Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: yg gyt
1 >
mínus indicator plus

 

A čo Kollár je z cukru? O Sulíkovi má Matovič nejaký zákerný status každý deň.... tak nech dá aspoň kritické statusy aj na Kollára.
 
mínus indicator plus

 

Má mať k nemu minimálne iný prístup a mimochodom, bez mafiána by vláda nepadla.
 
mínus indicator plus

 

Ale aj to, že mu povedala o zmenkách. Aj keď on na to nepovedal nič (čo je blbosť) a Pellegrini len hm (čo je tiež blbosť) :) No povedala im to a otázka znie, aký mala dôvod hovoriť im o niečom takom. A prečo by jej na to nepovedali nič? Tak hádam sa mali spýtať aspoň - a to načo mi hovoríš, čo ja s tým? Nie?
 
mínus indicator plus

 

Navrhujem, aby sme tým "potrestaným" sestrám založili fundraiser, tuším GoFundMe sa to volá. A trochu sa im zložili, nech burani vidia. Viete to niekto založiť a spustiť?
 
mínus indicator plus

 

A ešte dodám - dobre sa mu stalo, čo sa mu stalo. Bola to taká priateľská výstraha od osudu, ale zjavne si ju nevzal k srdcu. Tak možno príde menej priateľská.
 
mínus indicator plus

 

Kollár je ***** a tomu zodpovedajú aj tie jeho husičky... takto som si zmenu nepredstavoval.
 
mínus indicator plus

 

Asi ju začína kváriť, že na Vianoce nebude doma :( Také depresívne Vianoce ešte nemala..... he he he.
 
mínus indicator plus

 

Ja to tiež tak vidím. Lenže....priznala Fica, priznala, že Bödöra a že ju na Súmračnej poslal za šéfom...čiže už je tu svedok, čo potvrdzuje kontakty, o ktorých všetci vieme. To už nevezme späť a vyšetrovatelia majú na čom stavať. Rovnako Fico už nebude môcť popierať kontakty s Bödörom a že vedel o všetkom možnom. Vidím to ako dobrý začiatok a som zvedavý, s čím bude pokračovať o Kollárovi.
 
mínus indicator plus

 

Ono to možno nie je žiadna veľká výhra..... Predstavujem si, ako by reagovalo tupé voličstvo Fica a Pellegríniho, keby im ich zabásli.... a vychádza mi z toho, že na Slovensku vypukne, a zvlášť ešte v konjunkcii s coronou, občianska vojna.
 
mínus indicator plus

 

Nehovorím, že sa deje nič, naopak, deje sa dosť veľa a veľmi sa tomu teším. Ale stále sa obávam, že je to trochu na vode, kým nie sú právoplatne poodsudzovaní a kým Fico pracuje na tom, aby sa vrátil. A všetci vieme, čo by sa s týmito stíhaniami dialo, keby sa vrátil....
 
mínus indicator plus

 

Ja dúfam, že nevydrží.
 
mínus indicator plus

 

Mne by teda neodľahlo, keby bol premiér Fico....či Pellegrini, alebo nebodaj Kotleba, či Kollár. Odľahlo by mi, keby bol premiér Sulík :) Alebo hoci aj niekto príčetnejší z OĽaNO.
 
mínus indicator plus

 

Aho Maťo, obrázky musíš zdieľať cez nejaké online úložisko :)
 
mínus indicator plus

 

Je to ešte väčší blbec, ako sme predpokladali, bohužiaľ :( Nie aby držal už konečne hubu a bol rád, že je všetko na dobrej ceste, nie. On bude sabotovať sám seba a nakoniec to aj tak zvalí na Sulíka a SaS.
 
mínus indicator plus

 

To počúvam už od volieb a stále nič....dokonca Fico sa akoby vracia do starej formy...
 
mínus indicator plus

 

Toto nechápem: Aj na výsledky by museli čakať v spoločných priestoroch. Kým reakcia látok v teste vygeneruje výsledok, trvá to až 30 minút. Ja som nečakal pri testovaní určite 30 minút na výsledok. Bolo to menej. Tých 30 minút je nejaké maximum?
 
mínus indicator plus

tak   tak

Asi im to najprv povedal na koaličnej rade, že ich statusom na fb dnes verejne spochybní. Takže všetko v cajku :)
 
mínus indicator plus

 

Skús v prehliadači na tablete odfajknúť - zobraziť verziu pre počítače. Alebo niečo také podobné. Prípadne si nainštaluj iný prehliadač, odporúčam Vivaldi :)
 
mínus indicator plus

 

Na aktualitách taký článok majú...
 
mínus indicator plus

 

Nepočul som presne ten Matovičov výrok. Ale dohoda o hlasovaní koaličnej strany s opozíciou je niečo iné, ako že opozícia bude hlasovať za rovnakého kandidáta (náhodou, zámerne, nezáleží). Inými slovami, spoločné hlasovanie ešte nie je dôkazom o dohode.
 

1 >

Najčítanejšie na SME