM. Š. či nedajbože, Š. H. ? Ok, stav politiky je v SR taký žalostný, že jeho zakonzervovanie by už bolo absolútnym armagedonom. Verte si, čomu chcete, čas ukáže či svitne šanca pre spravedlnosť a zákonnosť...
 
mínus indicator plus

Pán Máj,   Pán Máj,

naliehala som , nebodaj, vo svojom príspevku, aby ste naň expresne zareagovali ? Ja som Vás nijako nesúrila... Zato, s odpoveďou neotáľal nick dati z l. , kt. zdieľa Vaše názory. Občas sa na diskusnom fóre stáva, že sú niektorí diskutujúci multinickoví a tak sa odreagúvajú rýchlejšie :-) Už som spomenula, že p. Čaputová má aj celú škálu iných darcov pomimo šéfa P.S. Jej názory a vyjadrenia nenesú stopy dogiem a nie sú zaťažené komunistickou ideológiou... Ak ste také v jej postojoch vycítili, tak skúste uviesť nejaké tie pre ňu charakteristické znaky. Nepoužíva ničnehovoriace frázy ani populistické floskuly... Ľudia už majú plné zuby plíživého rozkladania demokracie,som si istá, že p. Čaputová bude presadzovať tie pravé hodnoty demokracie a nebude spochybňovať záväzky SR voči EÚ a NATO ako ten zástup čakateľov na pozíciu prezidenta. Je jasné, prečo tejto klike vyhovujú takmer všetci z nich. Nevraviac o zabezpečení beztrestnosti po voľbách. Je neseriózne škatuľkovať p. Čaputovú ako nejakú vazalku komunistov. To je len jeden z trikov ako odradiť ešte váhajúcu skupinu voličov. Už len táto ,,visačka" je jasným dôkazom, že ste apriori proti jej osobe a preto som použila to ,,brojíte".Áno, poznám tie dobroprajné rady o čajíkoch či šúchaní nožičiek pod stolom či vlažnom kúpeli nôh a pod. Dík, nejako si poradím aj bez tých odporúčaní :-)
 
mínus indicator plus

Nuž, to je Vaša súkromná vec,   Nuž, to je Vaša súkromná vec,

akurát, že doterajšie aktivity p. Čaputovej svedčia o jej nestrannosti a rešpekt pre spravodlivosť a zákonnosť. Takže, tí ostatní v rade, čo boli a aj sú všelijako poprepájaní s terajšou mašinériou, ktorá tu rozkladala demokraciu aj cez konšpiračné médiá, ale aj inými spôsobmi, nech majú zelenú ?! Hm...
 
mínus indicator plus

Práve že,   Práve že,

v tej kauze pezinskej skládky p. Čaputová preukázala, že je na strane občanov a ako prezidentka, predpokladám, že sa nenechá ovplyvniť tou, alebo onou,záujmovou skupinou. Ako prezidentka nemá vplyv na tendre či iné záležitosti, z ktorých môže Š. či jeho strana profitovať. Čaputová má pomerne dosť darcov aj mimo politic. strany, kt. ju podporuje. Ja sa Vás taktiež spýtam, koho by ste volili z toho zoznamu kandidátov, keď Vám ona osobne nesedí ? ! Kto z nich spĺňa kritériá dľa Vašich predstáv ?
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME