Sobota, 29. február, 2020 | Meniny má Radomír

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: KGBácky Kremeľ
1 >
mínus indicator plus

 

Nie, že BY zodpovedal aj zodpovedá! Existujú aj nahrávky, kde Sprostás otvorene žobre peniaze od KGBákov, takže to je úplne jasná kolaborácia a vlastizrada!
 
mínus indicator plus

 

Blaha tieto nenávistné splašky šíri na facebooku už nejaký rok. Až teraz to zachádza do totálneho extrému, keď vedome šíri očividné klamstvá a podnecuje nenávisť. Totalitní otroci a dezinfo tupelá už vyzývajú k násiliu na rodinných príslušníkov prokurátora Honza. Toto už prekračuje akékoľvek hranice a ja sa iba čudujem, že Honz na ten výkal ešte nepodal trestné oznámenie.
 
mínus indicator plus

 

Ale vám to trvalo, súdruhovia! To čo ten zbytočný komunistický parazit a spolupáchateľ posledné dni a týždne predvádza už prekonalo aj fašistické kotleby a dezinfo scénu, a to už je teda čo povedať. Treba tú KSSmerácku rakovinu vo februári odstrániť!
 
mínus indicator plus

 

S úžasom stále sledujem tú kvalitu rozlíšenia kamier po meste v 21. storočí. To je 320x240? Z toho sa dá vôbec niečo identifikovať? Snáď len ten záznam z Obchodnej, kde Hossu zabil Henryho mala normálnu kvalitu.
 
mínus indicator plus

 

Pane bože, vy ste tu nejakí kolegovia z chránenej dielne, či len klasicky ste si odskočili zamudrovať z pohlavných správ? Takže keď je politická strana legálna a registrovaná na Ministerstve vnútra, tak jej členovia môžu beztrestne páchať trestné činy? To je niekde zo skrípt zo Sládkovičova? Komentovať rozsudok a tvrdiť, že výroky za ktoré súd potrestal neonacistu Mazureka je pravda nie je ničím iným ako schvaľovaním trestného činu! To je neuveriteľné, čo za sprostosti ste vy schopní tu trieskať! A takíto ľudia chcú riadiť štát!
 
mínus indicator plus

 

§ 422 Prejav sympatie k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd § 423 Hanobenie národa, rasy a presvedčenia § 424 Podnecovanie k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti § 338 Schvaľovanie trestného činu Čiže aj zločinec Fico aj kotlebovský neonacista Mazurek spáchali trestné činy. To že ten blahovský a totalitný fašistický odpad šíri ešte v tejto súvislosti aj tupé klamstvá len dofarbuje, čo sú KSSmerácki zločinci a kotlebovskí fašisti zač!
 
mínus indicator plus

 

Fašista, attention whore a psie oči. Ja som si to v záujme zachovania psychického zdravia radšej nepustil, lebo som presne aj takúto "debatu" očakával. Ale v tomto má Hlina pravdu. Veď aj ten člen fašistickej ĽSNS, ktorého nedávno obvinili za prechovávanie nazi materiálov sa obliekal do nacistickej uniformy a vycapil to na facebook. Čistý úchýl. A fašista Kotleba nech sa pozrie na tie pokuty od ÚVO, ktoré jednu za druhou dostávali za tendrovanie na BBSK. Je to rovnaký zlodej ako zločinec Fico, navyše dilentant s bandou neschopných babrákov a hlupákov, ktorí vedia len bliakať nenávisť.
 
mínus indicator plus

 

Áno a mohli byž tiež predčasné voľby, lenže by s najväčšou pravdepodobnosťou zločinci znovu zostavili vládu a dnes je vidieť, že Súmračná nemá problém už ani s fašistami. Takto budeme mať šancu na normálnu vládu nie pokračovanie organizovaného zločinu na ďalšie 4 roky. Po vojne je každý generál.
 
mínus indicator plus

 

KSSmerácki zločinci. Pekne po kope. Doniesť si na snem Kaliňáka, Glváča, ale aj toho sluhu Gašparoviča, ktorý poslúžil na vymenovanie Čižnár zodpovedného za tú stoku na GP, je pľuvanec do tváre tým posledným mentálnym subnormám, ktoré tejto bande zlodejov ešte veria. Keby bola táto gubernia právny štát, Trnka s Počiatkom už bručia a spievajú vo väzbe!
 
mínus indicator plus

 

Toto je presne dôsledkom vládnutia politických zločincov na čele s KSSmerom, ktorý si zo zákonov a ich vymožiteľnosti urobil trhací kalendár. Najmä vtedy, ak sa to týka ich osobne a našich ľudí. Potom si tu arogantní imbecili, patrične motivovaní, robia, čo chcú a svojím konaním ohrozujú životy slušných ľudí.
 
mínus indicator plus

 

Asi ide ďalšie Bruchove video do obehu v pondelok :)
 
mínus indicator plus

 

Asi by sa to ešte chcelo naučiť aj po anglicky, keď tu už cituješ anglické texty. Jasne sa tam píše "in the past" a pár klikmi sa dá dohľadať na internete, že Soros dlhodobo podporuje Via Iuris pre ktorú Čaputová pracovala. Ako to súvisí s jej aktuálnou prezidentskou funkciou už vedia asi len myslitelia tvojho formátu, ale je tam Soros a to zrejme stačí.
 
mínus indicator plus

 

Naozaj očakávaš, že ti na toto nejaká kotleba odpovie? :) Nádherne to ilustruje ten dealer kokaínu Radačovský, ktorý sa rozkmotril s kotlebovskými fašistami. Vykšeftoval flek za rozsudok ku Kiskovi a potom im dal košom, lebo odmietol prispeivať do straníckej pokladnice. Toto sú ich skutočné charaktery, "toto" tu chce robiť akýsi poriadok v spoločnosti a s neprispôsobivými. Ako inak peniaze až na prvom mieste :) Okrem hlúposti a nenávisti to nič viac zo seba nevydávi. „Nebudem robiť žiadnej politickej strane a hnutiu PR tým, že budem prostredníctvom takejto strany alebo hnutia poskytovať finančné príspevky, pretože to považujem za neetické a nemorálne, nech by sa to týkalo akejkoľvek politickej strany. O to viac, že by sa mohlo stať to, že môj finančný dar niekto označí nesprávnym číslom,“ dodáva Radačovský. https://www.aktuality.sk/clano...
 
mínus indicator plus

 

Dosť, že nás okradli o miliardy eur na tendroch a eurofondoch, ešte by tá organizovaná zločinecká skupina chcela položiť svoje špinavé zlodejské paprče aj na zlato.
 
mínus indicator plus

 

Treba si pripomenúť, že zločinecký KSSmer je 13 rokov pri moci a s neprispôsobivými Rómami neurobil vôbec nič. Takže zločinec Fico by mal radšej držať svoj pysk.
 
mínus indicator plus

 

Môže to byť aj nejaký z fanúšikov, on vykrmuje celkom zaujimavé panoptikum tragédov ála pohlavné správy. Teraz sa bude vykrúcať a konšpirovať, však iné ani nevie, čivava uplakaná podvodnícka.
 
mínus indicator plus

 

Už som sa obával, že nám to dnes nepríde osvetliť nejaká mentálna subnorma. Kto iný môže byť zodpovedný za zločiny KSSmerákov ak nie Dzurinda a Radičová?!!
 
mínus indicator plus

 

To akože tých pár búd nazýva vianočné trhy? A ešte k tomu ten kolotoč. Je úplne jasné, že takým nevkusom a trapasom môže byť jedine ten retardovaný plagiátor a vlastizradca.
 
mínus indicator plus

 

Takto vyzerá úpadok školstva v praxi po 13 ročnom rabovaní KSSmeráckych zločincov.
 
mínus indicator plus

 

Keď to nepodpíše, zločinec Fico bude bliakať, že je sociálny netvor. Ale Zuzana má schopnosti to vykomunikovať ako obyčajné korumpovanie voličov a tupelá, ktoré ju nenávidia nepresvedčí aj tak nikdy.
 

1 >

Najčítanejšie na SME