Sobota, 6. jún, 2020 | Meniny má NorbertKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: ACERX7-
1 >
mínus indicator plus

 

VED NECH nevolia týchto ujov. VED PENIAZE KTORE SA ROZKRADNU CEZ KORUPCIU SU V MILIARDACH !!!!!!!!!!! tak nech sa samí dôchodcovia spamätajú, rakúskí dôchodca není uj, aby si nechal rozkradať štátny rozpočet, tam VICEPREMIER, podobtýkam VICEPREMIER bude trestne stíhaný . a tu danko ukradne titul z pravnickej a jeho ministri chcú ukradnúť na eurofondy 300 milionov eur a nič, policia . N I C ***** tak začo ***** CHCU DOCHODCOVIA vyššie dochodky, ved samí si sporitili a už teraz dostavávajú peniaze, ktoré na druhý mesiac nie sú v sociálenj postovni !!!!!!!!!! Štruktúra príjmov prijmy z poistného : 8 078,59 mil eur dôchodkové poistenie spolu 5 855,27 Výdavky (náklady) 8 112,69 mil. € dôchodkové poistenie spolu 7 047,59 mil. € ==== socialna positovna vyplatí viac ako získa na odvodoch, pretože nie je toľko zamestnancov !!!!!!!! https://www.socpoist.sk/hospod... https://www.socpoist.sk/hospod... Príjmy z poistného 2018 zamestnanci 2 054,64 mil. € zamestnávatelia 5 004,15 mil. € szčo 338,37 mil. € https://www.socpoist.sk/strukt...
 
mínus indicator plus

 

si si nezboral okuliare či očný ma zatvorené??? no proste nevadí, vždy sa nájde básnik, čo si myslí, že ked hovoríme o jablku, tak i hrušky sú jablka, lebo sú tiež ovocie. Dať do Tresténho poriadku definíciu , ak kradol trestom je odťatie ruky. Ak vraždil, trestom je rovnaký trest. Len niektorí si nevážia ani vlastný život, tak aj prepadnutie majetku celej jeho rodiny v prospech v obete.
 
mínus indicator plus

 

Kočner musí žalovať šifrovanú aplikáciu Threema. ps: ledaže by mu prelomili heslo : mariankocner123 smerácky biznis: https://docs.google.com/spread... ako ľahko zarobil počiatok https://ekonomika.sme.sk/c/221... Iba Sulík povedal doteraz: https://www.youtube.com/watch?...
 
mínus indicator plus

 

Ten vedec je celkom mily. Slovensko by malo ihneď zastaviť dotácie na ťažbu uhlia, hovorí český vedec (Späť na článok) = ekologia? tie naše závody trápi ekologia asi tak ako fica či Svetlana mu odpustila neveru. a čo vedec na pána Křetísnkého a jeho uhoľné podniky?
 
mínus indicator plus

 

to je všetko , čo vieš spochybniť?? :-))))))))))) to musíš skúšať na hlupučkých dôchodcov. či pre krčmárskych hlupákov : https://www.youtube.com/watch?... veci majú byť jasné a pivo horke. tak tak, tak na hlupákov. ONI NEHRAJU POKER, V pokri to je presne naopak. Neboj , aj k zmenkám má vyšetrovať komunikáciu, isto si tam kočner bude mastiť EGO jaký on je frajer a jak dá dolu markízu a že to bude jeho najväčší kšeft a že ..... možno potom ho už budú volar MARIAN VELKY KOCNER. ale dovtedy - daj si pivo alebo skús toto pripraviť na zajtra https://dobruchut.aktuality.sk...
 
mínus indicator plus

 

keby fico nevedel , začo pôjde do basy. Môže si vybrať : smerácky biznis: https://docs.google.com/spread... a doplnenie: Lemikon 13 milonov eur, ktoré si asi počiatek poslal cez cyprus do panamy /akcionar lemikonu so zakladným imaním v astronomickej výške 2 000 eur/ https://ekonomika.sme.sk/c/221... https://www.zakonypreludi.sk/z... § 317 Sabotáž (1) Kto v úmysle poškodiť ústavné zriadenie alebo obranyschopnosť Slovenskej republiky zneužije svoje zamestnanie, povolanie, postavenie alebo svoju funkciu alebo sa dopustí iného konania preto, aby a) maril alebo sťažoval plnenie dôležitej úlohy štátneho orgánu, ozbrojených síl alebo ozbrojeného zboru, právnickej osoby, alebo b) spôsobil v činnosti takého orgánu alebo takej organizácie alebo inštitúcie poruchu alebo inú závažnú škodu, potrestá sa odňatím slobody na štyri roky až desať rokov. (2) Odňatím slobody na desať rokov až pätnásť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť, b) a spôsobí ním väčšiu škodu, alebo c) závažnejším spôsobom konania. (3) Odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví viacerým osobám alebo smrť viacerých osôb, b) a spôsobí ním škodu veľkého rozsahu alebo iný obzvlášť závažný následok, c) ako člen nebezpečného zoskupenia, alebo d) za krízovej situácie.
 
mínus indicator plus

 

15.08.2019 16:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

roborte môžeš nám vysvetliť KTO je RF z motákov kočnera? „Chcem vedieť, prečo zlyhal Mamojka! RF to mal vybaviť,“ písal Kočner podľa Denníka N. Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/2203134... R.F. Development, a.s. http://orsr.sk/vypis.asp?ID=38... tie CYPERSKE blele kone dokedy budeš mať tam. a prečo klameš aj ANGLICKEMU OBCHODNEMU REGISTRU? R.F. Development, a.s. matka http://orsr.sk/vypis.asp?ID=91... matka https://opencorporates.com/com... 0 active persons with significant control / 1 active statement same biele kone si tam dal ty politicka štetka
15.08.2019 16:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Dostane pokutu, ale: KMOTRIK to bude PLATIT Z NASICH PENAZI , a ešte rehotať sa bude. kukaj sem: bratislavská vodárenská ma dcéru, kde 49% vlastní kmotrík. a zisk sú milionové z bratislavej vody. https://finstat.sk/43898190 https://finweb.hnonline.sk/eko... a má to poistené, a na všetkych može z vysoka ..rať, lebo SME TO DOVOLILI. a všetko je legal. https://www.bratislavskenoviny... HNUS NA ZVRACANIE, iba hlupáci nevidia, ako sa tu občania škubu a škubu. Ovcu môžeš tísíc krát ostrihať a iba raz podrezať, takže ju budeš strihať a strihať, dokiaľ ovca je ovca.
 
mínus indicator plus

 

Saleh Al Huwaity, obyvateľ Saudskej Arábie v Sharme, relaxuje v miestnej kaviarni. (zdroj: Vivian Nereim, Bloomberg) KOZENA GAUCOVA SUPRAVA ale nemajú ani podlahu, špinavé to je a ešte i stôl je ako z Luniku. Títo ľudia len mali štastie, že tam je ropa. Oni mentálne zostali na úrovni kočovníkov v púšti. Ked ropa bude nahradená, ich miliardy vymyzmu ale ich myslenie a pohodlnosť zostane. Ked to porovnám s Izrealom, tak ten nemá žiadnu ropu a ma jednu z najlepších IT oblastí na svete. Mosad upozornuje USA ako cez notebook sa dá vyhodiť lietadlo. V SAE tajná služba asi budú iba nejaké primabaleríny, čo ešte aj v Turecku ukazali svoju neschopnosť.
 
mínus indicator plus

 

Niečo čo NEMA vntúronú MINIMALNU HODNOTU, má byť UCHOVAVATE HODNOTY. ... tak toto je výrok roka , predči aj Kapitána Danka. hodnotu uchováva iba to, čo má samo o sebe vnútronú hodnotu, jedinenčnú vlastnosť, ktorá sa NEDA SKOPIROVAT ani NAHRADIT. dnes BTC na prevody sa dá nahradiť úplne inými lepšími a rýchlejšimi prevodmi. = GAME OVER. Ked hlbšie a hlbie budeme ísť do poznania, tak zistíme, že BTC je úplne bezcenné a iba manipulácia mu dáva cenu. Príklad - keby EURO/usd kleslo o 25% za týžden , ako to bolo u BTC z 26,6,19 z 13000 na 9700 z 02/7/19, TAK TO BY SME TU MALI VELKU KRIZU !!!! VELKE PREPUSTANIE V EKONOMIKE A PANIKU. BTC není mena, je to podvod.
 
mínus indicator plus

 

Fico je súčasný alkoholik a klamár hned ako vstave až pokial nezhasne. Danka - ten tu ukradol PRIAM AKAMDEMICKY DIPLOM Kiska - nezmyselne chcel odpočet DPH, ale ku cti mu slúži, že nekradol , zadarmo robil ako prezident (ešte i ten oblek si kupil za vlastne) Sulík - nemusel by chodiť do nemeckej ARD, alebo všeobecne do nemeckej tv, ale 19% rovná a dan a zrušenie dividend podprilo PRIJEM do štátneho rozpočtu. Matovič - 4 členovia strany, 2 roky nedá ani za boha vstupenku Remišovej do strany, tak sa čudúuje že není OVCA Bela Luhar - no proste DOST BOLO SMERU. Pelegrini - obhajca homosexeuálnou, on nehovorí že nepozná homosexuálom, on si nie je iba istý či pozná https://www.youtube.com/watch?... Hlina - tak ten by ukotvil slovensko rovno pod Vatikán, a biznis pre nich. https://www.webnoviny.sk/proti... Trubam - si dal marišku / na bratislavských internátoch úplne bežná vec/ a ešte isto preťahoval nejaké študentky. žije sa z penaží, a ked občan bude mať viacej a štát menej , toho treba voliť.
 
mínus indicator plus

 

Ružomberok považuje rozhodnutie za nezákonné Zástupcovia mesta a obcí nesúhlasili s odvolaniami mestskej časti Hrboltová k vybratej novej trase diaľnice v procese posudzovania vplyvov na životné prostredie (EIA). .... kvôli básnikom v Ružomberku, nebude dialnica. V chorvátsku za 10 rokov vy hlavy pomazané, postavili TEMER CELU DIALNICNU SIET !!!!! https://ekonomika.sme.sk/c/221... Zakázať im podielové dane a nech si úraadníčkovia žijú. Ani ceruzku nemusia predať, tak čo ich trápi predlžovanie postavenia dialnice.
 
mínus indicator plus

 

49 % zo zisku 12 514 000 mu patrí, lebo primátor mu to predal.
 
mínus indicator plus

 

. "Nikdy som sa netajil svojím záujmom investovať do bratislavskej vody, ale do tohto momentu neboli tieto akcie na predaj," povedal predseda predstavenstva a majiteľ Grafobal Group Ivan Kmotrík do bratislavskej vody, to je zloduch. Vieme, ako ty chceš invstovať, Tunelovať bratislavskú vodu by chcel ten vekslák zisk: 2012 1,117 mil eur 2013 2,791 mil eur 2014 1,255 mil eur 2015 1,882 mil eur 2016 1,988 mil eur 2017 1,869 mil eur 2018 1,612 mil eur zisk : 12 514 000 eur. čistý zisk po zdanení !!! https://finstat.sk/43898190
 
mínus indicator plus

 

FICO DO BASY. celý život žil za štátne, tak nech aj dožije za štátne , najskôr v paláci ( justičnom ) a potom v nejakej štátnej inštitucii v Ilave alebo Leopoldove. A zhabať majetky , čo nakradol. ps: je jasné, že ako politicky exponovaná osoba, nemá účty priamo na svoje meno v zahraničí, hned by to banka musela nahlásiť. Takže to bude písané na Výboha? ak hej, tak tam kde investuje Výboh, investujú sa ficove nakradnutné peniaze.
 
mínus indicator plus

 

Licenčné POPLATKY majú sa platiť tam, KDE vynašli daný patent, nie tam vrámci danej skupiny, kde ich účelovo presunuli. Ale to už je vyriešene Sorry, ak to nemecká firma platí poľskej firme a až poľská firma vystupuje ako odberateľ, tak: zdanuje sa v Polsku, KLIENT googlu je poľská spoločnosť. Princip reálneho sídla klienta platiaceho Googlu. alebo spravodlivejšia možnosť môže byť: podľa IP prekliku. Vieme, že štatisticky sa dá sledovať, PREKLIK - a teda aj IP adresa osoby, ktorá klikla na weblink. Takže dá sa priradiť príjem Google aj k IP adrese. Ak IP adresa je z USA, zdanuje si to USA, ak IP adreasa je z CR, zdanuje sa to v CR, ak IP adresa je z PL, zdanuje sa to v Polsku. myslím, že to aj klienti Googlu vidia, odkiaľ k nim prišli ich klienti na web, síce nie detailne presne, ale podľa krajiny a koľko osob.
 
mínus indicator plus

 

t.j. GOOGLE dostane peniaze od nemeckej firmy. ad 1/ Len VELMI pochybujem, že je taký disproporčný rozdiel v objeme zákazníkov medzi SEZNAM.CZ a google.cz. ad 2/ Je málo nemeckých firiem, ktoré nemajú zastúpenie - svoju DCERU v danej krajine, pretože ide o náklady, ktoré si môžu dať do nákladov na svoju dcéru, ktorá predáva na danom trhu a V4 majú aj nižšie zdanenie a do nemeckej pobočky prídu DIVIDENDY, ktoré sa v NEMECKU medzi PO nedania. takže prečo nemecký podnikateľ by chcel v nemecku platiť vyššiu dan, ked predáva vo V4, tiež ekonomicky uvažuje, ale nie tak, že sú extrémne AGRESIVNE PLANUJE, pretože tu tieto temer cca 1% dane z príjmu platia GIGANTI / apple, microsoft, facebook, google, cisco, amazon, uber - všetko čo môže ísť digitálne, a robí to aj Starbucks, McDonald, Nike dokonca , TESLA tak tiež platí minimalnu dan. a proste malý a stredný podnikatelia sú tí, čo nesú ťarchu príjmov štátov a nakoniec sú to zam-ci !!!! https://www.irishtimes.com/bus...
 
mínus indicator plus

 

DANE SA PLATIA TAM, KDE MAS ZAKAZNIKA !!! tak už je nastavená aj digitálna DPH. su to nemecké peniaze, DANE patria nemeckému danovému úradu. stačí sledovať peniaze. ps: v irsku je dan 12,5% a ANI TAM GOOGLE nechce platiť PLNYCH 12,5%, ale preženie to cez licenčne poplatky a nezaplatí na dani ani smiešnych 12,5% IT SEKTOR sa nám tu iba hraje na čestných
 
mínus indicator plus

 

len taká laická otázka: ono ked po tej dialnici budú chodiť miliony ton ročne, nemôže sa ten azbezt dostať aj do ovzdušia? verím , že NIE. Lebo i deti tam sa budú voziť. SLOVACI SU SVINE. UZ V BERGU, BY TAKEHO STAVBYVEDUCEHO DALI DO BASY.
 

1 >

Najčítanejšie na SME