Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: kubelaj2
1 >
mínus indicator plus

No vidíš a este   No vidíš a este

stále tu obkenduješ. Podĺa mňa si to Truban práve sype sj s Kaliňákom z Poçiatkových zásob z toho 2,5 kg "snehu" o ktorom písali napríklad v Nemecku ale SMER o tom úpenlivo mlčí.
 
mínus indicator plus

Chceme mať od neho pokoj?   Chceme mať od neho pokoj?

Tak sa novinári naučte nasledujúce mená - Jankovská, Rošková, Krajmer, Gašpar, sused Kočner, domáci Bašternák, Svetlana Ficová - a pýtajte sa. Od opičky Jankovskej až po 700 firiem, kde figuruje Svetlanka. A nezabudnite sa opýtať, kde teraz býva Svetlanka, či nie náhodou ešte stále v Bonaparte. Ani tie Precedove kamene mu nepomôžu.
 
mínus indicator plus

SAV dehonestuje už   SAV dehonestuje už

to, že toho marxistického parazita a nemakačenka vôbec prijali. %Ci akože má ten šulin priniesť Akadémii vied? On je nejaký vedec? Robí nejaký relevantný a pre spoločnosť prínosný výskum? Milá SAVka, ste len prostitúti vládnej moci, ktorí zamestnávajú parazitov aby získali dotácie na svoje platy. Svojím prístupom dehonestujete celú vedeckú obec a SAV ste postavili na úroveň Blahu, čiže na úroveň parazita, ktorý svoje goebbelsovské príspevky vydáva za fakty a SAV používa ako krytie.
 
mínus indicator plus

SMERácke divadlo   SMERácke divadlo

s NAKA na reťazi pokračuje. Mesiac pred voĺbami zbavia Fica obvinenia. Blaha už bude mať mesiac dopredu nachystaný status s vetami ako - nestranné a objektívne vyšetrovanie potvrdilo to, čo hlasal SMER - Fico je nevinný a fasistické slniecka sa móžu rozliať - alebo niečo podobné. Keď niekto verí tomuto divadlu tak musí byť tupší ako predseda parlamentu...a to je maximum registrovanej tuposti v oblasti byvalého Rakúsko- Uhorska.
 
mínus indicator plus

Ja určite nie som   Ja určite nie som

progresívec. Som štandardný otec dvoch dospievajúcich detí a s manželkou som už skoro 25 rokov. Ako otca ma štve, keď nejakí bigoti idú tvrdiť, že "tradičná rodina" je to jediné, čo Slovensko potrebuje. Ako vidíme, nie je to pravda. Máme prípad na smrť ubitej 5 ročnej Lucky, či detí z "tradičných rodín", ktoré zneužívali kňazi a museli o tom mlčať, prípadne ich dedina vyštvala, lebo svojho pedofilného kňaza mali radšej ako jeho obete. Ty to nazývaš "podsúvanie názoru o násilí" ja to volám fakty o násilí v "tradičnej rodine". A o tom, ako tu zlyhávajú úrady typu sociálka či škola, to už ani nehovorím. Hlavne, že Viagrič má svoj Čistý deň na plnenie svojich kovoobrábačských erotických sníčkov. 3/3
 
mínus indicator plus

Ako obyčajne Ficov "sociálny štát"   Ako obyčajne Ficov "sociálny štát"

absolútne zlyhal. Je bežnou praxou u policajtov, že domáce násilie neriešia, ale považujú ho za súčasť "tradičnej rodiny". Až mám pocit, že sa sami tak doma správajú. Držím palce chlapcovi, aby basu prežil čo s najmenšou traumou a do budúcnosti mu prajem šťastnejší život, ako mal doteraz v "tradičnej rodine", o ktorú neprejavili záujem ani sociálne úrady, ani susedia, ani polícia. Gratulujem, to sme to dopracovali.
 
mínus indicator plus

Lekárnici nepatria   Lekárnici nepatria

do voličského elektorátu mafie SMER. Žiadne príplatky nebudú
 
mínus indicator plus

Pán bude zrejme   Pán bude zrejme

nacistický genetik, určujúci podiel "špinavej krvi" u jednotlivca, však?
 
mínus indicator plus

A preto Ruci   A preto Ruci

dodnes oslavujú Lenina a mäsiara Stalina. Buď sú duraci alebo masochisti alebo jednoducho súhlasia s Leninsko-Stalinskou doktrínou. A na ruských oslavách Lenina a Stalina tvoje KGBácke rozprávky nič nezmenia. Komunisti neuznávajú národnosť, len triedu. Lenin a Stalin boli komunisti. Dodnes ich Rusi oslavujú a Leninovu mŕtvolu uctievajú.
 
mínus indicator plus

Prečítaj si Blahu   Prečítaj si Blahu

a zistíš, že NAKA je organizácia na zrušenie. Podľa mňa NAKA pracuje podľa povelov Sakovej, ktorá ich dostáva od Kaliňáka. Čiže Blaha ide proti SMERu :) Zábavné, keby tento marxistický Goebbels nebol vyznávač diktatúry.
 
mínus indicator plus

Ok teda takto   Ok teda takto

Dúfam, že prežije aby mohol v pokoji stáť pred súdom za svoje zločiny.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Ficovi už definitívne   Ficovi už definitívne

preplo. Snaží sa zabrániť Kiskovi kandidovať. Fico ženie národ do občianskej vojny. Aby sa mu nesplnili tie vlhké predstavy o dlažobných kockách.
 
mínus indicator plus

Tak a je to   Tak a je to

potvrdené celým poslaneckým klubom SMERu. Odteraz v každej TV debate je legálne označiť SMER za zločineckú a vlastizradnú stranu. Myslí si to väčšina Slovenska a teším sa na okamih, keď to niekto šplechne Erikovi či Tomášovi do xichtu, prípadne šulinovi Blahovi. Ficovi sa to nepodarí povedať. Je moc veĺký zbabelec aby šiel do debaty. V každom prípade SMERu móžeme poďakovať za zlegalizovanie oslovenia - vlastizradcovia zo SMERu.
 
mínus indicator plus

Si nedostatočný?   Si nedostatočný?

Čo myslíš, koĺko bude stať oprava ciest, oprava nem9cníc, oprava škól....choď si pýtať peniaze od mafie SMER a ich bielych koní typu bašternák, prípadne od babiek poskakujúcich na MDŽ.
 
mínus indicator plus

Takže ináč   Takže ináč

verím, že niektorí ľudia dokážu z náboženského popudu vraždiť a dokážu si to aj zdôvodniť a cítiť sa pritom ako vyvolený Bohom. Takí sú aj na Slovensku a majú svojich obdivovateľov.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Pre idiotov len toĺko   Pre idiotov len toĺko

Skutočne si myslíte, že žena je podčlovek, ktorý si neuvedomuje svoje činy? Zasa sociálni inžinieri či už z náboženských alebo populistických dóvodov - ani jedno im nedáva právo zasahovať do živots druhých - idú "riešiť" ženy. Voĺakedy by ich upálili alebo ináč zavraždili a vo väzení by s ňou eßte robili iné svinstvá.
 
mínus indicator plus

To čo predvádzaš ty   To čo predvádzaš ty

sú ideologické žvásty. Deravé cesty, rozpadnuté školy, plesnivé nemocnice, vykradnutá štátna kasa, spreneverené eurofondy, skorumpované súdnictvo, nesvojprávna polícia a stranícjy orientovaná prokuratúra. Kto sa tu je SMER pozitívny užitočný idi.t je snáď jasné.
 

1 >

Najčítanejšie na SME