Nedeľa, 17. november, 2019 | Meniny má Klaudia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: bolo nebolo
1>
mínus indicator plus

 

To je ako s Nobelovou cenou, ktorú dostal Čech Heyrovský, hoci autorom myšlienky, za ktorú to dostal, bol Slovák Ilkovič.
 
mínus indicator plus

 

"Ako šéfredaktor vtedy politicky vplyvného týždenníka" Áno, pán Sitko. Len ste zabudli takú malú drobnosť. Že to bol mečiarovský týždenník.
16.11.2019 8:33 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ach Bejátka, Bejátka. Už zas a znova vzletné frázy, no bez skutočného obsahu. Ideologické sr ačky ako za komunistov. V ničom sa to nelíši od Pezlárovej Pravdy.
16.11.2019 8:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

"Saková zatiaľ príčiny nekomentuje" Hlavne že ich komentovala už včera. A ešte jedna vec. Redaktor v TASR by si mohol zistiť aký je rozdiel medzi maloletým a mladistvým. Prípadne sa spýtať niekoho kto to vie.
 
mínus indicator plus

 

V prvom rade hlbokú a úprimnú sústrasť všetkým dotknutým. No predsa len dve otázky: 1. Prečo sa pani ministerka vyjadruje vyjadruje k veciam, o ktorých nemôže mať ani šajnu. Aj keby sa celý život zaoberala danou témou, v tejto konkrétnej situácii sa nemôže takto vyjadrovať. Lenže čo keď možnosť priživiť sa na takejto tragédii je taká lákavá. 2. Prečo sa vypytujete nejakého modrého anjela a nie veliteľa zásahu? Lebo p. Bránik je kamoš?
 
mínus indicator plus

 

A môžeš uviesť aspoň jeden dôvod, myslím rozumný dôvod, prečo by tam mala byť križovatka?
 
mínus indicator plus

 

Nevieš náhodou či už je ten Manhattan zatopený ako vedci už pred rokmi predpovedali? Alebo bude treba, aby IPCC vypracoval ďalšiu správu?
 
mínus indicator plus

 

A ten Manhattan už je zatopený, ako mal byť už pred pár rokmi alebo sa to zase odkladá?
 
mínus indicator plus

 

A už je to tu. Jarík rozpútal peklo.
 
mínus indicator plus

 

Tak Smutný Havko vyberá smetiaky. No a pán Kresák, napriek tomu, že je odborne naozaj dobrý, sa osobnostne zhovaďuje stále viac.
 
mínus indicator plus

 

„Cesta k výsledku je dôležitejšia ako výsledok. Tesná prehra môže dať hráčom oveľa viac ako vysoké víťazstvo,“ naznačil spolukomentátor RTVS Boris Valábik. Múdro hovorí ten Valábik. Oveľa dôležitejšie ako vysoko vyhrávať je tesne prehrávať. Čím viac budeme prehrávať, týna lepšej ceste je slovenský hokej. I tak še da, To sú naozaj hlboké myšlienky,
 
mínus indicator plus

 

Danko tvrdí, že dlhová brzda je blbosť. Ja tvrdím, že Danko je blbec. Na rozdiel Dankovho tvrdenia, na moje tvrdenie je nekonečné množstvo dôkazov.
 
mínus indicator plus

 

To nie je program, ale znôška sprostostí a bezhraničného populizmu.
 
mínus indicator plus

 

Po tomto slovnom spojení v článku "preskočila tak Ľudovú stranu Naše Slovensko fašistu Mariana Kotlebu", keby som bol Kotlebom, tak by sa pán redaktor Krempeský dosť silno potil pred súdom.
 
mínus indicator plus

 

Ústava Slovenskej republiky, čl.12, ods. 2: "Základné práva a slobody sa zaručujú na území Slovenskej republiky všetkým bez ohľadu na pohlavie, rasu, farbu pleti, jazyk, vieru a náboženstvo, politické, či iné zmýšľanie, národný alebo sociálny pôvod, príslušnosť k národnosti alebo etnickej skupine, majetok, rod alebo iné postavenie. Nikoho nemožno z týchto dôvodov poškodzovať, zvýhodňovať alebo znevýhodňovať." Teraz odcitujem z článku: "Ernő Kárpáty chce prispieť k tomu, aby sa maďarská národnostná menšina stala rovnocenným partnerom v štáte" Neviem či pán Ernő Kárpáty ovláda slovenský jazyk a vie si prečítať v originálnom znení našu ústavu. Ale z jeho programu jasne vyplýva tvrdenie, že na Slovensku je porušovaný citovaný článok Ústavy SR, lebo maďarská menšina nie rovnocenným partnerom (neviem voči komu). Bolo by dobré, keby uviedol v čom sú porušované práva maďarskej národnostnej menšiny.
 
mínus indicator plus

 

Omyl, pani šéfredaktorka. Ešte jeden to nevedel. Ten, čo ste ho tu roky ospevovali. Volá sa Béla Bugár. Ten keby to bol vedel, nebol by vstúpil do koalície so Smerom.
07.11.2019 18:11 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

S médiami možno nemá "ctihodný" pán Malchárek dôvod rozprávať sa. Zato je veľa dôvodov, aby sa s ním rozprával vyšetrovateľ NAKA.
07.11.2019 17:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Skúšal som tohľadať, ale nenašiel som v žiadnom zákone ako sa dá z postu podpredsedu parlamentu odstúpiť na facebooku. Tento chra púň nedokáže ani len korektne odísť, nevraviac o hnuse, ktrorý celú svoju politickú kariéru predvádza.
 
mínus indicator plus

 

Je naozaj veľká škoda, že ministri financií sa nechodia poradiť do SME. Tu redaktori vedia vyriešiť všetko. A potom že Slovensko nemôže získať v dohľadnej dobe Nobelovu cenu. To nie je pravda. V SME je kandidátov plná redakcia.
Reakcia k téme: Ako zruinovať štát
05.11.2019 18:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

A je to tu. Spasiteľ Richard Zlatoústy už opäť organizuje super mega anti kontra multi akciu. Vlani založil super mega tradíciu súboja výberu štyroch líg. Táto skvelá tradícia skapala hneď ako skončila. Je to marketingový génius a spasiteľ slovenského hokeja.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME