Utorok, 22. október, 2019 | Meniny má Sergej

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: dualkok dualkok kok
1>
mínus indicator plus

 

Nepíš také veci, lebo cenzor dostane záchvat zas :D
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Kvôli politrukom ako je aj sme. Médiá v europe posledne roky vedú rozsiahlu diskreditacnu sikanu proti narodne orientovaným ľuďom. Zato euro socialisti hmmm, to je iná že? internacionalni socialisti, na tých sa kritika nepíše
 
mínus indicator plus

 

Kým som to dočítal, mi riadne vyhladlo. Ináč čujte, ďe ešte v BA robia dobre halušky? Tuším u Hlinu v slovak pube oňehdá robievali fajnové, ľen či sa nezhumpľovali.
 
mínus indicator plus

 

Napíšte radšej, koľko územia zaberajú kurdi z kde pred tým reálne tvorili menšinu a hlavne jedno. Ktorý stať začiatkom roka prevzal kontrolu nad ropnymi poliami. Nenapisete, ja viem. Pomôžem vám Kurdi zabrali niekoľkonásobne väčšie územie, náhodou je to územie, kde sa nachádzajú kľúčové syrske ložiská ropy. Za pomoci USA. No a kontrolu nad ropou má oficiálne v rukách USA. Sme objektivita. ..
 
mínus indicator plus

 

Ďalší pokus ak9 pretlačiť ps. Nikto sa o nich nič nedozvedel, ale pomalinky im stúpajú preferencie. Moj odhad, do konca roka prejdú cez 5 percent, pred voľbami im budú tipovať kľudne aj 8-10, alebo im pridajú kisku
 
mínus indicator plus

 

Je to celkom zaujímavé, ešte za sojuzu sa systém volal perimeter. NATO prezývaný dead hand. Sníma viacero údajov, seizmo, rádioaktivitu a pod. Aj keby vyhodnotil systém, že bol sojuz napadnutý jadrom, čaká kým protiútok nezruší posledný z veliacich stanovíšť. Ak sa neozve žiadny, odpalia sa všetky rakety, ktoré sú pod velením perimetru. Ľudovo povedané, keď niekto pošle rusa do pekla, ten si ho tam počká. Ale to je dávno, teraz bude určite ďaleko sofistikovanejsi. Verím, že USA majú tiež radu systémov podobného charakteru.
 
mínus indicator plus

 

Zlodej kričí, chyťte zlodeja
 
mínus indicator plus

 

No toto :O Myslel som, že Švédi sa budú brániť svojou toleranciou, láskou a potlačia vo vojakoch nenávisť. Každému vojakovi treba dať ubytovanie a slušný plat. Prestanú byť frustrovani, zabudnú na nenávisť, nájdu si nejakú blondinu a Všetko v cajku. Najn?
 
mínus indicator plus

3/3 cenzor zhorí   3/3 cenzor zhorí

„Navštívil som teraz aj Marseille. Vystúpil som na stanici Saint-Charles, kde 1. októbra 2017 moslimský terorista zabil dve mladé Francúzky. Terorista sa zdržiaval vo Francúzsku ilegálne. Zadržali ho, ale nebol ani vypovedaný z krajiny, ani umiestnený v takzvanom centre de détention administrative (stredisku administratívnej väzby). Všetky sú totiž preplnené. Vo všetkých týchto strediskách vraj majú miesto pre 1 800 osôb. Pritom vraj každoročne zatýkajú asi 90 000 osôb, ktoré sa zdržiavajú vo Francúzsku bez povolenia.“ Takže vo Francúzsku tých ilegálov či teroristov potom púšťajú na slobodu? Teroristov, ktorí zjavne spáchali zločin, samozrejme, na slobodu nepúšťajú. Často však púšťajú tých, ktorých zadržali bez dokladov oprávňujúcich ich na pobyt vo Francúzsku. To bol konkrétne prípad toho Tunisana, ktorý v októbri zabil dve Francúzky na stanici Saint-Charles v Marseille. A ako to vlastne vyzerá v Marseille? Je pravda, že už je to prakticky moslimské mesto? Povedal by som, že väčšina marseillských štvrtí je zmiešaná, v proporcii podobná ako v parížskej oblasti. Lenže v Marseille sú aj štvrte, kde sa zdá, že tam bývajú len samí moslimovia. V obchodoch, v kaviarňach tam vidíte prakticky len severoafrické tváre.
 
mínus indicator plus

Mám 4 minúty a dva príspevky hiho   Mám 4 minúty a dva príspevky hiho

Marseille, druhé najľudnatejšie mesto Francúzska, má dnes približne 850.000 obyvateľov, z ktorých sa aspoň 30 percent hlási k moslimskej viere. Pre francúzsku sekularistickú legislatívu, ktorá vylučuje oficiálny zber údajov o náboženstve, ide však iba o odhady s tým, že presné štatistiky sú nedostupné. V meste je 65 zariadení, ktoré slúžia na moslimské náboženské účely. Spomedzi obyvateľov mesta s vekom 18 a menej rokov je takmer 42 percent „cudzieho pôvodu“, teda za pokračovania súčasných imigračných a reprodukčných trendov sa domorodí Francúzi stanú v meste menšinou počas najbližších 15 rokov. Tieto populačné zmeny sa odrazili aj na životných podmienkach v Marseille. Názov mesta je dnes synonymom pre násilie spojené s drogami a v roku 2012 došlo ku každej tretej zo všetkých vrážd vo Francúzsku práve v Marseille. Dvadsaťšesť percent mestského obyvateľstva žije pod hranicou chudoby, ale iba 15 % celoštátne. Ďalším problémom sú vzájomné boje ozbrojených gangov, policajti ročne zabavia stovky nelegálne držaných kalašnikovov. Podľa starostu by problémy s gangmi vyriešilo iba nasadenie armády. Britský denník The Independent označil Marseille za najnebezpečnejšie miesto pre mladých v Európe.
 
mínus indicator plus

 

Som sa zľakol, že zas terorizmus. Potom pohoda jahoda
 
mínus indicator plus

 

Ešte že je demokracia a každý máme právo na svoj názor že? Súhlasím, že pán zrejme nebude členom menzy, ani nevyštudoval sociálnu pracu súdruzky Alžbety. (Určite?) Ale na základe toho, že je vyholeny, nasypany a odhodlany brániť sa zlodejom, označiť za nacka. .. hm hm . Mne je ten pán sympatický, rozhodne má moje plné sympatie. No homo. Dokonca mu dal ešte málo smradovi
 
mínus indicator plus

 

Rumuni. Na youtube je jeden pán, ktorý našiel účinný recept. Tréning zazracne lieči ! https://youtu.be/D0nSuOcTaV0
 
mínus indicator plus

 

To že zas chce len dotácie mi je jasné. Celkom by ma zaujímala bezpečnosť, pri poruche. Kto by chcel ostať zakopaný v nejakej rúre v podtlaku :)
 
mínus indicator plus

 

Inac oplatí sa pozrieť komenty ludi na welt.de Ved oni sa už boja povedať čo si myslia. Top komentár V štýle na 99 percent vieme o koho ide 2. Super informovanie , útočil muž, rodinné prostredie. Ďakujeme za výdatne info 3 no kto asi, vieme kto tam (v lokalite ) býva Ale priamo nikto, alebo ich vymazu
 
mínus indicator plus

 

Keby bol biely tak máme celé meno, adresu a jeho fotku
 
mínus indicator plus

 

Cenzor ty zvíře :D Si to tu vyzbieral ako cigan poklopy.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME