Nedeľa, 13. október, 2019 | Meniny má Koloman

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: mierny_pesimista2
1>
mínus indicator plus

 

Plne súhlasím. Máloktorý kupujúci ide k pokladni s plným vozíkom, aby sa mu to oplatilo. Väčšina ľudí kupuje 2 - 3 veci, ktoré sú momentálne v akcii. Inak - vďaka Tescu sa v 90-tych rokoch konečne pohli ceny spotrebného tovaru dole. A potom tomu pomohli aj ďalšie supermarkety, ale vplyv Tesca bol najvýraznejší, pretože ako jediný supermarket ponúkal a v podstate aj ponúka oblečenie. To bolo dovtedy na SK drahé, kupovalo sa len v malých predražených predajniach. Tesco v tomto smere prinieslo kvalitu za dobrú cenu.
 
mínus indicator plus

 

Šofér? Ten mal ďaleko k šoférovi, a je ich veľa a dorastajú ďalší...
 
mínus indicator plus

 

NO, na FB sa o nebezpečenstve takejto jazdy a o nebezpečenstve prisadnúť si do auta k niekomu s rizikovým správaním tieto deti nedočítali... Iné informačné kanály tieto deti nepoznajú alebo nepoužívajú. Rodičia im to tiež možno nepovedali a ak áno, išlo to jedným uchom dnu a druhým von...No a spoliehať sa na zdravý rozum tiež v istom veku nedá... Je to obrovská tragédia a strata, ale tá má svoje začiatky skôr, ako si tie deti sadli do auta.
 
mínus indicator plus

 

Ten Kočner sa teda ukazuje ako riadny deštruktívny psychopat, jeho zločinecké myslenie a skutky vyplývajú práve z toho, plus, sú tam, samozrejme, vplyvy prostredia... Zaujímavé však je, že jeho brat už nemôže byť, v pozitívnom, zmysle, viac rozdielny.
 
mínus indicator plus

 

Presne tak, tieto investície hlavne v prípade úverového financovania majú neskutočne dlhú dobu návratnosti. Ktokoľvek by investoval tieto peniaze aj z vlastného, zisk uvidia až jeho potomkovia.
 
mínus indicator plus

 

Popradská plaváreň má normálnu cenu vstupného a teplejšiu/príjemnejšiu vodu ako Svit. Zdá sa ti 3,80 za dvojhodinové plávanie nenormálne veľa? V prípade permanentky sa dostaneš na cenu 3 eurá. Alebo nerozprávaš o plávaní, ale o čvachtaní sa v teplej vode? To už nemá s pôvodnou plavárňou nič spoločné.
 
mínus indicator plus

 

Nakoniec sa pre tie astronomické a nezmyselné pokuty nas e rú a odídu preč, a budeme cenovo tam, ako na začiatku 90 rokov, keď sme kupovali nenormálne drahé oblečenie a spotrebný tovar.
 
mínus indicator plus

 

GRAMATICKÁ PRIPOMIENKA PRE AUTORA ČLÁNKU: správne má byť zbierka AUTÍČOK, nie "autíčiek". Autor nesprávnym tvarom porušil pravidlo o rytmickom krátení. Podobne musí byť: žiačky - žiačok, dobráčka - dobráčok...
 
mínus indicator plus

 

Áno, v hlavách niektorých...
 
mínus indicator plus

 

Populizmus pomaly, ale iste ovláda celý vyspelý svet...
 
mínus indicator plus

 

Tebe treba veriť, ako najväčšiemu odborníkOVY.
 
mínus indicator plus

 

Akým spôsobom napomáha úbytku obyvateľstva propagácia LGBT?
 
mínus indicator plus

 

Zodpovedný "otec vlasti" si spokojne žije vo vile Elektra.
 
mínus indicator plus

 

To, čo som napísal vyššie. A že treba sa mať neustále na pozore a predvídať, že niekto iný bude porušovať predpisy a riskovať, napríklad že ti nedá prednosť v jazde, ako sa synovi stalo v poslednom čase dvakrát - z výjazdu na hlavnú cestu 1. triedy, kde sa beže jazdí 90. A že možno dobrým riešením by bolo, keby polícia uznávala zábery z kamier vodičov, ktorí natočili nezodpovedných ľudí a bláznov na cestách, ako sa to deje napríklad v Anglicku: https://www.auto.cz/britsti-ri... No možno budeš mať lepší návrh, ako obmedziť riziko zo strany takýchto ľudí, ktorí "robia ako myslia."
 
mínus indicator plus

 

Tomuto nerozumiem a nikdy som nerozumel. Ako môžu na dva dni v podstate znefunkčniť dôležitú komunikáciu - hlavný ťah z PP na Rožňavu a celý Gemer kvôli zábavke pár desiatok ľudí. To je možné len u nás.
 
mínus indicator plus

 

Tu je príčina nehody, nebolo to predbiehanie, ale nedanie prednosti v jazde. V protiidúcom aute zahynuli dvaja nevinní ľudia. Vinník (zatiaľ) prežil. Skrátka, ze volantom sedel len držiteľ vodičského oprávnenia, nie vodič. https://www.aktuality.sk/clano...
 
mínus indicator plus

 

Nešetrí nič. A keby aj, ušetriť je možné lepšou organizáciou dňa a života vôbec. A nepridávaním si množstva činností, ktoré nie som schopný fyzicky a psychicky zvládnuť bez toho, aby som niekoho ohrozoval. Ani za cenu vyššej výplaty, ono sa to skôr či neskôr prejaví aj na zdraví.
 
mínus indicator plus

 

Ja som mu dal plus, vystihol to presne. Stále sa v diskusiách pýtam, či mi vie niekto povedať jeden jediný dôvod, prečo sa za volantom ponáhľať. Odpoveď sa hľadá ťažko.
 
mínus indicator plus

 

Hlavne pozostalým po tých nevinných...
 
mínus indicator plus

 

Ten druhý zrejme nemal možnosť niečo urobiť, ak sa mu vyrútil náhle v protismere... Ja sa snažím predvídať a vždy si predstavujem takúto situáciu, ale niekedy je to zlomok sekundy a neurobíš nič...
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME