Nedeľa, 26. január, 2020 | Meniny má Tamara

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: JohnYsss 1
1 >
mínus indicator plus

Ak by chcel Soros, tak takou istou   Ak by chcel Soros, tak takou istou

vplyvnou prezidentkou na Slovensku je dnes Nora Mojsejová a nie Čaputová. https://spravy.pravda.sk/svet/...
 
mínus indicator plus

Konečne môžem byť na snáš parlament   Konečne môžem byť na snáš parlament

aj hrdý. Parlament urobil správne, že odmietol Istanbulský dohovor. Tento dohovor obsahuje skrytú gender iedeológiu, ktorú odmietajú renomovaní odborníci ako pavedeckú a nebezpečnú pre naše deti. ID navyš kriminalizuje všetkých mužov a to už od narodenia ako potenciálnych násilníkov a vôbec nerieši elimináciu násilia na všetkých ľudských bytostiach. Preč s ID.
 
mínus indicator plus

To vždy najprv reaguješ   To vždy najprv reaguješ

a až potom čítaš to, na čo si reagoval?
 
mínus indicator plus

Som proti násiliu   Som proti násiliu

na AKEJKOĽVEK ĽUDSKEJ BYTOSTI! No ostro protestujem proti prijatiu Istanbulského dohovoru! Ten sa pozerá na všetkých mužov sveta ako na potenciálnych násilníkov a navyše obsahuje Gender ideológiu, ktorá by bola nebezpečná pre duševný a telesný vývoj našich detí. Upozorňujú na to už dlhší čas renomovaní odborníci, psychiatri, psychológovia, sociológovia... --- Využijem všetky demokratické prostriedky na to, aby politik, alebo akýkoľvek verejný činiteľ, ktorý podporí ID, si vo verejnom priestore ani neškrtol. --- Po revolúcií sme sa tešili na slobodu, nezávislosť, slobodné trhy, slobodné cestovanie atď. Z hrôzou sa však čoraz častejšie prizeráme ako nám zo Západu liberáli vnucujú rôzne neoliberálne manipulačné ideológie, ako je environmentalizmus, multikulturalizmus, humanrightizmus, homosexualizmus, feminizmus a genderismus, transnacionalismus, atď., ktorými sa nás snažia ovládať a oberať o slobodu. Týmto manipulačným ideológiám sa na Západe darí preto, lebo západní obyvatelia nemali nikdy skúsenosť s totalitným režimom, akým bol komunizmus. Neslobodu vlastne nikdy nezažili. Tá sa ale potichúčky blíži.
 
mínus indicator plus

Denník SME   Denník SME

zamestnáva redaktorov, fašizoidov, mimoriadne nebezpečných pre našu demokraciu. Tuto je dôkaz: Tlačovo-digitálna rada Slovenskej republiky vydala minulý rok Rozhodnutie 10/2018,č. k. 10/2018 , v ktorom konštatuje napríklad toto: Tlačovo-digitálna rada Slovenskej republiky konštatuje, že redakcia sme.sk publikovaním materiálu s názvom Pošlite Kuffu do cirkusu dňa 27. 6. 2018 porušila Etický kódex novinára, a to Článok II., ods. 1 ... Tento komentár autora (Michal Havran) možno úrovňou i obsahom zaradiť medzi tzv. nenávistné prejavy (hate speech), nie nepodobné v dnešnej dobe, žiaľ, častým fašizoidným prejavom. Komentár totiž priamo vyzýva na potláčanie práv iných, menovite práva slobody slova osôb s náboženským vyznaním. Znevažovanie prejavov viery iných ľudí (aj keď sa s nimi autor článku nemusí nijako stotožňovať) je mimoriadne neúctivé a urážlivé a to bez ohľadu, či ide o prejavy viery kresťanov, moslimov, židov či veriacich iných náboženstiev. Takéto nenávistné prejavy sú mimoriadne nebezpečné, kdeže v prvom slede smerujú k potlačeniu práva prejaviť svoj názor určitej skupine osôb. Veľmi často v druhom slede totiž vedú i k potláčaniu ďalších práv – slobodného prejavovania náboženského vyznania a viery, či obmedzovania ďalších ľudských práv. https://trsr.sk/rozhodnutie-10... --- A keďže denník SME nezjednal žiadnu nápravu, je stále nebezpečný pre demokraciu v našej krajine.
 
mínus indicator plus

Liberáli dnes ostro odsudzujú   Liberáli dnes ostro odsudzujú

misogýniu (nenávisť, odpor voči ženám), no misandriu (nenávisť voči mužom) nám tu priam vnucujú. Najväčším nepriateľom liberálov je dnes biely heterosexuálny muž. A ak vyhlási, že je aj kresťan, ktorý miluje svoju rodinu a tradičné hodnoty, tak sa môže odsťahovať rovno na Mars. --- Blížia sa parlamentné voľby. Zvoľme si takých politických zástupcov, ktorí odsudzujú násilie na akejkoľvek ľudskej bytosti a ktorí uznávajú zdravý kritický rozum. Nedajme žiadnu šancu tým, ktorí sa nás snažia ovládať rôznymi neoliberálnymi manipulačnými ideológiami, ako je environmentalizmus, multikulturalizmus, humanrightizmus, feminizmus a genderismus, transnacionalismus, atď.
 
mínus indicator plus

Je potrebné rozlišovať   Je potrebné rozlišovať

Novodobý liberalizmu liberalizmus v oblasti morálky, nie liberalizmus v riadení ekonomiky, to je potrebné rozlišovať. V oblasti ekonomiky je v poriadku. Ten súčasný liberalizmus je však nebezpečný práve v oblasti morálky. Po Nežnej revolúcii sme sa tešili na Západ, na slobodu, na slobodné trhy, nezávislosť... Namiesto toho sú nám nanucované rôzne neoliberálne manipulačné ideológie, ktorými sa nás snažia ovládať rôzne ideologické skupiny. Vedy pozbavený a spolitizovaný environmentalizmus, zdravý rozum popierajúci multikulturalizmus, pomätený humanrightizmus, vedou odmietaný feminizmus a genderismus, transnacionalismus k nám predsa neprišli z Ruska. Ani z Východu. Žiaľ, sú k nám pretláčané zo Západu liberálmi. V oblasti morálky začal liberalizmus používať veľmi nebezpečný a zákerný nastroj. A tým sa stalo novodobé Náboženstvo politickej korektnosti. Beda tomu kto sa mu bezvýhradne neklania. Ten je prostredníctvom liberálnych médií (väčšina médií na Slovensku) verejne lynčovaný, osočovaný, pranierovaný v snahe dostať "hriešnika" do izolácie a odsúdenia. Neobvyklé nie sú ani „mediálne popravy“ nepohodlných politikov systémom dômyselného, reťazového šírenia poloprávd vytrhnutých zo situačného kontextu. Takáto mediokracia má moc viesť verejnosť k súhlasu aj s takými činmi, ktoré by bez mediálneho vplyvu nechcela alebo odmietla. Toto novodobé náboženstvo politickej korektnosti a multikultúrna ideológia dramaticky obmedzili slobodu slova, znemožnili už mnohé celospoločenské diskusie na spoločensky závažné témy, takmer zabili akademickú slobodu na západných univerzitách a stali sa hrozbou demokracie rovnako ako ktorákoľvek extrémistická ideológia.. A zdá sa, že niekde je už neskoro. V strednej Európe je však ešte čo zachraňovať. Ovocie liberalizmu na Západe? Rozvrat morálnych hodnôt, velebenie drog a sexuálnych orgií, zabíjanie nenarodených detí (interrupcie), skartovanie starých ľudí (eutanázia), diktatúra sexuálnych extrémistov (LGBTI, schvaľovanie pedofílie), pohŕdanie vedou (pavedecký gender feminizmus) , popieranie reality ( len si spomeňme na to škandalózne odstraňovanie podobizní slávnych vedcov zo stien na slávnej King’s College v Londýne len zato sú to vraj iba samí bieli muži!!), falšovanie histórie (mazanie krížov zo starobylých kostolov v Santorini na obaloch Lidl), zavádzanie CENZÚRY (aj tuto na SME si jej už užili tiež dosť)... Toto má byť tá sloboda liberalizmu? To ani náhodou. Je to začínajúca TOTALITA.
Reakcia k téme: Prečo som hrdým liberálom
03.09.2019 20:34 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Vôbec nevadí, že sa Truban   Vôbec nevadí, že sa Truban

ešte včera vyjadroval o ženách a chudobných pohŕdavo. Ani Štefunkova korupcia nevadí taktiež. Hlavne, že sú dnes všetci "politicky korektní". Trubanov nový budhistický experiment ako dosiahnúť nirvánu = moc a peniaze.
 
mínus indicator plus

Matovič hovorí o boji proti korupcii?   Matovič hovorí o boji proti korupcii?

Ha ha ha. Od tej aféry s daňovým podvodom vo svojej firme, na ktorú Matovič zneužil svojho nemajetného spolužiaka Pavla Vandáka, mu vôbec neverím. V ničom. https://spravy.pravda.sk/domac...
 
mínus indicator plus

Falošné obvinennie je veľmi vážna   Falošné obvinennie je veľmi vážna

vec. Myslím, že by pomohlo nasledovné. Ak sa príde na to, že niekto niekoho falošne obvinil zo sexuálneho násilia, alebo zneužívania, tak by mal byť potrestaný presne tak ako sexuálny delikvent a deviant. Úplne presne rovnako. Malo by to platiť aj pre sudcov prokurátorov a vyšetrovateľov, ktorí konali nedbalo, a ktorých vinou bol niekto nespravodlivo obvinený a odsúdený. https://www.novinky.cz/zahrani...
 
mínus indicator plus

Tak tak. Pozri čo si to zasa vymyslel   Tak tak. Pozri čo si to zasa vymyslel

dokonca aj ten Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Na svojej stránke tvrdí, že väčšina HIV infekcií bola v SR zaznamenaná v skupine mužov majúcich sex s mužmi a získanie nákazy homosexuálnym stykom bolo stanovené v 63,4% prípadov. http://www.uvzsr.sk/docs/info/... Tí vedci a lekári sa už načisto zbláznili. Veď pozri napríklad tuto. Vraj aj vo výskyte a šírení ostatných nebezpečných pohlavných a psychických chorôb sú homsexuáli výrazne na popredných miestach. https://cs.wikipedia.org/wiki/... --- Ale netreba sa obávať. Treba veriť Sliackemu a nie nejakým vedcom a lekárom. To sú iba takí srandisti. Sme v bezpečí.
Reakcia k téme: Kríza rodiny (Sliacky)
22.07.2019 1:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Tiež podobne ako tuto hore diskutujúci   Tiež podobne ako tuto hore diskutujúci

s nickom zralok si myslím, že nech si ženy hrajú čo chcú, ale ja tiež na ženský futbal pozerať nebudem. Keď občas náhodou sa na obrazovke objaví ženský futbal, tak sa mi zdá že ten vzduch musí byť omnoho hustejší, tá tráva nepokosená, bažinatý terén a celá hra vyzerá ako v spomalenom filme. Je mnoho športov, ktoré ženám akosi lepšie pristanú, ako futbal, alebo hokej. Ženy nikdy nemôžu hrať taký istý futbal ako muži. Môže za to genetika a následne iná fyziologická a anatomická stavba ženského tela. A ak sa neobjaví nejaký Viktor Frankenstein, ktorý bude ľudské telá rôzne kaličiť, tak to takto zostane aj naďalej. Príroda je ten najväčší sexista na svete. Čudujem sa, že ju tie hlúpe americké feministky ešte neobvinili. --- Ja sa už ale teraz teším, keď raz tie hlúpe feministky dorazia k zoznamu šachových veľmajstrov ženského pohlavia a zistia, že tvorí iba 2% z celkového počtu. https://cs.wikipedia.org/wiki/... Som zvedavý aké predsudky si vymyslia. Šach totižto môže a vždy mohol hrať takmer každý. Iste si ale niečo vymyslia aby dokázali, že na vine sú opäť tí zlí, zlí muži. Ha ha ha.
 
mínus indicator plus

Politická korektnosť   Politická korektnosť

a multikultúrna ideológia zachádza na západe do úplných absurdností. Vedenie univerzity King’s College London sa rozhodlo, že zo stien odstráni obrazy významných vedcov a osobností a dokonca aj zakladateľov tejto univerzity, pretože sú bielej pleti. Nahradiť ich chce obrazmi ľudí rôznych ľudských rás a etník. Univerzita King’s College London chce vymeniť portréty významných osobností a nahradiť ich “stenou rozmanitosti”. Univerzita tvrdí, že tak robí kvôli tlaku študentov, ktorým sa nepáči, že na obrazoch sú len MUŽI BIELEJ PLETI!! https://www.telegraph.co.uk/ed... --- Diktatúra novodobého náboženstva politickej korektnosti a multikultúrnej ideológie nemá žiadne zábrany. Na Západe sa do praxe zavádzajú rôzne nariadenia, predpisy, pravidlá, ktoré popierajú realitu, pohŕdajú vedou, zdravým rozumom, ľudskou dôstojnosťou a tradičnými kresťanskými hodnotami. Na Západe sa niekde správajú akoby sa zbláznili. Lenže toto novodobé náboženstvo politickej korektnosti dramaticky obmedzilo slobodu slova, znemožnilo už mnohé celospoločenské diskusie na spoločensky závažné témy a takmer zabilo akademickú slobodu na univerzitách. A zdá sa, že niekde je už neskoro. V strednej Európe je však ešte čo zachraňovať.
 
mínus indicator plus

Aj vďaka feminizmu emancipácia vstúpila   Aj vďaka feminizmu emancipácia vstúpila

aj do tejto oblasti. Aj tam začínajú ženy dobiehať mužov. Vo Švédsku odsúdili 23 žien za detskú pornografiu Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/6102600/... Němka nechávala znásilňovat devítiletého syna, inkasovala tisíce https://www.novinky.cz/zahrani... --- Ale s tými trestami by som bol opatrný. Sú známe prípady justičných omylov a krivých obvinení. Polák strávil 18 let ve vězení za vraždu nezletilé, byl nevinný https://www.novinky.cz/zahrani... Ministrant obvinil kněze ze zneužívání. Vymyslel si to https://www.novinky.cz/krimi/4... Kauza františkáni: Zastavili stíhanie! https://www.aktuality.sk/clano... Atď.
 
mínus indicator plus

Weisenbacher a jeho nacistické spôsoby   Weisenbacher a jeho nacistické spôsoby

Beda tomu, kto sa nebude klaňať HOMOSEXUALIZMU!
 
mínus indicator plus

Veď máš internet!   Veď máš internet!

Tak prečo vysedávaš iba tu na SME? Vymyjú ti mozog. https://www.youtube.com/watch?...
 
mínus indicator plus

A to buďme radi,   A to buďme radi,

že tam nezamontovala okrem Orbana aj Putina s Trumpom.
23.06.2019 22:35 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ekoteroristi z Greenpeace   Ekoteroristi z Greenpeace

Mohla mať v tej kabelke napríklad nôž. Teroristky nie sú dnes žiadnou výnimkou. Ten minister konal správne. Som za rozumné zaobchádzanie s prírodným prostredím, no agresivitu Geenpeace odmietam.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME