Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: stanislavmicev
1 
mínus indicator plus

Práca, cesty, zdravotníctvo, školstvo.   Práca, cesty, zdravotníctvo, školstvo.

Pekný deň, tu môžete nájsť niektoré z mojich prioritných tém. Dokonca aj na tomto blogu som ich spomínal: https://stanislavmicev.blog.sm... https://stanislavmicev.blog.sm... https://stanislavmicev.blog.sm... http://www.stanomicev.sk/#chap...
Reakcia k téme: Ako poraziť Kotlebu
14.08.2017 14:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Odsudzujem oba   Odsudzujem oba

Hneď na úvod chcem povedať, že oba druhy táborov sú odsúdeniahodné. Napriek tomu však existuje jeden zásadný rozdiel - fašisti totiž používali pozostatky z ľudí ako suroviny - či už to boli kosti, koža alebo vlasy. Nielenže ľudí ponižovali, oni z nich spravili zásobáreň pre svoje fabriky. Čo sa týka odhaľovania zločinov, tento rok sa mi podarilo priniesť na Slovensko archív bývalej sovietskej NKVD, ktorý uvoľnil dokumenty o odvlečených Čechoslovákoch. Dokumenty v moskovskom archíve obsahujú informácie o Čechoslovákoch v zajateckých táboroch NKVD v rokoch 1939 až 1956. Podľa kartotečných lístkov sa blížime k číslu 39-tisíc.
Reakcia k téme: Ako poraziť Kotlebu
14.08.2017 14:10 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Skúste sa pozrieť na moju stránku www.stanomicev.sk a na vyjadrenie reverenda Dušana Tótha. Možno Vám to aspoň trochu pootvorí oči.
26.04.2017 15:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Trochu nerozumiem Vašej poslednej vete. ja som tam vstúpil po "prevrate" aj keď ja o prevrate nehovorím, myslím že išlo o návrat k demokracii. V čom to bola vypočítavosť tomu nerozumiem, ale dobre. Naivita tam nebola žiadna. V tej strane bolo na Slovensku pol milióna ľudí. Za jej politiku boli podľa Vás zodpovední všetci? Mnohí nič iné nepoznali. Informácie spoza hraníc mali také aké dostávali od straníckych médií. Proti nesúdim. Ani tých čo boli radovými členmi HSĽS, ani tých čo boli radovými členmi KSČ. A drzosť? Tú naozaj mám. Som taký voči všetkým, ktorí by tu znovu radi zaviedli diktatúru. Ďakujem. neprosím. Pre mňa je prioritná otázka zmeny na poste predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja. Prijmem verbálnu podporu každej demokratickej strany na naplnenie tohto cieľa. Neprijmem od nich však žiadnu finančnú podporu, ani prípadnú podporu podmienenú ich požiadavkami. To je všetko.
26.04.2017 15:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
26.04.2017 15:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Mrzí ma, že Vás "zrušili" mne kritika nevadí a uznávam slobodný názor, ak neuráža druhého. To, že som v decembri 1989 vstúpil do KSČ naozaj hovorí za všetko. Aké už len výhody som mohol z toho mať? Nakoniec aj tak rozhodnú voliči. Keby mal po roku 1989 každý taký postoj ako ja tak nie sme tam kde sme, ale oveľa ďalej. Kritika je dobrá vec ak je rozumná a nie nenávistná.
26.04.2017 15:11 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Skepsa nám nepomôže. Pomôžu riešenia. Nikto netvrdí, že všetci chcú pracovať, ale nemožno ani tvrdiť, že všetci pracovať nechcú. Bude tu ponuka a môže ju využiť ten kto bude mať o ňu záujem. Ja komunikujem aj priamo s Rómami. Ak budeme vytvárať takéto bariéry tak si myslíte, že to pomôže? Nikdy nepomohlo ak sme skupinu ľudí hádzali do jedného vreca. Ak sú všetci takí neschopní, kde sa vzali tí úspešní?
 
mínus indicator plus

 

Tu nie sme v žiadnom rozpore. S tým súhlasím. Kraj však v tomto môže výrazne pomôcť.
 
mínus indicator plus

 

Keby som chcel bezproblémovú existenciu tak nejdem do politiky, ale v pokoji dožijem v tej funkcii v ktorej som. V organizácii, ktorá funguje, je medzinárodne uznávaná a sú v nej vytvorené podmienky rastu. A komunikácia? S kým súčasný predseda BBSK komunikuje? S poslancami kraja? Nie. S vládou? Nie. S NR SR? Nie. S prezidentom? Nie. So zahraničnými zastupiteľstvami? Ani náhodou. S družobnými krajmi v zahraničí? To už vôbec nie. Je v absolútnej izolácii. A je to vina všetkých, alebo jeho? Môže fungovať kraj za takýchto okolností? Asi ťažko. Je jeho psou povinnosťou komunikovať so všetkými v záujme občanov tohto kraja. Nerobí to, pretože je zahľadený sám do seba a svojej vodcovskej neomylnosti.
 
mínus indicator plus

 

Vtedy som to považoval za dobré riešenie. Podporil som aj Vlada Maňka proti Kotlebovi. Vysvetľovať moje stanovisko v tejto veci hádam nemusím. Za prezidenta bol zvolený pán Kiska a ako som povedal som s ním spokojný.
 
mínus indicator plus

 

Presne o tom som hovoril, napriek dotáciám sa to nepremietlo do výsledkov. To treba zmeniť.
 
mínus indicator plus

 

Predstavíme riešenia v našom programe.
 
mínus indicator plus

 

Ja predsa netvrdím,že štátna politika je dobrá. Dotácie však problematiku poľnohospodárov nevyriešia. A čo sa týka nie kancelárie, ale funkcie zástupcu predsedu BBSK nechajte to na rozhodnutí voličov.
 
mínus indicator plus

 

Som rád, že ste si moje "táraniny" prečítali. S Kotlebom nemáte pravdu. Do značnej mieri zavinil problémy kraja on. Nevie s nikým komunikovať. Ak už hovoríte o tom, že to zavinil Smer, prečo s ním nekomunikujú ani zahraničné ambasády? Ak poviete, že EÚ a USA nebudú, tak prečo s ním nekomunikuje ani ruská ambasáda, alebo iné? Je to babrák a diletant. Načo mu boli kamaráti ochrankári? Viem, že Vás nepresvedčím, ale skúste myslieť.
 
mínus indicator plus

 

Nerozumiem ako môžete vedieť koho som volil v prezidentských voľbách. Mimochodom s terajším prezidentom som v celku spokojný.
 
mínus indicator plus

 

Ja som požiadal o lustráciu a môj spis je k dispozícii v archíve UPN. Nezmizol som teda. Kedykoľvek môžete do neho nahliadnuť.
 
mínus indicator plus

 

Ďakujem za reakciu. Myslím si, že je najvyšší čas niečo s tým robiť. Máme pripravených niekoľko riešení. Dúfam, že ich budeme môcť realizovať. Uvedomujem si, že moje nálepkovanie je pre niektorých ľudí problém. Na mojej stránke www.stanomicev.sk som zverejnil lustračné osvedčenie, ktoré si môže ktokoľvek pozrieť. Je z roku 2011 a nerobil som si ho teda teraz. Najbližší blog však mám pripravený práve na túto tému. Myslím si však, že aj niektorí politici, kým čosi povedia by si mali rozmyslieť dosah svojich vyhlásení. To je však ich problém nie môj. Ešte raz Vám ďakujem, že ste si prečítali môj blog a dúfam, že ho budete aj naďalej sledovať.
 

1 

Najčítanejšie na SME