Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: GC_DIABLO
1 >
mínus indicator plus

 

No dovoľ!! Takých magorov by som do armády, ba ani do polície, nezobral!!! Tí patria iba do psychiatrickej liečebne alebo do basy!
 
mínus indicator plus

 

no ešte že máme tú sociálnu a s národom cítiacu vládu.
06.06.2008 12:29 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nuž CRT by som už nekúpil, ani keby bol zadarmo. A LCD alebo plazmu by som rád kúpil kedykoľvek, no keďže slušný LCD alebo plazma TV s DVB-T a 100cm uhlopriečkou a aspoň HD-ready stojí 30000 a viac, tak je to zatiaľ o ničom. Ešte chvíľu počkám, však ceny klesnú, potom kúpim aj ja.
 
mínus indicator plus

 

tak ja veru používam návod až keď už si fakt neviem rady, čo je tak raz za uhorský rok. Neprekáža mi ani anglické menu ani nič iné, však elektronika a všetky tie menu sú úplne ľahučko ovládateľné. Ale poznám veľmi málo ľudí, ktorí to dokážu tiež (o ovládaní PC ani nehovoriac). Potom na mňa takíto pozerajú ako na nejakého nadčloveka a divia sa, ako to dokážem :D
 
mínus indicator plus

 

Prečo by sa tu niekto mal iba pozerať? Na politiku sa nečinne pozerajú iba ľudia, ktorí súhlasia s tým, čo politici robia, ako a čo rozprávajú, ako a čo konajú alebo nekonajú, na takýchto politikov sa pozerajú ľudia, ktorých bolí pohnúť vlastným rozumom, ak teda nejaký majú, takíto ľudia sa dokážu vytešovať aj z politikov, ktorí evidentne klamú, útočia a rozdávajú pri tom podpásovky, zavádzajú, kradnú atď., práve takíto ľudia sympatizujú s takými politikmi, pretože vrana k vrane sadá, práve takíto ľudia sú voličmi vládnej koalície, takýchto komunistických smradov, ako je Čaplovič & spol. Hanba takýmto ľuďom, lebo nevedia, čo činia!
 
mínus indicator plus

 

Nvidii skutočne fandím, keby tak ešte spravili výkonné procesory aj pre klasické PC porovnateľné s Intel a AMD procesormi, tak by boli skutočnou jednotkou na trhu, no zatiaľ im musí stačiť prvenstvo v GK. AMD ma bohužiaľ dosť sklamalo s ich terajšou ponukou a výkonom ich CPU a ani grafické karty nie sú bohviečo.
 
mínus indicator plus

 

týchto ľudí ani nehodno volať fanúšikmi, oni totiž na zápas ani tak nejdú kvôli tomu športu, ale aby robili bordel a vybúrili sa. Celé náklady na policajný dozor sú dúfam premietnuté do vstupného na podobné zápasy a akcie, vrátane špeciálnej dopravy a pod.
 
mínus indicator plus

 

to vieš, keď budeš svoje deti ukladať spať, nezabudni im pripomenúť, že ich príde zjesť primát, ak neposlúchnu a budú vystrájať :D
 
mínus indicator plus

 

priznaj sa dobrovoľne, že ju pozeráš od rána do večera a veríš každému jednému slovu, ktoré sa v nej povie a veríš tomu, že je na 100% nestranná. Potom sa budeme baviť o verejnoprávnosti.
 
mínus indicator plus

 

keby tá munícia vybuchne, tak čo by spravili, odviezli sami seba do najbližšej nemocnice?
30.05.2008 12:44 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

skutočne? Neviem o tom, že by sa niektorý štát obával, že ich USA zbombarduje s a-bombami, alebo nejakú a-bombu. Leda tak ešte paranoidné Rusko, ale to je už veľmi obohraná pesnička.
 
mínus indicator plus

 

tak to je ich potom plný celý svet.
 
mínus indicator plus

 

:D jasné :D
 
mínus indicator plus

 

omyl, naletia na propagandu. Inak by sme napr. u nás nesmeli mať takú vládu, akú máme teraz.
 
mínus indicator plus

 

potvrď nejakú inú, inak sa už vážne nemáme o čom baviť k tomuto bodu.
 
mínus indicator plus

 

neviem o tom, že by USA nútili nejakých teroristov vyhadzovať do vzduchu seba a všetkých civilistov naokolo, ako to majú vo zvyku - na trhoch, v autobusoch, v metre, v budovách, na zhromaždeniach, v mešitách a pod.. Teroristi sú hnusní zbabelci, ktorým ich vodcovia vymývajú mozog a posielajú ich na smrť
 
mínus indicator plus

 

globalistické USA :) Celý svet, každá jedna krajina, je priamo v procese globalizácie. Doba kamenná je za nami, budíček!
 
mínus indicator plus

 

ak neberiem na zreteľ rôzne nepotvrdené a nedokázané konšpiračné teórie, tak áno. Ale možno to boli urobili mimozemšťania, možno najaká E.T.
 
mínus indicator plus

 

ak vieš, ako zabrániť civilným obetiam, navrhujem, aby si sa prihlásil na najbližšom veľvyslanectve USA ako ich nový generál. Civilné obete sú počas vojenských konfliktov vždy a všade, o to horšie, ak nebojuje armáda proti armáde, ale proti teroristom, ktorí sa častokrát tvária ako civilisti, zneužívajú civilistov ako štít a pod. V ktorej vojne neboli civilné obete? Ja teda o žiadnej zatiaľ neviem. A nepíš prosím nejaký Red alert a pod.
 
mínus indicator plus

 

nech sa páči: http://sk.wikipedia.org/wiki/%C3%9Atoky_z_11._septembra_2001
 

1 >

Najčítanejšie na SME