Piatok, 10. apríl, 2020 | Meniny má Igor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: yg gyt
1 >
mínus indicator plus

 

Všetci zapierajú a klamú. Čo advokát, právnik, sudca, to klamár. A oni vedia, že my vieme, že klamú. Kým sa im však nad všetky pochybnosti nedokáže, že páchajú trestnú činnosť, tak budú tvrdiť, že oni nič s ničím a nikým nemajú, nikdy nič neriešili. A aj keď sa im to dokáže, budú to tvrdiť naďalej. Zdá sa, že oblasť práva a spravodlivosti priťahuje to morálne najhoršie, čo v spoločnosti je.
 
mínus indicator plus

 

Aby som v tom mal jasno a nerobil v budúcnosti tiež chyby - správne malo byť teda ...sudcovia, po ktorých si prišla.....?
 
mínus indicator plus

 

Čo je nesprávne v nadpsie?
 
mínus indicator plus

 

Nepochopil si ty, on tiež reaguje na ph factor, nie na teba ;)
 
mínus indicator plus

 

V tom prípade sú v tej strane hlupáci, ak sľubovali niečo nesplniteľné, čo im ani neprinieslo voličské hlasy a museli hneď po voľbách trápne odvolávať.
 
mínus indicator plus

 

To nebolo žiadne porovnanie, ty tĺk, už to pochop. Keď ja chápem ako to myslel, hádam nemôžeš byť natvrdlejší ako ja. To bolo načrtnutie možnosti, ktorá je reálna, pokiaľ sa nepotvrdí opak. Tak už o tom prestaň mlieť, si otravný.
 
mínus indicator plus

 

Hokej a iné hromadné športové či iné podujatia sa mali zrušiť už dávno.
 
mínus indicator plus

 

Čo podľa teba znamená slovné spojenie - spôsobiť schopnosť? Nerozumieš, čo sa ťa pýtam. Píšeš ako hotentót, prepáč.
 
mínus indicator plus

 

Zpôsobuje? Čiže odlesňovaním stromy získavajú schopnosť pohlcovať uhlík, alebo ich schopnosť pohlcovať uhlík spôsobuje, že dochádza k odlesňovaniu? Nejako mám problém pochopiť tvoju myšlienku.
 
mínus indicator plus

 

Lenže štát chcú upratať všetci, aspoň to deklarujú. A ak majú človeka vhodného na obranu, tak poviem - mám skvelého človeka na obranu a nie, že ministerstvo obrany má väčšiu cenu, to chceme.
 
mínus indicator plus

 

Mna len fascinuje, ako hodnotia ministerstvá, že toto má väčšiu cenu, toto menšiu, chceme to s väčšou cenou. Ako keby si delili lup. Ale budíček, páni, to nie sú ministerstvá pre vás a nemajú mať cenu pre vás. Vy máte byť radi, že ste dostali od ľudí mandát spravovať veci verejné a máte sa chopiť roboty. Nie vyberať si podľa ceny. To ministerstvo NIE JE VAŠE, je vám len zverené a máte ho spravovať, comprende?
 
mínus indicator plus

 

Číta sa to Karokve, Kodiakve a Enyakve.
 
mínus indicator plus

 

Chýba mi informácia o osude líšky, ale predpokladám, že keď už sa raz dostala do rúk poľovníkom a v článku o tom taktne mlčia, tak to mala zrátané.
 
mínus indicator plus

 

To ***** sa defakto priznalo, že byt bol jeho a že sa k tomu nemohol priznať, lebo by priznal nelegálne príjmy. V takomto stave by to vlastník bytu určite neprenajímal :) Alebo spáchal trestný čin poškodenia majetku, teraz už Slovenskej Republiky.
 
mínus indicator plus

 

Pri fotke výhľadu z bytu som si uvedomil, prečo na ňom tak lipol. Ten chudák si tým asi kompenzoval to, že nebol prezidentom. Tak sa utešoval aspoň tým, že býva vyššie, ako je Bratislavský hrad :D
 
mínus indicator plus

 

Ja tam vnímam dohodu Kollára a Fica, resp. Smeru. Niečo na neho majú, to je nepochybné.
 
mínus indicator plus

 

V tom prípade pre nich určite nebude problém predstúpiť pred svojich voličov a vysvetliť im, že to nijako nie je v rozpore s tradičnou rodinou a že toto je tá ich predstava :) Plus oni sú vyslovene aj proti rôznym LGBT. A to písmenko B sú, podľa vlastných inzerátov, aj oni sami. Mám to teda chápať ako nejakú ich schizofréniu? Sú sami proti sebe?
 
mínus indicator plus

 

To je pekné. Ale mám taký pocit, že skôr im vytýkajú tú dvojtvárnosť a pokrytectvo. Kľudne nech si trojkujú a štvorkujú a bisexualizujú.....ale ak verejne sú radikálne proti tomu, tak je namieste na to poukázať.
 
mínus indicator plus

 

To radšej Hajšelovú, či ako sa volá.
 
mínus indicator plus

 

Nezabúdajme na Sulíka, pokiaľ dostanú ministerstvo financií, nič nie je stratené :) A myslím, že na Sulíka dosť dá aj Matovič a Sulík je pre mňa také zosobnenie triezveho a praktického rozumu....
 

1 >

Najčítanejšie na SME