Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 1005889
1 >
mínus indicator plus

 

Správne! Prečo by mala vysvetľovať, čo povedala? Kto nerozumie?
 
mínus indicator plus

 

No...gumipuškou... Ale ten trapko Krajniak nás celkom rozveselil.
 
mínus indicator plus

 

Možno už je, uvidíme o 9 mesiacov, Kollár sa neženíruje.
 
mínus indicator plus

 

Ako cez kopirák... Manžel má amputovanú nohu, mal infarkt a dve mozgové príhody, je na vozíku - ten dostal od zdravotnej poisťovne. Druhý sme pre istotu nežiadali. Žiadali sme opatrovateľský príspevok pre mňa, čiastočnú rekonštrukciu kúpeľne (bezbariérový sprchový kút) a nájazdovú rampu. Dostali sme nájazdovú rampu, pri ostatných požiadavkách posudková lekárka skonštatovala, že manžel je síce ťažko postihnutý, ale dokáže sa presunúť do jestvujúceho sprchoveho kúta s vaničkou, ba dokonca, pri troche úsilia, aj do vane. A to bez toho, že by ho ktokoľvek z Úradu prace v Senici videl, aj keď dámy všade rozprávajú, že manžela videli a hovorili s ním. Odvolali sme sa. Do odvolania som napísala, že mu kúpim Red bull, aby sa naučil lietať. Teraz je odvolanie, už dosť dlho, na Ústredí práce. Manžel má 83 rokov.
 
mínus indicator plus

 

Pán autor, naučte sa vykať aspoň prezidentke. Hneď na začiatku článku a potom už celé zle.
 
mínus indicator plus

 

Vzhľadom na to, že sa všetci už teraz rujú ako psi o holú kosť a ešte nikto nevie podrobnosti, Slovensko by nemalo dostať vôbec nič. Načo?
 
mínus indicator plus

 

Slovenčina zase dostala pár faciek! Nie "z vonku", ale "zvonku". Nie "pred tým", ale "predtým". Pán redaktor, ako ste mohli vyštudovať odbor, kde sa pracuje s písaným slovom? A jazykového korektora redakcia nemá?
 
mínus indicator plus

 

Veď bol permanentne strčený vo, prepytujem, Ficovom zadku, hlavu vytiahol, len keď sa chcel nadýchnuť.
 
mínus indicator plus

 

Prvá sa hlásim... Mám 72 rokov, ešte som celkom neosprostela, aj korona vírus znášam celkom dobre. Neznášam populizmus a sociálne ficobalíčky a teda pokojne prežijem bez 13. dôchodku a vlakov zadarmo! Už to malo byť dávno zrušené!!!
Reakcia k téme: Ficov prst v cudzom nose
04.05.2020 12:49 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Veď on ani iné ako rúška neriešil. Popritom ešte dozrel na to, aby boli štátne zákazky vhodné na posledný lup pre spriaznených.
Reakcia k téme: Zbohom, Pellegrini
19.03.2020 22:50 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Podkolienky
 
mínus indicator plus

 

No, žochár, čo iné! Ale pani Svetlana je vraj z dobrej rodiny a dobre vychovaná. Hovorí sa tomu Kinderstübe, prípadne biele podkolibský, klavír, nemčina a balet. V bratislavskej bubline to tak bolo.
 
mínus indicator plus

 

Nemôžem napísať, čo si myslím o Krištúfkovej, lebo by to bola takmer "urážka majestátu".
 
mínus indicator plus

 

Nevysporiadali sme sa s kadekým. Lebo veď všetci neboli zlí. A nikomu sa do toho nechcelo, však VPN? A preto dodnes smradia a zhŕňajú majetky à la Hoľko a spol.
 
mínus indicator plus

 

Ja len nechápem a nikto mi to doteraz nevysvetlil, prečo sa prezident!!!, teda prvý v štáte!!!, stretával s takou chamraďou a ešte ho aj prijal v prezidentskom paláci. PREČO???
25.02.2020 7:48 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

No...   No...

Nepáči sa Vám? Tak to konečne zmeňte, čo Vám bráni? Pán Havran, veľmi dobre, ďakujem. Dúfam, že aspoň niektorým to otvorí oči.
 
mínus indicator plus

 

Držím palce pani prezidentke, aby nepodľahla tlaku a vydržala tie primitívne ohovárania. Nechcem 13. dôchodok, nestojím oň. Mne pridajú a moje vnúčatá to budú splácať. Ani náhodou!!! A z Bratislavy, môjho rodného mesta, som sa odsťahovala práve kvôli odroňom ako Pellegrini, Fico, Danko a spol. Dúfam, že nepríde dosť poslancov.
 
mínus indicator plus

 

Presne tak, nie je to vhodný formát. Ak Markíza chcela mať s prezidentkou rozhovor, mala prísť za ňou, nie naopak. Nevedia sa správať. A povrchný a prvoplánový rozhovor ani nebudem komentovať. Kovačič na viac nemá.
26.01.2020 19:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nejaký lokálny zbohatlík drží pod krkom celý kraj a spolu so Smerom vracia do hry "vrece zemiakov" a to len preto, že župné voľby nevyhral ich človek.
 
mínus indicator plus

 

Nemá mať odkiaľ. Je postihnutý touto demagógiou od detstva. A bude aj horšie. Spomeňte si na Blahu. Tiež filozof.
 

1 >

Najčítanejšie na SME