Pondelok, 27. január, 2020 | Meniny má Bohuš

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: lector
1 >
mínus indicator plus

 

Pellegrini sa vyfarbil ako riadny potkan. Keď pôjdu ľudia voliť, mali by si uvedomiť, že napriek podielu v SAD (40%) neprejavil ani najmenšiu vôľu prísť rokovať v prospech ľudí. Z pozície premiéra krajiny. A smeráckych majiteľov SAD (svojich kámoškov) nechal vydierať ten "pracujúci ľud", ktorého majú inak plné huby. Koľko je to - 60 tisíc ľudí? Ešte viac? Toto by si SAD-ka nedovolila, keby nemala krytie zhora. Ani odchádzať z rokovaní ako majitelia zemegule. Hádam sa dostanú na verejnosť podmienky oboch strán, nech ľudia vidia, ako sa veci majú.
 
mínus indicator plus

 

Kto je na to smerácke slizolínske šteniatko, ktoré vidí svoju budúcnosť a živobytie v parlamentných laviciach, zvedavý? Rozhovor s nejakým mladým perspektívnym vedcom by bol užitočnejší.
 
mínus indicator plus

 

Za národ sa tu bijú ľudia, ktorým bolo zaťažko naučiť sa hoci len slovenský pravopis, leniví boli učiť sa jeho dejiny, leniví sú čítať knihy (akékoľvek), leniví sú vzdelávať sa prakticky v čomkoľvek. Našu budúcnosť chcú riadiť ľudia hlúpi, nevzdelaní, agresívni, nenávistní. Nedokážem si predstaviť, čo by nasledovalo, ak by sa skutočne dostali k moci.
Reakcia k téme: Som Slovák, gdo je vyacej?
24.01.2020 15:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Pevne dúfam, že ak sa svojou (ne)činnosťou podieľala na obohacovaní iného (a seba) na úkor štátu, že to bude prešetrené a madam stihne spravodlivý trest za zneužitie právomoci.
 
mínus indicator plus

 

Už sa opúšťajú, haraktery ...
 
mínus indicator plus

 

Tak to mnohé vysvetľuje, všetkým sa nám uľavilo, že je všetko v richtigu. Rozmýšľam, čo by bolo, keby takto Počiatek prišiel za Čižnárom a porozprával mu to isté, čo Trnkovi. Peklo evidentne nie ...
 
mínus indicator plus

 

Takže Počiatek nepoprel, že tá honosná vila je jeho. Len tvrdí, že nevystupuje pod menom Michel. To sa ale dokázať zo žiadnych verejných zdrojov nedá, pretože podľa Matoviča ho tak oslovuje Francúz, čo mu v Cannes stráži barák. To video má už cez milión zhliadnutí a čo je zaujímavé - bez reklamy. Toto Matovičovi fakt vyšlo. + Ficova škôla z FB zmizla (zrejme pod hrozbou žaloby izr. firmy, ktorej nápad si "požičali").
 
mínus indicator plus

 

Škandály a "prirodzený úbytok" (mnohí seniori už čakajú na 13. dôchodok 10 rokov a zrejme sa ho ani nedožijú). Elektorát Smeru značne zostarol. Ich mítingy vyzerajú ako v domove dôchodcov, má to podobný priebeh ako to bolo u HZDS.
 
mínus indicator plus

 

On doslova dankovčinou povedal: "K pani prezidentke nemám dôstojnosť". A ožratý je evidentne. Dôstojná rozlúčka s parlamentom, len čo je pravda. Verme, že naveky.
 
mínus indicator plus

 

Tak nejak mi uniká logika tohto komentára. SMER "vníma" správne, že napriek jeho "sociálnemu" vládnutiu sú ľudia nespokojní a utekajú, tak si dal "vnímavo" do programu, že aspoň lekárov tu udrží násilím alebo?
Reakcia k téme: Tretia veta Smeru
21.01.2020 7:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Odborník by nenapísal, že odchýlka môže byť až 15%.
 
mínus indicator plus

 

Hlina by mal pribrzdiť drsnú rétoriku - časť ich elektorátu je, zdá sa, z neho trochu v šoku.
 
mínus indicator plus

 

Vidím to na odídencov to Smeru. Ešte by im mohli zobrať 1% a stačí.
 
mínus indicator plus

 

Ďalší prieskum bude smer pod 17. S tým svojím programovým paškvilom prišiel o seniorov, ktorí už 10 rokov čakajú na 13. dôchodok. A budúcich medikov s rodinami. To, že sa tvári, akoby Počiatka-Michella nepoznal, mu tiež nepomôže. Ani prepustený Trnka.
 
mínus indicator plus

 

Nebude to tým, že prezident je volený priamo občanmi a má byť nadstranícky?
 
mínus indicator plus

 

A k tým prisluhovačom sa dnes hlási Kotlebova strana. Kto to nechce vidieť, je buď strašne hlúpy alebo rovnaký.
 
mínus indicator plus

 

a hneď v prvých troch príspevkoch homofóbne husi zagágali :)))
 
mínus indicator plus

 

13. dôchodok sľuboval už pred 10 rokmi
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME