Nedeľa, 5. apríl, 2020 | Meniny má Miroslava

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 581023
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

zakladatel mafiánského štátu   zakladatel mafiánského štátu

vražda nevinného mladého páru by sa nikdy nestala, ak by birmovaný komunista neodovzdal moc tohoto štátu do rúk mafie, toto je najvážnejší problém Slovenska. Mimovládky, aj tie parazitujúce a toxické sú poradí dôležitosti kde na 250 mieste a ďalej. Rozhodnosť p. Fica a jeho verného sluhu Pellegrínyho by som uvítal pri riešení domácich problémov ako sú: - všadeprítomná korupcia, - rastúca kriminalita - stúpajúca drogová závislosť - skorumpovaná justícia, polícia, prokuratúra - najhoršia vymožiteľnosť práva v rámci EU, - zdevastované podnikateľské prostredie.
26.06.2018 6:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Ficov mafiansky štát   Ficov mafiansky štát

NAKA ich zatkne, a špecializovaný súd ich prepustí na slobodu, ako Kočnera s Ruskom, aby mohli újsť ako Oličány. Alebo ako Ďodi Marhuľa , ktorého Najvyšší súd nie a nie poslať kam patrí.
 
mínus indicator plus

a čo krava ?   a čo krava ?

kam má namierené Rašiho ma.rac ?
 
mínus indicator plus

mafiánsky štát   mafiánsky štát

Kuciak išiel po krku Kočnerovi, Bašternákovi, Bödörovi, talianskej mafii, ktorá mala svojích ľudí na úrade vlády, občas aj pod perinou birmovaného komunistu, napojenej na štátnu kasu... Keď ho zavraždili, medzi prvými, ktorí prišli zabezpečiť miesto činu, bol Krajmer, považovaný za kľúčovú figúru bödörovcov vo vedení NAKA.
 
mínus indicator plus

Pelegríny má strach   Pelegríny má strach

poskok a verný sluha birmovaného komunistu - Pelegriny má z farmárov strach. Zbabelec Pelegríny vytvoril vládu bez odborníkov, osobností a obyčajných slušných ľudí. Noví ministri sú iba hlúpe biele kone, ktoré tam dosadili Fico, Kaliňák, mafia a kleptokracia. Róbert Fico stále býva u daňového podvodníka, jeho pravá ruka Trošková, podľa Der Spiegel aj milenka, bola roky milenkou zatknutého talianského mafiána.
 
mínus indicator plus

Pellegnríny má strach   Pellegnríny má strach

poslušný lokaj birmovaného komunistu - súčasný premiér Pellegríny má zo stretnutia s farmármi STARCH, potreboval by PAMPERSKY, aby sa z farmárov nepokakal. Vie, že SMER - nedostal mandát za založenie zločineckého štátu, - jeho ministerka Matečná podporovala a kryla východoslovensku mafiu ( Rošková SMER ) - o korupcií a podvodoch pri prideľovaní dotácií
 
mínus indicator plus

mafiánsky štát   mafiánsky štát

jeho zakladateľ - birmovaný komunista RF z tohto útoku obviní opozíciu, Kisku, novinárov, Soroša, alebo Matoviča. Nič také by sa nestalo ak Robert Fico neodovzdal moc tejto krajiny do rúk mafie a kleptokracie.
 
mínus indicator plus

cynická krava   cynická krava

Matečná je patologická klamárka, ktorá vytvárala vhodné podmienky " pre " zločincov ako je Rošková ( SMER ). Slušných farmárov podrážala a likvidovala. Sme radi, že postupne klesá že moc mafie, kleptokracie a kartelov, ktorí z tejto jednoduchej Márie nej urobili ministerku.
 
mínus indicator plus

zbabelec Pellegríny   zbabelec Pellegríny

Ficov zbabelý sluha Pellegríny, nie je schopný riešiť problémy obyčajných ľudí ako sú: - štát ovládaný mafiou - všadeprítomná korupcia, - rastúca kriminalita, - stúpajúca drogová závislosť, - skorumpovaná justícia, prokuratúra a polícia - najhoršia vymožiteľnosť práva v rámci EU, - zdevastované podnikateľské prostredie - zdevastované zdravotníctvo, poľnohospodárstvo, kultúra a školstvo, kde ani nevieme kto v skutočnosti tieto ministerstva riadi - mafia, schránky z Cypru, biele kone z Belize, talianska mafia ?
 
mínus indicator plus

farmári z východu, patrí Vám moja poklon   farmári z východu, patrí Vám moja poklon

Prihriatý SMER-ácky šašo, sa z Vás možno pokak.l, preto sú tam fízly so striekačkou, aby to teplé lajno mohli odpratať
 
mínus indicator plus

vystaršený Ficov lokaj   vystaršený Ficov lokaj

je evidentné, že Ficov verný sluha má z farmárov strach. Mám doma zvyšné papersky - pošlem ich na úrad vlády
 
mínus indicator plus

Raši, krava, Jakubov   Raši, krava, Jakubov

Richard Raši v nedávnych voľbách do VUC ovládol a očaril voličov Luníka IX s rekordnou podporou, ktorá sa blížila k 100 percentám. Aj karava a Jakubov žali medzi voličmi Luníka IX úspechy, mali viac ako 90 % podporu. Týchto troch, ako poďakovanie za EEI, by som vysťahoval medzi ich obdivovateľov na Luník 9.
 
mínus indicator plus

mafia, zločinci a judáši   mafia, zločinci a judáši

SMER-áci si myslia, že minister zdravotníctva môže byť hocikto, na koho ukáže prstom mafia ( ich donori a sponzori ) Durcker, Číslak, Zvolenská aj Kaľavská ... to nie sú odborníci - osobnosti, sú to iba hlúpe biele kone, pofidérne persóny. V zdravotníctve je peňazí dosť, ale cca 30 % z nich sa rozkradne, alebo používa neefektívne.
 
mínus indicator plus

no nie   no nie

Kolár so svojimi štetkami kradnú Ficovi know how
 
mínus indicator plus

jednoduchá Mária   jednoduchá Mária

súdružka Kaľavská stále nevie kde je sever, čo je podstatné a nepodstatné .... neustále premýšľa, ktorá odnož mafie z nej urobila ministerku ?
 
mínus indicator plus

metastázy spoločnosti   metastázy spoločnosti

na ústupe je náboženstvo, veda, kultúra, vymožiteľnosť práva, slušnosť a ľudskosť. O morálke nám kážu zločinci a Judáši Väčsšna kresťanskej europy je vystavena neuprosnemu socialnemu inzinierstvu, ludom su vymyvane mozgy v tom zmyslu ze prava su len pre mensiny. V ramci prebiehajucej vojny proti europskej krestanskej civilizacii nas nutia stotoznit sa s mensinami. Ked protestujeme oznacia nas za nacistov, extrémistov,rasistov, homofobov ... Je to trik, podvod s cielom oslabovania a diskriminácie bielej, heterosexuálnej, kresťanskej väčšiny
 
mínus indicator plus

tento úrad treba zrušiť   tento úrad treba zrušiť

zdravotné poisťovne a úrad pre dohľad treba zrušiť, tieto inštitúcie iba oberajú a okrádajú o peniaze pacientov a zdravotníkov. Popri tom zdravotníkov a nás pacientov ešte obťažujú svojou birokrakciou. Iba nedávno SMER-áci nominanti Vaďura a Forai urobili v V3ZP stratu cca 230 000 000 mil. eur, ktorú musíme zaplatiť my - z naších daní.
 

1 >

Najčítanejšie na SME