Nedeľa, 7. jún, 2020 | Meniny má RóbertKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: men sevik1
1 >
mínus indicator plus

samozrejme   samozrejme

trol by nevypisoval. Asi príplatky na vianoce. Alebo koncoročné odmeny
 
mínus indicator plus

byť tak tupý   byť tak tupý

zo slovenčiny a túfať si pri tom rozumovať už samo o sebe je dôkazom toho že sú to len bludy. Asi také aké bývavali aj na hodinách slovenčiny.
 
mínus indicator plus

ešte sa dotyčnému nepáči   ešte sa dotyčnému nepáči

že vraj je trest príliš tvrdý? Na dopingu sa podieľali štátne orgány. Teda by nemohol dotyčný nič reptať ani na to, keby Rusko, ako pôvodca a organizátor dopingov u nich bolo zo všetkého celkom vylúčené. takto sa našiel kompromis v tom, že tí, ktorým sa doping nedokázal, môžu nadalej súťažiť. Teda môže byť jedine rád, že im to bolo takto umožnené a neboli potrestaní aj nevinní športovci za to, čo u nich štátne orgány s dopingom a niektorými tiežšportovcami stvárali.
 
mínus indicator plus

omyl   omyl

Podľa nového zákona to musia robiť obce. Starý boľševický zákon, ktorý nútil občanov odpratávať na chodníkoch, ktoré patrili mestám a obciam bol pokiaľ viem zrušený. Povinnosť tým prešla na obce.
 
mínus indicator plus

predpokladám   predpokladám

že nie na cyklistickom chodníku. V takom prípade trebalo zliezť na cestu. Na chodníkoch to nad 10 rokov ani deťom nie je povolené a cesty sa od snehu čistili ako prvé.
 
mínus indicator plus

kto im bude hradiť bolestné   kto im bude hradiť bolestné

a ostatné? Do posiaľ, ked sa dlhé desaťtočia museli chodníky čistiť podľa starého boľševického zákona obyvateľmi, hoci boli majetkom mesta a obcí, za nevyšistenie sa vyberali pokuty. Teraz, ked je to povinnosť obcí, tak sú jednoducho osadzované tabule, že chodník sa neudržiava. Ale to by nikoho nemalo zbavovať zodpovednosti a náhrady poškodených by sa mali zosobniť. Alebo mestá a obce sa takto môžu zbavovať zákonnej povinnosti? Čo by bolo doposiaľ, keby ľudia tak isto len poosadzovali a nečistili.Tiež by im to tak prešlo? Asi sotva
 
mínus indicator plus

ani by som nepovedal   ani by som nepovedal

Celé to čítať ani nemienim, ale namietam to, že úpravy sa robia len v byte. Pod do Košíc do konkrétnych vežiakov a potom uvidíš ako majú niekde porobené úpravy v spoločných priestoroch. Napríklad múrmi odobrané ich časti k bytom s novým vchodom do bytu atd. Je otázkou koľkí takíto, ak si prevádzajú majú aj súhlas nie len od správcu, ale aj vyjadrenia od dalších. Napríklad aj hasičov. Pri takto kdeako poprerábaných spoločných priestoroch, v ktorých sa mení aj rozloha poschodí aj prípadná tlaková vlna môže mať a to v závislosti od poschodí všade iné rozloženie. Alebo byť natlačená jednym smerom.
 
mínus indicator plus

to naozaj už 30 rokov?   to naozaj už 30 rokov?

Ja že ich je v parlamente, vláde a všade zabetonovaných viac ako za čias boľševika. zabudol som. Už sú prezlečení a premaľovaní. Bez červených knižek a v spomienkach prípadne aj pobirmovaní. tak že naoko tu nie sú. Ale tie ich boľševické maniere a činy n ie že sú, ale stále viac sa uplatňujú a zdokonaľujú aj nadalej. Bez ohľadu na to, že sa premaľovali na kapitalistov a ako na takých nadávajú ich vlastní trolovia.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

mohli v ňom točiť   mohli v ňom točiť

o akomsi rasizme. V súvislosti so španielčinou a katalánčinou. Čo je totálny blud. Asi sa pisálek ochla stal.
 
mínus indicator plus

další čo má v hlave a hube len rasizmus   další čo má v hlave a hube len rasizmus

len by som rád vedel ako to, že ho nútili na katalánčinu namiesto španielčiny mohlo prerásť do rasizmu. Potom by ho nútili na akýsi čierny alebo biely jazyk?
 
mínus indicator plus

ok   ok

Ešte by som rád vedieť čo má s tým SPP ked potrubie poškodila cudzia firma?
 
mínus indicator plus

ve ale veľký rozdiel   ve ale veľký rozdiel

robiť niečo také vo firmách, medzi dospelými, ktorí sa aj navzájom ako aj firmu asituáciu v nej ponajú, alebo medzi nepnoletými žiakmi v celej škole. Počítam, že táto partizánko to samozterme robila hned naostro bez predchádzajúcich cvičení a inštriktáži o takýchto možných situáciách. Vo firmách a aj s tým viacmenej dá počítať.
 
mínus indicator plus

to len preto   to len preto

Lebo títo už "kres" papulu nedostávali. badať to aj na tom Kres. Sami nevedia o čom to kres vôbec je ale aj tak ok. Hoci je to len hatlanina.
 
mínus indicator plus

neviem ako to majú poliaci   neviem ako to majú poliaci

v takýchto prípadoch so zákonmi, ale u nás by mohla mať aj väčšie poťahovačky. Ak by ju niektorý nespokojný rodiť zažaloval hosi za všeobecné ohrozenie. Nakoľko zinscenovala situáciu bez vedomia kohokoľvek tak, ako keby sa oň aj jednalo. Len níhodou že to dopadlo len s traumami a banálnymi zraneniami.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

tak v čom je problém?   tak v čom je problém?

Kto nevolil tak nemá ani prečo kritizovať. Ja som nevolil po prvý raz v prezidentských, lebo nie som ochotný voliť žiadne dalšie "menšie zlá". Ani ked si dajú že sú progresívne. Ako smerácka sieť dva. tak isto ani žiadne "nové strany". Preto ak aj prečítam o Čaputovej články, tak jedine zhodnotím a držím hubu. Nech sa vyjadrujú tí, ktorí kohokoľvek z nich volili. Aké hrdinské. Pochváliť sa, že "som nevolil" a potom kritizovať zvoleného.
 
mínus indicator plus

zato súdruh raši   zato súdruh raši

bol určite protipol a najväčší odborník na živenie sa samého nie?
 
mínus indicator plus

splietaš kraviny chlapče.   splietaš kraviny chlapče.

To vypisuj putinovi vo zvodkách. Oni to aj zožerú
 
mínus indicator plus

nič v zlom   nič v zlom

ale dnes u nás padal biely sneh. Aj to je rasistické? Lebo ešte nie je čierny?
 

1 >

Najčítanejšie na SME