Štvrtok, 20. február, 2020 | Meniny má Lívia

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: karea
1 >
mínus indicator plus

Na ráno   Na ráno

Kto má chuť dobre sa zabaviť hneď zrána odporúčam: https://www.facebook.com/zomri...
 
mínus indicator plus

 

Dobrý forik, čista 1
 
mínus indicator plus

 

Opakujem znova: Kiska iba zneužil to, čo mu dovolila legislatíva tohoto štátu. T.j. odpočítať si DPH z vynaložených nákladov firmy! Je na posúdení úradníkov daňového úradu, či to bolo v súlade s podnikaním firmy, čiže či odpočty boli oprávnené! Ako to môže posúdiť úradník, ak zákony sú nejednoznačné, resp. urobené tak, aby v prípade potreby vyhovovali dotknutým firmám? Je to naša chyba, lebo zákony určuje parlamenta zvolení nami! Je to všetko iba zahmlievanie za naše prachy, na náš účet za žiadnu službu.
23.02.2019 9:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Dofrasa, ale veď on dobre vie čo na ľudí, ktorích potrebuje platí! Vlaky zadara obedy zadara, vianočné 13 -14 platy, vysoký. min. plat. To je to, čo sa jeho voličov bytostne dotýka! a nie vysoké odvody, cesty v p...či, administratíva štátu v stave 20 storočia.... To sú jeho voliči a tých je fronta a pri takých taktických ťahoch za peniaze tých, ktorí ho nevolia a ani nikdy s týmto smerovaním "sociálnej politiky" nikdy súhasiť nebudú, iba si to musia zaplatiť, aby uspokojili voličov tohoto pána!
23.02.2019 9:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Bohužiaľ máš pravdu, Kiska, Fico jedná krvná skupina. Podvodník Kiska a neukojený papaláš Fico, ktorý vo svojom trápnom živote nič nedokázal, iba parazituje. Kiska iba využil, čo naši volení de...lovia mu dovolili, a tak ako povedal ďalší zneužívateľ moci Lipšic, ak by za taký skutok sedel každy, tak máme 10-tisíce podnikatelov v lochu. To akože máme byť spokojní s takým stavom??? Priatelia, dajte si hlavy do chládku aspoň na čas, aby ste vytriezveli z týchto šialenstiev čo prežívame, a veeeeľmi dobre porozmýšľajte komu dáte svoj hlas pri najbližších voľbách. Pustili sme si blchu do kožúcha tak ako češi a teraz plačeme nad rozliatým mliekom. Bastardi ako Fico, či Babiš a im podobní grázli profitujúci iba zo svojej neuspokojenej túžbe po moci nemôžu riadiť štát! Ide o morálku a schopnosti.
23.02.2019 9:00 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

kotva11   kotva11

Skvely nick, skoro som spadol zo stoličky!!!!
 
mínus indicator plus

 

Niekde v tejto diskusii som sa dočítal, že si východniar, ak je to pravda, tak by sme si to mohli rozdať. Ja som zo SB. Tak kedy? Moju mamu, človeka mne najbližšieho už nikdy neber do huby, lebo o ňu prídeš!
 
mínus indicator plus

 

Táto reakcia je v rozpore so zásadami karate. Ona musia priať rozhodnutie, hoci s tým nesúhlasí. Jej osobná reakcia už je na nej, jej mentalite a schopnostiach. Skôr by mali rozmýšľať nad sebou tí, ktorí ju takto sťali. Ide o veľa, ide o OH! Som si istý, že ešte väščiu krízu prežíva jej tréner, ktorý spolu s s ňou dral tatami, lebo jej veril a bol si istý svojou prácou, na ktorú sa mu nejakí slizkí hadi s pravomocami vykadili!
 
mínus indicator plus

 

Znie to zjednodušene, ale mali ich postaviť proti sebe, nech sa páči, ukážte ktorá je lepšia.. Toto je tutová veta! Pozor - zápas rozhodujú traja rozhodcovia, je iba na nich, ako to budú posudzovať. Takže to doplním: Znie to zjednodušene, ale mali ich postaviť proti sebe, nech sa páči, ukážte ktorá je lepšia a za účasti nestranných rozhodcov, trebárs Talianov, Nemcov, Grékov... Nie Cechov ani Poliakov ani Maďarov ani Ukrajincov. Tí sa stretávajú spolu na turnajoch a sú to viac-menej kamaráti!
 
mínus indicator plus

 

Na Slovensku sa každý víkend konajú 10-siatky turnajov v karate v nabitých halách a telocvičniach. Veď na najbližších OH je to olympijský šport! Keď žereš niekde v mekáči hamburgery, tak neposudzuj svojou optikou od deti až po seniorov, ktorí sa kultivujú týmto športom!!!!
 
mínus indicator plus

 

A čo takto preklepnúť firmu CMR (cesty-mosty-rekonštrukcie) v pozadí ktorej stojí p. Chudík. Tuším v apríli t.r. poslal veľkodušne Fico dotáciu 14 mil. EUR na rekonštrukciu mostov v Prešovskom kraji. Pointa je v tom, že v každom valale na východe sa opravujú nie mosty (ktoré tam ani nie sú), ale nepodstatné mostíky, resp. lávky. Chcel by som vidieť faktúry za tieto opravy. A tiež akými kanálmi sa vracajú späť odkiaľ odyšli, resp. do tej správnej kasičky. MAFIA
 
mínus indicator plus

 

Som Sabinovčan, ale 150% s tebou súhlasím. Dvaja kamaráti - Chudík + Molčan dokurvili Sabinov a dostaliho na same dno = urobili z nehio cigánske mesto bez perspektívy rozvoja.
 
mínus indicator plus

 

No schválne, pred mesiacom som si v Lidli kúpil veľkú červenú papriku, nie na to žeby som ju zjedol, ale pre to aby som zistil po akej dobe zhnije. Možem ti povedať, že po 4 týždňoch v chladničke vyzerá tak, ako by ju niekto odtrhol z kríka včera. Je to asi trochu neprirodzené, že? Boh vie, ako dlho bola v tom Lidli.
 
mínus indicator plus

 

Čistá pravda, najhoršie je na tom to, že aj europske firmy v snahe ako-tak konkurovať Azii idu s kvalitou rapídne dole.
 
mínus indicator plus

 

dik za koment, schuti som sa zasmial
 
mínus indicator plus

 

Demonštrácia alebo menštruácia, to je jedno, hlavne nech tečie krv!
 
mínus indicator plus

 

tak pre obchdnika je podla tvojho uvazovania predavat tovar s marzami radovo v stovkach percent aby si mohol dodatocne vrateny tovar predat so zlavou a potom znova so zlavou ... az kym nenatrafis na spokojneho zakaznika. Vivat Cina, kupit za nic a predat draho. Neviem si dost dobre predstavit, ze si odo mna miekto kupi kvalitnú vrtačku vyrobenu v EU, ktoru predavam s rabatom do 20 %, no aj tak je oproti ázii draha a mi ju po týždni používania vrati, že sa mu nepáči farba krytov. Kupil by si tu vrtačku po niekom hoci aj zlacnenú o 10%? Ja nie. A čo s tým.
 
mínus indicator plus

 

pravdu povediac nie som ani ultra ani ortodoxny krestan, skor taky sviatocný, ale s odlukou cirvi od statu uplne suhlasim. Tato inštitucia by sa určite, pri svojej skromnosti a charizme, bezproblemovo uživila sama. Ti čo by odišli, to je vlastne to zlo, ktoré koluje v radoch cirkvi, to su tí pre ktorých viera nie je poslanie, ale živnosť. ps. cirkev so svojími majetkami... je to už ale ina téma.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME