Piatok, 15. november, 2019 | Meniny má Leopold

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 19681989
1>
mínus indicator plus

 

Súhlas. A dokázal to aj naposledy, keď hlasoval tento rodený demokrat za 50 dňové moratórium.
 
mínus indicator plus

 

Výborný článok. Napríklad relácia V politike je nehanebným politickým divadielkom, kde človek nevie či sa má smiať alebo plakať pri jasnej orientácii redaktorov za koho kopú. Je dojímavé sledovať, keď Danko alebo Pellegrini dostanú priestor naživo a potom sa spustí prednahrávaná časť s opozičným politikom, ktorý nemá možnosť na nich reagovať.
 
mínus indicator plus

 

Bohužiaľ na Slovensku je príliš veľa ľudí, ktorým imponujú ľudia s pracovnou náplňou profesionálny klamár. Je "nádherné" sledovať niekoho, kto pomáhal budovať súčasný zhnitý systém v tomto skorumpovanom mafiánskom štáte, užíval si jeho výhody a keď sa mu začalo menej dariť ako v minulosti, tak sa stal najväčším bojovníkom proti vlastnému systému a zároveň si vymyslel budúcich neexistujúcich nepriateľov. No a v prípade úspechu bude tento systém zdokonalovať, samozrejme pre seba a nie pre svojich naivných voličov. Falošné vlastenectvo a dobrý pocit, že ak sa mne práve nedarí, tak nech sa nedarí ani inému je pre mnohých voličov ľahšia cesta, ako pracovať na sebe. A potom títo frustrovaní ľudia hľadajú spasiteľa svojich problémov u takýchto prostoduchých jedincoch.
 
mínus indicator plus

 

Súhlas. Dobrý článok v Denníku N. "Kto sa o nás postará? Možno Maňo Kotleba. Počúvali sme bežných ľudí, prečo volia ĽSNS". Ich voliči tiež preferujú nostalgiu za istotami ako boli byty, práca a celkovo istoty, že sa o nich niekto postará. Sloboda, demokracia, ľudské práva sú pre nich nepodstatné veci.
 
mínus indicator plus

 

Každý sa vyhovára, že sa s Kočnerom nikdy nestretol a nekomunikoval. Možno majú pravdu, lebo to funguje asi takto: Niekto niekomu známemu povie, že má problém, lebo chcel tento štát od...ať a či sa to nevie nejako vyriešiť. Ten známi odpovie, že pozná niekoho hore, ktorý pozná nejakých vybavovačov /Kočner/ a ten to skúsi vyriešiť za nejakú províziu. A kolotoč sa môže rozbehnúť a na konci kola sú všetci spokojní. Len keby nebolo tej threemy, tak táto zločinecká skupina fičí ďalej a počúvali by sme dookola ako sa Slovensku darí. Takéto Slovensko si môžete páni a dámy tam hore po....ť. Treba to tu celé zderatizovať od tejto zberby.
 
mínus indicator plus

 

Súhlas. Chybou opozície je to, ako sa dá vždy nachytať týmto boľševikom. Voliči opozície vedia aj bez ich zbytočných tlačoviek, že je to obyčajný populizmus a divadlo na odvrátenie pozornosti od Smeráckych škandálov. Opozičné tlačovky len utvrdzujú stádovitých voličov v tom, že im pomôže jedine ich alfa samec, preto by opozícia mala nechať komentáre na bankových a iných analytikov. SAS, PS Spolu, čo tak to komentovať spôsobom /keď sa silou mocou chcú vyjadriť/, že prinesieme pre ľudí miliardy a nie sto miliónov tým, že zvýšime čerpanie eurofondov na maximum, nevyplatíme neoprávnené vratky DPH zločincom napojených na vládne strany a pod.
 
mínus indicator plus

 

Súhlas.
 
mínus indicator plus

 

Keďže Kočner pracoval pre boľševikov, tak sa s ním stretával aj samotný šéf, ktorý sa aj sám priznal, že na spoločenských akciách/ ale asi to bolo aj na domových schôdzach alebo poháriku u suseda v Bonaparte/. Ak majú odísť Sulík a Matovič, tak aj Fico, Bugár, Danko, Beňová.....A nezabúdajme aj na ďalšieho zločinca Vadalu a jeho kontakty /napr. jeho nezabudnuteľná fotka s Madejom, alebo priamy kontakt na šéfa cez jednoduchú Máriu/. Keď to maznák a zder mysleli takto, tak potom súhlas. Zmýšľanie boľševikov je však úplne iné.
Reakcia k téme: Za tú našu traumatizáciu
05.11.2019 7:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ak sa úplne rozviažu orgánom činným v trestnom konaní ruky, tak sa budú mnohí triasť. Čo sa týka poľnohospodárstva stačí sa pozrieť na kauzy Slovenského pozemkového fondu, agrodotácíí a činnosti /nečinnosti/PPA, účelovej kriminalizácie nespokojných a bitých poľnohospodárov dožadujúcich sa pravdy.... A k tomu verejná podpora nedemokratických spôsobov, ktorými sa zavádza cenzúra, obmedzuje sloboda občanov /voličov/k slobodnému prístupu k informáciám, zásah do voliebného zákona tesne pred voľbami. To, čo je pre občana dobré alebo zlé v bežnom živote nemá rozhodovať v žiadnom prípade politik. P.S. Aj nástenkový tender tvojej obľúbenej strany bol v poriadku u tých, ktorí boli úmyselne slepí a hluchí. Muselo prejsť viac ako 10 rokov, kým boli ministri obžalovaní a potrestaní a ten čo to vymyslel sa usmieva spoza bučka. Ale božie mlyny melú a mnohí budú prekvapení.
Reakcia k téme: Čože je to 50tka?
01.11.2019 8:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Zmatečná, táto prostoduchá biela kobylka by mala sedieť niekde v kúte, čušať a modliť sa, aby sa po voľbách neposadila z teplého miestečka na chladnú leopoldovskú stoličku a nie nás poučovať, čo je pre nás dobré.
Reakcia k téme: Čože je to 50tka?
31.10.2019 8:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Firma Eset nie sú oligarchovia, ale skupina šikovných a nadaných ľudí, ktorí zbohatli vďaka svojej odbornej zdatnosti a mali by sme byť hrdí na to, že sú zo Slovenska a pozná ich celý svet. Oligarchovia sú tí, ktorí zbohatli z obchodovania so štátom a tunelovaním eurofondov. Ak má Eset nejaké zmluvy s Ministerstvom školstva alebo aj s niekým iným, je to pre nich len kvapka v mori, pričom je zároveň potrebné zdôrazniť, že sú vo svojich technológiách špička, takže je len dobré, že štátne inštitúcie si vybrali práve ich.
31.10.2019 8:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Súhlas. A Pelerina by sa už mohla priznať, že má radšej jeho ako ju. Nám demokratom inakosť neprekáža, každý sme nejaký, len ako by to pochopilo verné stádo. Asi sa boja o percentá.
 
mínus indicator plus

 

Klame až sa mu z huby práši. Už sa neviem dočkať ako bude habkať, keď talianski novinári pošlú našim darček v podobe komunikácie medzi trojičkou birmovaný komunista, jednoduchá Mária a odsúdený obchodník z kokaínom.
 
mínus indicator plus

 

Dúfajme, že sa nepracuje tak dlho na tom z dôvodu, aby sa to nevyšetrilo. Títo sudcovia by už mali dávno sedieť vo vyšetrovacej väzbe.
 
mínus indicator plus

 

Vyzerá to tak, že aj Bašternák má svoju opičku.
 
mínus indicator plus

 

Pán Schutz, čo tu riešite Mikloša, jeho gorila odstavila, v politike skončil. Keď sa dopustil nejakého trestného činu, tak mal Smer na čele s Kaliňákom jedinečnú príležitosť to vyšetriť, ale neurobil to, lebo by museli vyšetrovať aj Fica, ktorý už osem rokov arogantne klame a zahmlieva. Takže hlavne píšte o tom, kto ešte v politike je, pričom tam už dávno nemal byť.
 
mínus indicator plus

 

Mafiánsky skorumpovaný štát je jeden problém a druhý nie menší je primitívny tupovolič tvojho razenia, pre ktorého je nacistická strana alternatívou.
 
mínus indicator plus

 

Papagájovanie zločineckej organizácie, že je to kauza Dzurindovej /Radičovej/ vlády je úplne trápne a je to len na manipulovanie a udržovanie zadubených voličov, ktorí tomu z princípu veria. Je to hlavne z dôvodu, že by skutočným a objektívnym vyšetrovaním bola ohrozená samotná strana aj so svojím predsedom, pretože tam išlo o nelegálne financovanie strany a odovzdanie zdravotníctva finančnej skupine. Vyhlásenia, že má predseda rád finančné skupiny ako koza nôž sú len obyčajným stokrát opakujúcim klamstvom. Celá strana je založená na klamstvách, podvodoch a manipulácii.
 
mínus indicator plus

 

Perfektný článok od Sama, súhlasím aj s Vami. Len sa obávam, že to môže byť aj horšie. Kým sa tu odohráva existenčný boj so skorumpovanou mafiánskou bandou a systémom, tak sa prizerajúcim nacistom spolu s ha ra bi nom s úsmevom na tvári a jednoduchými riešeniami darí získavať frustrovaných a nových voličov. Potom tu môžeme mať mafiánsky štát s diktatúrou v jednom.
 
mínus indicator plus

 

Vážená redakcia, čítam Vaše noviny od začiatku /Smena/, bol som pri Vás, keď s Vami chcel zatočiť autokrat Mečiar, som tu, keď je tento odporný ficizmus. Keď to však pôjde takto ďalej, ako napríklad s ideológom Smeru, ktorého tu preferujete, tak toto bude asi moje posledné predplatné. Nie, nemám nič proti tomu, aby sa tu prezentovali aj iné názory, lebo sa považujem za demokrata. Problém vidím v tom, že tento článok bol zverejnený už pred týždňom a vy ho posuniete aj po týždni takpovediac na prvú stranu.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME