Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 1018153
1 
mínus indicator plus

 

existuje nejaky streem bez registrácie? Hladal som všade ale nikde nič. Vopred dakujem
 
mínus indicator plus

 

Slovenky vyhrali nad Španielskom a Švajčiarskom a nie ako sa píše v prvej vete, že vyhrali nad Nemeckom! Opravte si to!
 
mínus indicator plus

 

žiadna diskusia? Kebyže hraje Slovan a urobia to jeho fanušikovia tak by bola debata na 3 strany ako su belase hlavy vypatlane, teraz sa ukázalo, že vypatlane hlavy sa najdu v každom tábore.
 
mínus indicator plus

 

V zápase pravdy s Loyšskom máme oddych po zápase so Švedskom ani nie 18 hodin pritom Lotyši budú mať po dni volna. Gratulujem usporiadateľom za takéto rozlosovanie. Toto bude boj o záchranu.
 
mínus indicator plus

 

Celý život Ta niekdo živil, najprv rodičia a potom štát. To si si myslel, že to bude do konca života? Nejaký gymnasta, ktorý nič nedosiahol bude vyplakávať, že sa na neho štát vykašlal.
 
mínus indicator plus

 

Nechaj zakomplexovaného Trnavčana nech plače v kúte kôli prehre doma a práve so Slovanom. Ešte zabudol napísať že za všetko môže kupený rozhodca, SFZ, UEFA a ilumináti
 
mínus indicator plus

 

Dementi Trnavský, ktorí pískajú a kričia na niekoho, pretože nestojí a nespieva tu jejich hymnu a neteší sa z gólu. Ešte dlho potrvá kým budú fanúškovia sedieť vedľa seba a tešiť sa z futbalu. Čo sa týka slovanistických fanúšikov tak som nevidel aby niekoho napadli na hlavnej tribúne. Vždy sa všetko odohrávalo v sektero fans a nie na hlavnej tribúne a to je rozdiel!
 
mínus indicator plus

 

Uľavila si si a môžeš zasa chvýľu pokojne spávať. Presne kôli takím ako Ty majú rodení Bratislavčania (nie Blaváci, lebo Blava je potok pri Trnave) plné zuby CP čkarov, ktorý sem prídu bývať a nadávajú aká je Bratislava škaredá a špinavá. Keď niekoho, kto sa tu nenarodil opýtam čí už bol na Kačíne, alebo na Kamzíku veľa krát ani nevie kde to je lebo pozná iba Centrál,Avion a Aupark. Predstav si, že j v Bratislave je veľa zelene a miest pre oddych a nie je to iba hrádza pri Dunaji, ale to pristahovalci nikdy nepochopia.
 
mínus indicator plus

 

V druhom zápase porazili USA tak neviem. Chalani hrali výborne a bolo sa po dlhšom čase na čo pozerať.
 
mínus indicator plus

Pri Bratislave   Pri Bratislave

Ako môžete napísať, že sa nehoda stala pri Bratislave, keď to bolo v Petržalke presne oproti Auparku čo je asi 1 km k centru mesta. Zraneným prajem skoré uzdravenie a vodičom, ktorý ostali vysieť v zápche skoré ukludnenie nervov
 

1 

Najčítanejšie na SME