Piatok, 24. január, 2020 | Meniny má Timotej

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: corunowo
1 >
mínus indicator plus

Návrh SaS je protiliberálny   Návrh SaS je protiliberálny

Návrh z dielne SaS je protiliberálny, zavádza nový inštitút a nafukuje štát. Nech si každý individuálne upraví predmetné náležitosti cez notára.
 
mínus indicator plus

PS definuje klerikalizmus a demagógia   PS definuje klerikalizmus a demagógia

Progresívne Slovensko dnes definuje aktivistický klerikalizmus vyobcovaných kňazov a teológov a sociálna demagógia v podpore tých najpopulistickejších nápadov Fica a Danka.
 
mínus indicator plus

Hrnčiar ako Rusko   Hrnčiar ako Rusko

Hrnčiar je cynický a hrabivý tvor v politike ako bol svojho času Pavol Rusko. V Bratislave je potrebný ako mŕtvemu zimník, v Martine ho neznášajú. Keď Boh rozdával talenty, tak Hrnčiar dostal do ruksaku len samé necnosti.
 
mínus indicator plus

PS v zovretí pofidérnych kňazov   PS v zovretí pofidérnych kňazov

PS sa stala odpadkovým košom pofidérnych kňazov a teológov, ktorí sa nasáčkovali do jej štruktúr a vedenia,. Z progresívneho Slovenska sa stala podivná aktivistická klerikálna strana.
 
mínus indicator plus

Progresívne Slovensko- klerikálna strana   Progresívne Slovensko- klerikálna strana

PS sa stala odpadkovým košom pofidérnych kňazov a teológov, ktorí sa nasáčkovali do jej vedenia, a zamorili verejný priestor smiešnymi videami na YouTube. Z progresívneho Slovenska sa stala podivná aktivistická klerikálna strana.
 
mínus indicator plus

Dištancovať sa od rozvracača Matoviča   Dištancovať sa od rozvracača Matoviča

Je načase, aby sa pani poslankyňa Natália Milanová natrvalo dištancovala od rozvracača opozície Matoviča. Zároveň si vo svojom svedomí položila otázku: Prečo dnes odchádzam od Igora Matoviča Odchádzam preto, že Igor dokázal pred pár dňami tvrdiť s anjelským výrazom, že nikdy nikomu nedal úplatok a že sa preto nebojí vyšetrenia na polygrafe. Rok predtým napísal, že úplatok dal a že ho k tomu vyzval lekár. Ani tento zásadný logický rozpor vo vlastných vyjadreniach ho nevyrušuje: zatiaľ posledná verzia, že ten úplatok nedal on, ale jeho rodina, a vlastne ani nevie, či ho skutočne dali - ale že vlastne aj tak nešlo o úplatok, ale o výpalné. Ak sa to ale niekoho náhodou dotkne, netreba sa obávať - za rohom čaká verzia číslo 4. Odchádzam, pretože Igor je zarážajúco podobný Ficovi, Dzurindovi a Mečiarovi blahej pamäti, pokiaľ ide o vzťah k pravde. Ten vzťah je veľmi voľný a plný nevery. Tieto lži a detinské vykrúcanie, ten zúfalý nedostatok sebareflexie ho degradujú ako človeka. ..Je katastrofou, že Igor dokázal, čo zatiaľ nikdy nikto pred ním: Igor úplne zlikvidoval slovenskú pravicu a vohnal túto krajinu do rúk Róberta Fica. https://branik.blog.sme.sk/c/2...
15.09.2018 19:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Matovič je Ficov užitočný idiot   Matovič je Ficov užitočný idiot

Rozvracať začal Matovič oveľa skôr. Začalo to ešte keď sedel v zadnej lavici u Sulíka, potom vytiahol na Palka, Mikloška, Zajaca a spol. nezmysel s detektorom lži, pokračovalo to pirátskym nahrávaním, pričom si nahral aj Hlinu..Matovič mi odkázal, že ma má nahratého https://dennikn.sk/15350/hlina... Potom pourážal Beblavého otca, že je mečiarovský privatizér.., no a teraz chce rozvrátiť Matovič opozíciu tým, že sa chystá za uši na doviesť SMK do parlamentu. Matovič robí všetko preto, aby opozícia nedokázala zostaviť vládu a mohol vládnuť darebák Fico. Matovič je Ficov užitočný idiot a v Smere ho musia považovať za svojho najhlúpejšieho spojenca
13.09.2018 8:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Rozvracať začal Matovič skôr   Rozvracať začal Matovič skôr

Rozvracať začal Matovič oveľa skôr. Začalo to ešte keď sedel v zadnej lavici u Sulíka, potom vytiahol na Palka, Mikloška, Zajaca a spol. nezmysel s detektorom lži, pokračovalo to pirátskym nahrávaním, pričom si nahral aj Hlinu..Matovič mi odkázal, že ma má nahratého https://dennikn.sk/15350/hlina... Potom pourážal Beblavého otca, že je mečiarovský privatizér.., no a teraz chce rozvrátiť Matovič opozíciu tým, že sa chystá za uši na doviesť SMK do parlamentu. Matovič robí všetko preto, aby opozícia nedokázala zostaviť vládu a mohol vládnuť darebák Fico. Matovič je Ficov užitočný idiot a v Smere ho musia považovať za svojho najhlúpejšieho spojenca.
13.09.2018 8:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Matovič ako dvorný šašo Smeru   Matovič ako dvorný šašo Smeru

Matovič je dvorným šašom Smeru, bez tohto Ficovho užitočného idiota by tento zlepenec Fica III. nevznikol.
12.09.2018 21:58 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ale hybaj   Ale hybaj

Ale hybaj, tretia vláda zloducha Fica mohla vzniknúť vďaka dlhodobému Matovičovému kobercovému bombardovaniu opozície. Kým tu bude rozvracač opozície Matovič, Fica sa nezbavíme.
12.09.2018 21:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Matovič kope za Fica   Matovič kope za Fica

Matoviča by som z toho vynechal, je to Ficov spojenec, ktorého úlohou je rozkladať vzťahy v opozícii tak, aby tu naďalej mohol vládnuť Fico. Matovič kope za Fica
12.09.2018 14:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Bezák ako zatuchnutý klerikál   Bezák ako zatuchnutý klerikál

Bezák sa opičením na tlačovke PS ukázal ako zatuchnutý klerikál.
 
mínus indicator plus

orál priamo v Oválnej pracovni   orál priamo v Oválnej pracovni

Pokiaľ sa nekoná orál priamo v Oválnej pracovni Bieleho domu, tak to nestojí ani za fajku dymu.
 
mínus indicator plus

opr. Babráci   opr. Babráci

opr. Babráci Inak Tí dvaja Rusi čo tak čumákovi do výkladu boli riadni babráci.
 
mínus indicator plus

Bbráci   Bbráci

Zapieranie Rusov je smiešne, mali povedať, že práca dvojitých agentov prináša vždy vyššie riziko, podobne ako práca potápačov alebo horolezcov, a že postupovali podľa metodiky izraelských a amerických kolegov. Inak Tí dvaja Rusi čo tak čumákovi do výkladu boli riadni babráci.
 
mínus indicator plus

Zapieranie Rusov je smiešne   Zapieranie Rusov je smiešne

Zapieranie Rusov je smiešne, mali povedať, že práca dvojitých agentov prináša vždy vyššie riziko, podobne ako práca potápačov alebo horolezcov, a že postupovali podľa metodiky izraelských a amerických kolegov.
 
mínus indicator plus

Technologický vývoj je OK   Technologický vývoj je OK

Technologický vývoj je OK, ale funkcionality TV by mali byť udržané výrobcom, nato majú vývojárske centrum, aby udržali kompatibilitu funkcii. Zvlášť ak ide o prémiové rady TV, teda kategórie TV v najvyššej cenovej ponuke. Zároveň je to aj protitrhové konanie, povzbudzujúce morálny hazard s dôverou zákazníkov. Načo dávať za nejaký produkt najvyššej kvality vysokú cenu, keď po troch rokoch jeho index cenového opotrebovania klesne o 90%. Zatiaľ u televízoroch nižšej a strednej rady index cenového opotrebovania padne povedzme len o 40%.
 
mínus indicator plus

Samsung má svojich zákazníkov na háku   Samsung má svojich zákazníkov na háku

Kupovať dráhe novinky od Samsungu a načo? Treba si dávať pozor na obchodné praktiky Samsungu, majú svojich verných zákazníkov na háku. Po troch - štyroch rokoch prestane Samsung vývojársky podporovať svoje produkty a núti Vás si kúpiť novšiu verziu bez možnosti plnohodnotne ugradovať firmware systému. Takto ľudia čo si kúpili na tú dobu - rok 2011, 2012, 2013 extrémne drahé TV Samrt za 2500,- euro, 7 a 8 rady, teraz majú len obyčajne obrazovky. Po prechode z Flash na HTML5 sa znehodnotili všetky ich Smart TV. Samsung doteraz neurobili žiadne firmware premostenia Flash in HTML5, a tak 2500,- Eur išlo hore komínom. Tieto na tú dobu superdrahé a supermoderné Smart TV dnes nevedia spustiť ani YouTube. Neviete si na nich pozrieť Hríbovu reláciu Pod lampou, neviete si spustiť nejaké video so Saganom na webe. Nejde na nich pozerať online TA3, STV.. Samsung, má svojich zákazníkov na háku.
 
mínus indicator plus

Bežná pracovná atmosféra   Bežná pracovná atmosféra

Pokiaľ sa nekoná orál v oválnej pracovni Bieleho domu, tak je to len bežná pracovná atmosféra.
 
mínus indicator plus

Orál v oválnej pracovni   Orál v oválnej pracovni

Pokiaľ sa nekoná orál v oválnej pracovni Bieleho domu, tak je to len bežná pracovná atmosféra.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME