Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: dati de licate.. nadal is a.t.p. world no. 1 !
1 >
mínus indicator plus

 

antisemiti sú ľudia, ktorí vedome šíria o židoch bludy a klamstvá.. barrack obama, voloďa putin a predstavitelia európskej únie antisemiti nie sú, iba si naivne myslia, že štatút hlavného mesta si mali vyriešiť židia a arabi medzi sebou a nie cez zásah z bieleho domu.. to že sa títo politici mýlia je nepochopiteľné, ale zároveň ľudské.. donald trump sa rozhodol skvele a časom to pochopia aj všetci ostatní svetoví leadri..
 
mínus indicator plus

 

ak sa cisár a kráľ rozhodne, že hlavné mesto monarchie bude prešov tak hlavným mestom monarchie bude prešov.. na veľkosti teda nezáleží..
 
mínus indicator plus

môj milovaný prešporok   môj milovaný prešporok

je síce skvelé mesto, ale mohlo byť úplne namakané ak by angláni a francúzi umelo nedopustili našu monarchiu.. našťastie je tu projekt európskej únie, ktorá sa čoskoro zmení na superštát a sme tam kde sme boli ako pred 99 rokmi čiže pohoda.. maria theresia si sochu nezaslúži nakoľko bola nechutná antisemitka.. keď už tak sochy patria jej liberálnym a voči všetkým vtedajším obyvateľom tolerantným cisárom a kráľom..
 
mínus indicator plus

 

cestovanie vlakom zadarmo pre študentov a seniorov..
 
mínus indicator plus

 

každé parlamentné voľby sú síce drahým ale cenným prieskumom názorov voličov v tej ktorej krajine.. no a v čechách a na morave dali v októbri kremľofili hlas okamurovi a komunistom.. prví dostali 10,6 a druhí 7,8 %.. nikto ich nechce vo vláde, oni sami spolu vládu nevytvoria.. čiže iba 18,4 % voličov v čechách a na morave je mimo reality kvôli ruskej masívnej propagande.. toto je podľa mňa veľký putinov neúspech, keďže zvyšných 81,6 % čechov a moravákov rusmi zvysoka pohŕda a sú im ukradnutí..
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

je podľa mňa dosť farizejské keď muži žijúci v celibáte kecajú iným ľudom do toho či majú deti mať a či nemať..
10.12.2017 10:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

podpora európskej únie nikdy neklesne až príliš nakoľko ju majú ľudia radi ako majú radi svoju rodinu.. nikdy nebude ideálna, ale ak úprimne chceme tak v nej môžeme niečo aj zmeniť.. ruská podpora európskych alternatívnych médií ovplyvňuje okolo desať až dvadsať percent voličov, ktorí potom dávajú hlasy bláznom typu le pen či kotlebba.. no a s nimi zasa nikto nejde do vlády.. takže sú to predsa len vyhodené biliardy rubľov na úkor vlastného obyvateľstva..
 
mínus indicator plus

 

je fakt zázrak, že po tých tisícročiach užasných udalostí a kopy rôznych dôkazov dokáže ešte niekto neveriť v b-ha.. no a kto neverí v b-ha neverí zasa ani ľuďom a z toho potom vzniká xenofóbia a rasizmus..
10.12.2017 8:41 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

krásne slová múdreho muža..   krásne slová múdreho muža..

po prečítaní tohto textu xenofób sulík pení a jeho družina si aspoň cení, že zostalo len pritom.. čím skôr si občania slovenskej republiky uvedomia, že tolerancia a láska je základ každej spoločnosti, tým lepšie..
10.12.2017 0:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

vynikajúci text..   vynikajúci text..

kágébák tupin vie, že na ekonomickú konfrontáciu s európskou úniou nemá.. a tak to skúsil cez médiá a web.. no a po 17 rokoch strastiplného snaženia je tam kde bol v roku 2000.. žiadna členská krajina európskej únie nemá proruské postoje a žiadna z nich nenaznačila, žeby práve rassija bola tou pravou a neskutočne perspektívnou alternatívou.. biliardy rubľov vyhodené na úkor vlastného ľudu a kopa umelého zla rozliata na krajne neúrodnú pôdu.. toto voloďovi zlomí krk.. ruská ekonomika nie je naťahovacia špongia.. práve naopak, jej elasticita časom klesá.. brutálny a neskonale ponižujúci trest od medzinárodného olympijského výboru svedčí o mnohom a práve on začína legitímnu revolúciu sveta voči putinovi.. zlo vždy prehrá, tak ako hitler, mussolini, tiso, hussain či al kadaffi.. oh yeah..
 
mínus indicator plus

 

lea na herca nezlomil titanic, ale až aviator.. potom už to šlo krásne a automaticky úplne samo.. al pacino a de miro majú konečne dôstojného nasledovníka.. oh yeah..
 
mínus indicator plus

 

tie percentá sú úplne jasné.. jedno z nich viem však iste.. xenofóbna "sloboda a solidarita" získa nakoniec 4,8 %.. to zabolí xenofóbov, ale ich strádanie je naše napredovanie.. oh yeah..
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

tak to skúsime takto: je pre vývoj ukrajiny lepšie čoraz užšie pôsobenie v rámci kooperácie s európskou úniou alebo jej návrat do nevyspytateľnej ruskej náruče ?
 
mínus indicator plus

biely balet zrobil nálet..   biely balet zrobil nálet..

najlegendárnejší klub všetkých čias, najlepší klub tohto milénia i najlepší klub tohto roka.. takto nejako si predstavujem prípravu na taktnú rozlúčku s týmto mimoriadne výnimočným rokom..
 
mínus indicator plus

 

tak na dankovi sa zhodneme všetci, to je večne stratený právnický prípad a la cuper.. smer je sociálno - demokratická strana, ktorá urobila pre sociálne znevýhodnenú časť občanov tejto republiky viac ako všetky povojnové vlády dohromady.. to je holý a zároveň príjemný fakt.. jej problémom však je, že s takou istou vervou zároveň zároveň pomáha aj svojim sponzorom a kamarátom.. toto sa však v tomto miléniu už vôbec nenosí.. súčasnou alternatívou voči vláde v rámci súčasného parlamentu nie je nič.. ešte raz NIČ.. takže do najbližších parlamentných volieb to takto aj zostane.. jedinou nádejou tejto republiky je odchod "slobody a solidarity" z päťpercentného volebného zisku.. potom už to pôjde samo, keďže okrem sulíka a kotlebbu môže v tejto krajine spolupracovať každý s každým.. takto pred sto rokmi bola honba na židov kvôli tomu, že môžu za vojnu.. teraz vraj mohamedáni znova ubližujú európe.. koho si tunajší xenofóbovia vymyslia o sto rokov ?
 
mínus indicator plus

šikovná a rozhľadená slečna..   šikovná a rozhľadená slečna..

štandardnú sociálno - demokratickú stranu potrebuje každá európska krajina a je len na členoch smeru či štarnardnou ich strana aj zostane.. niečo nemilé sa v nej však deje a ak sa vedenie smeru nespamätá tak volebný marec 2020 bude pre stranu smer mimoriadne krutý.. šanca na nápravu stále žije, ale to by musel team zo súmračnej ulice na sebe zapracovať.. každopádne bude lepšie ak robert fico zostane predsedom vlády ako keby sa na ten post dostal nnapríklad proruský andrej danko alebo xenofóbny richard sulík..
 
mínus indicator plus

smer síce vyhrá   smer síce vyhrá

parlamentné voľby aj po piatykrát, ale získa len 19 %.. ak sa nezbaví kaliňáka a richtera.. progresívna slovakia získa 18 %, obyčajní ľudia 16 %, kádéhá 10 % a bratia z s.m.k. 6 %.. za bránami parlamentu zostane sloboda a solidarita, esenes, kollárovci a kotlebbanda.. smer to má vo vlastných rukách, čaká ho však pád ak sa nezbaví tých dvoch neslávnych ministrov..
 
mínus indicator plus

 

to je dôkaz aký blahodarný vplyv má svätá zem už 69 rokov na svojich obyvateľov..
 

1 >

Najčítanejšie na SME