Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: perspektíva1
1 >
mínus indicator plus

Pre :1369856   Pre :1369856

zjavne som ťa precenil ... Súd oslobodil - zbavil viny Kočnera ... na vinu z objednávky vraždy Kuciaka chýbajú dôkazy ... Šantovi pripravili podklady policajt Lučanský, ktorý ich pripravil v takej šlendriánskej kvalite, že súd Kočnera oslobodil ... ešte niečo ? ... :)
 
mínus indicator plus

 

Prespor ... trosku zmätkuješ ... nehovorím o tom, že niekde si ... predák je napr. aj niekto kto zaujíma nejaké význačnejšie postavenie, čiže hovorím o Machunkovi, zástupcovi zamestnávateľov a hovorím o krízovom managemente ktorý dávno funguje ... :)
 
mínus indicator plus

 

silas ... ohováranie a zbožné želanie Smerákov Fica a Pellegriniho ... znak toho, že im začína prihárať ... :)
 
mínus indicator plus

 

Prespor ... zamestnávatelia vedia čo majú robiť aj robia ... ide o poitikárčenie a vedomé vyvolávanie chaosu predákom Machunkom ... krízový management už dávno existuje a pracuje... https://www.minv.sk/?Organy_kr...
 
mínus indicator plus

Hm,   Hm,

182 ... O slovenskej žurnalistike som mal vyššiu mienku ... Matovič sa nezmenil, aký bol pred tým, je aj teraz ...ľudia ho volili nie kvôli jeho vyjadrovaniu, ale kvôli vykydaniu chlieva, ktorý po sebe zanechal Fico s Pellegrinim ... a má reálne výsledky ... niet sa prečo čudovať ... :)
Reakcia k téme: Veľký slovenský bordel
27.01.2021 14:58 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Hm,   Hm,

pre zmenu, ukážka práce reprezentanta slovenskej žurnalistiky ... :)
Reakcia k téme: Veľký slovenský bordel
27.01.2021 11:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Hahaha   Hahaha

zlý herec aj muzikant, priam 12 ročné neviniatko ... polícia a justícia by mali pridať ... prezumpcia viny právnika Fica sa začína znova meniť na komunistickú prezumpciu neviny, aby ju mohol obrátiť proti každému úhlavnému triednemu nepriateľovi ... :)
 
mínus indicator plus

 

156 ... ale veď OK ... chcel som len vedieť či nevieš čo ten cirkus stál ... :) https://sportnet.sme.sk/spravy...
 
mínus indicator plus

 

156 ... ak som tomu dobre rozumel, bol to iba papierový titul pre mesto a funkciu Rašiho ... btw. koľko peňazí stála administrácia titulu bez efektu ? ... :)
 
mínus indicator plus

 

123 ... hm, ... čiže vstup do politiky kvôli pomste ... a čo Rašiho titul Mesto športu pomohlo to mestu ? ... okrem Maratónu ... futbal, hokej, tenis, pólo, hádzaná, volejbal, basket, judo, zápasenie, box ap. funguje niečo na úroveň majstra ?... :)
 
mínus indicator plus

 

len ... veď ja ti rozumiem ... nerozumiem čomu sa ľudia čudujú, keď všetky jeho povahové "výčiny" boli dlhodobo známe aj médiám ... očakávali, že jeho črty v riadení vládnej moci sa zmenia a budú iné ? ... nie, nie sú ... no majstri slova Fico s Pellegrinim vsadili na ohováranie povahy Matoviča ... práve kvôli jeho konkrétnym výsledkom hodnotenia ich 12 ročného vplyvu na politickú scénu... navyše Fico s Pellegrinim hrubo zneužívajú aj epidemiologickú situáciu v zemi na rozvrat vlády a demoralizáciu obyvateľstva rôznymi spôsobmi ... až po nabádanie obyvateľov k nerešpektovaniu epipokynov ... :)
26.01.2021 14:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Hm,   Hm,

návrh ... možno by stačilo preveriť čo všetko stváral Raši ako lekár, potom primátor v Košiciach ... a prečo odchod z praxe a tak rýchly vstup do politiky ... :)
 
mínus indicator plus

 

136 ... určite nie, rozhodujúci bol výsledok ... o únose ani ťuk ... dokonca dementovanie a krytie únosu Sakovou na výzvu nemeckých všetrovacích orgánov ... no prečo asi si dovolil Majský utiecť, kvôli dobrej práci justície ? ... Kočner ? ... veď prokurátor dostal také dobré vyšetrovacie spisy od polície, že sudca Kočnera zbavil viny ... :)
 
mínus indicator plus

 

len ... máme rozdielne kritériá, ... Fico, Pellegrini, Matovič nie sú imaginárne osoby ... hodnotím ľudí, zamestnancov, politikov, strany, firmy, spoločnosti atď podľa výsledkov v porovnávaní s lepšími ... nie podľa ľudských vlastností, citových výlevov či podľa ohovárania či ohlupovania politikmi ... Matovič sa nezmenil, je stále taký istý ako bol ... voliči mali jeden jediný cieľ, odvrátiť skazu politiky Fica a Pellegriniho ... nevidel si nič, nevedel si o tom, oklamali ťa, si ich volič ? ... :)
26.01.2021 12:51 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

len ... to je presne to, čo chcú silou mocou dosiahnuť Fico s Pellegrinim ... ohováraním a peknými rečičkami, polopravdami a klamstvom ... život sa však meria skutkami a hodnotí výsledkami v porovnaní s lepšími ... taká politika na Slovensku však zatiaľ nie je ... Matovič výsledky v boji s mafiou má, porazil I. vlnu pandémie, zvládne aj iné epidémie ... konečné hodnotenie voličmi by však mal dostať až po skončení volebného obdobia ... :)
26.01.2021 9:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Hahaha   Hahaha

a dôvod ? ... pretože právnici Smeru s Ficom na čele a s Pellegrinim za chrbtom, umožnili mafii dobabrať štátnu moc, políciu, justíciu, skorumpovať krajinu, zničiť školstvo a zdravotníctvo, donútiť cca 300 tisíc kvalifikovaných pracovných síl a študentov opustiť krajinu ... s ohováraním a peknými rečičkami o prezumpcii neviny ako prezumpciu viny ... :)
26.01.2021 8:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Hahaha   Hahaha

čo bolo skôr Novičok alebo palác ? ... :)
 
mínus indicator plus

 

97 ... Matovica dostali k moci 12 rocne vysledky prace Smeru Fica a Pellegriniho ... :)
25.01.2021 15:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

A dnešná realita ?   A dnešná realita ?

teraz už oficiálne vyšetrovaná nová kultúra ... mala inšpiráciu nielen v sociálnom cítení, ale aj v kúdoloch miznúcich dotácii štátu ... ako klamstvo päťročníc ... heslom, všetko pre ľudí ... našich ... :)
 
mínus indicator plus

Hahaha   Hahaha

aj stranu Smer Fica a Pellegriniho ... podľa blogu Janky Ciganikovie (SaS) za 7 mld € ... :)
 

1 >

Najčítanejšie na SME