Štvrtok, 4. jún, 2020 | Meniny má LenkaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: vjetor
1 >
mínus indicator plus

chyba rozhodcu   chyba rozhodcu

Podľa tohto: https://www.youtube.com/watch?... je to chyba rozhodcu. Od 1:22 je chalanisko mimo, už iba robí kroky do strany a rozhodca mu nechá vraziť ešte 4 údery. Tu sa to stalo, nie pri páde na zem.
 
mínus indicator plus

aha, zrazu v sukromí môžeme nadávať   aha, zrazu v sukromí môžeme nadávať

v súkromí na internete nadáva na pochod za život, uráža ich ako najhorší inkvizítor a pritom ešte hovorí o pokrytcoch. Ak ti už toto neotovrilo oči, ako si sudružka hovorkyňa nasrla do úst tak potom už neviem čo. Mimochodom, kde je informácia, že na pochode bolo 50 tisic ľudí? Kde je infomácia, že Všmu odmitlo premietať v ich kine sprievodné filmy, s odvôvodnením, že nepodporuje žiadnu ideologiu a pritom pre pol rokom tam mali festival LGBTIprfc... Toto vedie pekne do totality.
 
mínus indicator plus

Historický výskum   Historický výskum

Výskum histórie ukázal (študiu sa mi nechce hladať), že v minulosti kráľovstva, kde bola hlavou žena, viedli vojny o 27% viac ako muži :) len toľko k tomu, čo za svinstvá stvárajú muži. Ak stvarajú, tak nie preto, že su muži, ale preto, že majú moc.
 
mínus indicator plus

rozumiem tvojmu výklady   rozumiem tvojmu výklady

chodec nemá prednosť, iba má prednosť. Policajt aj ty to hovoríte zle: chodec má prednosť, ale nesmie ohroziť seba samého - iba ak vzhľadom na rýchlosť a vzdialenosť môže auto zastaviť. Jednoducho zákon hovorí, že vodič má povinnosť dať prednosť chodcovi a hotovo, žiadne vykrúcačky.
 
mínus indicator plus

meniskus   meniskus

pri poškodenom menisku môžeš drepovať opretý o loptu na bedrách o stenu (fú, to je veta, ale hádam rozumieš). https://www.dummies.com/health...
 
mínus indicator plus

 

takže rusi ho proti medzinárodnému právu okupuju a zrazu su jeho legalni vlastnici :) Ked ti niekto ukradne penaženku, už si ju nemôžeš vziať späť, však? Trol si a na trola sa obrátiš.
 
mínus indicator plus

toto je reakcia ako sa patri   toto je reakcia ako sa patri

Info, rozobratie krok po kroku, logicky. parada. musíme sa učiť žiť aj na nete, tak ako na v krčme, nie všetko je pravda a niečo je umyselne klamstvo. Inak ešte pojem "ruske vysostne vody" je nesprávny - ak išlo o Krym, tak to neboli ruske vody. Jedine podľa vtipu - s kým susedí sovjetsky zvaz? S kým chce!
 
mínus indicator plus

Harabin so sadikim telefonoval   Harabin so sadikim telefonoval

Prokuratúra dostala trest preto, že POTVRDILA, že Harabin s mafianom telefonoval (čo podľa zákona sa nemala vyjadrovať). A vôbec nie preto, že netelefonoval. Klameš! Ostatné nekomentujem.
 
mínus indicator plus

Presne si popísal SR model   Presne si popísal SR model

nejaké % sa strácajú všade vo svete. Ale len v SR sa stavia a kupuje zlá vec za zlé peniaze.
 
mínus indicator plus

dobré riešenie   dobré riešenie

my s manželkou sme rozmýšlali nad riešením, že dorovnáme materskú a rodičovský do pôvodnej mzdy (neveste alebo dcere). Aby matertsvo nebola brzda ale zase aby sa nedalo z nás žiť :) nejaký ten stred. ale hlavná je asi výchova. Aby neboli založené materiálne, spotrebne. To je problém, beh na dlhé trate a nie rozdať tých pár eur navyše...
 
mínus indicator plus

presne, presne, presne   presne, presne, presne

Navyše, ak je viac súrodencov, nikdy to nebude "spravodlivé", bud jedny dostanú priveľa, alebo ostatní primálo ("mám kupiť byt v trhovej cene???" vs. "jemu ste predali lacno ale ja musím kupiť draho"). A kvoli 30tis E pokazené vzťahy na celý život
 
mínus indicator plus

nie vždy a nie všade   nie vždy a nie všade

ale na 95% to pravda je. Priemerná dostupná vzdialenosť na zastávku v žiline je pod 300m (3min chôdze) a intervaly sú od 10 min do 30. Nepokryté časti môže byť kludne oblsužené autami, ale to ťažko vysvetlí tých 100tis jazd autom v žiline denne, čo nám všetkým obsadzuje cesty a musíme to dýchať
 
mínus indicator plus

všade na západe to funguje   všade na západe to funguje

Pár metrov za hranicami, ve Vídňi, máme vzor ako to môže fungovať, ale tu sa nájde kopc odborníkov z 90tych rokov, čo budú tvrdiť, že jedno auto na jedného človeka je najlepšie riešenie.
 
mínus indicator plus

už otázka je zlá,   už otázka je zlá,

preto bude aj zlá odpoveď. Prečo sa musí školák voziť autom? K lekárovi ideš 10s do roka, na veľký nákup 1x do týždňa - cesty zapchávajú lenivci, čo si vozia rite na 10m od cieľa a to každý deň:)
 
mínus indicator plus

skoro všade a horšie   skoro všade a horšie

Trochu chápem, ako učiteľky prišli na to, že oni majú najťažšie povolanie na svete. Totiž terajšia učitelka sa narodila, 3 roky u mamy a potom materská ŠKOLA, základná ŠKOLA, z.u.ŠKOLA, stredná ŠKOLA, vysoká ŠKOLA a znova základná ŠKOLA. Takže nič okrem škôl nepoznajú. Vedia porovnať tak akurát ešte upratovačky a kuchárky, aj to nie celkom. Mimochodom, žiaden tlak v tom popise nečítam - kde išlo o život, o zdravie alebo nedajbože na prvom mieste o peniaze? Kde je riadenie ľudí, kde je odborná zložitá komunikácia a rozhodnutie o stotisícoch, milionoch E? niekde...a ked učiteľka na hodine nechá žiakov 10 min čítať, tak odučí 35 min nehovoriac o 36 vs. 46 hod to týždňa, dovolenky a pod. (ale to je už provokácia:))
 
mínus indicator plus

nechcem robiť reklamu   nechcem robiť reklamu

ale za 13 E kupite He drin, za 3min nastriekate a vmasirujete do hlavy, zabalite do uteraka, o 30min sprcha s 3x šampon (je to mastne jak ***** a je pokoj. 1 fľaška vyjde na cca 5 hláv (2-3 dievcenské), teda aj na opakovani po 3týždnoch.
 
mínus indicator plus

klamstvo   klamstvo

Toto píšem pre všetkých mladších, ktorí to nemajú naštudované, napozerané, zažité. Na západ utekali ludia, čo mohli, mali príležitosť a nemali doma záväzky. ak by mohol, odišiel by každý. Veľakrát to boli naopak najšikovnejší ludia, ktorí nemali problém sa na západe obratom zamestnať. Názory, že to boli kriminálnici sú klamstvá a prekrúcajú pravdu a sú pluvancom do očí státisícom prenasledovaných ludí a všetkým, ktorí treli biedu pre komunisktickú neschopnosť.
 
mínus indicator plus

 

"Myslite na to, že cyklista vás môže obísť aj sprava, pretože tam môže mať na to vyhradený cyklopruh,“ vysvetľuje Habera." To je vysvetlenie štýlom krok dopredu a dva dozadu. Cyklista môže obiehať auto sprava aj ked tam nie je cyklopruh. Jednoducho po najbližšie auto, čo má smerovku doprava. Na čo takéto vysvetľovanie. Potebujeme viac ohľaduplnosti - z oboch strán - cyklisti jazdia ako idioti, vodiči jazdia ako idioti...
 
mínus indicator plus

ešte   ešte

najlepší je klbový traktor/nakladac s dvojnápravovou vlečkou
 
mínus indicator plus

Ó, aké inšpirujúce.   Ó, aké inšpirujúce.

Niečo podobné sa takto dočítať o rok-dva, s inou krajinou a inými menami. Aj počet odsúdených v desiatkach by stačil. Len by som rozšíril trest z pokuty na zhabanie majetku v celom rozsahu okrem jednej nehnuteľnosti (2i panelákový byt 60m2).
 

1 >

Najčítanejšie na SME