Štvrtok, 9. júl, 2020 | Meniny má LujzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 1321102
1 >
mínus indicator plus

ale o to predsa nejde!   ale o to predsa nejde!

nám, slušným ľuďom, ide predsa o to, aby pán prezident kiska úspešne kandidoval na pána predsedu vlády kisku! Čo nás po brežnevovi? Slušní ľudia všetkých krajov, spojte sa!
 
mínus indicator plus

tak, správne   tak, správne

nenačim zabudnúť na výskumy z päťdesiatych rokov, kedy sa najďalej dostali vedci v zssr: zistili, že podľa fyziognómie, /podľa čŕt tváre, pre väčšinu diskutujúcich/, dá určiť, kto je kriminálnik, resp. akého trestného činu sa v budúcnosti dopustí. Bohužiaľ, výskum nepokračoval. Dnes by sme bez problémov mohli zavrieť ficiaka and. comp. a vládol by nám osvietený dobrý anjel kiska. Ajsha, dobrý postreh +
 
mínus indicator plus

hybridná vojna   hybridná vojna

toto sú jej výsledky. rozvrátená amerika, rusmi dosadený prezident. u nás sa hybridná vojna prejavuje zatiaľ inak: ruskí motorkári, spolu so slovenskými brancami, plánujú útok na jadrovú elektráreň v bohuniciach. Zistil to bojovník proti konšpirátorom, priekopník kritického myslenia pán smatana, asistent poslanca pána budaja, ktorého fedor gál lživo označuje za eštébáka. Ľudia, bdite!
 
mínus indicator plus

hríb sa snaží   hríb sa snaží

ide sa pretrhnúť: veľmi by chcel rovnaký metál, ako dostal od kisku podobný veľduch, všeobecne akceptovaná osobnosť, ktorá , rovnako ako hríb by za slovensko dušu dala, pán kaščák https://www.youtube.com/watch?...
04.09.2018 17:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

dievča, pozor na priania!   dievča, pozor na priania!

môžu sa vyplniť. V spločnosti vládnu úplne iné nálady, ako si vy v mimovládkach myslíte. Daj bacha, lebo ak je naozaj na ťahu mlčiaca väčšina, môže s mimovládkami spraviť krátky proces. ľudia nie sú blbí, ako si vy myslíte. Vedia, že sk predsedníctvo bol spektakulárny úspech napriek tebe, ktorá si sa rozhodla, že na slávnostnej recepcii nenačim podávať kaviár a lososa, stačia sardinky v oleji. Šak ušetríme. je to tvoj n ázor, o.k. ale ten cirkus okolo... mimovládky.
 
mínus indicator plus

chlapče,   chlapče,

tvoja miera vzdelania a tvoja masa informácií ti nedovoľuje plnohodnotne sa zapojiť do trošku odbornejšej diskusie. Poviem to aj inak, aby si ma pochopil: o veciach o ktorých "diskutuješ", nemáš ani šajn. Ale nie je to celkom tvoja vina: zhusta v "serióznych" tlačovinách publikujúci autori majú tiež žabací rozhľad, čo im nebráni poučovať všetkých naokolo. Ale dám ti radu: dávaj si pozor. Ľavičiari, na koniec vždy revolucionári, nechajú revolúciu požierať takých, ako si ty. Ľahko sa ti môže stať, že liberáli = ľavica, ťa pošlú na prevýchovu do kaviarne. K lyžičke.
03.09.2018 14:04 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

20%   20%

strana pána štefunka
02.09.2018 16:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

ale opisuješ. ja som prvý vyzýval voliť pána prezidenta za pána premiéra ........ vyprosujem si, aby prezradené stretnutie pána prezidenta kisku s pánom filantropom sorosom bolo označované za "sorosmániu" a vydávaná za znak mentálnej retardovanosti pána prezidenta! .... zlodejskú mafiu, obývajúcu komplex bonaparte vidím. A počujem aj hlasy neslušných, že pán prezident podniká na bašternáka, to si chcel povedať? A spomínam si na pána sulíka, ktorý bojuje proti tejto zlodejskej mafii: v druhej najvyššej ústavnej funkcii chodil za hlavou zlodejskej mafie, akýmsi kocnerom a referoval mu dôverné informácie z parlamentu. Tiež si nechal robiť personálnu politiku SAS kočnerom a t.p. A preto,ako som povedal vyššie: strana pána prezidenta kisku 80%, strana štefunka 0%, inak tú mafiu nezničíme. Bol by v tom čert, ak by páni kiska so štefunkom, s ich usa skúsenosťami a podporou filantropa pána sorosa nezvíťazili
02.09.2018 16:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

opisuješ odo mňa,   opisuješ odo mňa,

ale to nevadí, som rád, že máš správne názory a teda si slušný človek. Tu je môj príspevok, ktorý si odpísal: " kiskova strana preválcuje celú sk politiku. Vznikne tesne pred voľbami a ako mimoparlamentná spustí projekt resocializácie segregovaných rómskych komunít na východe. Toto bolo predmetom rozhovorov pána kisku s pánom sorosom. Keď verejnosť uvidí okamžité výsledky spolupráce filantropa pána sorosa a dobrého anjela pána kisku, odovzdá strane pána kisku 80% hlasov. Preto fico tak útočí na pána kisku /a aj hlina, hoci ten je menej informovaný/. Zvyšných 20% získa strana ďaších miliardárov, slušných ľudí - progresívne slovensko. Dve víťazné strany prizvú do parlamentu aj iných slušných ľudí: pani nicholsonovú, odborníčku na školstvo a vzdelanie, pána galka, odborníka na tajné služby a sorosovo dieta pána šeligu. Opozícia nebude potrebná. Len treba zdvihnúť zadnice a voliť pána prezidenta za pána premiéra! 31.8.2018 12,58hod som rád, že nás slušných a rozhľadených je stále viac! Slušní ľudia všetkých krajín, spojte sa!
02.09.2018 10:41 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

podivné? nie, zákonité.   podivné? nie, zákonité.

títo novopohania, neoboľševici, radikálna ľavica ako v týždni, tak aj v sme /o denníku n ani nehovorím/, sa vždy rozdelia do frakcií a útočia na seba. Stalinisti a trockisti, napríklad. je to dejinná zákonitosť, o kt. je ale na týchto stránkach zbytočné diskutovať, lebo tu prítomní berú ako nezmysel, ak poviem, že "liberáli" sú vždy hodnotovo ľavičiari a VŽDY sa začnú radikalizovať, ako uzrel dokonca aj rumpli v týždni. no a ak poviem, že Smer aj s celým ficom sú hodnotovo čistá, konzervatívna pravica, tak dostávajú vyrážky. Kto forsíruje konzervatívne hodnoty ako rodina, národ, vlasť, štát, štátnosť, kresťanstvo? smer, alebo SME? A je jedno, či z vypočítavosti, alebo z presvedčenia. Pohodlne sa usaďme a sledujme zákonitý bratrovražedný boj frakcií ľavice o to, kto je väčší demokrat a liberál. Pukance nesmú chýbať. Keď sa poharkajú škrabáci, je to overtúra. Veľké bratrovražedné finále nastane vo voľbách, keď si po krkoch skočia kiska, štefunko, sulík, matovič, hlina a ostatní slušní ľudia. Škoda, že víťaz je dopredu známy: štefunko s kiskom. Podporí ich soros tak, ako onehdá zaplatil boj proti mečiarovi, ako sa prekecol šimečka. No a pointa: bodaj by títo ultraľavičiari zvíťazili. Do roka sa jednotlivé frakcie rozhádajú a povalia vládu, ako to už raz predvieli. No a nezorientovaní voliči uvidia naprostú bezradnosť, hodnotovú vyprázdnenosť a neschopnosť. Kiska bude žiarivým príkladom. Takže: pukance a pohodlné kreslo. Ľavičiari si zahryzli do krkov.
01.09.2018 9:33 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

prepáčte, zabudol som   prepáčte, zabudol som

v dnešnej dobe, keď protivník na ideologickom fronte silnie, kritizovať správne orientovaný časopis týždeň,ktorý presne vie, aká je jeho úloha v ideologickom boji s revanšistickým a maloburžoáznym smerom, je priamym útokom na našu myšlienku: konečné víťazstvo slušných ľudí. Autor pamfletu, pod ktorým diskutujeme, by mal verejne vystúpiť so sebakritikou. Po nej by ho starnícky súd slušných ľudí poslal na prevýchovu do bratislavskej kaviarne. Snáď nie je všetko stratené. Slušní ľudia všetkých krajov spojte sa a voľte Kisku!
31.08.2018 19:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

kritický podnet na rumpliho   kritický podnet na rumpliho

kňažko bezpochyby zradil, ako píše pán Mojžiš z týždňa. Pán Mojžiš sa nemýli. A autorovi rumplimu po vyjdení ďaľšieho čísla týždňa asi vyrazí poistky: určite nejde o posledný úder, ďalší, väčší, bude nasledovať: pán Mojžiš si zoberie na paškál tých, ktorí dostali mečiara do politiky, ktorí ho echt stvorili. A ktorým slovač a aj kňažko sadli na lep a mečiara volili. kňažko mečiara podporoval, lebo uveril propagande "lepších",ľudí, "elite" rovnako, ako drvivá časť slovače a aj kňažko. Oni sú tí, ktorí stvorili mečiara. Keď ich začal požierať, až potom začali kvičať a kvičia dodnes https://petrovic.blog.sme.sk/c... Rumpli by sa mal zaujímať o skutočných vinníkov, nie na dobromyseľnú, ale oklamanú slovač
31.08.2018 19:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

kiskova strana preválcuje   kiskova strana preválcuje

celú sk politiku. Vznikne tesne pred voľbami a ako mimoparlamentná spustí projekt resocializácie segregovaných rómskych komunít na východe. Toto bolo predmetom rozhovorov pána kisku s pánom sorosom. Keď verejnosť uvidí okamžité výsledky spolupráce filantropa pána sorosa a dobrého anjela pána kisku, odovzdá strane pána kisku 80% hlasov. Preto fico tak útočí na pána kisku /a aj hlina, hoci ten je menej informovaný/. Zvyšných 20% získa strana ďaších miliardárov, slušných ľudí - progresívne slovensko. Dve víťazné strany prizvú do parlamentu aj iných slušných ľudí: pani nicholsonovú, odborníčku na školstvo a vzdelanie, pána galka, odborníka na tajné služby a sorosovo dieta pána šeligu. Opozícia nebude potrebná. Len treba zdvihnúť zadnice a voliť pána prezidenta za pána premiéra!
 
mínus indicator plus

veľmi sa ohradzujem,   veľmi sa ohradzujem,

o prevrate začala hovoriť slušná, vzdelaná poslankyňa, kandidátka na prezidentku, pani nicholsonová. A správne hovorila
 
mínus indicator plus

dolu s vládou,   dolu s vládou,

s tou skorumpovanou mafiánsko-zlodejskou neslušnou čvargou! Po kuciakovi a martinke musíme urobiť prevrat a prevziať moc. Nebudeme sa babrať s nejakými voľbami, ficoidi nám do toho kafrať nebudú, po nastolení slušného štátu práva sa s nimi porátame. Predsedom vlády bude osvedčený, čestný politik pán kiska, ministrom vnútra pán matovič, ministrom spravodlivosti pán šeliga, ministerkou zahraničia pani nicholsonová. Do funkcií sa dostanú samí slušní ľudia, v spolupráci s americkými vyšetrovateľmi, ktorí majú skúsenosti s vyšetrovania kennedyho vraždy, vyšetria vraždu novinárov do dvoch dní. Prezidentom bude pán bútora, aby sám mohol čítať svoje prejavy. Veľmi sa tešíme na slušnú budúcnosť, kedy nás neslušní ficoidi, karaktery bélovia a kapitáni nebudú rušiť. Budú koncentrovaní na vybranom mieste. Naša spolonosť sa stane krásnou, multikulturálnou, budeme svorne nažívať s utečencami, ktorí nás obohatia. Slušní ľudia všetkých krajov, spojte sa!
 
mínus indicator plus

presne tak!   presne tak!

a toto sa nezmení, pokiaľ hlúpi neslušňáci budú voliť fica, bélu a kapitáňa!
 
mínus indicator plus

admin spraví   admin spraví

biznis es júžuaľ. umelo mi zníži karmu a vám dvom, vykastrovaným hovädám, nespraví nič. Následne môj príspevok scenzuruje. A to všetko za tónov laureátovej pesničky https://www.youtube.com/watch?...
 
mínus indicator plus

no, možno sú to historické postavy   no, možno sú to historické postavy

dostali dnes od kisku metál. Vyznamenaný bol aj organizátor pohody pán kaščák, takže tí dvaja sú v dobrej spoločnosti. Osobnosti. Porovnateľné. Vyznamenané.
 

1 >

Najčítanejšie na SME