Nedeľa, 15. december, 2019 | Meniny má Ivica

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: magnific univers
1 >
mínus indicator plus

pán Boško   pán Boško

V budúcom živote, alebo pred nebeským súdom, ale pán Boško je nevyspytateľný, nebude súdiť to čo stvoril také, aké je. To by musel súdiť sám seba, že čo to stvoril.
 
mínus indicator plus

 

Dúfajme že nabudúce zaútočí ešte úspešnejšie a prestrieľa sa až na pódium
 
mínus indicator plus

Sú to humoristi   Sú to humoristi

Ale je, len treba pochopiť o čo im ide. Nastavujú zrkadlo spoločnosti osobitným druhom humoru. Určite nenavádzajú vážne na krvavú revolúciu pomocou roxorových tyčí, a nechcú nimi nikoho dobiť, len poukazujú na "výsledky" a protichody nežnej revolúcie....
 
mínus indicator plus

 

Ty si hovorca Čaputovaj, alebo do nej platonicky zamilovaný alebo máš diagnózu "Čaputománia". Daj si plienky, aby si sa nej nepo tentoval.
 
mínus indicator plus

 

Prečo? Lebo podmienkou samotnej existencie nášho Slovakistanu je riťolíza mocným, ktorí tu momentálne majú najváčší vplyv. Načo nám je ale potom taký štát?
 
mínus indicator plus

 

Temudžin /Džingischán/ by nič nezmohol, lebo by poschovávaných Talibancov nenašiel. On vyvraždil na dobytom území usadených civilov. Je ale pravda, že potom by Talibancov nemal kto živiť.
 
mínus indicator plus

 

A ty na čom fičíš ? Skús tak za 4-5 hodín, až Ťa to prejde, ak nie- potom je to diagnóza-
 
mínus indicator plus

 

On sa "hrá" sám so sebou. Hlavne sám sebe pritakáva.
 
mínus indicator plus

 

Aj Fica treba odstrániť, to neznamená, že ho treba zabiť.
 
mínus indicator plus

Tak to snáď nie   Tak to snáď nie

Schvaľuješ trestný čin. Ja mám pre jeho konanie tiež určité pochopenie, ale nemôžem ho schvaľovať. Veď on ho tým kladivom išiel úmyselne zabiť !!!
 
mínus indicator plus

Značná časť národa   Značná časť národa

Súhlas. A namiesto jedného nového mučeníka- národného hrdinu Mazureka, budeme mať ďaľšieho- Fica. Neschvaľujem to, ale konštatujem z mojich skúseností a poznatkov, že značná, či väčšia časť národa rozmýšľa o našich Cigánskych občanoch podobne ako Fico a Mazurek. Majú to "vymakané" pred voľbami.
 
mínus indicator plus

 

Zato Ukrajinský rozpočet stojí na vyspelom hospodárstve, exporte, vysokej produktivite a HDP.... takže si môžu dovoliť sa vyhrážať... :-)
 
mínus indicator plus

Tvorba zákonov   Tvorba zákonov

Nuž to je tak, keď chcú sliepky tvoriť zákony... To vôbec neprešlo cez právnikov, či ako? V práve záleží niekedy život človeka aj od umiestnenia čiarky vo vete, napr.: "Popraviť nie oslobodiť". Dosaďte si čiarku a uvidíte ten rozdiel.
 
mínus indicator plus

IQ ?   IQ ?

... dobrý... sa v tomto prípade píše s "í", spýtaj sa syna zo základky prečo.
 
mínus indicator plus

A žereš   A žereš

aj s navijákom. Bola bez štátnej príslušnosti....Ty si tam bol? Zistil si to z článku na SME a tá to myslíš že odkiaľ prevzala? O tom práve píšem. Vymysleli si zámienku, nikto iný pri tom nebol, tak môžu tvrdiť, čo chcú a takí ako ty im to žiaľ žerú. Skús trocha logiky, naštuduj si históriu Ameriky, ich metódy, zohľadni záujmy.... Ale niekoho myslenie bolí, tak len žere a žere...
 
mínus indicator plus

 

Boženku... a žiarovku vieš vykrútiť ? Ak ano, určite na to musíte byť traja: jeden, čo stojí na stole drží žiarovku a dvaja, čo krútia stolom.
 
mínus indicator plus

 

Američania si vo svete robia voči slabším čo len chcú a vždy si nájdu zámienku, aby to vyzeralo, že konajú v súlade s medzinárodným právom a ochraňujú mier, demokraciu, slobodu... vo svete. Svetová tlač nemá inú možnosť,iba papúškovať americké zdroje, tak ľudia bez vlastnej logiky to potom žerú. Ruskú, či Čínsku loď by si zadržať nedovolili, tam len brešú...
 
mínus indicator plus

 

Zaujíma ma, ako prechádzali lode cez pontónový most ? To sa časť nejak odklopila, či rozobrala....
05.12.2019 9:23 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

každý rozumie, čo chcel autor povedať, ale "Vrták" je na vŕtanie a musí vŕtať, inak by sa cítil zbytočný.
05.12.2019 9:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Zaujímavé, naši ukrajinský priatelia sa vyhrážajú a vydierajú kadekomu, kadečím aj zastavením dodávok plynu, zato Rusi, ktorí sa nikdy nevyhrážali Európe zastavením plynu a vzorne si už desaťročia plnia dodávky, sú naši nepriatelia a ohrozujú nás.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME