Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 906410
1 >
mínus indicator plus

 

Nevieme čo ten čo si fotil košické kúpalisko pár rokov dozadu. Utíchlo to, médiá sa prestali pýtať, ale bolo to mimoriadne čudné.
 
mínus indicator plus

 

Vstúpil do nej takmer uplne na začiatku, nie v 2010. A po roku keď videl pomery tak vystúpil. Nie po 18ich ako Pelle ktorý len opúšťa potápajúcu sa loď. Ak by Nadovi išlo o kšefty tak t snímok ťahá 15 a viac rokov. Ale nešlo, tak vystúpil a neskôr poukazoval na rozkrádanie páchané vojenskými tajnými za čo schytal vykonštruované obvinenie, podobne ako Mikulec. Meta sa tá banda vsivava, lebo vidia že prvýkrát je tu vláda ktorá to chce naozaj vycistit.
 
mínus indicator plus

 

Covid nie je okrajová téma nikde. Ruska nenosime bez prestávky od Marca - nie v exteriéroch. V interiéroch ich zaviedlo ako povinné všetky okolité krajiny a väčšina krajín vo svete ešte na jar. Nemci rozhanaju protesty už len z dôvodu že ľudí VONKU nemajú ruska. Rakusania majú na tri týždne taký lockdown aký sme my mali na jar. A dalo by sa pokračovať. Väčšina ľudí vírus nema práve vďaka opatreniam. Ak by opatrenia neboli, tak by ho mali a zdravotníctvo by určite skolabovalo. Jednak pre nedostatok lôžok a prístrojov, ale predovšetkým kôli nedostatku personálu - aj pri bežnej chorobnosti ho je nedostatok a ak by vypadlo 70 percent zdravotníkov tak nie že Covidovych pacientov by nemal kto ošetrovať, ale ani slspe črevo by nemal kto operovať.
 
mínus indicator plus

 

Prečo ho diskvalifikuje kauza Cervanova? Ti šašovia ju podľa dôkazov bez pochýb zavrazdili. To, že Baranik a pár zaslepenych jedincov tvrdí niečo iné je bezpredmetné. Inak - dotyční vrahovia, viacerí z nich sú deti komunistických pohlavárov - vieš si predstaviť že by ich pred 1989 obvinili z vraždy ak by tam neboli realne dôkazy?
 
mínus indicator plus

 

Otázka je, čo zo SISky dostal. SISka bola poddimenzovana - pozri rozhovor s Pcolinskym na TV Noviny, a bola kontrolovaná Dankovym pucipajtasom (kto sa dá do Dankovych služieb čistý nie je) a Bodorom. Ale hlavne bol 10 rokov členom úzkeho vedenia podn. skupiny Smer.
 
mínus indicator plus

 

No ale ako sa včera ukázalo, striga zatiaľ nič nepovedala. Zatiaľ len vysiela signály k Smeru 1 a Smeru 2 aby sa snažili, pretože jej už dochádza trpezlivosť. Ale zatiaľ ich nepotopila.
 
mínus indicator plus

 

Tak daj popis ako sa skladuje vyhorené jadrové palivo. Tak sa zdá, že sa tomu rozumieš, aspoň podľa toho čo píšeš...
 
mínus indicator plus

 

To mal reči Erdos pred trištvrte rokom a aj nedavnio že nie je akýkoľvek dôvod na väzbu jej klientky. Nič nové, ale pre pripomenutie - ľuďom ktorí sa dajú na obhajovanie takého odpadu ako napr. Jankovska, Gašpar, Krajmer, Hraško, Kocner, Rusko, Agh, Z. Kollar, Lindtner a pod. sa nedá veriť absolútne nič. Ani čo mali na raňajky.
 
mínus indicator plus

 

Je to čudák. Pod zámok s ním!
 
mínus indicator plus

 

Skrachovaná existencia, alkoholik, zlodej, mafian a mizerný štátnik tu ešte stále prska okolo seba. Hoďte na ňho sieť (a nie tu Zradoslavovu)!
 
mínus indicator plus

 

Keď som včera videl Pellegriniho na tlačovke Smeru 2, tak som si definitívne potvrdil že je to Fico 2. Ten človek momentálne nemá akúkoľvek zodpovednosť, a napriek tomu stekal. To svedčí o dvoch veciach - je nervózny že policajti majú voľné ruky, a je to typologicky taký istý typ ako Fico - polodiktator. Ak sa Pellegrini dostane k moci, a je jedno kedy, tak po 10tich rokoch bude úplne rovnako prskať na všetky strany ako hranatý.
 
mínus indicator plus

 

Pár? Napr. 30?
 
mínus indicator plus

 

Centes sa vyjadroval v zmysle, že nič veľké na prokurature netreba robiť - tá organizácia je totálne prehnita a podľa neho tam netreba nič zásadné meniť?
 
mínus indicator plus

 

Nie sme v stave že si môžeme na čele prokuratúry dovoliť profesorsky prístup. Na to sme príliš v sra ckach. Centes je odborník,ale akademik. Treba tam niekoho oveľa akčnejšieho.
 
mínus indicator plus

 

Už si videl aby niekde kde sa myslí výberové konanie vážne aby sa vedelo ktorý uchádzač bude prijatý/vybratý ešte pred pohovorom? Boli pohovory a teraz bude diskusia a snáď aj dohoda. Takže ziadne zlyhanie. Mimochodom - titulok je že dohoda viazne, ale článok vraví o presnom opaku - došlo k posunom, situácia sa krystalizuje, takže podľa mňa to napreduje.
 
mínus indicator plus

 

Baranik bol celý divný počas vypočúvaní. Veľmi ma sklamal. Odporúčam prečítať si najnovší komentár Mareka Vagovica - veľmi výstižný.
 
mínus indicator plus

 

A Baranik ma sklamal. To čo predvádzal bola katastrofa.
 
mínus indicator plus

 

Santa je mimoriadne úspešný prokurátor, avšak kde bol doteraz? Žilinská je fajn ale má toxické kontakty. Centes je akademik. Hrivnak je ok, len či to Igor dokáže prekusnut.
 
mínus indicator plus

 

Hrivnak by bol fajn. Najslabší je jednoznačne Remeta. Honza potrebuje ešte čas a na môj vkus je až príliš politický angažovany - vyhlasenia. Centra je akademik, teraz to chce niekoho akčnejšie ho. Hrivnak je super, len neviem či Igor zvládne že Mária pretlačí svojho. Baranik má pri vypočúvaní veľmi sklamal. Veľmi zaujatý, predovsetkym voči Klimentovi, ale aj voči iným to preháňal.
 
mínus indicator plus

 

Prečo Kliment nie? Keď písal s Trhom knihu, tak sa o Tothovi nevedelo čo sa vie dnes.
 

1 >

Najčítanejšie na SME