Sobota, 29. február, 2020 | Meniny má Radomír

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: vivitar7
1 >
mínus indicator plus

Igor dostal priepustku z Pezinka?   Igor dostal priepustku z Pezinka?

No na tej tlačovej besede TA-3 exceloval Lipšic, už uvoľnený spod psychického nátlaku po zabití chodca. Excelentný právnik,ktorý mával zdravotnou kartou riaditeľa čistého dňa dnes moralizoval. Igor zasa bľabotal niečo o bielych koňoch, som za zasmial keď som si spomenul na istého Vandáka. No šup šup priepustka ti končí o 20:00
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
05.10.2017 15:01 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
05.10.2017 6:25 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Peťo nebuď vzťahovačný   Peťo nebuď vzťahovačný

Veď to bol vtip. Ty si to zobral ako realitu. V parlamente pr__dí do lavíc okrem teba ešte Desať Petrov. Na to, aký si bol niekedy pohotový a vtipný začínaš vykazovať príznaky agresivity. No ide to z tebou pomaly z kopca. To chce troška vtipu, ty to berieš hneď osobne. Mal si odpovedať vtipom a ty tam vygrcneš voľajakú zlátaninu ktorej ani sám nerozumieš. Verím, že máš svokru rád, tak jej povedz nech ti navarí sarmu z fajným kozľacím mletým mäskom, daj si pivko a lep si ty len známočky a nestrápňuj sa v besedách na SME.
 
mínus indicator plus

Peťo jeden na odľahčenie   Peťo jeden na odľahčenie

Príde Peťo domov z ťažkého zasadania v parlamente a pýta sa manželky Dnes bola u Nás na návšteve tvoja mama? Áno, ako si na to prišiel? No, lebo som opľutý na svadobnej fotke.
 
mínus indicator plus

len na úvahu si dovolím uviesť   len na úvahu si dovolím uviesť

Že v tej SAS ste sa tam stretli pekný výkvet. Kandidát na prezidenta Peter z Osušky, bitkár z fašistickými sklonmi. Kandidát na župana Plagiátor Klusák. Ďalej nejaký Mihálik, ten čo preťahoval svoju sekretárku, že vraj aj v pracovnom čase na ministerskom kresle. A vy chcete byť alternatívou ficiakovi, no ďakujem pekne A najviac zaboduje ich šéf vyštudovaný Fyzik,keď na obrazovke začne klipkať žiarivými očkami posmrkávajúc si bľabotajúc niečo o ekonomike.
 
mínus indicator plus

Veronike skryješ papier   Veronike skryješ papier

z manuálom a skončila v odhaľovaní zlodejov a inej pliagy. To je jedna z jej slabšej stránky. Také dačo ako Vasil Kiska pri vymenovaní Lubiovej za minns. školstva si tiež z prštekom ukazoval a čítal z papierika. No ďakujem pekne s takými bojovníkmi.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

nie si ty sám ŠTB-enčík   nie si ty sám ŠTB-enčík

Za socializmu tej funkcii čo máš teraz ty, tak hovorili POMOCNÍK ČLENA STRÁŽE VEREJNEJ BEZPEČNOSTI a to boli esá, tí udali aj vlastného brata. Vidno, že ti to ostalo v krvi po svojom papovi. Pomocníku napíš konkrétne akú urážku voči hlave štátu som konkrétne ja povedal. Vivitar
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

heats   heats

ty nevieš čítať? Zdroje sme nemali. Preto na začiatku polovicu firmy vlastnili tichí spoločníci (mafiózovia) keď si to nepochopil. Do toho druhého odkazu napíš medzi__čas a si počítaj "Obžalovaný vstaňte"
 
mínus indicator plus

penny   penny

to teda hej Prehral som z vrecom zemiakov, prehral so z vrecom zemiakov. Ty si vedel v roku 2013 kto je Andrej Kiska? Ja som z Popradu a o Kiskovi ani chýru ani slychu. Kiska to je len taká Emócia vytvorená tichými spoločníkmi. Z Ameriky prišiel z holou r_ť_u. Potom kšeftoval zo zlatom, ponožkami a potom prišiel nápad z Quatrom a bez kapitálu sa stal z neho bohatý Anjel. Kiska pre Trend: Zdroje sme nemali. Preto na začiatku polovicu firmy vlastnili spoločníci, ktorých firmy sa za nás zaručili v banke. No boli iba takí tichí spoločníci, vo firme nikdy nič neriešili. Neskôr sme ich vyplatili. https://www.etrend.sk/firmy/an... Ja: sranda TICHÍ spoločníci, neskôr sme ich vyplatili HA..HA.. Preboha ľudia trošku vlastného zamyslenia, nie len čo napíšu SME. Skúste si prečítať to čo povedal sám Kiska, nie fico, nie ja. A kto chce môže aj toto, ale to sa nenosí, lebo to bude určite výmysel aby poškodili Anderovi: http://*****/andrej-ako-si-k-maje tku-prisiel/
 
mínus indicator plus

Som zvedavý na ktorú   Som zvedavý na ktorú

"Sekretárku" to Ander zas nažaluje. Tu pomôže len IN-pič_ment. Nechcel by som byť na Anderovom mieste a tie ťažké spotené sny "Obžalovaný vstante"
 
mínus indicator plus

hnusné, malé, tlsté,   hnusné, malé, tlsté,

slizké kindervajco Ďalší daňový optimalizátor. Strana kde bude on zisk vo voľbách 0,5%
 
mínus indicator plus

ŠTB-enčík   ŠTB-enčík

Vas diskusny prispevok: Češi mali pospajane vsetky krajske mesta dialnicami. Slovaci Licartovce-Presov, okolo Liptovskej mary, BA-Brno, a ulicky v Bratislave Hadaj preco? Spomen si na Bojnicky oltar, kto tam bol zlodej? Cesi na Slovensku Rabovali a chceli mat vsetko cennejsie v matke Měst v Praze. Vid Ganovce, z mojho okolia. A tie ***** ze ten vandrak ( externy zberatel prazskeho Narodneho muzea menom Jaroslav Petrbok) to kupil od Kolomana Kokyho za 100 korun a napisal list ze vraj odliatok nesmie opustit nar. muzeum v Prahe a hotovo. Tak kto je zlodej, bl_becku Je tam napsano odlitek byl nalezen v Ganovcich na Slovensku, to je byvala nasa kolonia. Tak kto je tu zlodej? Namiesto hviezdičiek tam bolo Som_r_ny. Cenzúra SME
 
mínus indicator plus

ŠTB-enčík   ŠTB-enčík

Vážený pán admin tento bjuty.... chce personál kaštieľa bičovať. Ja mu nápíšem toto: Vas diskusny prispevok: hnal by si bicom. Nie si ty sado-maso? V kazdom je nieco tajuplne. Jeden by bicoval a druhy bez lubostnej predohry. Dovod zmazania prispevku: prispevok nesuvisi s temou clanku S pozdravom Admini diskusie.sme.sk Že nesúvisí z témou článku dobré.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

terénny soc. pracovník   terénny soc. pracovník

Viem čo ťa na tej práci baví. Medzi tými čo potrebujú tvoju akože pomoc sa cítiš ako Boh, čo všetko vie a na všetko pozná odpoveď. Stretám sa denne s takými ako si ty a veruže ich to nebaví. Je to pre nich taká prestupná stanica. Alebo, že do dospelosti si tiež potreboval tereňáka a považoval si ho za boha.
 
mínus indicator plus

Treba povedať Vasilovi Kiskovi   Treba povedať Vasilovi Kiskovi

nech zavolá svojmu najlepšiemu kamošovi Prasačenkovi do Kieva a je to vybavené nie? Stačil aj jeden telefonát tomu šibnutému Turkovi a už tak nevystrkuje rožky. A hovoríte, že Vasil Kiska nič nerobí. Ešteže jeho tu máme.
 

1 >

Najčítanejšie na SME