Štvrtok, 2. apríl, 2020 | Meniny má Zita

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Stredoslovák333
1 >
mínus indicator plus

Umelci   Umelci

Koľkí z nich majú niekoľko bytov a nehnuteľností vedia oni najlepšie potom ich prenajímajú a z toho majú základný príjem. Lenže kupovali to na hypotéky veď zarábam 3-4-5-10 000 mesačne tak si môžem dovoliť platiť polovicu na hypotéky. No padla kosa na kameň teraz sú 2 týždne bez príjmu a idú hlásiť bankroty. Horšie sú na tom tí spomínaní pomocníci v šou biznise. To áno. No na druhej strane je také slovenské pre SZČO nefaktúrovať veď to sú peniaze do štátu. Osobná skúsenosť zdedil som malý 1 izb byt po starej mame. Už právnička sa ma pýtala s daňou (DPH) alebo bez? Idem za projektantom chcel som prerobiť jadro tak treba plány takže projektant s daňou alebo bez? Idem za majstrom ktorý prerába byty hádajte čo samozrejme z daňou alebo bez. Idete do kaderníctva a koľkí ste dostali bloček za 20€ farbenie.Takže moji milí SZČO obyčajný zamestnanec odvedie odvody a dane niekoľko násobne vyššie ako sú tie vaše. Koľko ste si našetrili z peňazí ktoré idú mimo faktúru ? A nezabudnite ťahúňom ekonomiky sú a aj ostanú na slovensku fabriky a keď nevyrábajú tak Vám nebude mať štát ako pomôcť. Takže ľudkovia do ruky rýle a motyky a sadiť a sadiť.
 
mínus indicator plus

Pán bloger   Pán bloger

je pravda že poslali zdravotnícky materiál do číny je a nechal sklad prázdny (neviem či je to trestný čin nechať takýto sklad prázdny ale ja si myslím,že by mal byť ak to nie je vyskladnenie pre slovákov). Ako normálne zmýšľajúci by som obratom kúpil nový materiál. Aby bol za pár dní v rezerve. Vedeli že to je nákazlivé vedeli. Vie to aj môj 16 ročný syn. A stačilo sadnúť k pc a objednať. Ja som objednal rúška pod 50 centov za kus v malom balení. Pele za 1,1€. Respirátor ffp2 za necelé 2€. Pele za 16€ tak si myslím že je to trestný čin. Rozdával posledné peniaze čo mal na účte predseda vlády a z akých dôvodov? Či len sa odvďačiť "svojim". A nevolil som Matoviča ale jedno viem určite iba zhrnul to čo mu zanechal Pele a nemusel to ani veľmi kontrolovať. 0 sa skontroluje veľmi ľahko. A pán šéf hmotných rezerv sa rehoce ako nepríčetný. Smutné (v japonsku by takýto človek spáchal sepuku - vygooglite si čo to znamená pán bloger
 
mínus indicator plus

Toto je celé sociálne   Toto je celé sociálne

Keď potrebujú hlasy tak tu máte názov už z neho vyplýva že sme sociálny, no keď majú pomôcť viď živé príklady ani prstom nepohol proti mafii v sad zvolen, no a teraz keď majú zabezpečiť základné potreby aby sa vírus nešíril, tak naše zásoby posunú inde veď nám netreba (za to by mal ísť do basy na doživotie) ľudia pomôžte si ako viete. Oni zabezpečia rúška sebe ***** a ešte tak väzneným kamoškám a kamošom sudcom. Ľuďom netreba. A na slovensku sa našlo 18% blbcov ktorí im to ešte aj v týchto voľbách zožrali aj s navijakom. Teraz nech si hlavu trieskajú o stenu.
 
mínus indicator plus

Prečo   Prečo

Prečo má táto nechutná osoba rúško a predavačky, lekárnici, poštári a iný pracujúci ho nemajú. Toto je fraška tejto vlády až do konca. Kde je ich sociálnosť s ľuďmi. Na tých z výšky s..ú.
14.03.2020 23:32 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Len toľko k tomuto   Len toľko k tomuto

Pred pár rokmi bol nejaký spor medzi Sotákom a Sad zvolen, nechceli upraviť nejaké spoje (predstav si koľko je s tým práce) tak im Soták odkázal že vie kúpiť pár autobusov a odviezť svojich zamestnancov. A zrazu sa dalo všetko. Tak si myslím aj teraz že stačil 1 telefonát a bolo vybavené.
 
mínus indicator plus

Cena   Cena

Niekde na 1,24€/km iný (nitra vraj cez 1,3) lenže keď sú to všetko pozostalosti z komunizmu iba podemokratizované na a.s bez konkurencie. Tak sa reálne ceny nedozvieš. 1,24 je dotácia plus cestovné ktoré zaplatia cestujúci. Takže či je to veľa alebo málo vedia iba v a.s. SAD Zvolen nikde inde. A určite v SAD nitra nebudú vykrikovať že je to veľa. 😁 Druhá stránka veci je koľko to teraz bude celkovo stáť? Zas to vedia len v SAD Zvolen keďže dohadujú samostatne zmluvy takže +30% by bolo také slovenské. A premiér aj so svojou sociálnou demokraciou j..ú na ľudí hlavne nech sú kamaráti v SAD Zvolen spokojný.
 
mínus indicator plus

Skúsený   Skúsený

Asi do financovania sad zvolen vidíš viac ako by chceli aj v bb kraji. V septembri pred súdom im stačilo na tento rok 19mil € po prehratom súde im už treba 34mil € veľmi zaujímavé. Akurát rukojemník je občan.
 
mínus indicator plus

Uz by naozaj mohli   Uz by naozaj mohli

Uzákoniť, že ak sa raz nedostaví na pojednávanie ok a potom už súdiť v neprítomnosti. To by bolo zdravých ľudí.
 
mínus indicator plus

Čo už   Čo už

Škoda hp bude. 😀 myslím manžela.
 
mínus indicator plus

Odporúčanie   Odporúčanie

Bol som s rodinou na zámku Neuschwanstein a NEODPORÚČAM návštevu ak nie ste masochista. Pretože priemerný čas čakania na vstup je 4h potom sa dostanete dnu zákaz fotografovať. Idete prejsť 30 miestnosti plus nejaké chodby. Výklad síce v češtine ale výklad ani nestihne prísť na koniec ale z miestnosti ste doslova vyhnaní ako zver so záhradky a do 30 minút ste vonku. Proste do nemeckých zámkov nikdy viac. Rozdiel versailles môžte tam byť aj od rána do večera a máte kedy popozerať ktorékoľvek dielo.
 
mínus indicator plus

10 x veru nie   10 x veru nie

10x by sa to neopakovalo lebo jeho žena by ho po druhom zabila sama
 
mínus indicator plus

Na margo tých pár drobných   Na margo tých pár drobných

Čo mi dajú z daní späť tak moja dcéra a ďalšie tisíce detí v 8 ročných gymnáziách ( prvé štyri roky sú ako základka) nemajú nárok na stravu zadarmo lebo sú už stredoškoláci. No samosprávy preplácajú týmto gymnáziám normatívy na základke, takže sa zas cítim ako občan druhej kategórie.
 
mínus indicator plus

Mimochodom   Mimochodom

Tá jachta bola vytesaná z dreva a plachty boli z ľanu ručne šité? Lebo ak to bolo z karbónu a iných blbostí (čo podľa vizáže bolo) tak ihlíková stopa to bola parádna. 😅
 
mínus indicator plus

Poslanci   Poslanci

Títo tiež ľudia by mali mať svoj výbor. To je pravda dal by som im na starosť napríklad Výbor ako správne držať lopatu.
 
mínus indicator plus

Bašternáka obetovali   Bašternáka obetovali

no on sa pánovi RF pomstil tým že mu nechal byt prepadnúť, ktorý je už dávno zaplatený čiernymi peniazmi akurát to nevedia dokladovať, tak aby si mohol RF byt nechať (ale možno nás ešte prekvapí tak ako voľaktorý minister čo vyhrával na tiketoch) a na ostatné prevedené majetky mu nesiahnu a za pár je vonku čistý ako ľalia.
 
mínus indicator plus

Máš pravdu skoro   Máš pravdu skoro

Pán dezinformovaný ruskou výčbou čo si neoverí žiadny fakt. 1. Fašisti - nemci už boli pred Moskvou 21.7.1941 . Po mesiaci vojny . A stále pekne ustupovala (pomohla im zima) 2. Veľkú pomoc dostalo to veľké Rusko od Američanov v podobe materiálu, strojov na výrobu zbraní ako aj samotné zbrane tanky lietadlá (337ks) 10138 nákladných a terénnych vozidiel v konvojoch lodí do konca roku 1941. Do konca roka 1942 rusi dostali pomoc v hodnote cez miliardu dolárov (nie rubľov) (1800 lietadiel 2250 tankov atď atď.) Takže záver : bez tejto pomoci veľkému Rusku by sa aj v tam Sprechovalo pán rusofil.
 
mínus indicator plus

Priemerný róm   Priemerný róm

Ten vyzerá asi takto Bunda Adidas Tepláky Nike Botasky Puma V jednej ruke Huawei V druhej pivo alebo energeťák A z vrecka mu trčí tiket z niké alebo zo 3-4 žeby
 
mínus indicator plus

Do ruska s ním   Do ruska s ním

toho Danka by mala Siska uniesť do ruska zobrať mu pas vyrezať jazyk a strážiť hranice aby sa nedostal späť. Bude môcť pánovi kremľa leštiť
 
mínus indicator plus

 

Sa po...... s tou blavou
 
mínus indicator plus

Vyhodené peniaze   Vyhodené peniaze

Páni prečítali ste si podrobne článok a zahliadli tam informáciu o počte pilotov. 22 pre 14 stíhačiek. Teraz prepočet. Vojaci majú nárok na 45 dni dovolenky a pochybujem že vyčerpajú menej ako 7 dni P ako paragraf nárok na doktora. To už je 52 z týchto vojakov určite bude niekto aj na PN čo sa dostávame na číslo okolo 60. Ďalej rok má 365 dni a teda delené 60 dňami hre to počet každý šiesty je teda v jeden a ten istý deň mimo z počtu 22 teda asi 4 dostávame sa k číslu 18 čo nie je zlé na 14 stíhačiek má to však háčik aj páni piloti robia len 8 hodín a to pri non stop nasadení vychádza že jeden zo štyroch má voľno. A ostatní sa musia podeliť na 3 smeny teda v službe budú 3-4 na 14 stíhačiek a ostatné budú na OKRASU lebo na nich nebude mať kto lietať. Je to proste super biznis Páni z SNS.
 

1 >

Najčítanejšie na SME