Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: kozmeticka vada1
1 >
mínus indicator plus

Slabúčko hryzká tkačenko, slabúčko...   Slabúčko hryzká tkačenko, slabúčko...

Ja skúsim o pellegrinim z trochu iného súdka: Ako mokvajúci sliz sa totiž za ním vlečie 15 rokov v službách smeru. Asistentík, poslanček, tajomníček ministra financií, podpredseníček smeru, ministrík školstva, predsedníček parlamentu za smer, podpredsedníček ďalšej vlády smeru pre eurofondíky (bodor) a informatizáciu (počiatek + brhel, miliarda € do luftu), predsedníček vlády po ficovi (+ minister kultúry a zdravotníctva) a volebný šéfinko ficovho smeru v posledných voľbách... Ešte stále drží hubu a krok. Nič nevidel, nič nepočul. O ničom nevie o ničom netuší. Alebo, že by predsa? Ako predseda vlády len bezmocne lomil rukami: "Ja keby som mal tú moc, tak tu spravím také harakiri, len by sa tak prášilo..." Má ju, ale bojí sa ju použiť. Žmurká ako vystrašený zajačik držaný niekým silným za gu... pod krkom. Proste: trepajhuba, prizdisráč, trasorítka a služobníček ako sa patrí. A odrazu... PRECITNUTIE! Akože veľký odchod od fica. Bez slovka kritiky, bez vysvetlenia dôvodov. S perepúťou sprofanovaných smeráckych vydriduchov okolo krku: Saková, Raši, Žiga... rovnako slepých a hluchých ako on. Zbohatnutých azda zo mzdy poslanca či ministra. A je tu nová strana a pellegrini odrazu celý v bielom uprostred svetiel. Kto je za ním? Kto ho financuje? Poctivec sľúbil všetko vysvetliť pri zaregistrovaní strany. To bolo v septembri. Ale až teraz, po 3 mesiacoch sa zmohli na očividnú lož: financie dali, pellegrini 20 tis.€, saková, raši 10 tis. € ostatní drobné. Kto im preboha verí? Len zbieranie hlasov a zbabraný SW k hlasovaniu o referende museli stáť viac. Naozaj robia všetci zdarma? A tak tu máme podvodníka, ktorý 15 rokov pomáhal budovať a kryť mafiánske štruktúry, držal Gašpara na polícii, mlčal o skutočnostiach, ktoré mu museli byť už roky jasné. pellegrini bol a je roky súčasťou systému a momentálne jedinou šancou kováčika, kočnera kičuru, jankovskej, gašpara, lučanského. Výboha, brhela, širokého, haščáka..., ale aj fica, počiatka, kaliňáka, žigu... Teraz mi povedzte. Aj keby bol naozaj taký sprostý a o ničom nevedel. A keby bol naozaj taký slušný ako sa o ňom snažia vyjadrovať. Myslíte, že je rovnako zaujatý a rovnako neuhne a rovnako bude tlačiť na vyčistenie spoločnosti ako Matovič? Že neuhne, nepoddá sa, ak na neho budú títo ľudia vyvíjať tlak? Fyzický aj finančný? Tipnem si. Ak bude vo vláde, tak do pol roka je 80% zločincov vonku. Kvôli procesným chybám, politickému tlaku, zmeneým svedectvám a skutočnostiam, ku ktorým sa polícia ani prokuratúra nebudú môcť vyjadriť, pretože sú "predmetom, ďalšieho vyšetrovania." Nám všetkým len ostanú oči pre plač. Naozaj to pán tkačenko nevidíte, nechcete vidieť alebo nemôžete? A vy ostatní tiež?
21.12.2020 16:00 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Sulík to nevie.   Sulík to nevie.

Bohužiaľ.
21.12.2020 15:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Keď ja som veriaci,   Keď ja som veriaci,

tak ty si pápež,
21.12.2020 15:08 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Hľadám v komentári   Hľadám v komentári

myšlienku. Pomôžte mi... Samozrejme, okrem kvázi vtipného varovania: "...Babiš práve vymenoval sám seba za vakcinačného manažéra. Popri vyslovení úprimnej sústrasti do Prahy sa dá len modliť, aby si z neho nevzal príklad Matovič... ", ktoré bolo zrejme popudom k tomu aby vznikol ďalší úplne zbytočný komentár.
 
mínus indicator plus

FunkyBA   FunkyBA

K+
21.12.2020 13:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pamäť funguje. Ďakujem   Pamäť funguje. Ďakujem

za opýtanie. A dokonca funguje aj archív SME. Prešiel som si vari 20 Schutzových komentárov z roku 2019 a asi som nemal šťastie. Na pellegriniho nič. Pre schutza je to proste chlapík v pohode. Napríklad perla: "Rozhodnutie stať sa vábničkou na voličstvo umierneného stredu v „catch all“ projekte ukazuje na ľudskosť Pellegriniho vlastnej tváre." Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/222... Toto napíše o tejto falošnej kôpke hnoja menom pellegrini.(sic) Ale ďakujem za inšpiráciu. Pátranie po komentároch za rok 2019 mi poodhalilo netušený rozsah mentálnej kalamity pána schutza. Od tvrdých slov na Sulíka a Matoviča (už vtedy) sa človek prehrýza cez džungľu verbálnych kotrmelcov aby sa nakoniec dostal aj ku kritike ľudí smeru. Napodiv, žiadni "psychopati, vyšinutí narcisi, bambusi, idoti onanujúci napríklad na vykrádaním jadrovej elektrárne" sa nedejú. Schutzova kritika smeru/pellegriniho je viac menej vecná. Jeho emócie naplno prepukli až v roku 2020. Konkrétne v marci. Kto neverí, nech si hodí do vyhľadávača heslo: "schutz komentár 2019 SME pellegrini".
21.12.2020 13:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Za ľudí pomaly stúpajú.   Za ľudí pomaly stúpajú.

To je dobre. Pre úspešné Slovensko sú nesmierne dôležití. Hlas smeru, smer a kotleba sa do ďalších volieb o 3 roky už nedostanú. Ako zločinecké skupiny ich dúfam GP rozpustí,
 
mínus indicator plus

Ja si počkám ešte   Ja si počkám ešte

3 roky a potom budem klikať.
 
mínus indicator plus

"Psychopat, idiot, bambus..."   "Psychopat, idiot, bambus..."

ozýva sa. Nie z Infovojny, ale zo SME. Infantilno - inkvizičné variácie na Matoviča pokračujú, diel 1 441.
21.12.2020 9:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Zacyklený marec.   Zacyklený marec.

Infantilno - inkvizičné variácie na Matoviča pokračujú, diel 1 440.
 
mínus indicator plus

Zacyklený tkačenko.   Zacyklený tkačenko.

Variácie na Matoviča, diel 1 439. Inkvizičné bezdôsledkové vypisovanie pokračuje.
21.12.2020 9:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nech sa dohodnú aspoň   Nech sa dohodnú aspoň

v tejto dôležitej veci. A bude kľud. Jednoduché ako tlesknutie. Ale to by sme od kultúry na Slovensku (nielen politickej) chceli asi priveľa. Lepšie je tresnúť niekomu po papuli alebo otráviť susedovi kozu.
 
mínus indicator plus

Čekan je fajn,   Čekan je fajn,

len nerozumiem redakcii SME, prečo pod PR článkom povolila diskusiu? Aha... rozpor s Matovičom prilepený na záver článku. Teraz už rozumiem.
 
mínus indicator plus

A prečo pohotovosť?   A prečo pohotovosť?

Za to, že hovorí pravdu? Ako napísal nagysagorus "hlúpy a nevzdelaný, rurálny, závistlivý, nesvojprávny a zakomplexovaný národ" posiela do blázinca človeka vždy keď protirečí skupinovému mysleniu. Čo bráni schutzovi písať o smere, sns, alebo bugárovi rovnako nekompromisne až zaujato ako o Matovičovi? Prečo pellegrinimu hladká komentármi pozadie keď sa ani raz nedištancoval od minulosti smeru? Ani jedným zrozumiteľným slovom doposiaľ nevysvetlil prečo odišiel od ruky, ktorá ho 15 rokov kŕmila. A že to bola ruka kradmá (ak už nie priamo krvavá) dnes už vieme všetci. Chrumkavý s jamôčkami je rovnaký pytel hnusu ako jeho hranatý boss. Je to 1000x pravda, aj keď to slabo hryzkajúci komentátori nenapíšu.
21.12.2020 8:45 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Len sa neboj schutz.   Len sa neboj schutz.

Tak ako kopeš do Matoviča alebo Kollára tak naber odvahu a pomenuj zberbu, čo (minimálne) politicky kryla toto svinstvo. Neboj sa, že pellegrini už nebude za pekného a chrumkavého. A, že sa prestane s nevestou od Sulíkov vykrúcať na mediálnych pytačkách . "Padni komu padn" ako by povedal miláčik tribún, najväčší alibista v dejinách a humusák nie menší ako Kováčik. .
21.12.2020 8:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Čas ukáže...   Čas ukáže...

...
Reakcia k téme: Labuť už máva krídlami
20.12.2020 7:35 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Logické. Keď neodsúdili za objednávku   Logické. Keď neodsúdili za objednávku

vraždy Kočnera, tak to skúsi aj Pavlovč. nemá čo stratiť a ešte stále sa môže stať, že na našich súdoch vystrelí motyka.
 
mínus indicator plus

Je to dobré riešenie.   Je to dobré riešenie.

Peter už začína mať iné priority a v šprintoch ide často o život. Myslím, že aj jemu sa bude pod menším tlakom lepšie jazdiť.
 
mínus indicator plus

Plne rozumiem pani Remišovej.   Plne rozumiem pani Remišovej.

Rozsah zlodejín a kriminality v štátnej správe za smeru, (ale aj SNS) je pre bežného človeka nepredstaviteľný. A je neuveriteľne ubíjajúce pre pozitívne naladeného človeka venovať čas a úsilie, tak deprimujúcej činnosti ako stopovať kto sa kde nabalil. Priamo ukradnuté peniaze od roku 2006 sa určite rátajú do miliárd. Potom tu máme, neschopnosť, tuposť a šlendriánstvo .To sú stratené peniaze. Napríklad nevyčerpané eurofondy, peniaze utopené v zbytočných a predražených projektoch, dotácie do krachujúcich štátnych firiem ...To už sú desiatky miliárd. Len preboha nedovoľme tej tlupe podliakov na čele s ficom a pellegrinim aby sa opäť dostali k moci. Ich jediná starosť bude ošetriť nakradnuté a vytiahnuť kamarátov z brindy.
 
mínus indicator plus

Ok, beriem. Aj mne sa stane, že   Ok, beriem. Aj mne sa stane, že

uletím :-) A súhlasím aj s názorom na dohadovačky. Je to stále to isté dookola.
Reakcia k téme: Labuť už máva krídlami
19.12.2020 20:43 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME