Štvrtok, 27. február, 2020 | Meniny má Alexander

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: clearly enthusiastic but hardly talented
1 >
mínus indicator plus

 

Totalitní otroci a nenávistná dezinfo luza. Však sa pozri na iných portáloch aké panoptikum sa na tom súde zišlo na čele s pre-zi-den-tom! Zasa tam fňukajú a trieskajú sprostosti na základe dojmov a pocitov, ale že by si naštudovali trestný zákon to nie, lebo na to ani nemajú mentálnu kapacitu. A toto by tu chcelo vládnuť.
 
mínus indicator plus

 

Veru, Ukrajinci by ti o tom šírení strachu isto radi porozprávali. Je zábavné sledovať, ako vám putinofilným vlastizradcom a totalitným otrokom vadia think-tanky, ale KGBákovi by ste aj vlastnú mater predali. A ja keď si mám teda vybrať medzi tými think-tankami a totalitným zaostalým KGBáckym Ruskom, tak si radšej vyberám ten think-tank. Pretože v tomto svete štátiky ako Slovensko vždy nejakých spojencov potrebujú a na svetový a dejinný vývoj majú asi taký vplyv ako prd vo vetre.
 
mínus indicator plus

 

Brucho to už má zrátané, hodili cez palubu. Za tú vraždu a podvody z ktorých už je tiež obvinený to nič iné ako doživotie nebude. Teraz je už len otázka, či príde aj na kamarátov zločincov z KSSmeru, Haščáka u ktorého pral špinavé peniaze, Trnku ktorého korumpoval a ďalšie a ďalšie známe mená z Threemy.
 
mínus indicator plus

 

Máš to v tom článku na N-ku: "Magnitského zoznam je celosvetový nástroj využívaný Spojenými štátmi proti zločincom zodpovedným za porušovanie základných ľudských práv alebo za korupciu. " Brucho nám vďaka organizovanej zločineckej skupine KSSmer spravil fantastickú reklamu. Na zozname je medzi takými vychytenými destináciami ako Južný Sudán, Uganda, Kongo a podobné šmaky.
 
mínus indicator plus

 

"Ale ste na najlepšej ceste k založeniu nejakej sekty" Povie totalitný otrok vykŕmený pohlavnými správami. Mimochodom práve tie pohlavné správy a ľudia ako si ty, ktorí sa tam chodia kŕmiť nenávisťou, lžami a polopravdami, spĺňajú definície sekty. Čiže opäť nič iné, len podľa seba súdim teba. Kedy už konečne pochopíte, že tu nikto nikoho nestraší, ale že to, že sa o klimatických zmenách hovorí má slúžiť na osobné zamyslenie, či sa nedá byť k svojmu okoliu ohľaduplnejší. Dnes som bol vyniesť smeti a v plastovom kontajneri zasa nahádzané papiere a sklo. A toto presne robia ľudia ako si ty a nevzdelaní, ale za to arogantní popierači klimatických zmien a kadejakí blbečkovia z dezinfo scény. Čím hlúpejší, tým viac sa ozývať a svoju hlúposť ukazovať.
 
mínus indicator plus

 

Primitívne divadlo KSSmeráckych zločincov vo vedení polície pokračuje ďalej. Kedy budú Trnka s Počiatkom a Slotom sedieť vo väzbe?! Tu ukážte to svoje trápne padni komu padni, o ktorom drísta ten hovorca zločinca Fica!
 
mínus indicator plus

 

Ty si asi taký objektívny názor ako je objektívne vyšetrovanie KSSmeráckej polície a boj zločinca Fica proti korupcii. Lučanský má rovnako osobné kontakty na závadové osoby z podsvetia hociktorý člen organizovanej zločineckej skupiny KSSmer, takže má presnú a kvalitnú kvalifikáciu im slúžiť. https://dennikn.sk/blog/143789... Ja sa pýtam, prečo ešte nie sú Trnka s Počiatkom vo väzbe, keď tu akýsi zbytočný vešač záclon neustále drísta o akomsi padni komu padni?!
 
mínus indicator plus

 

Zbytočne niečo budeš vysvetľovať kotlebovským fašistickým tupelám. Tento troll to tu omieľa do zblbnutia.
 
mínus indicator plus

 

Je to trápne divadlo, zločinci zo Súmračnej majú stále v moci políciu. A je smiešne ako sa na tú mafiu Lučanský uráža, keď sa s ňou pritom osobne stretával. https://dennikn.sk/blog/143789...
 
mínus indicator plus

 

Kiska dneska celkom slušne naložil tomu zbytočnému vešačovi záclon. Len mu mohol ešte otrieskať o hlavu to arogantné tvrdenie, že jeho nezaujíma minulosť. Nuž ty zločincov hovorca, nás áno! Pretože za to čo vaša zločinecká skupina ukradla za 12 rokov pri moci, patríte všetci do basy na výnimočné a doživotné tresty!
 
mínus indicator plus

 

Organizovaná zločinecká skupina má kortešačku pre tupovoličov. Tieto "vyšetrenia" a "obvinenia", to je už stará mečiarovská taktika. Zločinecký KSSmer spieva svoju labutiu pieseň.
 
mínus indicator plus

 

Meky nosí parochňu?
 
mínus indicator plus

 

Na čo toho tupého totalitného otroka a trolla plného nenávisti kŕmite?! Tam máš odkaz "oznam správcovi", túto spodinu spoločnosti treba iba blokovať a ukázať jej kde má svoje miesto.
 
mínus indicator plus

 

Len to nezľahčujte. Stále si drvivá väčšina z vás a najviac kotlieb neuvedomuje (a definuje to aj samotný zákon), že je veľký rozdiel, keď také niečo povie verejný činiteľ a nejaká prepitá kotlebovská trosku v krčme. Nie je to tak veľmi dávno, čo sa tu nepohodlní občania posielali do koncentrákov a lágrov. Súhlasím ale, že novinári by okrem riešenia všetkých KSSmeráckych zločinov otrieskať tomu zločincovi Ficovi aj to, že s neprispôsobivými 13 rokov neurobil absolútne nič! Pretože sa venoval okrádaniu Slovákov na tendroch a eurofondoch.
 
mínus indicator plus

 

Tak, tak luza je vo vytržení a teraz si nebude vedieť vybrať medzi Kotlebom a Ficom.
06.12.2019 6:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Tieto kotleby to je samý mysliteľ a velikán ducha. A na základe čoho asi o ten mandát prišiel ten tupučký nácek a rasista?! No asi na základne rozhodnutia Najvyššieho súdu, kam sa jeho právnici odvolali. To vás teraz takýmito múdrosťami kŕmia na pohlavných správach, alebo je to tvoje vlastné dielo? Prečo sa viac nezaujímate o to, že ten zločinec Fico je 13 rokov pri moci a s neprispôsobivými neurobil absolútne nič?! Presne tak ako s nimi nič neurobia ani kotlebovskí fašisti, pretože okrem tuposti a nenávisti nič iné ani nemajú!
06.12.2019 6:09 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Klamár, zlodej a zločinec Fico, ktorý za 13 rokov pri moci neurobil absolútne nič s neprispôsobivými sa zmôže iba na primitívne masírovanie tupovoličov. Je to príprava na koalíciu zločinecký KSSmer - kotlebovskí fašisti.
 
mínus indicator plus

 

Klamár, zlodej a zločinec Fico vypustí špinavé klamstvo o Kiskovi vediac, že jeho voličské stádo tomu absolútne nerozumie a špina sa úspešne šíri spoločnosťou. Rovnako to bolo aj s tým občiansko-právnym sporom o pozemok. Súd rozhodoval len a iba o tom, komu pozemok patrí a KSSmerácki zločinci to šírili ako Kiskov podvod, ktorému dal súd za pravdu. Čo na tom, že kataster povolil prepis - vizitka úradníkov. Čo na tom, že je v budove, do ktorej súd zakázal vstup, pretože je predmetom SNSáckej zlodejiny. Dokonca aj ten kotlebovec Radačovský v rozsudku tvrdil, že Kiska pozemok získal v dobrej viere. Luza si pôjde aj tak svoje, lebo je imúnna voči faktom a pravde.
 
mínus indicator plus

 

Tak veru, obyčajný ufňukaný blbeček, ktorý obťažuje ľudí na verejnosti a keď dostane oprávnene po pysku od ženy, ktorú hrubo a vulgárne uráža, s plačom vybľakuje aby ľudia volali políciu :)) Okrem toho, že robil poskoka takej morálnej spodine ako je Kočner to teraz dotiahol už aj na daňového podvodníka a zlodeja. Taký malý uplakaný bašternáčik. Samozrejme, že sa na nič ako konšpirovanie nezmôže, pritom fakty hovoria jasnou rečou. A čo sa týka tých diskusií, to si asi ešte nebol na pohlavných správach. Tam je to doslova a do písmena oslava tuposti a nenávisti, tí putinofilní vlastizradcovia tam ani nijako nefiltrujú tú ľudskú zlobu a podľa mňa viacero príspevkov tam napĺňa skutkovú podstatu viacerých trestných činov. Nuž ale všetko je to rovnaká krvná skupina s týmto Daňovým podvodníčkom.
 
mínus indicator plus

 

Brucho už spieva svoju labutiu pieseň, ale ešte tomuto blbečkovi Daňovi, ktorý mu robil poskoka treba dať po pysku. Cela vedľa brucha by mu prospela.
 

1 >

Najčítanejšie na SME