Sobota, 7. december, 2019 | Meniny má Ambróz

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Trhac_gatiek
1 >
mínus indicator plus

Madarsko   Madarsko

nový velký štadion, chápem že sú športový národ, ale dať 620 milion eur na štadion, u nás by ludia zúrili.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

A my nepostúpime zo skupiny   A my nepostúpime zo skupiny

kde sme nedokázali ani raz vyhrať nad slabým Walesom bez ich špílmachra z Juventusu Ramseyho. Česko nemá lepší hráčov ako my, a ťaží zo skvelej formy Slavie Praha v Lige majstrov. Lenže oni sú psychicky silní, naši sa od strachu nedokážu prvý polčas hýbať. Jediná šanca je že Wales len remizuje v Azerbajdžane, lebo doma Madarsko porazí, Madarsku sa rozpadla obrana. Dúfam že bude hrať aspon Wili Orbán z Lipska, ktorý dostal občianstvo na jar. Dúfam že na jar povedie Slovensko už nový tréner, kludne cudzinec ktorý ich bude burcovať do boja a nasadenia a aby si verili.Máme dobrých hráčov okrem útočníka, treba počkať až sa uzdraví Zreľák a Bénes, ten bude Hamšíkovým nástupcom.
 
mínus indicator plus

Ale si   Ale si

ma zdrtil argumentmy. Ja píšem len fakty, ty osobný útok. Nebudeš náhodou progresívny liberál? Opak klasického liberála spred 20 rokov? Niečo ako strana feťáka čo ponúkal 5 gramov bieleho a ked je v diskusii tak len bľaboce a nevie zo seba dostať súvislú vetu? Zato by tu chcel navoziť imigrantov a dať maželstvá homosexuálom?
 
mínus indicator plus

No ja ti to vysvetlím,   No ja ti to vysvetlím,

Nemci to už vyriešili. Vozia Afričanov letecky priamo z Afriky, obyvatelia bývalej NDR len v nemom úžase sledujú ako sa naplnajú nové imigračné zariadenia pri ich domovoch. Keby do Bosny V4 poslala policajtov ako do Macedonska, celá západná Europa by sa zbláznila kvôli nacistom z východnej Europy. Ako povedala Kapitánka Pirátka, narodila som sa ako bohatá biela Nemka, musím odčiniť našu koloniálnu minulosť a pomáhať. Co sa týka afrických štátov, mám dojem že mal pravdu ten britský správca, ked pri nezávislosti afrických štátov povedal, že je to ako dať klúče od auta 10 ročnému.
 
mínus indicator plus

Je len psychopat, akovela   Je len psychopat, akovela

ludí s vysokým IQ. Tak neklam Schutz. Mna by zaujímalo, prečo majú SMEti stále na titulke že sú najčítanejšie spravodajstvo, ked každý vie že podla štatistík sú to Aktuality.sk, kde robil aj Kuciak. Ja vám niečo poviem.Roku 1989 som mal 11 rokov a povedal som našim, že to takto dopadne, že bude majetková rabovačka a nezamestnanosť. Česi na kapitalizme zarobili a Slováci výrazne prerobili. Jiří Pehe nedávno napísal, že vačšine ludí bola demokracia ukradnutá, chceli sa len mať lepšie. Další politolog napísal, že keby bolo r. 1989 referendum, vačšina ludí by hlasovala sa pokračovanie socializmu, len ho chceli ako roku 1968. Jeden z českých študentských vodcov tento mesiac v rozhovore tuším pre seznam,nie som istý, povedal, že štrajkovala len jedna tretina študentov. Dve tretiny sa zobrali a išli domov. Bolo im to jedno, báli sa, alebo podporovali režim. Tiež si pamatám na Štúdio Dialog v STV roku 1989. Otázka moderátora na ludí-aké chcete zriadenie? Ludia začali vykrikovať-socializmus, socializmus. Ideálom skoro všetkých mladých ludí na Západe je škandinávsky systém, silný sociálny štát s vysokými danami, na severe žijú aj najšťastnejší ludia v Europe a na svete, to potvrdzujú výskumy už dlho.
 
mínus indicator plus

JE to jedno,v Chorvátsku   JE to jedno,v Chorvátsku

nemáme šancu, lebo domáci ešte nemajú postup istý. A hlavne, najvačší problém ich psychika, pod Hapalom nastupujú rozklepaný už pri rozvičke, prvý polčas sa vždy od strachu ledva hýbu. On nevie nikoho burcovať k nasadeniu alebo sebavedomiu. Aspon by mal zmeniť zostavu, lebo nás majú prečítaných jak šlabikár. V obrane sa toho moc meniť nedá, typujem Valjenta, ale aspon do zálohy by mal dať Bera a Haraslína.Druhá možnosť je remíza Walesu s Madarskom, ale pozerám že sa Walesu vracia špílmacher Ramsey z Juventusu a Madarsku sa rozpadla obrana.
 
mínus indicator plus

Nemám s nimi problém,   Nemám s nimi problém,

dokonca ani s regist.partnerstvom a adopciou detí.Ale neskončí to ako u anglosasov že budú vymýmať v školách mozgy malým deťom a z detí ktoré nezapadajú do kolektívu alebo sa hrajú s hračkami opačného pohlavia presvedčia ich že majú nesprávne pohlavie, plus tiež ide hlavne o čiastočne autistické dievčatá-ako je napr.Greta T. Za 5-10 rokov tam narástol počet transgender detí o vyše 1000 percent. Tie štatistiky sú po celom internete. V dospelosti potom spústa týchto detí plače že sa nechali presvedčiť na zmenu pohlavia. A čím mámtiež prolém sú tie nechutnosti na gay pochodoch.
 
mínus indicator plus

Ach jaj Tkačenko   Ach jaj Tkačenko

na jednej strane všetci hovoria že žiadne iná krajina nie je ak ohrozená automatizáciou ako SR a tretina občanov má stratiť prácu.Na druhej strane americký ekonom ktorý inak podporuje a víta imigráciu otvorene pre Aktuality.sk povedal, že demografická kríza nie je tragédia, že práve krajiny s nízkou pôrodnosťou patria medzi bohaté. A nakoniec, čo nám bráni doviesť milion Vietnamcov?
Reakcia k téme: Ako zruinovať štát
05.11.2019 17:37 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Dostal by v Austrálii   Dostal by v Austrálii

ale nie vo Svédsku. Tento rok ked sa Trump hádal so Svédskom švédske pravicové novinárky napísali otvorený niekolkostranový list Trumpovi, kde podrobne popísali asi 30 takýchto prípadov. A vôbec, na twittery píšu pomaly každý mesiac o týcho šialených rozsudkoch.
 
mínus indicator plus

Hned som vedel že   Hned som vedel že

to musel byť Brit. Ale my sme pre nich zaostalí východoeuropania. Ale má k dobru, že sochu nepoškodil, asi bol triezvy.
 
mínus indicator plus

Beloch dostal 40 rokov, málo?   Beloch dostal 40 rokov, málo?

Pozri si situáciu vo Švédsku, keby bol Arab alebo černoch dostal by rok a pol, lebo je obeť prostredia kde vyrastal, ak by nebol plnoletý, tak by dostal podmienku a verejnoprospešné práce. V Británii pakistanské gangy sexuále zotročili za 20 rokov najmenej 2000 bielych detí, pričom polícia o tom samozrejme vedela, ale bála sa konať aby nebola nedajbože obvinená z rasiszmu a islamofobie, to je horší zločin. Napr. celé vedenie mesta Rotherdam musela britsk vláda priamo zosadiť, lebo všetci o tom dobre vedeli, ešte prehovárali príbuzných aby to nechali tak.
 
mínus indicator plus

V New Yourku,   V New Yourku,

tomto feministickom meste Demokratov, prebehol výskum prečo je tam toľko žien nezadaných. Kedže napriek stálym klamstvám feministiek podla štatistík bezdetné ženy zarábajú toľko ako muži, ak nie viac,väčšina študentov univerzít sú ženy, tak sa zistilo, že ide hlavne o nedostatok ekonomicky príťažlivých mužov na trhu, proste ženy stále chcú ekonomicky lepšie zarábajúce muža, neuspokoja sa s mužom ktorý zarába menej, nie je pre nich MAN, tak maximálne kamarát alebo kamarát s výhodami.
 
mínus indicator plus

Prosím ťa   Prosím ťa

ak nevieš nájsť partnera tak nemaj také vysoké nároky Alebo maj, si dobre vyzerajúca žena, a ak chceš mať deti, nemalo by sa to odkladať do vysokého veku, lebo všade vidím nešťastné páry ktorým sa nedarí mať deti. Bud je žena stará alebo zničená antikoncepciou, alebo je muž neplodný, aj mladí muži, doslova záplava neplodných. Tebe by stačilo zaregistrovať sa v agentúre čo robí zoznamovacie večierky. a muži by sa potrhali, pravda ide o to, či sa vôbec nejaký bude páčiť aj tebe. To je vec nárokov, ale ženy si vyberajú vačšinou alfa samcov, alebo proste silných a sebavedomých mužov, proste príroda a podvedomie, a potom sa o dva roky rozvádzajú.
 
mínus indicator plus

Na Novom Zélande   Na Novom Zélande

nie je možný verejný rasiszmus? Ale je, ale musí byť protibelošskí. Môžeš im nadávať do belošských rasistov, bielych supremacistov, bielych privilégiách a bielej vine.
 
mínus indicator plus

Myslíš potom, čo   Myslíš potom, čo

Dzurindovu a Miklošovu ponuku Mečiarovi verejne zablokovalo KDH?
 
mínus indicator plus

Ano, díky Fizzo, že dal   Ano, díky Fizzo, že dal

takým ojebávačom tolké peniaze. Nikto tam nevydrží, každý kto môže odchádza, lebo za balkánske platy tam robiť nebudú. To si Jaguar pomýlil zemepis, a myslí si že Slovensko bolo súčasťou Juhoslávie alebo Sovietskeho zvazu.
 
mínus indicator plus

Dobré drísty.   Dobré drísty.

Kto zažil Fica v 90-tych rokoch ako pomáhal zbúrať mečiarizmus, by také blbosti nepísal. Ale to neoliberáli robia. Ach tieto deti Miklošovské.Navyše dobre Fico vedel, Slováci po mečiarizme nie sú ako Madari, a podobné veci by viedli k totálnej porážke vo voľbách.
 
mínus indicator plus

A prizná si zlyhanie aj SME   A prizná si zlyhanie aj SME

a jeho idelog a bojovník za multikulturalizmus Krčmárik, ktorý úmyselne napísal o tomto útoku zavádzajúci článok, ktorý mu hned vyvracali v diskusii k nemu? Jaj, zabudol som, to fakenews nezvyknú, tak ako to urobii po Silvestri v Kolíne nad Rýnom.
 
mínus indicator plus

LOL, ty sám si diletant   LOL, ty sám si diletant

čo si ani nestihol všimnúť že dnešní liberáli sú extrémisti bojujúci za cenzúru. Ten diletant je mimochodom hollywoodsky herec.Len akosi prešiel na druhú stranu od ľavicových celebrít. Keby si vystrčil občas hlavu z ***** tak by si videl čo sa v USA deje a už aj v západnej Europe.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME