Sobota, 25. január, 2020 | Meniny má Gejza

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Stredoslovák333
1 >
mínus indicator plus

Skúsený   Skúsený

Asi do financovania sad zvolen vidíš viac ako by chceli aj v bb kraji. V septembri pred súdom im stačilo na tento rok 19mil € po prehratom súde im už treba 34mil € veľmi zaujímavé. Akurát rukojemník je občan.
 
mínus indicator plus

Uz by naozaj mohli   Uz by naozaj mohli

Uzákoniť, že ak sa raz nedostaví na pojednávanie ok a potom už súdiť v neprítomnosti. To by bolo zdravých ľudí.
 
mínus indicator plus

Čo už   Čo už

Škoda hp bude. 😀 myslím manžela.
 
mínus indicator plus

Odporúčanie   Odporúčanie

Bol som s rodinou na zámku Neuschwanstein a NEODPORÚČAM návštevu ak nie ste masochista. Pretože priemerný čas čakania na vstup je 4h potom sa dostanete dnu zákaz fotografovať. Idete prejsť 30 miestnosti plus nejaké chodby. Výklad síce v češtine ale výklad ani nestihne prísť na koniec ale z miestnosti ste doslova vyhnaní ako zver so záhradky a do 30 minút ste vonku. Proste do nemeckých zámkov nikdy viac. Rozdiel versailles môžte tam byť aj od rána do večera a máte kedy popozerať ktorékoľvek dielo.
 
mínus indicator plus

10 x veru nie   10 x veru nie

10x by sa to neopakovalo lebo jeho žena by ho po druhom zabila sama
 
mínus indicator plus

Na margo tých pár drobných   Na margo tých pár drobných

Čo mi dajú z daní späť tak moja dcéra a ďalšie tisíce detí v 8 ročných gymnáziách ( prvé štyri roky sú ako základka) nemajú nárok na stravu zadarmo lebo sú už stredoškoláci. No samosprávy preplácajú týmto gymnáziám normatívy na základke, takže sa zas cítim ako občan druhej kategórie.
 
mínus indicator plus

Mimochodom   Mimochodom

Tá jachta bola vytesaná z dreva a plachty boli z ľanu ručne šité? Lebo ak to bolo z karbónu a iných blbostí (čo podľa vizáže bolo) tak ihlíková stopa to bola parádna. 😅
 
mínus indicator plus

Poslanci   Poslanci

Títo tiež ľudia by mali mať svoj výbor. To je pravda dal by som im na starosť napríklad Výbor ako správne držať lopatu.
 
mínus indicator plus

Bašternáka obetovali   Bašternáka obetovali

no on sa pánovi RF pomstil tým že mu nechal byt prepadnúť, ktorý je už dávno zaplatený čiernymi peniazmi akurát to nevedia dokladovať, tak aby si mohol RF byt nechať (ale možno nás ešte prekvapí tak ako voľaktorý minister čo vyhrával na tiketoch) a na ostatné prevedené majetky mu nesiahnu a za pár je vonku čistý ako ľalia.
 
mínus indicator plus

Máš pravdu skoro   Máš pravdu skoro

Pán dezinformovaný ruskou výčbou čo si neoverí žiadny fakt. 1. Fašisti - nemci už boli pred Moskvou 21.7.1941 . Po mesiaci vojny . A stále pekne ustupovala (pomohla im zima) 2. Veľkú pomoc dostalo to veľké Rusko od Američanov v podobe materiálu, strojov na výrobu zbraní ako aj samotné zbrane tanky lietadlá (337ks) 10138 nákladných a terénnych vozidiel v konvojoch lodí do konca roku 1941. Do konca roka 1942 rusi dostali pomoc v hodnote cez miliardu dolárov (nie rubľov) (1800 lietadiel 2250 tankov atď atď.) Takže záver : bez tejto pomoci veľkému Rusku by sa aj v tam Sprechovalo pán rusofil.
 
mínus indicator plus

Priemerný róm   Priemerný róm

Ten vyzerá asi takto Bunda Adidas Tepláky Nike Botasky Puma V jednej ruke Huawei V druhej pivo alebo energeťák A z vrecka mu trčí tiket z niké alebo zo 3-4 žeby
 
mínus indicator plus

Do ruska s ním   Do ruska s ním

toho Danka by mala Siska uniesť do ruska zobrať mu pas vyrezať jazyk a strážiť hranice aby sa nedostal späť. Bude môcť pánovi kremľa leštiť
 
mínus indicator plus

 

Sa po...... s tou blavou
 
mínus indicator plus

Vyhodené peniaze   Vyhodené peniaze

Páni prečítali ste si podrobne článok a zahliadli tam informáciu o počte pilotov. 22 pre 14 stíhačiek. Teraz prepočet. Vojaci majú nárok na 45 dni dovolenky a pochybujem že vyčerpajú menej ako 7 dni P ako paragraf nárok na doktora. To už je 52 z týchto vojakov určite bude niekto aj na PN čo sa dostávame na číslo okolo 60. Ďalej rok má 365 dni a teda delené 60 dňami hre to počet každý šiesty je teda v jeden a ten istý deň mimo z počtu 22 teda asi 4 dostávame sa k číslu 18 čo nie je zlé na 14 stíhačiek má to však háčik aj páni piloti robia len 8 hodín a to pri non stop nasadení vychádza že jeden zo štyroch má voľno. A ostatní sa musia podeliť na 3 smeny teda v službe budú 3-4 na 14 stíhačiek a ostatné budú na OKRASU lebo na nich nebude mať kto lietať. Je to proste super biznis Páni z SNS.
 
mínus indicator plus

Uletené   Uletené

Ako pracujúci na slovensku vo firme s 50 zamestnancami ja aj moja žena. Budeme mať dva poukazy. To je síce pekné. Má to však jeden háčik. Tohtoročná dovolenka v bulharsku 4* hotel all inclusive nás vyšla na 1600€ keď som pozeral možnosti u nás tak nás dovolenka síce vyjde asi tiež 1600 no len s raňajkami. Čo pri cenách za stravovanie v našich hoteloch pre 4 osoby za obed 60 za večeru skromnejšiu povedzme 40 na 10 dní je to 1000€. K tomu treba pripočítať vstupy niekde na kúpalisko povedzme od 25 rodinný (nie aquapark) alebo nebodaj lanovky v tatrách čo je minimálne 250. Tak mi zo skromného výpočtu vychádza že to buď bude o tú 1000€ drahšie alebo budeme mať na obedy a večere ROH cku klasiku paštiku s kyslou uhorkou. Niekde pri vodnej nádrži. Skvelé pán brbľavý. Hlavné že to štát nebude stáť skoro nič.
Reakcia k téme: ROH II. v podaní Danka
29.08.2018 9:45 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

A čo dacia?   A čo dacia?

Najnovšie dostal známy info že auto duster objednané v novembri minulého roku dostane možno na vianoce a možno až po novom roku čo je viac ako rok.
 
mínus indicator plus

 

V Čiernom Balogu to vzali po svojom. Koncom minulého roka stál chlieb 0,99 € teraz 1,39€ Cenu zdvihli len o 40% A len pre porovnanie v takom drahom meste ako je Bratislava koľko dáte za chlieb? Nijaký špeciálny len ten základný.
 
mínus indicator plus

Chmelár 2   Chmelár 2

Práve som chcel komentovať jeho článok na fb ale bohužiaľ to môžu len priatelia. Teda tento kandidát je v diskusii len zo svojimi pochlebovačmi ktorých je niečo cez 27000 čo je možno 0,77% voličov. :-DDD Idem sa pridať k priateľom na jeden príspevok. :-D po ňom už priatelia nebudeme
15.05.2018 18:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Chmelár   Chmelár

Už čakám na jeho najnovší článok k prezidentským voľbám. Prieskum dôveryhodnosti ho tam ani nezaradil. :-D.
15.05.2018 17:41 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Super správa   Super správa

Ale len pre Smer a hlavne pre Fica už môže odhlásiť kandidatúru ale urobí to až v poslednej minúte aby to nemohol spraviť aj Kiska. Toto si zapamätajte. A potom zbohom Slovensko
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME