Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Urinoterapeut
1 >
mínus indicator plus

a čo je na tom že sa volá Maronová?   a čo je na tom že sa volá Maronová?

To už potom môžeme rovno aj zrušiť dvě pohlavia a nahradiť ho jedným. Ako rozoznáš že niečo píše muž alebo žena keď budú všetci představovsť ako muži a daný človek nenapíše svoje krstné meno a nebude to verejne známa osoba?
 
mínus indicator plus

To aké má niekto meno   To aké má niekto meno

nieje dôležité ale dôležité je že niektoré ženy majú na konci PRIEZVISKA spoluhlásku čo z ich priezviska robí priezvisko mužské. Takže tie ženy svojim priezviskom hovoria že niesú ženami ale mužmi.
 
mínus indicator plus

Je to slobodné rozhodnutie   Je to slobodné rozhodnutie

či chce byť žena normálnou ženou alebo radšej ženou jeblinou. O ženách ktoré nemajú na konci priezviska ová alebo á si myslím svoje.
 
mínus indicator plus

Moji dvaja švagrovia   Moji dvaja švagrovia

majú 30 rokov tiež majú vysoké školy a budú voliť tiež KOTLEBULSNS.
 
mínus indicator plus

 

A komu podla teba zoberie Kiska hlasy. Na to aby mohol predbehnúť Fica tak musí zobrať len iným opozičným stranám alebo presvedčiť nevoličov lebo Smeru zoberie Kiska hlasy len veľmi ťažko.
 
mínus indicator plus

Prepáč ale strašnú blbosť si napísal   Prepáč ale strašnú blbosť si napísal

"Ono je to taký fenomén že keď je človek napríklad blbý čo sa týka varenia tak nevarí, najmä ak by to on sám musel následne jesť. Každý tupec si ale myslí že môže rozhodovať o tom ako sa má viesť celý štát a chce určovať iným ako majú žiť." Inač až sisi nevšimol tak varia politici. Politické strany sú reštauracie. Voliči sú zákazníci. Ty v podstatě chceš aby si určité skupiny ludí nemohli vybrať ktorých reštauráciach sa bude po volbách jesť. Týmto tvojim nápadom by si okrem občianskych nepokojov by si spôsobil ešte väčšiu priepasť medzi bohatými a biednymi ale o to ti asi aj ide.
 
mínus indicator plus

 

Takže ty sa takto dobrovolne chceš vzdať volebného práva? Ale veď až nechceš voliť tak nemusíš lebo je to tvoje právo a nie povinnosť.
 
mínus indicator plus

 

Keby sa to tak stalo ako píšeš tak olano a kdh by skončili mimo parlamentu lebo z kadial by Kiska získal tie percentá od koalicie asi len ťažko a to by pre súčastnú opozíciou asi nebola právě najlepšia správa.
 
mínus indicator plus

Načo jej je podprsenka keď si   Načo jej je podprsenka keď si

do nej aj tak nemá čo dať. Ako bojovníčka za záchranu planéty by nemala plytvať z prírodnými zdrojmi a zbytečně vytvárať ďalší odpad.
 
mínus indicator plus

 

Čo ten Mikloš už konečne niekde nezalezie. Tento hajzlík Slovákov presviedčal že Slovensko môže zarobiť na EUROVALE. Mikloš aj s Dzurindom by sa už malí konečne niekde schovať a nikdy sa neukazovať.
 
mínus indicator plus

 

Kritika kresťanstva povolená Kritika islamu zakázaná.
 
mínus indicator plus

Prečo Šantovi nevadí 11 ročná   Prečo Šantovi nevadí 11 ročná

maródka Majského ale vadí mu dvojtýždňová maródka Ruska?
 
mínus indicator plus

 

A načo sú nám imigranti z Afriky a z arabskích krajín keď k nám môžu chodiť robiť Ukrajinci, Rumuni. Zatiaľ ani žiadny problém nemáme pretože populácia na Slovensku zatiaľ stúpa a už tu je pol miliona Ukrajincov, Rumunov, Srbov. Imigranti z Afriky a východu aj tak robiť nikdy nebudú tak načo sú nám poberači socialnych dávok ktorí navyše robia len bordel, nepokoje, násilnosti?
 
mínus indicator plus

Na niekom NEBIELOM?   Na niekom NEBIELOM?

Veď to je rasizmus rovnako ako napísať že si vybije zlosť na niekom farebnom. Príčinou takíchto činov sú liberáli ktorí svojimi rozhodnutiami v EU v oblasti imigrácii takíchto ľudí vyrábajú. A až sa nezastaví prijímanie imigrantov a nezačne sa z ich postupným vyhosťovaním mimo EU tak je len otázkou času kedy v EU vznikne občianska vojna.
 
mínus indicator plus

 

No rasistické je aj keď sa niekom povie že je biely. To sú potom rasistickí aj mnohí redaktory Sme. Lebo nieje nič zriedkavé si prečítať že bieli napadli.... ale opačne to nenapíšu že farební alebo černosy napadli Slovákov. Takže až už niekomu tak vadí ten rasizmus treba trestať všetky rasistické prejavy a nie len tie od bielych.
 
mínus indicator plus

Priemernú mzdu zarába tak cca 10%   Priemernú mzdu zarába tak cca 10%

pracujúcich. Realná priemerná mzda to je taká kde 50% ľudí zarába viac a 50% menej je možno 700 eur.
 
mínus indicator plus

 

Bude platená z daní aj týchto občanov a preto majú právo kritizovať až sa im niečo nepáči. Čím je inteligentná tým že vie čítať z papiera?
 
mínus indicator plus

Volakedy Sme bolo nezávistlé   Volakedy Sme bolo nezávistlé

ale potom čo ich prevzala penta velká časť novinárov zo Sme odišla lebo ich riadili. Teraz v Sme len podporujú liberalismus a sú proti konzervatizmu. Jednoducho tam ostali len tý proliberálne zmýšlajúci.
 
mínus indicator plus

 

Neviem o ďalších jej prednosťiach. Premiestniť skládku z jedného miesta na druhé za velký úspech nepokladám. Sú aj pochybnosti o jej advokádskej praxi. Otázka je či ešte má aj nejakú inú prednosť ktorá by jej bola dobrâ v prezidentskom paláci?
 

1 >

Najčítanejšie na SME