Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: caba12xx
1 >
mínus indicator plus

Dnes sa musí mať redaktor z médií ...   Dnes sa musí mať redaktor z médií ...

...na pozore, aby náhodou omylom nenapísal, že červená hviezda nemá šesť cípov ale len päť. Treba pán Rostas, prosím, aby ste písali v jednom šíku s ostatnými - a nás nesmiete z cesty zviesť ! Ale to sa týka aj našich pomazaných hláv v parlamente, že si treba dávať pozor na jazyk. Tie ich vysoké platy si fakt zaslúžia, keďže musia žiť v strese a s imperatívom : "ser tiše, nepřítel naslouchá". Za našich mladých čias boli zase komančovia mimoriadne precitlivelí na kríže. To bolo vtedy zaklínadlo komančov a ich vstupenka do politického neba...
 
mínus indicator plus

Jeeej vidime konečne nových ministrov...   Jeeej vidime konečne nových ministrov...

...ktorých v predstihu menovala trúba. Dúfam, že sa niečo ujde aj jožovi pročkovi. Stálo by za úvahu, či to nedať priamo do ústavného zákona. Radujme sa priatelia spoločne. https://www.youtube.com/watch?...
 
mínus indicator plus

keď táto vyberaná...   keď táto vyberaná...

...kresťansko-liberálno-podvodnícko-mafiánska vzorka záujemcov bude "musieť" chytiť moc, to bude radosť žiť na Slovensku - fakt chlapci, máte recepty na fčecko. Vďaka vám dobrí anjeli za vašu obetavosť - ste ako progresívna železná päsť bojujúca proti rôznofarebným oportunistom, ktorí však nehája záujmy robotníkov, roľníkov, ale ani pracujúcej inteligencie podľa predstavy zhora.
 
mínus indicator plus

Táto zabezpečená vdova...   Táto zabezpečená vdova...

...tvrdí, že jej exmanžel nemal s MK žiadny kontakt a na druhej strane mal k nemu aktívny dešpekt. Nejako to nedáva logiku. Obidvaja odpočívajú - jeden na cintoríne, druhý v base.
 
mínus indicator plus

Miuko, ty by si tiež mohol oňuchať...   Miuko, ty by si tiež mohol oňuchať...

...to LSD, aby si vyzeral aspoň trocha ako progresívna trúba ! Ako chceš robiť toho vysnívaného ministra financií !?! Je síce pravda, že pri tom Miklošovi si toho v minulosti dosť pochytil....tak neurob SDK hanbu !
 
mínus indicator plus

čo sa dalo čakať po Kotlebovi ??   čo sa dalo čakať po Kotlebovi ??

Snáď nie , zlatú rybku. A to napriek tomu, že túto čarovnú rodinnú partiu dotlačilo na úrad celé spektrum našich slovutných demokratov - od goríl až po úžerníkov...
 
mínus indicator plus

Ty náááááána nebeská....   Ty náááááána nebeská....

...Kotleba ti vadí a Gorila s kočnerovcami je ti OK !?! Tebe už len ostáva verklíkovať tú pritupelú odrhovačku, ktorá má byť teraz zrejme aj pre iných "pozitívnych" chtíčov vstupenka do "politického neba".
 
mínus indicator plus

chlape, nebyť tvojho amaterizmu...   chlape, nebyť tvojho amaterizmu...

...pri povalení Radičovej vlády - mal by si za ušami toľko kočnerovho masla na hlave, že dnes chodíš s náramkom na nohe ako Rusko - v lepšom prípade ako odstavený ***** Maznák. A ďakuj vlastne Bohu za svoju hlúpotu v čase, keď si hral chvíľu v parlamente trápnu rolu liberálneho Kapitána, že si nestihol s Kočnerom "riešiť viac vecí" ! ... uč sa /a nielen ty/ od Kotlebu, ako sa robí politika nechrapúňov a netáraj nalinkované frázy v rámci povinnej ideologickej jazdy.
 
mínus indicator plus

za komančov nám vtĺkali...   za komančov nám vtĺkali...

...do palíc Marxa-Engelsa-Lenina, dnes národu vtĺkajú do palíc Andera-Miuka-Trúbu Genetika nepustí....
 
mínus indicator plus

ach, milý hypat ...   ach, milý hypat ...

...načo pozývať chromíkovcov - pani prezidentka má aktuálnejšie a progresívnejšie skúsenosti s usporiadanou rodinou. A teraz chlape, zaspievaj uspávanku svojmu priateľovi na dobrú noc, a šup tiež do postele.
 
mínus indicator plus

chlapče, ja píšem o voze....   chlapče, ja píšem o voze....

...a ty odpovedáš o koze. V tých rokoch si zrejme ešte ťahal za sebou káčera, keď my sme štrngali s kľúčami. Podľa tvojej štylistike je zrejmé, že patríš k tej novej, prihorenej liberálnej fašírke. ...a na kadenie používaj prosím toaletu - s potom pekne umyť ruky.
 
mínus indicator plus

a ešte daj Milan ten,....   a ešte daj Milan ten,....

....ako si z tribúny vtedy zahučal, že dvom mladým manželom "sa stratilo" 20 000 Kčs na nákup nábytku. A ľudia ako blbí začali hádzať do putujúceho vreca peniaze pre našich dvoch mladých "podnikateľov". Ten trhový malý plácek pred tržnicou v BA by mali premenovať na "Námestie putujúceho vreca" alebo Buchtovo námestie - na večnú pamiatku. ...ach tá naša pamäť, to bola vtedy eufória.
 
mínus indicator plus

Ach filo, filo...   Ach filo, filo...

...daj prosím ťa návrh na Jazykovedný ústav Ľ.Š., aby slovo "fašizmus" bolo zaradené medzi nové vybrané slová po "š". Rozprasený liberálny fašizmus na Slovensku si to teraz zaslúži.... Možno že aj ten Štúr by mal z toho radosť... Btw, frekvencia používania tohto zaklínacieho slovíčka je u teba, milý filo, obdivuhodná.
 
mínus indicator plus

Keď som v novembri štrngal...   Keď som v novembri štrngal...

...na niektorej z prvých manifestácií v BA, Kňažko z pátosom zhúkol do davu: "Dvaja mladí manželia stratili 20 tis korún, ktoré mali na kúpu nábytku ! prejavme ľudia solidaritu !!!" Objavilo sa medzi ľuďmi prázdne vrece, a naivní ľudia hádzali ako o dušu peniaze - zrejme prvým dvom porevolučným podvodníkom, ktorých nakopla tzv. nežná revolúcia. Zobrali to naši mladí "od podlahy" - tak progresívne. Aj dnes šípia, že zase prišla ich chvíľa - že politika má zlatá dno.
 
mínus indicator plus

Traja progresívni blbečkovia....   Traja progresívni blbečkovia....

...chcú zrejme zachrániť našu matičku Zem. https://www.youtube.com/watch?... Len neviem, či nie sú to náhodou kanibali - kto bude potom zachraňovať tú našu Zem, keď sa navzájom požerú ???
 
mínus indicator plus

1244446, podľa bohatého výskytu...   1244446, podľa bohatého výskytu...

...goríl na Slovensku usudzujem, že aj ty veríš, že pochádzaš z primátov. "Budovanie spravodlivosti politickej moci tohto štátu" máte teda stále pevne vo svojich rukách. Zrejme H. Hajtová má už aj mužskú mutáciu - a teraz šups s tebou do prezidentského paláca a odtiaľ pre zmenu priamo trubanovi...
 
mínus indicator plus

Ten smrad "prekvapil" zlodejov...   Ten smrad "prekvapil" zlodejov...

...a my sme tiež prekvapení
07.11.2019 17:23 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Civet do bedne ???   Civet do bedne ???

....radšj von do lesa, na vzduch.
 
mínus indicator plus

joj, milý lupPIČ...   joj, milý lupPIČ...

...prečo tak duchaplne menuješ Andera , Miuka a Feťáka.
 
mínus indicator plus

ty smrade...   ty smrade...

...ešte si dovolíš písať tieto písačky ?! Zalez k Porošenkovi radiť, a viac sa nevracaj....
 

1 >

Najčítanejšie na SME