Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: aalex
1 >
mínus indicator plus

To ako fakt   To ako fakt

že tvoje predstavy sú na google? Vieš, na to som sa pýtal , že ako si to ty představuješ a nie čo je písané na google. Briti ako naši kapitalistickí PRIATELIA ho nám ukradli a keď už boli naši NEPRIATELIA , tak nám ho ukradnúť nemohli , lebo ho nemali a to čo mali ešte z čias, čo boli naši priatelia, tak ho nechceli vvydať , ergo nám ho ukradli. Naviac vymýšlali zámienky ako ho nám nevidať, respektive nevidať celé, vymýšlali si pohľadávky napr. za výzbroj našich jednotiek vo VB, za exilovú vládu atď.. To zlato , čo Bank of Englant previedla do BIS, vraj bolo v súlade s medzinárodným právom a teda Bank of England nielen našimi prostriedkami financovala Adolfa Hitlera a jeho genocidu Slovanov ,Židov či iných národov a tak VB sa priamo podielala na rozpútaní II.sv ekonomicky, diplomaticky ale aj svojou neschopnosťou.
 
mínus indicator plus

Mňa by fak zaujímalo   Mňa by fak zaujímalo

ako si představuješ, že zlato v Bank of England pracuje? To s ním zatĺkajú klince alebo čo, že fyzicky musí byť na určitom mieste, naopak Slovensko zrejme musí platiť za jeho úschovu. Keď nás niekto napadne a ovládne , tak aj tak mu to zlato pripadne , a je jedno že je v Bank of England, to sa práve stalo ČSR za II.sv a čuduj sa všetko demokraticky podla zákona. Inak hodnota zlata sa NEMENÍ mení sa hodnota peňazí nekrytých zlatom, preto akoby cena zlata kolíše , samozrejme nie futures či nejakých zlatých certifikátov ale zlata ako komodity Au . V Švajčiarsku sídli BIS ovládaná po hitlerovcoch hneď najvačšími demokratmi USA a tá financovala spolu s Bank of England aj koncentráky.
 
mínus indicator plus

1939   1939

Bank of England v 1939 presunula z VB časť zlatých rezerv ČSR do banky BIS , teda Švajčiarsko a stadial to zlato išlo do Deutche bank aby Adolf Hitler nás mohlo povraždiť. Teda myslí tú Britániu, ktorá nás už niekoěkokrát , ale vždy demokraticky, okradla a to Švajčiarsko, ktoré, samozrejme demokraticky, razilo franky z dentálneho zlata vyťaženého z koncentračních táborov, a zase zrejme demokraticky esesákmi. Potom Slovensko skutočne vyzerá jako ostrov spoľahlivosti, humanizmu a demokracie.
 
mínus indicator plus

Neklam ty   Neklam ty

o ňom snívaš, len sa tváříš, že by si ho presadil demokraticky, teda tak aby to vyhovovalo tebe však.
 
mínus indicator plus

Ako niekto , kto   Ako niekto , kto

nemá ani tušenie, čo je dejepis tu ponúka nejaké videá, ktoré z dejepisom nesúvisia? Prečo netvrdí, že sa to neučí v zemepise alebo biológii? Skadial pramení tá úporná snaha presadzovať zjavenú pravdu ,a to i v školách, za každých okolností? Prečo Fičí nie je na stránkach manipulátorov a šíriteľov hoaxov?
 
mínus indicator plus

No a   No a

treba predkladať dokazy, vyvracať bludy, len v Číne to netreba ,tam to stačí povedať , ak si akreditovaným nositelom pravdy. Tak vidíš , koľko je tu čínských súdruhov.
 
mínus indicator plus

Prepáč ale   Prepáč ale

o čínskej demokracii práve snívaš ty a tebe podobní. Tam predsa obviňujú bez dokazov , súdia na základe ideológie presne tak ako si to představuješ. Ak by platilo padni komu padni, potom aj Lipšic by sedel v base, ako to pre druhých navrhoval, Shutz by mohlo písať akurát v Ugande a to iba na stenu, Kiska by hral guličky s Kočnerom a Ruskom v Leopoldove a Čaputová by predávala v bufete no ni?
 
mínus indicator plus

Najsrandovnejší je   Najsrandovnejší je

oxymóron : .....zahraničnými politikmi budú vždy vďačným zdrojom humoru pre SLOVENSKÝ INTERNET. zase bzučí ,fučí, hučí vlastnou hlavou.
 
mínus indicator plus

Ďakujem pán administrátor   Ďakujem pán administrátor

za Vašu odpoveď. Teraz mi je jasné akú úroveň Vy a novinári SME dosahujú: 1. Vrámci demokracie - žiadna diskusia a keď tak mažem a mažem a mažem, veď aj tak nikto nezistí či dotyčný porušil nejaký kódex, pravda. 2. Úroveň vyjadrovania a osočovania je na veľmi vysokej úrovni tak asi ako v 4 cenovej. 3. Zamieňanie problémov je samozrejmosťou, ak by pravopisné chyby boli kritériom relevantnosti, potom SME by museli zakázať. 4. Nedámi SME jednoznačne šíri HOAX a to sa možeš milý moj aj pokakať.
 
mínus indicator plus

Oznamujem že správca je úbožiak   Oznamujem že správca je úbožiak

SME šíri HOAXI a keď to jednoznačne dokážem a odhalím, tak ma správca zmaže vraj som porušil KODEX diskutujúceho. No velavážený správca v čom??????????? Pravda bolí však?
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

No hlavne že si sa vyfarbil   No hlavne že si sa vyfarbil

Šíre more - všetky vody oceánov a morí, ktoré netvoria výlučnú ekonomickú zónu, pobrežné more, vnútorné ani súostrovné vody štátu (negatívne vymedzenie podľa čl. 86 Dohovoru z r. 1982). Pre právny režim šíreho mora je charakteristické, že je otvorené pre užívanie všetkým štátom, bez ohľadu na to, či ide o štát pobrežný alebo vnútrozemský. Uplatňuje sa v ňom šesť základných slobôd: sloboda plavby sloboda preletu sloboda kladenia podmorských káblov a diaľkových potrubí sloboda budovania umelých ostrovov a iných zariadení sloboda rybolovu sloboda vedeckého výskumu Tieto práva (slobody) náležia všetkým štátom bez rozdielu a ich výkon jedným štátom je obmedzený existenciou rovnakých práv iných štátov. Dohovor zdôrazňuje, že šíre more je vyhradené na mierové účely. Uvedené nevylučuje pohyb vojnových lodí po mori (platí však zákaz použitia sily a hrozby silou a zákaz jadrových pokusov). Čiže USA sa tam možu tváriť , že sú na šírom mori, napriek tomu porušujú medzinárodné právo a to v tomto: 1. Vyhrážajú sa silou 2.Neumožňujú slobodný prelet, lebo na margo vlastného vyhrážania sa obávajú násilia voči sebe. 3. Útočia a ničia cudzie lietatdlá 4. Vykonávajú prieskum s jednoznačným vojenským využitím a zameraným na definovaného protivníka čo je akt vojenského násilia . . . Čiže ty ťažko nechápeš Trumpa a ani ostatné veci nepochopíš, lebo žiješ vo svojej vysnívanej bubline dobrého západu a zlého východu, len ten Trump ti pošlapal "bábovičky" ty Zomri
 
mínus indicator plus

Prečo však   Prečo však

Neexistuje jedna jediná fotečka v dobrej kvalite z mesačných misií, keď :"A ten zelený paprsek, to je skutečný laser. Byl vystřelen z 3,5m teleskopu nacházejícím se v observatoři Apache Point v Novém Mexiku a jeví se zelený díky tomu, jak se rozptyluje v zemské atmosféře. Je namířen na retroreflector, odrazivou plochu, kterou na měsíční povrchu zanechala mise Apollo 15 v roce 1971 na lunárním roveru. Změřením času mezi vystřelením a návratem paprsku můžeme změřit přesnou vzdálenost Měsíce na milimetry". Čiže vieme kde je mesačné vozítko z mesačných misií - velkosť asi ako auto, na tom vozidle odrazová plocha asi ako čelné sklo, na to čelné sklo vedia USA zamerať laserový lúč, ale neexistuje jedna jediná blbá fotografia z miesta pristátia či kúsok filmu v normálnej kvalite, lebo vraj to NASA všetko skartovala či sa to stratilo. Ak teda máme tomuto veriť, potom kludne možeme veriť tomu, že na mesiaci USA nikdy neboli.
 
mínus indicator plus

Vieš, ty musíš fakt žiariť   Vieš, ty musíš fakt žiariť

ak je pre teba nepriateľný komunista, a vo svojej popletenej dobroseráckej mysly, ospravedlňuješ Kukana, tým že je oportunista tak ti možem povedať, že najvačšie zlo zo všetkých ziel sú oportunisti. Veď si uvedom, že taký Blaha bude stále Blaha a stále bude mať rovnaký názor, postoj na rozdiel od Kukana a iných oportunistov ako Šuster, Kiska, ktorý, ako píšeš, ideológiu už pochytil z domova, ktorí budú mať vždy názor, taký aký sa im vyplatí mať. Veď ak by nás teraz obsadil Putin, tak Kukan by sa prihlásil za prezidenta, a tvrdil by že tajne sabotoval EU, demokraciu atď. ako keď Šuster- člen UV KSS tvrdil ako tajne chodil do kostola. Zlé je keď, je niekto slniečkár, ale zufalé je to ak je niekto hlúpy slniečkár.
 
mínus indicator plus

Neboj   Neboj

pápežovi Františkovi sa to nepáči, Boh bol u neho na koberčeku a teraz má domáce vezenie. František s Prokopčákom pripravujú reformu. Béla, ako zástupca národa , ktorý špatne založil základy Babylonskej veže, bude archandel a František, Prokopčák a Kiska svatá trojica. Nicholsonová bude patrónkou Slovenska, ako panna čo rodí ostošest a všetko sa v dobré obráti.
 
mínus indicator plus

Myslím si   Myslím si

že je čas pre Fialovú kravu Milku, je v dobrej kondícii, ikonická je až až, skúseností má habadej, hlavne z reklami a kto sa má furt kukať na nejakého mača. Naviac táto Milka aj doterajších Bondov prevyšuje intelektuálne aspoň o 50 bodov.
 
mínus indicator plus

Vidíš   Vidíš

1.Z fotodokumentácie vobec nevyplýva, že ide o bufet, kantínu a už vůbec nie o závodnú kuchyňu. Z fotodokumentácie vyplýva, že ide o nadštandartné stravovacie zariadenie reštauračného typu. 2."Standardnym a sprievodnym zjavom takychto zariadeni je, ze spravidla varia odhadom stanoveny pocet jedal. S ohladom na variabilne mnozstvo pripadnych externych stravnikov (navstevnikov NR a i.) by akykolvek iny system nemohol byt praktokovatelny, z coho vyplyva, ze ku koncu obednej prestavky niektore jedlo z daneho vyberu nemusi byt k dispozicii" Toto si si vymyslel. Vysvetli prečo by to tak malo byť? Platíš v takom zariadení eurami? Snáď pri platení tvrdíš že mám len tri euro a v takomto zariadení to stačí? Prečo by som mal zohladňovať neprofesionalitu prevádzkovateľa a strpieť to , že sa na mne zahojí a vnúti mi nejaký obed , ktorý nechcem, lebo nedokázal dodržať sortiment? Prečo ten prevádzkovateľ nemá na záver o jeden chod naviac? Lebo nemusí však, ale prečo mu mám tolerovať niečo čo zabezpečiť má? Ja na Čiča z vysoka kašlem, ale má pravdu v tom , že každý ma dodržať čo slúbil a to aj Čičovy apropo už sa ten viťúz Čičovy ospravedlnil, lebo Čič sa za svoje správanie ospravedlnil. A ty reagovať nemusíš, potrebuješ školenie v spriatelenej neziskovke o tom čo máš písať, lebo sa len strapňuješ.
 
mínus indicator plus

Skutočne je to flustrujúce   Skutočne je to flustrujúce

V každej slušnej spoločnosti je predsa samozrejmé , že ak sa k niečomu zaviažem tak to dodržím. Dokonca aj zákony sú z velkej časti na tom práve založené. Som presvedčený, že aj ty to chápeš, len aby si udržal svoj zvrátený názor musíš relativizovať tak jako tvoji kolegovia, preto ti to vysvetlím: 1. Začneš tu pliesť akéhosi Žarnaja, ktorý popisuje ako Čič zareagoval na to, že si stravovacie zariadenie nesplnilo závazok dodať obed a Čič zareagoval hulvátsky. SAMOZREJME že Čič nemal reagovať ako hulvát, ale VECNE mal pravdu. 2. Pretože aj ty vieš, že Čić má VECNE pravdu, tak zo stravovacieho zariadenia, ktoré je účelovo vytvorené pre zabezpečenie stravovania parlamentu vrátane poslancov, teda je to exkluzívne zariadenie a služba , ktorú poskytuje parlament pracovníkom parlamentu a poslancom, prostredníctvom onej firmy. Je absolutne jedno či si myslíš, že poslanci by mali jesť v chlieve či by toto zariadenie malo byť typu školská jedáleň, ale zase aj sám chápeš , že toto zariadenie by malo byť na úrovni kvalitnej hotelovej reštaurácii. 3. Pretože vieš že Čič má VECNE pravdu a kvalitná hotelová reštaurácia má jedlá aj "o pol noci" preto začneš relativizovať do stavu kedy to je akože priateľné, lenže priateľné to nieje nikdy a robíš to takto: a. Išiel na MENUĆKO už ten sám výraz je zavádzajúci a zvádza k niečomu podradnému s nízkou cenou v obyčajnej jedálni. Lenže v skutočnosti MENUČKO je výber jedál, ktoré zaručene dostane stravník vo vymedzených hodinách, typicky v čase oběda. Ak teda reštaurácia v dohodnutom čase nemá menúčko je to o to vačšia chyba. b.Nie je to reštaurácia, ale školská jedáleň, bufet atď. ..... najskor maringotka s kebabom - vývarovňa. I keď som v parlamente nebol, tomuto neverím ani náhodou. c. Vynadal kuchárkam, mám veriť tomu , že v tom zariadení keď kuchárky dovaria idú vydávať jedlo, aby im Čič mohlo vynadať? d. Ak by to bola náhodou pravda, že parlamentná jedáleň má charakter zapluvaného staničního bufetu - potom aj vulgárna Čič tam zapadá
 
mínus indicator plus

Prepáč   Prepáč

ale ty premýšlaš až sa v tom strácaš. Na jednu stranu tvrdíš, že obhajujem Čiča, ale ja som nikde nič také nenapísal, a preto poriadna dávka z jeho špiny padne na mňa . Toto si si kompletne vymyslel. Ak dokážeš čítať s porozumením, potom iste pochopíš, že kritizujem to, že Čiča kritizujú vlastne za to , že má pravdu. Jednoznačne pochybyla reštaurácia z vecného hľadiska, ale táto chyba reštaurácie je relativizovaná a bagatelizovaná, naopak vulgárne správanie sa Čiča je nafukované aby sa dalo konštatovať však Číč na základe banality spáchal zločin. Čo sa týka podnikateľa jeho psou povynosťou je plniť to čo sa zaviazal a nie že on to plniť nebude lebo xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. To fak tvrdíš, že ak sa s niekým na niečom dohodneš napríklad na vymalovaní bytu a on ti nevymaluje jednu stenu, lebo mu došla barva a otvárať ďalšiu plechovku je nehospodárne a ty to kvituješ, že aký dobrý hospodár? Veď ty musíš mať hlavu ako karfiol, keď si na niečo také prišiel.
 

1 >

Najčítanejšie na SME