Štvrtok, 9. júl, 2020 | Meniny má LujzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: slovenský troll
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

otec udával   otec udával

syn,kradne kradol a bude kradnút,či dane či na úžere. Triangel úrok 0 cena o 10% viac ako v bežnom obchode.Nikdy som jeho službu nevyužil . Radšej sme si našetrili. Danový podvodník by mal sedieť v base. S Porošenkom s Erdoganom kamarati . Jeden banderovec pravý nacista druhý diktátor. Pohoda pre strčdo US zadku žiadna morálna zábrana. Dúfam,že skončí ako Tiso za vlastizradu aj za to že tu pozval US fašistov a ich armádu.Jeho szmpatiyanti slniečkári, dúhový a kapitalistické obludy a nakoniec hlúpe deti po škole.
 
mínus indicator plus

ak veríš   ak veríš

len NATO propagande tak to dáva logiku,ale je to propaganda a agresívny pakt. To nevzsvetlíš ,ak by Rusku nevládol alkoholik Jelcin tak sa to nestane a nikdy by Rusko ekonomicky takto nerozkradli.Samozrejme ani nás a ty si určite vlastenec čo by bol radšej keby nám vládol Brusel. nemáš absolútne svoj rozum,alebo si platený Troll.
 
mínus indicator plus

na vine   na vine

je každý ***** čo si tam založil účet. Dobrovolne tam dáva svoje fotky aj fotky svojej rodiny.Oznamuje zlodejom kedy ide na dovolenku. A novodobej ŠTB dáva všetky informácie zadarmo a tak sa vlastne stáva spolupracovníkom. Pri registácii to aj odobrí svojim elektronickým podpisom.
 
mínus indicator plus

Novinár je klamár čo   Novinár je klamár čo

za peniaze napíše hoci čo . Môžu za veľa vecí aj za tieto protesty. Aj za dúhové prdy,za šialené ženy,za to že sme otroci západu. Kuciak bol asi jediný ,ktorý ešte bol panec novinár a pre to mi ho je ĺúto.Ale tie pracovníčky na SMEna a v denníku N čo je zas len SMEna sú naozaj nepotrebné propagandistické hyeny a to je jediná vec s ktorou sa s Ficom zhodnem.
 
mínus indicator plus

Navrhujem   Navrhujem

protest za odvolanie ministra dopravy. Tie cesty sú v hroznom stave.
 
mínus indicator plus

tiež sa čudujem prečo sa   tiež sa čudujem prečo sa

vyjadruješ. seď ticho v kúte a plať piano
 
mínus indicator plus

neverte   neverte

nikomu pod 33 rokov a už vôbec neverte takým,čo tvrdia opak.Prečo? jednoducho mladý ľudia sú ľahko manipulovateľný. Nič nedokázali,a zabudli že to čo majú im dali rodičia.
Reakcia k téme: Milí organizátori
23.03.2018 13:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

soros   soros

zavelil-kiska a jeho ovce sa stiahli
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Tie naše   Tie naše

sú naozaj demokratické. Prachy volia-divné prieskumy volia, štandarsné strany a prezidentom sa stane len boháč ,alebo straník. Ste naivný ako dvojdňová ovečka.Sorosove deti aj ten váš propagandistický plátok SMEna
 
mínus indicator plus

ten   ten

blázon je toho schopný on medzi primitívov z kosova určite zapadne. K tomu kosovu len toľko albánci sú hrozný ľudia zažil som ich v Taliansku . Vôbec ma to neprekvapilo.Jedneho Slováka tam prepadli a jeho dievča zneužili zobrali im aj doklady. Vlastne to nie su ani ľudia. Matovič tam presne pasuje.
 
mínus indicator plus

azda   azda

nebudú svietiť počas dňa . Prečítajte si poriadne článok. Počul som že za protest v Humennom núkali 10 eur .
 
mínus indicator plus

To len dokazuje to   To len dokazuje to

že SME Hoaxi samo vytvára a obhajuje režim,ktorý viac zobral ako dal.Obhajuje kde aké protiprírodné ideológie na úkor normálnej prirodzenej populácie. Správa sa neslobodne aj keď tvrdí opak. Protesty si všíma podľa politickej objednávky a pod. Zlé Rusko dobrý US policajt a pod hlúposti. Blokované konta nie kôli urážkam, tie proti Slovenské a proti Ruské nevadia. kritizovať cirkev nemožno,nemožno poukazovať na problém pokial sa týka nejakej menšiny a pod. Všetko je to len propaganda,niektorým liberálnym deťom bez kritického myslenia to samozrejme nevadí.Generácia čo generácia je degradovaná a tá dnešná Takzvaná Z sa skôr podobá na bio robotickú masu. Im stačí informácia na SME a pokial im dám argument tak povedia :prečo by nás klamali? :) Preto,pretože je to propagandistický denník a bol ním aj za socializmu len zmenil stranu.
 
mínus indicator plus

Policajt   Policajt

,ktorý stratil rešpekt a občania z neho majú akurát posmech.Myslím US režim na čele s Trumpom.Zakaz ,príkaz ,pokuta vyhrážanie sa a klamanie. to je režim USA
 
mínus indicator plus

Spávne by   Spávne by

bolo Lybijský režim Kaddafiho podporil vo voľbách Sarkozyho prezidenta Francúzskeho režímu. Sme smetiari a píšeme propagandu tú správnu niekedy aj minútu po minúte.
 
mínus indicator plus

Slovensko   Slovensko

je vlastne novotvar .Historicky pred 300 rokmi neexistovalo.Národ tu žil ale neboli to Slováci.Ale o to tu teraz nejde. Skúste radšej argumentovať bez tých hlúpich poznámok ku gramatike,pretože aj to písmo je vlastne umelé. Správne by bolo skôr píš ako počuješ. Myslím,že patríte k liberálom a sympatizantom protestu. Vám nevadí že vás do protestu vyburcovali médiá. Je to mediálny štrajk aj ked si myslím ,že to je len na vyvolanie nepokojov. Novinári sú platený propagandisti a slušne povedané menia mienku oviec.Vam ju zmenili a ja len dúfam,že to raz pochopíte. Na Slovensku od 89 roku zomrelo tisíce ľudí,stovky možno aj viac ich spáchalo samovraždu,hlavne kôli neschopnosti splácať možno aj pôžičky Prezidenta. To je všetko
 
mínus indicator plus

zato tvoje   zato tvoje

sú pravidelne menené podľa toho ako správne demokraticky útočiť na všetko čo je Ruské ,národné a pod. Ja som slovesnký troll ale ty si Proti Slovenský troll a tvoj nick je urážka Slovanského mena.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

1 >

Najčítanejšie na SME