Nedeľa, 18. august, 2019 | Meniny má Elena, Helena

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Juraj Osina
1>
mínus indicator plus

:)   :)

No, to sú naivní voliči mostu. Béla sa roky javil ako pohodový, nekonfliktný politik, tak sa im ani moc nemôžeme čudovať. Nikto by pred voľbami nepredpokladal, že sa zachová tak podlo, že bude otvorene hájiť kovošroťáka, zlodejov a spolupracovníkov vrahov. Rozum mi ale neberie, aký počet ľudí (zrejme nepríčetných) volilo štetináča za prezidenta. Po tom jeho besnení v justícii a spolupráci s mafiánmi, zlodejmi a vrahmi. A koľkí hlupáci ho po tom všetkom ešte stále žerú.
 
mínus indicator plus

Pani Kozinková,   Pani Kozinková,

vy sa musíte pri diskusii veľmi veľa narobiť. :) Nechcel by som sedieť blízko vás, keď diskutujete. Hrozilo by mi, že minimálne jednu schytám. Kritizujem v dobrom, pretože to mávanie rukami veľmi rozptyľuje pozornosť, čo je kontraproduktívne. Ináč vďaka za rozhovor. Adam, držím vám palce!
 
mínus indicator plus

...   ...

a najmä preto, že JUDr. Valko bol charakterný, zásadový a preto vysoko dôveryhodný človek. Kto osobne poznal pána Valka, ten neuverí, žeby konal v záujme Ruska, Kočnera či Markízy a tým ohrozil svoje renomé pre konflikt záujmov.
 
mínus indicator plus

Tak vidíš,   Tak vidíš,

potvrdilo sa, čo som napísal. https://www.aktuality.sk/clano... Hranol ocenil Igorovu rozkladnú činnosť protestných aktivít v spoločnosti. Nie všetci ľudia čítajú Aktuality, Sme či N-ko. A veľa ich podľahne rétorickému hranolovému talentu. Aj keď to tak v preferenciách nevypadá, stačí, keď nahlodá dôveru v občianske protesty. On má stálych cca 20%, nepotrebuje viac, aby vyhral voľby a zostavoval vládu. Snaží sa len o to, aby nikto iný nemal viac percent ako oni. A Igor mu v tom maximálne pomáha. Predsa tomu, čo sleduje politiku musí byť jasné, že pre moc urobí hranol všetko. Spojí sa aj s náckami. Pokiaľ niekto z opozície vyslovene nevyhrá voľby, tak on zloží koalíciu ľavou zadnou. Tí "opozičníci", čo mu nenápadne drukovali sú pripravení. Hranol má obavu len z občianskych protestov, tie mu primárne ležia v žalúdku, lebo len oni pohli spoločnosťou. Preto sa celý čas snaží zdiskreditovať ich. Igor je dostatočne inteligentný, aby to pochopil, no to jeho ego priznať si chybu a pre dobro spoločnosti aj niečo z neho obetovať, toho on schopný nie je. Preto si myslím, že už viac škodí, ako robí osohu. A pre falošnú solidaritu mu v tom rozklade občianskeho aktivizmu pomáhajú aj Budaj a spol. On svoju rolu, zviditeľniť kvalitných ľudí, odborníkov, ktorí nechceli vstúpiť do politickej strany spravil dobre. Vďaka novému zákonu plagiátora to už možné nebude. Igor a Veronika boli dobrý tandem, no najviac im stúpli preferencie, keď sa Igor stiahol a Veronika všetko kočírovala sama. Prečo asi sú na hrane 5%? Jedine pre Igora. Zverejňovanie zlodejstiev či ním, alebo novinármi papalášmi nepohlo. Stačil im argument, že opozičníkom ide o moc, tak si vymýšľajú a novinári sú protislovenské pro sti tút ky. Ako keby o moc nešlo každému politikovi :). Zmeny nastali až vtedy, keď spoločnosť sa postavila na odpor a mobilizovala sa. Snažme sa, aby obeť Jána a Martiny, ktorá nás zmobilizovala nevyšla nazmar a aby aj vďaka tlaku iniciatívy nastala očista spoločnosti od zlodejov a mafiánov v bielych golieroch. Preto nedopusťme dehonestovať ZSS hranolovi, ani Igorovi. V opačnom prípade nastane v spoločnosti skepsa a nastúpi normalizácia.
 
mínus indicator plus

Pozri,   Pozri,

tiež si myslím, že smečkári až okato kopú za PS. No v tomto článku dávam za pravdu autorovi. Som BÝVALÝ volič OĽaNO najmä pre Igora. Svoju "prácu" robil dobre, no už by mal s tým rozoštvávaním prestať. Smeráci a plagiátori sa môžu urehotať, ako dokáže Igor rozoštvať nielen opozíciu, ale aj občianske aktivity. Zásluhy pri zverejňovaní zlodejín má Igor značné, najmä v tom, že mal odvahu s nimi vyrukovať. No určite odhalenie všetkých nebola len a len jeho zásluha. Značnú prácu vykonala Veronika. Táto krajina potrebuje, aby sa morálni ľudia napriek rozdielom vo svetonázore spojili a nie hádali. Igor svojou kritikou ZSS a nepochopením ich postojov robí ľuďom, ktorým ide o spravodlivosť a právny štát medvediu službu. Už len tým, že chce figurovať ako organizátor. Jeho padajúce preferencie jasne ukazujú, akú má v spoločnosti podporu. ZSS jasne odmietla spájať sa s politikmi, nakoľko by stratila svoju silu, ktorú vďaka tomu má. Ináč by tie naše protesty dávno koaličníci zdehonestovali obvinením, že nám ide o moc, ako to robia pri ich kritike opozičnými poslancami. Tu viac, ako inde by si mali zástancovia Igora uvedomiť, že pre stromy nevidia les. Následky Igorovho ega a násilného presadzovania svojich predstáv a ich vnucovanie celej spoločnosti sú pre túto krajinu kontraproduktívne. P.s. Že nejaký bývalý aktivista vstúpil do politiky, ešte neznamená, že ZSS chce robiť politiku. Tí čo si to vedome, či nevedome myslia, nahrávajú koaličným zlodejom.
 
mínus indicator plus

:))   :))

Aj keď si napísal v prvej vete, že ti chýbajú vedomosti, poslednou vetou si to zaklincoval. A na tú bola moja reakcia. Mne je jasné, že v niektorých súkromných firmách to už tak funguje, majiteľ si predsa svoje peniaze postráži. No neverím, že je to v štátnej správe, kde sa bačuje s verejnými zdrojmi bez kontroly, ako sa papalášom zachce. NKÚ takéto "maličkosti" predsa kontrolovať nebude. :) Pekný deň prajem.
 
mínus indicator plus

:))   :))

To si vážne tak naivný? Snáď neveríš, že to tak funguje aj v štátnej správe s takým množstvom papalášov...
 
mínus indicator plus

nemyslím si,   nemyslím si,

že pán Šátek má pána Šantu v žalúdku. Nesúhlasím ani s tvojim názorom, že skákal ako politici pískali. Keby to tak bolo, tak by nebol z polície "odídený", nemyslíš? Vyhodili ho práve preto, lebo nechcel poslúchať. Pán Šátek proste vyhodnocuje proces odborne pragmaticky. No zabúda na určitú taktiku, ktorú zjavne pán Šanta používa. Môj názor na taktiku prokurátora je taký, že Slintoš si je tak veľmi silne vedomý svojej inteligencie, že všetkých naokolo podceňuje a tak ho treba uzemniť a spochybniť. Nahlodať jeho sebavedomie, aby povedal nechtiac pravdu, ktorú zjavne zamlčuje. Pekný deň prajem.
Reakcia k téme: Piata zmenka
23.07.2019 8:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

nerozumiem,   nerozumiem,

prečo tie "trápnosti" sleduješ? Peter je v pohode, pri tom výkone nezabúda ani na divákov a snaží sa ich zabávať. Aj preto ho toľkí milujú. Ty medzi nich patriť nemusíš. :)
 
mínus indicator plus

a?!   a?!

to ju má Peter voziť na ventilku? Čo už len tá slepá závisť dokáže z ľudí vyprodukovať, napriek tomu, že nemajú najmenšej potuchy o živote iných a napriek tomu ich dokážu dehonestovať. Zabúdajú, že všetko sa raz každému vráti. Zlomyseľnosť, ohováranie, zloba a zákernosť dvojnásobne. A potom sa nestačia čudovať: prečo práve ja? Čo ti bráni v tom, aby si to odmakal ako Peter a zbieral ocenenia?
 
mínus indicator plus

Okrem toho,   Okrem toho,

že sa nevyznáš v cyklistike a nevieš čo je taktika a napriek tomu sa robíš múdry, musíš mať veľmi, ozaj veľmi smutný život, keď nedokážeš pochopiť, že ľudia sa aj radi zabávajú.
 
mínus indicator plus

:)))   :)))

Rozmýšľam, či dokážeš vôbec zaspať.. S toľkou nenávisťou. :)
 
mínus indicator plus

Presne tak!   Presne tak!

Podľa "ctihodného" pána prokurátora, keď sa nejaký lump pred ním vyjadrí, že pácha organizovanú trestnú činnosť, tak on nemá zo zákona žiadnu povinnosť konať na objasnení a vyšetrení. :) Potom sa nemožno čudovať, že tu máme takú silnú organizovanú mafiu, keď prokurátori im svojou nečinnosťou napriek vedomosti o páchaní trestnej činnosti kryjú chrbát. O bývalom GP nehovoriac. Však vďaka tomu MK zmocnel a nadobudol presvedčenie o svojej beztrestnosti. Vďaka ich prehliadaniu a nečinnosti vytvoril vraždiacu organizovanú skupinu. Každý morálny človek so svedomím by z funkcie dávno odstúpil. Alebo sa jedná o ľudí, ktorí vedome páchali trestnú činnosť spolu s MK?
 
mínus indicator plus

Prečo?   Prečo?

Zfunkčnil ÚS a odstránil ústavnú krízu, čo bola jeho povinnosť. Ten ťah vymenovať troch z ôsmich je geniálny. Tým dal najavo, že tí, ktorí neboli menovaní zostávajú stále v hre, kým parlament nenavolí osemnástich, čo je ústavná povinnosť parlamentu. Práve týmto zažehnal sťažnosti zvolených a nevymenovaných. Lepšie to spraviť nemohol, keď navyše potreboval spriechodniť ÚS a vymenovať predsedu ÚS potrebného pri inaugurácii prezidentky. On urobil maximum čo mohol, v súľade s ústavou. Parlament, presnejšie koalícia verejne sabotuje ústavu.
 
mínus indicator plus

Tu nejde   Tu nejde

len o hranolové kone. Tých 4 čo majú ešte navoliť môže prezidentka odignorovať ľavou zadnou. Hranol ju chce silou mocou donútiť, aby menovala z neúplného počtu a tým vylúčila ostatných, určite lepších kandidátov, ako jeho neskôr navolené kone. A taktiež mu ide o precedens!! Stavím sa, že by potom nominoval kovošroťáka a seba. Či spĺňajú prax, pri ich prznení zákonov a ústavy, majú hlboko v paži.
 
mínus indicator plus

Prepáč,   Prepáč,

no nesúhlasím s tebou v jednom bode. A to je obdobie za ktoré táto strana prevádzala falošné úskoky a intrigy. Tie totiž robili nielen v dobe vládnutia, ale aj keď boli v opozícii. Ináč v ostatnom s tebou súhlasím na 100%. Tiež ma napadlo, či by prezidentka nemala rozpustiť parlament pre jeho jasné a verejné sabotovanie ústavy a nečinnosť. Zamýšľam sa aj nad tým, že keď parlament sabotuje ústavu, či by prezidentka v kritickej situácii nemohla vymenovať plný počet chýbajúcich ústavných sudcov z neúplného počtu navrhnutých. Ešte pred tým, ako sa prihlásia jasné hranolové kone. Problémom bude zrejme precedens, ktorý môžu takí ako je hranol v budúcnosti zneužiť. Dosť často novinári píšu o tom, že prečo hranol tú voľbu sabotuje, keď z toho už aj tak nič nezíska. Myslím, že práve pre precedens chce dotlačiť prezidentku k menovaniu z neúplného počtu, aby ho neskôr zneužil na dvojičku. A dostal sa na ÚS v navrhnutom tandeme s kovošroťákom. Na ÚS sú dosť starí matadori, navyše jeho bábky, ktorí môžu kedykoľvek abdikovať. A predsedu už nejako dobrovoľne nasilu spracujú.
 
mínus indicator plus

Núž,   Núž,

staršia generácia bola prinútená poslúchať. Držať hubu a krok. A to sa snažia vrátiť takí nímandi ako podvodník a klamár plagiátor a spol. Buďme radi, že hranol na to odvahu nemal, už keď mal väčšinu v parlamente. To neznamená, žeby všetci nemali niesť za svoje skutky zodpovednosť. V demokratickom štáte by plagiátor bol dávno odvolaný a odsúdený za poškodzovanie záujmov štátu. Nádej vkladám do mladej generácie, ktorá vyrástla v relatívne slobodnej krajine, bez prenasledovania za svoj názor. Hrá sa o ich budúcnosť a budúcnosť ich detí. Zmyslom nie je zdupkať za kopečky. Domov máme všetci len jeden. My postarší im v tom musíme pomáhať a podporiť ich. Taká príležitosť na zvrat a zavedenie spravodlivosti sa už nemusí zopakovať. Dúfam, že ľudia majú dosť rozumu na to, aby zvážili o čo sa tu v blízkej budúcnosti hrá a prestali podporovať pribrzdených a vypočítavých politikov, túžiacich po totalite, ktorí by za hrsť šošovice zapredali aj svoju mater.
 
mínus indicator plus

 

Aj ja!
 
mínus indicator plus

No jo,   No jo,

bič na tých poctivých, čo nechcú obchádzať zákony. Podvodníci, zlodeji si zriadia paralelné účtovníctvo pre peniaze získané vlastnými hlavami. :) Plagiátor, podvodník, ktorý opätovne porušuje ústavu, zákony, morálku, bez chrbtovej kosti s tým problém mať nebude. Najväčší úsmev vyvolal tomáš, keď povedal, že je to proti oligarchom, keď celý svet vie, že je v strane, ktorú založili a riadia oligarchovia. :)) Zlodej kričí chyťte zlodeja!! Gratulujem Bélovi! Hlbšie už klesnúť nemohol, keď napriek toľkým prúserom robí naďalej stafáš podvodníkom a zlodejom v družnom spojení s fašistami.
 
mínus indicator plus

Mýliš sa   Mýliš sa

Človek plný pýchy a pocitu nadradenosti sa nikdy neospravedlní. Počul si ospravedlniť sa hranola? :) Ospravedlnenie je známka sebareflexie a uznanie, že človek spravil chybu. Čo taký nadsamci plný pýchy nedokážu spracovať. Čiže, u takých žiadnych 10% ale 0%. :) Ospravedlnenie nie je slabosť ale je známkou silného charakteru. Aj podľa toho vidíš, koho máš pred sebou. Či magora - psychopata, alebo charakterného človeka. Všetci sme omylní a občas každý uletí. To si hranol a ten tlstý ***** však nikdy nepriznajú ani sami pred sebou. Ich pýcha a pocit nadradenosti sú silnejšie, ako svedomie, ktoré u psychopatov absentuje.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME