Piatok, 3. apríl, 2020 | Meniny má Richard

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: macdaddy
1 >
mínus indicator plus

 

Obávam sa, že jedine výrazne zmodernizovať a skvalitniť vzdelávanie detí a 20 rokov počkať. Chlapa po 30ke už ťažko dovzdeláš, to už sa s ním fakt asi môžeš len pobiť.
 
mínus indicator plus

 

Ja už mám pár rôčkov a pamätám si, ako som sa snažil diskutovať niekedy s voličmi Mečiara, Slotu, potom Fica, teraz zas Kotlebu alebo Harabina a nepamätám si, že by niekedy dostali rozum. Buď tí ľudia vymreli, alebo sa presunuli od jedného exota k druhému. Aj dieťa asi skôr naučíš, že nemá strkať nožničky do elektrickej zásuvky. Možno mladší budú mať viac trpezlivosti ako ja.
 
mínus indicator plus

 

Prepáč nepochopili sme sa. Ale nemyslím si, že by sme sa mali znížiť v správaní na úroveň Kotlebovcov :)
 
mínus indicator plus

 

Vy holohlaví ste vždy strašné obete.... Škriekate v skupinke na ulici ako opice, ale furt vás kdejaký študent filozofie sundá už pohľadom.
 
mínus indicator plus

 

Nepracujem pre idiota ale ďakujem za spam ;-)
 
mínus indicator plus

 

Čo sa v detstve naučíš... Vieš ako to je.
 
mínus indicator plus

 

A títo nedovzdelaní idi.ot.i, čo nevedia zvládnuť ani vlastné pudy nám tu chcú vládnuť. Nemám záujem.
 
mínus indicator plus

 

Nevolaj ich alternatíva, keď sú to jednoducho extrémisti. Mnohí ich voliči sú bývalí voliči smeru a sns. Najskôr najmúdrejší na svete volili tie strany, že tie to tu idú dať do poriadku, narobili ešte väčší bordel v krajine, tak teraz tí istí, zas najmúdrejší voliči v galaxii idú voliť nejakého Kotlebu že ten to tu dá pre zmenu do poriadku. A zas s nimi ani nemôžeš o tom diskutovať, lebo oni sa predsa nemôžu mýliť, oni po ultrakapitalistickom, potom migračnom tentokrát prekukli ultraliberálne svetové Sorosovské sprisahanie a my ostatní sme blbé ovce.
 
mínus indicator plus

 

Ja súhlasím. Len som chcel povedať, že niekto si priveľmi idealizuje našu spoločnosť.
 
mínus indicator plus

 

Choď sa niekedy prejsť do väčšieho slovenského mesta medzi bohatších chlapov. U nás sa dá pomaly za tradičný označiť zjav 23 ročná v SUV Mercedese.
 
mínus indicator plus

 

Zatiaľ najviac pravdepodobný komentár.
 
mínus indicator plus

 

Súhlas. A snáď sa tiež zhodneme, že volič sa od Kuciakovej vraždy mal možnosť dostať pod povrch a troška sa spamätať do reality ;)
 
mínus indicator plus

 

Všetci traja nadomnou hlavne nedokázali za celý svoj život pochopiť, že na túto tému nemá únia a eurovoľby takmer žiadne kompetencie. Sú v rukách štátov a tie sú v rukách voličov.
 
mínus indicator plus

 

Upresni nám najskôr, kedy že sa to uskutočnil ten brexit. Tému, či podnikatelia nie sú bežní obyvatelia, tú radšej otvárať s tebou ani nejdem.
 
mínus indicator plus

 

Áno a potom nám bude Fico s červeným ksichtom v telke zase vykrikovať, ako Smer s Kočnerom nič nemá.
22.10.2019 12:00 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ak sa Rusko podpísal v mene ručiteľa - Markízy, v čase, keď nebol jej konateľ, tak sa jedná o falšovanie cenného papiera. Vlastne hneď štyroch cenných papierov.
 
mínus indicator plus

 

Treba sa spýtať, či sa bavíme o tých istých zmenkách. Šušká sa totiž, že dve zmenky na 250 miliónov Sk naozaj existovali, ale vyplatil ich Kováčik a Fiľo, a na základe toho získali veľmi výhodne podiely v Markíze. A teraz Kočnerovi a Ruskovi napadlo, že také isté zmenky vyrobia ešte raz a budú ich vymáhať ako tie pôvodné. Ale málila sa im suma, tak si k nim ešte vymysleli dve ďalšie obrovské bianko zmenky. Rusková vypovedá zatiaľ tak, že túto verziu potvrdzuje, že si myslela, že ich vyplatil Kováčik. Takže možno neklame, iba veľmi rafinovane zahmlieva a hovorí iba tú časť, ktorá je v prospech exmanžela.
 
mínus indicator plus

 

Tomu hovorím právna istota pre ľudí aj firmy. Predpokladám, že ak aj bude nejaký návrh dohody, tak britský parlament to ešte pre istotu bude na tretí krát schvaľovať 31.10. o 10 večer.
 
mínus indicator plus

 

Nič viac len prázdne slová. Rovnako ako Rusko, aj Turecko žije na 80% z našich peňazí. Ich jediná možnosť je snažiť sa rozbiť EÚ a potom sa vyhrážať jednotlivým krajinám. Kým držíme spolu a hovoríme jedným hlasom, tak môžu len štekať spoza plota.
 
mínus indicator plus

 

Načal si veľa tém na jednu debatu, ale vo všeobecnosti: Erdogan aj Putin aj Trump majú rešpekt pred EÚ, nie pred jednotlivými krajinami, preto veci furt keď sa dá riešia bilaterálne s krajinami, tak ako si dal aj ty príklady. Keby sme konečne vystupovali ako celok, dnes by to vypadalo troška inak. Príkladom nech sú sankcie proti Rusku za napadnutie Ukrajiny, alebo ako sa Trump bojí reálne začať obchodnú vojnu s EÚ, nie len slovne, pričom do Číny si už dovolil, alebo ako zázračne klesla cena plynu z Ruska, keď sme začali spolu koordinovať nákup v rámci EÚ. Tých príkladov je veľa.
 

1 >

Najčítanejšie na SME