Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: uhercik
1 >
mínus indicator plus

Na Slovensku je to tak!   Na Slovensku je to tak!

Pýtam sa, načo sú na Slovensku voľby? Je to väčšia fraška, ako do roku 1989!!!! Volebné programy sú zbytočné popísané tony papira, ktoré sú predvolebnými paškvilmi na ohľúpnutie občanov SR. Pár mesiacov po voľbách sa podvodníci a zlodeji z bývalého mafiánskeho vládneho zlepenca,zo strany Smer-SD rozdelia na starý smer 1 a nový smer 2 Hlas.Obaja koordinovane oklamali podstatnú časť občanov SR, trinástymi dôchodkami, obedmi a vlakmi za darmo, ktorí deštrukčne rozoštvávajú túto spoločnosť pôsobia ako nezaradení? Akí nezaradení - podvodníci a zradcovia!!! Vážení občania SR. Týchto môžu a aj podporujú len takí zlodeji, ako sú oni samotní + staré štruktúry politických skrachovancov SDKU, SDĽ, HZDS, SMK, SNS ...! Zlodej ostane zlodejom, tak ako alkoholik alkoholikom, tak ako drogista bude drogovaťnaďalej, kde liečba je úspešná len v pár percentách. Tento "nový smer 2 - Hlas" nemá čo hľadať v NR SR, lebo ho nikto nevolil. A že vraj nezaradení poslanci - ale zradcovia!!! Aj minule volebné obdobie až 46 poslancov zo 150 zmenilo politické tričko, pre politické kšeftíky. Tu sa už nedá hovoriť o trafikách , ale o miliónoch euričiek. Potom sa zriaďujú účty v daňových rajoch, stavajú vily v Karibiku, vo Francúzsku, a bytíky v USA. Tomuto sa hovorí, zarobiť "vlastnou hlavou"? Je toto normálne? A týmto zlodejom z daní nás všetkých platíme za voľby? Už zabudli na ich heslo: "Vyhraj voľby, môžeš všetko"! Nie súdruhovia, jedno sa vám musí uznať, nie darmo ste boli školení na diverznú činnosť, ktorou sa snažíte zvrátiť súčasný povolebný výsledok, pretože nie len že sa vám krátia finančné zdroje z politických mafiánskej rabovačiek zo všetkých segmentov štátu, ale máte strach so spravodlivosti, lebo božie mlyny melú, síce pomalšie, ale spravodlivo. Vy, za tie všetky zlodejiny, kšefty, nezmyselné exekúcie, kde ste veľmi súčinne spolupracovali s exekučnou mafiou patríte na dlhé roky roky s prechodným ubytovaním v ZVJS, pretože toto už hraničí so sabotážou na vlastných občanov SR. Súdruh Fico a súdruh Pellegríny ste plne ako bývalí premieri vlád za 12 rokov vášho vládnutia plne zodpovední za súčastny stav rozvrátenej ekonomického ale aj morálneho súčasného stavu v SR. Súčasná vláda má ústavnú väčšinu to je nezvratné a bude potrebovať ešte jedno volebné obdobie aby tento váš Augiášov chliev dôkladne vyčistila a nastolila právo a spravodlivosť a aby vaše majetky poprepádali v prospech okradnutých občanov SR!!!
 
mínus indicator plus

Vážení, tu niet o čom diskutovať!   Vážení, tu niet o čom diskutovať!

V prvom rade treba poďakovať pani sudkyni Záleskej za odvahu, spravodlivosť a profesionálny výkon jej funkcie, ako sudkyni Špecializovaného trestného súdu. Pani sudkyňa sa nebála a neakceptovala návrh prokurátora na preventívnu väzbu obvinenej a nenahradila dohľad probačného a mediačného úradu. Čo je zarážajúce, je správanie a názor dozorujuceho prokurátora! Je nad slnko jasné, že tu pôsobila a ešte stále pôsobí justičná mafia. Títo sudcovia a prokurátori by mali v prvom rade hájiť a dodržiavať zákony za čo sú mimoriadne dobre finančne ohodnocovaní a oni sa správajú ako najväčší gauneri. Aký plat mal Kováčik? A čo jeho 13 a 14 plat? Koľko spisov mal v trezore? Práve týmto by bolo potrebné dávať tresty na najvyšších možných sadzbách, aby boli poučením a pre ostatných, keď takto amorálne a profesne zlyhávajú, aby vedeli, čo ich bude čakať. Teraz sa jasne ukazuje, prečo sa sudcovia a prokurátori búria proti návrhu pani ministerky Kolíkovej na preorganizovanie novej súdnej mapy. Áno, všetky tieto mafiánske odnože treba rozsekať, inak tu poriadok a právo nenastane. Plne súhlasím s pani ministerkou Kolíkovou, Ako dokazuje svojou činnosťou, je osobou na pravom mieste a patrí jej poďakovanie. Viete, ostáva mi rozum stáť nad drzosťou politických zoskupení vedených Ficom a Pellegrínym, ktorí sa dožadujú prešetrení transparentností, ktorí tu lúpili a rozkrádali. Dobre, tak nech sú v prvom rade prešetrené a vyvodené trestno právne dôsledky s osobnou zodpovednosťou za mýtny tender, euro dotácie, elektronizacia štátnej a verejnej správy, predražené Mochove za 3,5 miliardy euričiek, neprimeraná odmena pre Bžána, tunel Višňové, zbúranie nemocnice na Rázsochá a mnoho mnoho ďalších. Myslím si, že to sú veci na doživotie. Veď tieto jednotlivé odnože mafiánskej chobotnica boli presiaknuté na všetkých úrovniach štátnej a komunálnej moci. Tu sa jasne ukazuje, prečo Smer 1 a 2 (Hlas) neutíchajúco nervózne podskakujú a dožadujú sa predčasných volieb, lebo ich čas sa blíži. Preto má Hlas okolo 20% preferncií, lebo toto sú všetci tí, ktorí boli ponasavaní ako pijavice nielen na štátny rozpočet, ale rozpočty miest a obcí.
 
mínus indicator plus

 

Absolútny súhlas. Či sa to niekomu páči alebo nie, vďaka pánovi Kiskovi mohli nastať tieto časy, ktoré sú dnes. Je zvolená vláda, ktorá má v NR SR ústavnu väčšinu. Prvý krát Ficiaka porazil v prezidentských voľbách. Veľmi dobre vedel, prečo hovoril o mafiánskom štáte. Nakoniec toho počtárskeho amatéra, ktorý presviedčal celé Slovensko, že 13,5=15, nevymenoval za predsedu ústavného súdu. A potom im padla sánka úplne a vzápetí nastal panický strach v ich sociálnych dušičkách, keď aj ten "blázon" z Trnavy vyhral parlamentné voľby. Verím, že im poriadne sťahuje ich papalašské zadočky. Tak, ako hovorí pán Kiska, treba ešte došetriť, kto to celé zorganizoval a riadil. Potom nástup za "ich ľuďmi" do ZVJS na niekoľko dlhých rokov.
 
mínus indicator plus

Nový, testovací Covid team.   Nový, testovací Covid team.

Pelle je síce pochudnutý, ale stále čiperný aj po prekovaní Covidu má imunitu. Miesto populistického zbierania podpisov na referendum o predčasných voľbách má možnosť sa aktívne prejaviť svojim sociálnym cítením a bez finančnej náhrady, lebo dosť toho narozkrádali, môže aktívne pomôcť vyčerpaným zdravotníkom. Po vzore Cibulkovej, ktorá taktiež drzo porušila pravidlá pri očkovaní, tak tento jamkatý papalášik Petríček, by mal aj s jeho družinou nastúpiť na východ, kde nič nie je a hrdinsky pomôcť pri testovaní. Treba vytvoriť kombinované tímy Smeru 1 a 2 a k Pellemu, Riškovi, Erikovi, a dvom blondínkam treba pribaliť aj Richtera s Tomanovou a samozrejme so šéfom Ficko. V prvom rade budú pomáhať v Košiciach, kde prepuklo ohnisko nákazy, kde sú už aj úmrtia. Títo papaláši Smeracko- Hlasististickej mafiánskej chobotnice, tu rozosieva nenávisť a burcujú k neposlušnosti občanov medzi sebou! Pelle, patrí na smetisko politických dejín presne tak, ako tá ním stavebná suť zo zbúranej nemocnice na Rázsochách, ktorú títo neschopáci nevedeli dokončiť aj s plagiátorkou, bývalou ministerkou zdravotníctva Kálavskou.
 
mínus indicator plus

Už konečne bolo na čase pritvrdiť!   Už konečne bolo na čase pritvrdiť!

Pani Jankovská, za to všetko čo napáchala a na čom všetkom sa podieľala ako štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti, narobila škody a poubližovala nič netušiacim slušným občanom, by mala opustiť väzenské priestory po minimálne 15 rokoch. Skrátenie alebo ďalšie predĺženie jej prechodného pobytu by malo závisieť od pravdivej a dôvery hodnej spolupráce s OČTK. Chápem, že túži po kožúšku, kabelkách a módnych vichytavkach, ale na to mala myslieť podstatne skôr a nie sa opíjať mocou a možno aj so šéfom. Tu nejde ani o spievanie, ani nie o bonzovanie, tu ide o pravdu a spravodlivosť, čo tu všetko táto zlodejsko mafiánska chobotnica bývalého vládneho zlepenca na čele s Fickom a Pellem napáchala. Miesto toho, aby sa sa spávala slušne a spolupracovala, tak si robí žartíky mysliac si, že na nejakého ich človeka bude mať šťastie. Najskôr uvedie pár pomerne bezvýznamných skutočností, ktoré sú už verejne známe (okrem drevobaróna a prievozníka v jednej osobe Žigu), potom to skúša s hladovkou. A keď stále nič, tak si za tohto stavu ešte drzosťou jej vlastnou, požiada o náromok. To by bol pre ňu dezertik, aby mohla dielo skazy aj so šéfom a jamkatým dokonať. Už bolo načase takto zasiahnuť, pretože stále tam majú svojich-ich ľudí, ktorí vynášajú a spochybňujú verejnú mienku. Som toho názoru, že aj novinár o ktorom hovoril Ficko, že bol ešte pred zásahom zatýkania na mieste, to bola zinscenovaná šaškárna, aby spolu s Hlasom, mohli hlasno kričať pred kamerami TA3 na súčasnú vládu. Čo je to za väzbu, keď Kočner z basy robí prevody majetku? Obhajcovia si robia fotky mobilmi, toto nie je únik informácií? Ako je toto vôbec možné? Viete si predstaviť Ústavný súd na čele s birmovanym súdruhom, docentom SBS Ficom, pani Jankouskou a pánom Mamojkom? To by bolo povedené trio! Boh ochraňuj občanov SR! Už by pre mnohých z nás, nezostalo nič iné, len dobrovoľné vysťahovanie!!!!
 
mínus indicator plus

Presne, ako píšete!   Presne, ako píšete!

80% občanov živorí, mnohí slušní živnostníci a podnikatelia krachujú. Tých zvyšných 20% sú "ich ľudia" a pohrobkovi bývalých, ale aj niektorých politických skrachovancov (SDĽ, HZDS, SDKU, SMK, SNS...) stále napojených nielen na štátny rozpočet, ale šikovne sa presunutých do mnohých miest a obcí. ZMOS a KOZ sú ich zástupnicke organizácie. Pelle s jeho zbojníckou družinou so sociálnou demagógiou zanechali žobrajúcich a podvíživených dôchodcov v sociálnych zariadeniach, z ministra práce vipadáva pánska ochrana a jemu pre zmenu špáratka. O podpore podnikateľom s následnými vrtulníkovými peniazmi opäť klamú. čo je ich pracovná metóda. Podľa "kajúcnika" si zatiaľ vyvážajú súkromným lietadlom týždenne 600 - 900 tisíc euričiek do Dubaja a jeho šéf Ficko, kašle na pandémiu, poslušne nosí rúško v Karibiku, kde sa plahočí s novou milenkou Máme nového nového generálneho prokurátora, od ktorého očakávame nástup práva. Fico v návale amoku zo strachu pred spravodlivosťou, lebo božia mlyny postupne melú a približujú aj k týmto obom šéfom, nazve dvoch súčasných prokurátorov gestapom a pošle im čierne kožené kabáty v priamom prenose TA3. To je eso, nie Kotleba s jeho šekmi! Ako je vôbec možné, že tento súdruh ešte chodí po slobode? V čase pandémie obaja šéfovia demoralizujú a rozoštvávajú občanov SR. Skôr, ako mala byť zrušená strana Kotlebu, tak strana Hlas, za masívne rozkrádačky spolupodielnictva vôbec nemala byť zaregistrovaná a celá strana Smer-SD už mala byť za tieto zlodejiny zrušená a ich majetky znárodnené. Sociálne istoty si pripravili hlavne pre nich, nielenže si sami určujú platy, ale ešte tieto politické monštrá platíme z našich daní. Ad absurdum. A čo sa týka kričiaceho Pelleho, tento mutant Fica, ako ho výstižne nazval majstro Kňažko, nemá čo hľadať aj s jeho zbojníckou družinou v NR SR lebo oklamali všetkých voličov v posledných parlamentných voľbách. Miesto toho, aby čušal ako voš pod chrastou, tak sa tu drzo a amorálne nadrapuje o predčasných voľbách. Áno, majú enormný strach zo spravodlivosti a práva, ale Pelle, čas sa blíži: "Padni, komu padni"!!!!!
 
mínus indicator plus

Ako vidieť, časy sa menia   Ako vidieť, časy sa menia

Pred pár dňami som napísal svoj komentár k článku pána Valčeka, že po dlhom čase niečo objektívne. To isté musím skonštatovať aj teraz. Som pozitívne prekvapený nad obsahom článku. Možno už aj v Pente a SME po vymazaní tváre pána Haščáka z fotografie, dochádza postupne k pomalej zmene názoru? To je tým, že začína nastupovať právo a spravodlivosť, alebo čím, neviem? Ale k veci. To, čo predviedol súdruh sociálny demagóg Pelle v diskusnej relácii s pani ministerkou Kolíkovou, ukázalo na jadro morálneho dna poslušného žiačika Pelelho, ktorý bol školený šéfom Ficom na sociálnu demagógiu a diverziu oponentov. Drzosťou ich vlastnou ešte aj bezcharakterne idú vyvolávať nepokoje medzi občanmi a bezcharakterne pri testovaní idú zneužívať pandemickú situáciu pre osobný, amorálny prospech podpisovou akciou!!!! Tak, ako v arogancii, populizme a bezcharakternosti Robertko svojim správaním a vládnutím predbehol aj otca národa Vladka, tak Pelle začína pomaly, ale iste predbiehať svojho šéfa. Zatiaľ je to o konskú hlavu!!!! Tento človek s jeho zbojníckou družinou ide podávať trestné oznámenia na súčasnú vládu, ktorá má v NR SR ústavnu väčšinu? Títo sociálni demagógovia idú dávať trestné oznámenie na zneužitie právomoci verejného činiteľa? Sociálni demagógovia: "Ad absurdum! !!! Smer 1 a 2 ste ako spojené nádoby, kde sa vzájomne bez konkurenčne, až príliš okato dopĺňate. Za tie rozkradnuté dane a eurofondy, ste už mali byť v ZVJS práve vy, lebo ste tento štát riadili, ale plne zodpovedáte za tento rozkradnutý, ekonomicky rozvrátený štát, ktorí ste morálne a právne paralizovali občanov SR. Práve tu bola veľká chyba súčasnej vlády čo sa snažíte využiť podľa hesla: "Zlodej kričí, chyťte zlodeja". Veľmi sofistikovane ste tu všetku špinu nechali na vašich ľudí, ktorí si poniektorí začínajú postupne uvedomovať komu slúžili, ktorých čakajú roky v ZVJS, zatiaľ čo sa šéf plahočí v Karibiku, druhí si užívajú luxuxs v Dubaji, Canes, Havaji a vy v zálohe, si užívate luxus v novom bytíku na nábreží a v kanceláriách s nájomným za 12 000,0 euričiek mesačne. Nie, táto Slovač nemá krátku pamäť a verte, že tak ako sa rozštebotali vaši ľudia, postupne budete strácať preferencie ľudí, ktorí boli naviazaní na štátny ale aj na rozpočty miest a obcí, keď bude platiť právo a spravodlivosť bez rozdielu pre každého. Neustále sa snažíte rozoštvávať pánov Matoviča a Sulíka, lebo viete, čo všetko ste napáchali a jedine v predčasných voľbách vidíte východisko pre vás veľmi prekérnej osobnej a straníckej situácie. Verím, že postupom času sa vám čím ďalej tým viac a viac horšie spí. A čo sa týka referenda, viem, topiaci sa aj slámky chytá. Ak to referendum nebude alebo bude neplatné, tak všetky náklady zaplatíte oba Smery č. 1 a 2. Verím, že po tých všetkých vašich zlodejinách väčšina občanov si zachová zdravý rozum a nepodľahne sociálne demagógii.
18.01.2021 16:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Čo nedokážem pochopiť?   Čo nedokážem pochopiť?

Ako je možné, že táto papalašska, politická, sociálno demagogická svoloč na čele so súdruhmi Ficom a Pellegrínym a ich vládnymi súputnikmi ešte stále chodia po slobode, a nielen to, jeden z nich sa plahočí s milenkou v Karibiku. Ba čo viac, ešte dostanú ťažké prachy aj za oklamané voľby. Fico, ako šéf Smer-SD priznal pred kamerami, že trináste dôchodky bol podvod a spolu s bývalý predseda vlády Pellegriny, súčasný predseda Hlasu-SD, oklamali celé Slovensko!!! Vrchol drzosti a arogantnosti je, že bývalý premiér Pellegríni so svojou jedenástkou si založia novú politickú stranu. Po tom všetkom zle, čo napáchali, nemali byť vôbec zaregistrovaní!!! Tí, ktorí nemajú čo hľadať v NR SR. Nielenže klamali, kradli ale boli aj súčasťou mafiánskej chobotnice. Títo sa dnes dožadujú predčasných volieb. Nie súdruhovia, klamali ste tento národ viac ako 40 rokov do roku 1989 a klamali ste ho ďalších necelých 31 rokov až do posledných parlamentných volieb, kde súčasná vláda má ústavnú väčšinu. Pretože pravá revolúcia sa konečne začala po posledných parlamentných voľbách až teraz, s následným vyvodzovaním trestno právnej zodpovednosti skorumpovaných politických špičiek. Ešte raz, súčasná vláda má ústavnú väčšinu. Toto je ten pravý dôvod, keď sa snažíte o rozvrat v spoločnosti, kde je potrebné a nutné pomeniť zákony, ktorými ste sa zabetónovali v štátnych a komunálnych funkciách, lebo nastupuje právo a spravodlivosť, z čoho máte enormný psychopatický strach. Miesto toho, aby ste čušali, tak panicky kričíte a snažíte sa o nemožné, lebo viete, že príde aj na Vás. Verím, že budú došetrene kauzy Gorila, mýtny tender, Tunel Višnové a tie ďaľšie, ktoré boli pečlivo uložené v trezore u pána Kováčika a taktiež aj tie, na ministerstve vnútra, o ktorých hovoril pán Trnka pánovi Počiatkovi, ktoré zatrasú celým Slovenskom. Za vaším drastické vládnutie a drancovaní krajiny, musíte na niekoľko rokov zmeniť prechodné bydlisko v ZVJS, lebo patríte tam, kde sú vaši nominanti. Verte, že väčšine národa sa uľaví a nebude mu chýbať. Brucho a Palko za 70 mil. sfalšovaných zmeniek dostanú 19 rokov. Títo, ktorí to cele kryli, po ktorých vládnutí tu ostal zdevastovaný štát a rozvrátená ekonomika štátu, tak títo nazývajú prokuratúru gestapom, kde Fico drzo pred kamerami pošle dva kožené kabáty. Títo skrachovanci podávajú sťažnosti na sudcov a prokurátorov? Kam sme to dospeli?
 
mínus indicator plus

1488490   1488490

Mám pocit, že Vy ešte nie ste prebudený a zorientovaný vôbec. Kľudne si plaťte koho chcete, koľko chcete, ale ja nie som ochotný živiť premnožených parazitov na magistráte, napojených na naše dane. Keď sa preberiete, doporučujem Vám pozrieť na Yutube tri časti seriálu "Vallov chliev" možno Vás to preberie. Čo sa týka času pre Valla, ten ho už mal neúrekom a už svoj čas arogantne premrhal, ďalším a ďalším zadlžovaním mesta, arogantným zvyšovaním daní a super platmi pre "jeho ľudí". Už je čas, aby odišiel aj s jeho celou progresívnou suitou na smetisko komunálnej politiky. Nech si príma ľudí vo svojej súkromnej firme koľko sa mu ráči, nech si ich platí koľko len chce. Ale beztresne míňať naše dane, už stačilo!!!
 
mínus indicator plus

Pýtam sa, v akej žumpe tu žijeme?   Pýtam sa, v akej žumpe tu žijeme?

Súdruh Pellegriny, vy s vašou partičkou - jedenástkou nový Hlas-SD máte ešte tú drzosť zvolávať tlačovky a Hlas-no vykrikovať o tom, ako to táto vláda s ústavnou väčšinou nevie vládnuť? Už ste asi zabudli, keď váš bývalý koaličný partner v zastúpení bývalým kapitánom plgr sa vyjadril, keď siahnete na PPA, tak povalí váš bývalý vládny zlepenec? Po tom všetkom, čo sa postupne vyplavuje na svetlo božie, to mi hlava neberie a som v nemom úžase, ešte aj verejne klamete? Pre boha, keď už aj NBU robí miliónové kšefty, novinárka píše o tajných agentoch,ako keby sa nechumelilo, sme členskou krajinou NATO, toto je tá vaša demokracia? Krásne ste to so šéfom sociálne rozvrátili a rozvracáte, lebo ve dvou se to lépe táhne!!!! Vy, čo ste spoločne vykrádli tento štát. Skutočne by ste mali sedieť v kútiku a šúchať nožičkami a nie rozoštvávať občanov SR. Súdruh Pellegriny toto už nie je ani zneužitie právomoci verejného činiteľa, toto už nie je ani porušenie povinnosti pri správe cudzieho majetku, toto už hraničí so sabotážou!!! Občania, toto si platíme z našich daní! Za všetky tieto vaše vykrádačky by oba Smery-SD mali byť už konečne zrušené a majetky vašich centrál by mal prepadnúť v prospech štátu- všetkých občanov SR, lebo aj tak je len z nakradnutého majetku občanov s patričným trestnoprávnym ohodnotením celej vašej sociálne či už starej alebo novej SD s prechodným pobytom v ZVJS, pretože ste jedna organizovaná mafiánska skupina. Áno, 1051364 má pravdu, treba čítať všetko. Začínam pochybovať o pánovi Sulíkovi, ktorý aj keď podal trestné oznámenia, ale nechápem, prečo keď NKU povedala jasne vo veci nekonať, prečo bol aktívny. Vo včerajšej debate na TA3 pán Malatiský si pochvaľoval prácu len s pánom ministrom Sulíkom, čo tiež vzbudzuje určité pochybnosti. Netrpezlivo čakám na tlačovku súdruha Pellegrínyho o prezumpcie neviny a či bude taký štebotavý a usmiatučký a bud eokrídlená vetička: "Padni komu padni". Už sa to konečne valí aj na vás. Tak, ako Fico určitý čas trepal stále niečo o jadre, náš nový socan podobne, len o papalášizme súčasnej vlády. Aká krátka pamäť súdruha Pellegrínyho!!!
 
mínus indicator plus

Presporky   Presporky

Už pre časom som napísal, že na Vaše progresívne komentáre Presporky, sa nebudem vyjadrovať. Pri Vašej mentálnej výbave je to len strata času. K Vášmu primitívnemu komentáru sa nebudem vyjadrovať, lebo viete, hladnému chleba dáš, ale hlúpemu rozum nie!!!!!
 
mínus indicator plus

monotheist   monotheist

Myslím si, že ten čas už nastal! Včera som čítal výpoveď pani Jankovskej . V kabelke sudkyni Najvyššieho súdu niesla pani Jankovská 100 tisíc euričiek, ako úplatok od pána Žigu! Tá sudkyňa to nezobrala. Aj slušní ľudia chvala bohu sú ešte v spoločnosti. A že vraj nový Hlas-SD. Som veľmi zvedavý, čoho všetkého sa ešte dočkáme? Chcem povedať tým toľko, a pýtam sa, až kam táto spoločnosť dospela do takej amorálnej zvrhlosti? Je toto vôbec možné? Minister vlády SR posiela úplatok sudkyni Najvyššieho súdu? Slovensko malo Jánošíka, ktorý bohatým bral a chudobným dával. Neviem, či je to otepľovaním alebo zvyšujúcimi sa emisiami, keď jeho gény zmutovali a napadli riadiaci štáb sociálnej demokracie, ktorá chudobným berie a bohatým dáva. Skutočne tá evolúcia je nevyspytateľná.
 
mínus indicator plus

1031756   1031756

Občan Marťánek, spadol z oblakov, ako Majka z Gurumu.
 
mínus indicator plus

1488490   1488490

Ako sa pekne dopĺňate progresívci, asi po vzore Hlasu a Smeru-SD. A prečo by som mal navrhovať niečo ja? Pán primátor prijal na magistrát vyše "300" odborníkov" a ďalších na MIB so super platmi z našich daní a nie maľovať gule na námestí SNP a rozkladať červené stoličky!!! Mňa nikto neplatí, ja sa musím živiť "vlastnou hlavou"! Priama ma rozosmialo tých Vašich 500km ročne a radšej že by som v takomto prípade pomlčal. V prepočte to je 41,67 km za mesiac. To auto by ste mali v prvom rade predať Vy. Za tú cenu môžete jazdiť MHD na celomestský lístok na všetky spoje!!!
 
mínus indicator plus

219668   219668

Keď už niečo napíšete pán progresívny, tak si to overte a nezavádzajte Vy, prosím! Sám veľký progresívny primátor Vallo hovorí o "CELOMESTSKEJ PARKOVACEJ POLITIKE", a či tam niektoré mestské časti vstúpia alebo nie, je len na nich samotných. Zatiaľ je to jeden obrovský chaos a je smutné, že takto super platení zástupcovi ľudu s premnoženou byrokraciou nie sú schopní za tie predlhé roky nič poriadne pripraviťč, len kecať hlúposti a klamať občanov, a to ešte za tie klamstvá si majú aj zaplatiť.:DD
 
mínus indicator plus

pardon, doplnenie   pardon, doplnenie

.."zástupnícka organizácia Smer-SD a Hlasu, ZMOS, len ....."
 
mínus indicator plus

1751084   1751084

Toto čo stvárajú progresívci na čele s primátorom Vallo, je už riadne cez čiaru. Všetky tieto zvýšené náklady by mu mali byť zosobné a s vyvodením hmotnej a tresnoprávnej zodpovednosti. Len ja a ja. Chová sa oko diktátor, pretože z cudzieho krv netečie. Tu všetci starostovia, primátori, a zástupnícka organizácia Smer-SD a Hlasu len vykrikujú, akí sú pod financovaní, ale to, že im bývalý vládny zlepenec zvýšil za posledné roky 2x po 10% plat, to čušia. Teraz keď ich chce nová vláda okresať, plne súhlasím so zrušením starostov MČ, tak kričia, akí sú len oni schopní. Nuž schopní pre ich vlastné vrecká a ich kamošov.
 
mínus indicator plus

1623929   1623929

Tak ste šťastný človek. O tej nezmyselnej byrokracii a šikane by som Vám vedel toho veľa porozprávať. V jednom máte pravdu, že sú leniví, lebo sú bez bez akejkolvek osobnej zodpovednosti. Čo a kedy urobia, je len ich záležitosť. Značné množsto ich je tam zbytočných.
 
mínus indicator plus

1623929   1623929

Mám jednu poznámku: "Doba, kedy sa na urady nosili papiere, ktoré uz urady maju, snad skoncila. Nech komunikuju medzi sebou sami.." A tu je pes zakopaný! Predsa treba doniesť všimné. Bonbonierku, kávičku prípadne koňačik. Ak nie, začne šikana a nezmyselne preháňanie po rôznych kanceláriách. Prečo, keď brali tí naši hore, môžeme si prilepšiť aj my, dolu!!! Keď nezplatíš včas, pokuta a exekúcia. Tak toto sú tí naši volení zástupcovia ľudu.
 
mínus indicator plus

m8642   m8642

Vážený/á pán/i. V prvom rade sa musíte spýtať pána primátora Valla, ktorému aj za parkovaciu politiku navrhli poslanci zvýšenie platu, na súčasných cca 6500 €. Ten predsa občanom a občiankam vysvetľoval a sluboval, ako sa zlepší parkovanie pre bratislavčanov a bratislavčanky, keď bude "celomestská parkovacia politika". Výsledok vidíme sami občania a občianky nielen v Petržalke ale po celej BA, chaos nad chaos. Pán starosta tvrdí, že v Petržalke majú zhruba 26 tisíc parkovacích miest. V texte uvádza, že "Pred zavedením parkovacej politiky tu parkovalo spravidla 33-tisíc áut, po zavedení (ale zamozrejme počas pandémie ) ich tu parkuje zhruba 31- tisíc......" A čo ten zvyšok, cca 5 resp.7 tisíc? Treba povedať rovno, parkovacia politika vôbec nezlepší parkovanie, len ho zhorší, pretože tie auta tu sú. Parkovacia politika nie je nič iné, iba ďalšie finančné zdieranie občanov a občaniek. Prekvapili ma dve skutočnosti, ktoré uviedol pán starosta Hrčka: "A keďže ochota ľudí platiť za parkovacie miesta je nízka, tak aj budovanie parkovacích miest je nízke". Ako máme tomuto konštatovaniu rozumieť? A to druhé, tak tomu už vôbec nerozumiem: "..... starosta dodáva, že finančné možnosti samosprávy sú výrazne obmedzenejšie ako súkromnej sféry, preto si musí dobre rozmyslieť, kde verejné peniaze investuje a rozšíri kapacity!. Nuž, pán starosta, komu platia občania dane? Mestu alebo súkromníkovi? Koľko prijal pán primátor Vallo na magistrát nových pracovníkov a ešte k tomu aj na metropolitný inštitút Bratislavy (MIB) ? Koľko ste si pozvyšovali platy v celej samospráve?
 

1 >

Najčítanejšie na SME