Piatok, 13. december, 2019 | Meniny má Lucia

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: vlado 2260
1 >
mínus indicator plus

nedaroval..   nedaroval..

on ju ukradol zamestnancom..
 
mínus indicator plus

jen jeden??   jen jeden??

dokonca ani m všetci chudobní sme o nich nevedeli.. ja neviem kde ten najbohatší vzal svoj majetok.. a ani daňové orgány to nevedia.. ba ich to ani nezaujíma.. tak čo sa čudujete že jeden nevedel??
 
mínus indicator plus

ano?? a uveď čo..   ano?? a uveď čo..

z toho čo zverejnili nič také zatiaľ nevidím.. nefadím mu, no fakt mi nič ako dôkaz ktorý by bol priamy a závažný nepripadá.. aj v zmenkách ho topí tóth aj vo vražde.. ale je to dôveryhodný svedok?? so SIS za chrbtom?, nepracuje neustále pre niekoho on?? aj mobil s tremou mal on... a klúč so zvukom gorili nebol v trezore ale na stolíku... všetko zvláštne náhody.. prečo a komu majú slúžiť?? nie je to celé akosi práca tajných služieb?, s určitým cieľom?? neviem, len mi to tak stále viac pripadá ..
 
mínus indicator plus

mark šlachetne??   mark šlachetne??

a čo mal povedať pravdu?? padal som a zavadil o sagana a preto som si naštiepol ja hlupák lopatku?? toto by mal povedať?? mononukleoza je lepšia a tiež pravdivá..
 
mínus indicator plus

ved nech zhnije   ved nech zhnije

v base kočner, ak to urobil.. no len konštatujem to čo vidím v tej správe.. a k DNA??, inde je napísané toto.. Na peniazoch, ktoré polícia našla u Zsuzsovej, zaistila DNA Andruskóa. Na ďalšej bankovke našla DNA muža, ale jeho identitu nedokázala určiť. „Marina Kočnera nie je možné vylúčiť ako pôvodcu zmiešanej biologickej stopy,“ píše sa v obžalobe. Na bankovkách v dome Tomáša Szabóa sa zas našla DNA od Andruskóa. TAKŽE len premýšľam , či to bude na odsúdenie kočnera stačiť.. nie som ovca čo bačí bol to on zavrite ho.. ak to bol on, treba mu to nezvratne dokázať.. zatiaľ taký dôkaz nezverejnili.. o tom píšem.. a ni že sa ho zastávam.. poloha mobilov v priestore vedla seba?? no ako daleko?? to všetko sú fakt len a len nepriame dôkazy.. ak tú alenu nezlomia a hlavne nedokážu čo tušia.. tak je to stále málo.. aj ak ona povie že to objednal on.. tak sa to aj tam musí preukázať dôkazmi.. ani jej tvrdenie nestačí.. byť o niečom presvedčený je pekná vec.. no nezvratne to dokázať je vec druhá omnoho ťažšia..
 
mínus indicator plus

priamy dôkaz   priamy dôkaz

vyzerá inak ako tvrdenie že som počul že janov tato povedali.. to je asi to tvrdenie toho spolupracujúceho svedka.. o tom píšem.. prečítaj si č je zverejnené a tam nič na kočnera zatiaľ nie je.. jedine tvrdenie že tie fotky od totha mohol mať jedine kočner.. a ja sa pýtam.. je na to dôkaz?? čo ak ich dal tóth sám žužu a povedal že to posiela kočner??? len taká úvaha.. :)
 
mínus indicator plus

žiaden priamy dôkaz..   žiaden priamy dôkaz..

kočnera spájajú s vraždou len dve fotky od tótha.. zvláštne.. čo ak tento siskár všetko pripravil ?? len taká úvaha.. na kočnera tam v podstate NIČ NIE JE.. len dve fotky.. aúvaha že ich dostal len kočner.. je založená na čom?? na výpovedi tótha?? to sa mi zdá málo.. digitálne foto môže putovať kad tade a kedy chce.. tvrdenie že ich mal výhradne kočner je nesprávne.. mal ich prinajmenšom aj tótj, ktorý ich urobil.. a možno ešte hocikto....lebo opak nie je preukázaný... smerom ku kočnerovi ak je toto všetko je to slabá dôkazná situácia..
 
mínus indicator plus

histotrický moment??   histotrický moment??

akosi som nepochopil čo tým autor myslel... amerických rekordom na MS je ako maku v histórii, aj to že niekto prekoná svoj rekord už bolo veľakrát.. taký bubka to posúval po centimetri, johnsom na 400 metrov ich mal tiež dosť .. autor zabudol v texte článku vysvetliť, čo je na tom historické.. akosi mu unikla jeho vlastná myšlienka, ktorú vložil do nadpisu.. alebo len tak tresol aby mal klikanosť??
 
mínus indicator plus

súhlasím,   súhlasím,

no je to riešiteľné.. my ( nie slováci.. ale my západná kultura) sme sever afriky rozbili revolúciami arabskej jari 2011 v tých štátoch. takže my to vieme aj stabilizovať..
 
mínus indicator plus

nepovolená demonštrácia   nepovolená demonštrácia

je nepovolenou či v paríži alebo moskve.. mali čakať až príde k tomu zapaľovaniu?? :D
Reakcia k téme: Kremeľ sa už nehanbí
12.08.2019 11:10 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

rusko nie je výnimkou...   rusko nie je výnimkou...

Podľa "žltých viest" od začiatku ich protestov v polovici novembra minulého roku najmenej 23 demonštrantov prišlo o oko, piatim museli amputovať časť ruky a jednému mužovi poranený semenník, zatiaľ čo zranenia menšieho rozsahu utrpeli desiatky ďalších ľudí. Ministerstvo vnútra v polovici mája zverejnilo štatistiku, podľa ktorej bolo počas protestov žltých viest zranených 2448 demonštrantov a 1797 príslušníkov bezpečnostných zložiek. Policajná inšpekcia prešetruje viacero prípadov podozrenia na použitie neprimeranej sily voči civilistom... je len rozdiel aké fotografie prináša naša tlač.. z ruska sú to hroziví ozbrojenci ťahajúci nevinných a z francúzska sú to usmievaví mirni demonštranti .... tak mi nejde do hlavy ako sa mohli sami zraniť..
Reakcia k téme: Kremeľ sa už nehanbí
12.08.2019 7:34 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

špáratko   špáratko

ešte nedávno sa autor blogu určite rozhorčoval nad "špáratkom" jedného smeráka.. vtedy to bol neskutočný problém.. problémom nie je ani tak to priznanie, ako tá rada mladým.. veď skúste nič sa nedeje.. možno z toho vyrastiete.. a ešte čosi.. PREZIDENTKA ak myslí vážne svoje slová,. nemala by v prípade víťazstva vo voľbách poveriť Trubana zostavovaním vlády... prečo?? no lebo morálne aspekty jeho konania.. len preto.. lebo smeráci svojim prepačujú všetko a my nie sme oni.. nemôžeme povoliť svojim, čo iným vyčítame..
Reakcia k téme: Trip, Roboši a Premiér
09.08.2019 9:29 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

čirokéz klame..   čirokéz klame..

najväčším škodcom slovana je syn svojho otca, ktorý dostal do rúk konsolidovaný klub zapísaný do nadnárodnej súťaže.. svojou neschopnosťou a zlými rozhodnutiami priviedol tento tradičný slovenský klub na bubon a do veľkej hanby.. nemá ani kúsok sebareflexie a vinú hádže na všetkých naokolo, len svoje manažérske zlyhanie akosi nepripúšťa.. tento človek je hanbou slovana a nie jeho bývalí hráči.. oni zmluvy dodržali ON NEDODRŽAL ANI JEDINÚ ZMLUVU.. ON narobil dlhy a tým odradil hráčov prísť hrať za tento kluib.. on sa neustále vyhovára.. je hanbou a len ma mrzí, že neustále na svoje lži dostáva taký veľký priestor v médiách..
 
mínus indicator plus

 

preklep.. nemôže pretekať so ženami.. :)
 
mínus indicator plus

táraš..   táraš..

nie je to doping.. mala by byť jasne stanovená hranica testosteronu ktorá oddelí mužských a ženských pretekárov.. ak máš nad.. si braný ako muž.. lebo tá hladina ovplyvňuje tvoje svaly mozog, a všetko.. ved sa na tú " atlétku " pozri... chlap s prsiami a dierkou.. nič iné.. ano ona za to nemôže.. ale ak je podľa testosterónu chlap.. nemôže pretekať s mužmi.. mala by pretekať s chlapmi.. to je všetko.. toto by bolo najčistejšie riešenie.. ani muži nemajú všetci rovnakú hladinu a nik sa nesťažuje že má jeden menšiu ako druhý.. ale tú hranicu treba určiť jednoznačne.. inak bude tých mužatiek neustále pribúdať a majú oproti ženám obrovskú výhodu.. tu by som to delil nei podľa vagíny, ale bosdľa testosteronu.. a vo všetkých športoch, ktoré sú delené podľa pohlaví...
 
mínus indicator plus

no neviem   no neviem

smerom na cvičenie pristáli v piešťanoch a boli tam dva dni kôli prechodu studeného frontu .. takže určite aj tankovali.. a cestou späť nemali piešťany plánované ako letisko medzipristátia.. len zasa v prípade zlého počasia.. takže čo to je za kačicu?? mal by to niekto fakt vysvetliť.. všetkým.. pôvodný článok o pristátí je tu.. https://www.pnky.sk/aktuality/...
 
mínus indicator plus

sám matovič to tvrdí   sám matovič to tvrdí

on predsa robil štatisku, kde ukazoval ako sa neustále viac a viac kradne.. matovič nikdy nič nerieši.. len vyskočí ako jojo z krabičky a rozháda všetkých.. vrátane svojich partnerov.. nie nadarmo sa mu rúca strana.. kto to nevidí, je slepý.. on nemá žiaden koaličný potenciál rovnako ako smer v tomto období.. on ej proti všetkým, nechcel nikdy žiadnu zodpovednosť.. o jeho charaktere svedčí to, že skryto nahral svojho vtedy priateľa a zverejnil to pred volbami.. to jasne ukazuje aký to je morálny človek.. porušil zákon urobením tajnej nahrávky a druhý krát tým, ež ho nahováral na daňové úniky..
 
mínus indicator plus

ani náhodou...   ani náhodou...

odkedy majú deti trpieť za svojich rodičov?, pred bohom sú si všetci rovní, radi hlásajú katolíci.. a aha nie sú.. rozhodujú brigádnicke hodiny na fare či v kostole?? hanba.. malomeštiacki sraľovia.. čo sa len skryli za nejaké prípravy..
 
mínus indicator plus

 

kresťanská láska v praxi... zámienka, že sa nezapojili do príprav?? odkedy je PSP o rodičoch a ich angažovanosti?, to si čo vymysleli za sprostosť?, hlavne že tvrdia , že pred bohom sú si všetci rovní.. ako vidno nie je to tak.. hlupácka povýšenosť zasa mala skoro navrch.. mohlo za to to dievča, že sa jeho rodičia nezapojili do príprav?? odkedy trestáme deti za skutky rodičov?? hanba..
 
mínus indicator plus

 

matovič tiež chráni zlodejov.. on je tam aby bránil korupcii a za jeho dve volebné obdobia korupcia vzrástla.. takže?, výsledkom jeho pôsobenia je zvýšenie korupcie.. takže je tam nanič a pravdu nemá.. kričať že kradnú je také ľúbivé.. ty mu veríš.. všetci mu verili.. čo ale urobil?? NIČ a preto mu veriť prestávajú.. lebo to vyzerá, že tam je nanič..
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME