Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Atan_Taurohtar
1 >
mínus indicator plus

Takže neboli   Takže neboli

v Rakúsku povinné testy, žiadne celoplošné povinné testovanie ako u nás sa tam nekonalo. Mňa úplne fascinuje ako vy, obdivovatelia Matoviča dokážete prekrúcať podobne ako on a v každom, kto si mu dovolí oponovať vydíte hneď nepriateľa pripisujete mu schválnosti.
 
mínus indicator plus

Stravné lístky   Stravné lístky

a zdravá výživa? Kde tam hľadať súvis?
 
mínus indicator plus

Podarilo sa mi na stránku dostať   Podarilo sa mi na stránku dostať

vyplnil som údaje a už nie je voľné ani jedno miesto na antigénový test. Na PCR test pôjdem keď mi ho Matovič zaplatí a najlepšie vopred.
 
mínus indicator plus

Nemáš argumenty, dal som ti jasné   Nemáš argumenty, dal som ti jasné

linky na to, že Spartakiáda bola jedna veľká propagandistická akcia, je to aj úplne logické, inak by ju bolševik neorganizoval. Napísal som ti ako skončil Sokol, to sú tiež fakty ktoré si môžeš overiť. Na čo si sa zmohol ty? Na NIČ. Toľko k faktom a argumentom. Podobne to skončilo s tou nehodou, celé to tvoje teoretizovanie "o majstroch sveta, uhnite, arogancii" sa ukázalo ako nezmyslené, vodič nerešpektoval stopku a vrazil do idúcich cyklistov. Zase nič. Tie tvoje spartakiádne trenky uložené desiatky rokov v skrini len dokresľujú tvoju úroveň :-)
 
mínus indicator plus

Gratulujem ti k ďalšiemu   Gratulujem ti k ďalšiemu

neprečítanému príspevku. Škoda, že nevieš tak dobre argumentovať ako vieš strkať hlavu do piesku, to by bola potom iná diskusia. Chápem, si v koncoch, ostávajú ti len tie spartakiádne trenky v skrini, to je tvoja istota :-)
 
mínus indicator plus

Typická zúfalosť   Typická zúfalosť

človeka bez argumentov, čo je v mojom príspevku nepravdivé? Okrem toho je až drzé napísať že Spartakiády bola forma Sokolských sletov. Bolševik po svojom nástupe k moci totiž Sokol ako telocvičný spolok postupne do roku 1956 zlikvidoval a Sokolské slety sa organizovali v emigrácii v zahraničí. To by si niečo vedieť o histórii Sokola, na to nestačí mať v skrini spartakiádnu trenky.
 
mínus indicator plus

Iste, koľko ľudí, toľko chutí,   Iste, koľko ľudí, toľko chutí,

ja sa zase čudujem ako malo teraz stačí aby niekto prerazil v pope. Rockova či popova klasika je veľmi široký pojem, ja som naopak šťastný, že som začal hudbu vnímať vážnejšie v časoch keď vznikali nové štýly, vzájomne sa prelínali a obohacovali a zažil som vznik skoro všetkého dôležitého čo vzniklo v pope v tom najširšom význame, teraz sa to IMHO a budem sa opakovať len recykluje aj keď netvrdím, že nevzniká nič zaujímavé, ale väčšina je balast a opakovanie stokrát zopakovaného. Stále objavujem pre mňa nové staré veci, teraz sa hrabem v Morriconeho diele, nie v známej filmovej hudbe, ale klasických dielach a popových piesňach a neviem si predstaviť, že by som mal takú hudbu vymeniť za nejakú Minaj, to by bolo ako prejsť z gurmánskych špecialít na vyprážaný syr a na to už nemám žalúdok.
 
mínus indicator plus

Jedno je len koliesko   Jedno je len koliesko

na fúriku a voľ si koho chceš, je demokracia, ale odhadol som ťa veľmi dobre. Človek nechápajúci prečítané, človek neschopný rozlišovať zdroje informácií, človek ktorý hľadá nepriateľa, človek ktorý uverí na jednoduché riešenia, to je voličská základňa z ktorej čerpajú hnedí alebo červení.
 
mínus indicator plus

Človeče ja som sa   Človeče ja som sa

pýtal koho BY Si volil, nie koho si volil.
 
mínus indicator plus

Je tam koho BY si   Je tam koho BY si

volil, tak teda Harabínovcov?
 
mínus indicator plus

Koho by si volil ty Tencer,   Koho by si volil ty Tencer,

predpokladám Kotlebu, mýlim sa?
 
mínus indicator plus

Takže aké sú fakty   Takže aké sú fakty

Albireo? Vodič SUV nezastavil na stopke, nedal prednosť a vrazil do skupiny 7 cyklistov. Hnusní arogantní cyklisti si nárokovali prednosť na hlavnej ceste, no otrasné voľačo, tak im treba. Keby si si najskôr zistil fakty, nemusel by si sa tu odbavovať na cyklistoch, ale potreboval si si urobiť krajšiu nedeľu, takže fajn, využil si príležitosť.
 
mínus indicator plus

Iste, ešte žiadny vodič v živote nešiel   Iste, ešte žiadny vodič v živote nešiel

v protismere, takže to zovšeobecníme? Rozdiel medzi autom a cyklistom v protismre je ten, že cyklista hlavne riskuje Namyslené hlúpe prasatá nepodporuje nikto, to sprostý cyklista riskuje hlavne svoj život, sprostý vodič ohrozuje druhých.
 
mínus indicator plus

Ak si ani po čase nevidel   Ak si ani po čase nevidel

v spartakiádach silnú propagandu tak si ostal naivný ako Jasánek. Rysy boli samozrejme tiež propagandistická akcia a doteraz neviem pochopiť ako milovník turistiky môže šlapať v rade pri výstupe na vrchol pri akcii Medzinárodný výstup mládeže na Rysy po stopách V.I. Lenina. Propaganda bola všade, ale Lýra, Porta či akýsi Zlatý slávik čo bolo hlasovanie o popularite sa so Spartakiádov nemohli rovnať. Keď som išiel na lýru na Joan Baezovú, Cockera či Feliciana tak tam žiadna propaganda nebola, Porta bolo dosť nezávislá a vystupovali tam interpreti mimo mainstreamu, ale ty si predpokladám chodil na Festival politickej piesne pretože ani na ňom si žiadnu propagandu nevidel :-) Mimochodom, Všesokolské slety boli nepovinné, čo sa o spartakiáde v nižších kolách povedať nedalo, nás to prinútili cvičiť na ZDŠ a aj na ZVS to bolo v niektorých útvaroch povinné. Na gymnáziu sme našťastie tí, ktorí sme robili nejaký šport nemuseli šaškovať. Odložené 40-50 ročné trenky z nacvičeného poskakovania, to je niečo čo nikdy nepochopím, ale nakoniec koľko ľudí toľko chutí, ale naznačuje to, že akákoľvek ďalšia diskusia je zbytočná a okrem toho sme OT, takže príjemné nedeľné popoludnie ti želám :-)
 
mínus indicator plus

:-)   :-)

Len nesmierne naivný človek nevidel a nevidí v Spartakiádach bolševickú propagandu https://www.vtedy.sk/prva-spar... https://dennikn.sk/170708/posl... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... Takže si zaspievaj "spiváme slunci spíváme krásným dnúm" a prevetraj v skrini odložené spartakiádne trenky. K dospievaniu, som starší ako ty a na rozdiel od teba som nezamrzol v socializme a jasánkovsky neobdivujem bolševickú propagandu.
 
mínus indicator plus

Ty si zabávač,   Ty si zabávač,

odkedy si prezradil, že máš doma odložené spartakiádne trenky a nadšene si sa zúčastňoval tej bolševickej propagandy, tak sa len na tebe bavím. Niekto vrazí do skupiny 8? cyklistov a ty začneš teoretizovať ako cyklisti nútia autá aby sa im uhli a všetko samozrejme je asi, predpokladám a nárokovali si ..... Čo tak si počkať ako to bolo?
 
mínus indicator plus

Lne škoda, že jeden pisateľ   Lne škoda, že jeden pisateľ

to nemá v poriadku so svojim IQ a vyprodukuje taký zmätok ako keby to písal major Terazký :-)
 

1 >

Najčítanejšie na SME