Streda, 19. február, 2020 | Meniny má Vlasta

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: svantevittriglav_11
1 >
mínus indicator plus

čože   čože

Kto kde stavia? Bloomberg si kampaň robí sám za svoje penaze, to mu majú ako zakázať?
 
mínus indicator plus

alebo   alebo

Čiže trumpeta môže a Bloomberg nie?
 
mínus indicator plus

naozaj?   naozaj?

"ich hodnoty z pohľadu ekonomiky" - tým myslíte masívne zadlžovanie? Tak prečo predtým konzervatívny ultras - tea party - požadovali vyrovnaný rozpočet a znižovanie zadlžovania? Nie je to hnusné pokrytectvo konzervatívnych republikánov?
 
mínus indicator plus

záhada   záhada

Prečo všetky liliPutinove štvavé weby znova masívne podporujú trumpetu. tak ako pred 4.rokmi?
 
mínus indicator plus

nerozumiem   nerozumiem

To akože Bloombergove prešľapy robia z trumpety svätca?
 
mínus indicator plus

definícia   definícia

A čo si predstavuje pod pojmom EKO? A svet je EKO. To len niektorí ľudia nie sú.
 
mínus indicator plus

aha   aha

Takže, keď amíci majú vo filme postavu boľševika, tak sú povinný odísť do liliPutinova a tam urobiť konkurz medzi tamojšími komunistami.
 
mínus indicator plus

pravica   pravica

Strany, ktoré na Slovensku tvrdia, že sú pravica: Kotlebovi fašisti a inkvizítori SNS kapitána plagiátora stožiara vybozkávam celé telo Danka Borisko Kolár a jeho húf deti z konzervatívneho háremu komedianti - šašo Matovič a jeho stádo s šašom Pročkom
 
mínus indicator plus

preklep   preklep

tak, či tak, spaľovacie motory majú viac ako 100 rokov už je tu dávno čas posunúť sa ďalej a nelipnúť sa zastaranej technológii z 19.storočia
 
mínus indicator plus

ale   ale

to nič nemení na tom, že Vás nikto nenúti tie články čítať
 
mínus indicator plus

neklamte   neklamte

Boľševici nám 40rokov tvrdili, že Hitler utekal z CCCP a teraz je to zrazu Rusko? A čo takto porovnať ekonomiku porazených a zničených - západného Nemecka a Japonska s liliPutinových zúfalo zaostalým impériom prežívajúcim iba vďaka predaju nerastov? p.s. agent KGB zavrhol komunizmus? Tak to asi preto oplakáva zánik CCCP preto má pred Kremľom múmiu Uľjanova prezývaného Lenin preto zaviedol boľševickú hymnu preto má nad Kremľom boľševické červené hviezdy preto má jeho armáda ako znak boľševické červené hviezdy preto je krajina plná sôch, ulíc, námestí Lenina preto je Kráľovec - Konigsberg pomenovaný podľa boľševického zločinca Kalinina...
 
mínus indicator plus

opakujem sa   opakujem sa

Dobré hospodárske výsledky dosiahla trumpeta ďaľším šialeným zadlžovaním. Najtrápnejšie je, že ešte nedávno neocons-ultras Tea Party rezolútne požadovali vyrovnaný rozpočet a znižovanie zadľženia. Ale to vtedy vládli demokrati, akonáhle sa dostal k moci fanatik klamár trumpeta, zabudlo sa na to. p.s. situácia spred 4 rokov sa opakuje, zase všetky kremeľské dezinformačné weby a liliPutinovi trolovia bojujú do roztrhania tela za trumpetu, prečo asi?
 
mínus indicator plus

súhlasím   súhlasím

Najväčší problém je uskladnenie elektrickej energie. Na to by sa mali hlavne zamerať výskumníci.
 
mínus indicator plus

napríklad   napríklad

Stále pokračuje masívne zadlžovanie, nič nevyriešil, Severná Kórea bez zmeny, Irán veľa humbuku ale reálne bez zmeny, Kuba bez zmeny, Venezuela bez zmeny, Čína len hádky a potom rokovania, ale reálne bez zmeny To je celý trumpetov princíp, robiť estrádu, pútať pozornosť, výsledky úbohé, hlavne že zaujme ľudí s nízkou inteligenciou svojou show.
 
mínus indicator plus

opak   opak

A ja som niekde počul, že ak chce liliPutino uškodiť USA tak znova by mal podporiť trumpetu :-).
 
mínus indicator plus

ale   ale

Ani konzervatívni reakcionári nie sú schopní racionálneho konania v prospech spoločnosti. Len vyťahujú samé hlúposti, na ktoré lákajú "obyčajných" ľudí - rozumej ľudí s nízkou inteligenciou, ktorí sa dajú ľahko oblbnúť populistickími heslami a jednoduchými preudoriešeniami.
 
mínus indicator plus

správne   správne

Podľa liliPutinovej propagandu Krym patril Moskve, keď Moskva ešte ani neexistovala. Pretože ani Moskva neexistuje odjakživa.
 
mínus indicator plus

tak tak   tak tak

Nie škrabkať gaštany. Ale budú si navzájom škrabkať guľky. Obidvaja zruinovali svoje ekonomiky, tak potrebujú svojim poddaným ukazovať svaly, aby odviedli pozornosť od vnútorných problémov.
 
mínus indicator plus

nesúhlasím   nesúhlasím

Elekrina sa dá ekologickejšie vyrábať, ako spaľovaním fosílnych surovín. A aj to spaľovanie vo veľkom je lepšie - je lacniejšie, dá sa ľahšie regulovať a filtrovať splodiny - ako v malom aute.
 
mínus indicator plus

veď to   veď to

Tak ako konskú silu nahradili parné stroje, tie nahradili spaľovacie motory a tie nahradili elektromory. Pokrok nezastavíte. Tak ako sa nezastavil pri końoch, tak sa nezastaví pri spaľovacích motoroch.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME