Pondelok, 9. december, 2019 | Meniny má Izabela

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Maroš Chmúrny
1 >
mínus indicator plus

 

Samozrejme, vďaka za doplnenie.
 
mínus indicator plus

 

Sme rodina bola v už v roku najzbytočnejšia strana na trhu. Teraz sú v tomto rebríčku vyššie iné. Nie je to tým, že by Sme rodina za tie 4 roky v parlamente nadobudla nejaký zmysel existencie a prestala byť trápnou stranou ale pribudla silná konkurencia.
Reakcia k téme: Boris Kollár nie je zmena
26.11.2019 18:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Toto vyzerá ako opis iného premiéra. Neznalý človek by sa mohol ľahko nechať zmiasť a myslieť si, že to povedal niekto iný.
 
mínus indicator plus

 

Ďakujem za zaujímavý komentár. No, naša politická scéna je poriadne absurdná sama o sebe, takže nejaká dohoda o neútočení, hoc by mohla byť za normálnych okolností považovaná za absurdnú, tak v tejto atmosfére to nie je až taká anomália. Čo sa týka Spolu, mal som nádej, že tu bude konečne strana, ktorú by som mohol bez výčitiek voliť. A potom sa spojili s PS. Ale bude dobre, myslím, že je koho voliť a nejako to zvládneme vo voľbách vybojovať. Ja som na nejakých 90% rozhodnutý komu to hodím, ale bude záležať, komu bude pred voľbami najmenej prepínať.
 
mínus indicator plus

 

Bez toho aby som robil banke reklamu, tak ani ja za bankové služby neplatím. Môžem si bezplatne vyberať peniaze v rôznych bankomatoch a takisto aj v zahraničí. Sú takéto možnosti trhu a záleží na každom jednom človeku s kým bankuje. Ja by som bol skôr za to, aby banky dôstojnejšie platili svojich zamestnancov. Pri tom všetkom čo pre nich hlavne tie ženy za okienkom robia, a pri zvýšenej ziskovosti, by to mali byť oni, kto to pocítia vo svojich peňaženkách. Ale toto žiadny sociálny inžinier zo Smeru nevyrieši.
 
mínus indicator plus

 

Preklep opravený. Vďaka za upozornenie
 
mínus indicator plus

 

Začiatok bol poriadne od veci,to áno. Aj viaceré spomínané udalosti vo filme nedávajú príliš veľký zmysel. Ale to je bežná vec u filmov, proste nie všetko býva do detailu premyslené. Je to skôr výnimka pri majstrovských kúskoch. Stále u mňa platí, že je to najlepší diel od Dňa zúčtovania. Keby nevznikla 4 a 5 tak by bolo fajn, a mohli by sme si povedať, že séria bola ukončená aspoň ako tak priemernou trojkou. Ale keďže sa zo série snažili vytrieskať viac a prišla 4 a 5, tak je lepšie, že vznikla 6, ktorá má prijateľnú kvalitu, je v nej trochu nostalgie za prvými dvomi dielmi a zároveň skončí asi v mínuse, čo by mohlo značiť, že zakázané dvere v podobe ďalšej trilógie už otvárať nebudú. Či dali do marketingu 100 miliónov dolárov neviem, ale čítal som články, kde vytkli štúdiu práve slabý marketing a dokonca aj zamestnanci štúdia boli smutní, že sa film viac nepropagoval. Viem len, že trailer ma nezaujal, ale napriek tomu som išiel do kina, a dopadlo to ok. To hodnotenie na rottentomatoes je ozaj bizarné. Pre mňa je úplne reálnym zhodnotením to ako si oba filmy vedú na čsfd. Terminátor 73% a Joker sa od premiéry dlho držal v Top 10, momentálne je trochu nižšie ale stále s hodnotou na úrovni 90%
Reakcia k téme: Arnie sa vrátil! Opäť
06.11.2019 21:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Poďme po poriadku. V prvom rade nesúhlasím, že Dark Fate je čistá katastrofa. Podľa mňa práve naopak, po nevydarených pokusoch sa im konečne podaril film s atmosférou prvých dvoch dielov. To, že sú v ňom hlavné postavy skôr ženské je súčasťou dnešnej doby, je to trendy. Nemám nič proti tomu, keď ženy hrajú akčné hrdinky. Nemyslím si, že Arnodla zosmiešnili, mne to prišlo celkom v pohode, ale rozumiem aj takémuto názoru. Nemusí to každému sadnúť. Zhodneme sa, že nové Star Wars, nové Ghosbusters i ostatné dva diely Terminátora sú zbytočné diely, tvorcovia už príliš recyklujú a ničia tým pôvodné kultové filmy, čo je smutné. Batwoman som vzhľadom na hodnotenie ani neskúsil pozerať, Star Trek ide mimo mňa, a na Watchmenov som sa veľmi tešil, ale ostal som sklamaný a ďalšiu časť si už asi nepustím. A nakoniec ešte návrat k Dark Fate. Ak majú nízke tržby, ktoré zatiaľ ešte nezaplatili ani výrobu filmu znamenať, že už nevzniknú ďalšie zbytočné pokračovania tak je to super a môžeme byť radi. Na druhej strane, keďže si narozdiel od teba myslím, že tento film je pozerateľný, doprial by som Arnoldovi a Linde lepší úspech a pravdepodobne aj rozlúčku s týmito rolami. Tento neúspech v kine sa pripisuje hlavne neazujímavým trailerom a nedostatočnej propagácii filmu pred premiérou.
Reakcia k téme: Arnie sa vrátil! Opäť
06.11.2019 14:19 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Odmyslím si akým štýlom je reakcia napísaná a spýtam sa čo pokladáte za skutočnú, vzorovú recenziu? Pokojne mi tu nejakú skopírujte, nemusí byť k Terminátorovi, len nech je taká, ako si myslíte, že má vyzerať recenzia. Ja píšem tieto moje filmové recenzie, alebo dojmy z filmov len tak pre potešenie, neriešim nejaké náležitosti okolo toho, aby bolo jasné. Mimochodom pri filme Joker ste ma upozornili na recenziu M. Spáčilovej, ktorú som si prečítal. Takisto som si prečítal jej recenziu pri novom Terminátorovi. Priznávam, že som sa inšpiroval dvoma myšlienkami z jej textu. Jej recenziu som si po tomto komentári prečítal opäť, a nemám dojem, že by môj text bol v porovnaní s jej textom len akýmsi výťahom deja. Ku druhej časti, film Konečná je oddychovka, ktorá neurazí a dá sa pozrieť, no nový Terminátor je podľa mňa ešte o kúsok zábavnejší. Oba filmy sú v podstate z rovnakého cesta, ale keby som si mal vybrať len z týchto dvoch, tak si vyberiem Terminátor: Temný osud. Nerozumiem prečo tvrdíte, že ste o nič neprišli a porovnáte film, ktorý ste videli s tým, ktorý ste nevideli.
Reakcia k téme: Arnie sa vrátil! Opäť
06.11.2019 13:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Pri mnohých udalostiach čo sa tu dejú s človek povie, že či to je naozaj, ale sa mu sníva. Z minulého týždňa je pre mňa donebavolajúce to opätovné prerábanie dlaždíc na pešej zóne v MT. Smutné, ako sa rozhadzujú peniaze daňových poplatníkov
05.11.2019 13:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ozaj :) to som teda pekne zamenil Reesa s T-1000 :)
Reakcia k téme: Arnie sa vrátil! Opäť
03.11.2019 15:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Problém je v tom, že ak sa podarí spraviť novú vládu bez Smeru a ostatných primitívov, tak tá vláda musí vydržať 4 roky. Ak sa rozpadne predčasne, tak to už definitívne ovládnu zlodeji a šialenci a zbohom budúcnosť. V záujme čo najväčšej stability budúcej vlády je dobré, aby tam boli strany, ktoré nemajú vo vnútri trójskych koňov smeru(oligarchov), ak to mám napísať takto narovinu.
Reakcia k téme: 0,1%
01.11.2019 9:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Celé zle. Stabilná vláda a SAS to nejde dokopy.
Reakcia k téme: 0,1%
30.10.2019 21:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Vďaka za pozitívny článok, Aleš. Takéto stretnutia sú topka :)
30.10.2019 14:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

qestor_X   qestor_X

Keďže je to článok o udalostiach minulého týždňa, čiže nedávnych, nevidím dôvod spomínať tu tieto tri osoby. Ak mi niečo dôležité ušlo, tak poprosím link, ak nie tak prvá veta ako vysvetlenie musí stačiť.
 
mínus indicator plus

 

LSNS je nepohodlná strana z toho doôvodu, že sa prezentujú ako extrémisti. Ak by sme ale opomenúť túto ich marketingovú tvár, tak ešte stále je to napríklad strana bez reálnych riešení, bez odborníkov, bez vízie. Zároveň je to klasická slovenská biznisová strana, ktorej ide len o ryžovanie na štátnom rozpočte, ktoré im je umožnené vďaka hlasov voličov, ktorých oklamú. A preto je to veru nepohodlná strana tak ako väčšina slovenských strán, pre každého komu na Slovensku záleží. Od človeka, ktorý tu cituje Solženicyna by som očakával, že má v takýchto veciach jasno.
 
mínus indicator plus

 

Zhodou okolností sa bavíme o dvoch filmoch, kde herci stvárňujú psychicky chorých ľudí, ale väčšinou získavajú sošky za iné úlohy. Nepovažujem to za záhadu, proste len dobrý herecký výkon.
Reakcia k téme: Joker
07.10.2019 20:08 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Súhlasím, že Hoffman si zastvárnenie Rain mana Oscara zaslúžil. Ale rovnako mám za to, že aj Phoenix bude vďaka tomuto výkonu nominovaný a bude horúcim favoritom. Len mi nepríde rovnocenné porovnávať tieto dve filmové postavy. Pretože mali rozdielne psychické problémy. Môžeme mať rozdielne názory na kvalitu Jokera, to je v poriadku. Podľa mňa má na to, aby sa ustálil v prvej 20 na čsfd.cz, momentálne je ešte v prvej 10, aj keď som zachytil pár názorov ľudí, vrátane tohto, ktorých film neoslovil.
Reakcia k téme: Joker
06.10.2019 20:09 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Keď som si prečítal tento komentár, nadobudol som pocit, že ho písal človek, ktorý volí Smer alebo dokonca člen strany, ktorý si aktívne užíva výhody z tohto členstva. Ak nie tak by bolo potrebné začať viac čítať a zaujímať sa o to čo sa tu deje, lebo to nevhodné prirovnanie môže byť aj dôsledkom neinformovanosti.
Reakcia k téme: Výživný týždeň II.
02.10.2019 12:23 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Áno lepšie sa naháňajú obyčajní ľudia ako tí, ktorí majú kontakty a sú na nejakej vyššej pozícii. Tento náš bývalý pán transparentný nedostal to čo chcel od regionálnej správy NP, tak sa obrátil na tých, ktorí mu tento problém pomôžu vyriešiť. Okrem toho sa tu ale dejú aj iné veci. Niekto zobral "spravodlivosť" do vlastných rúk a kosí medvede. Alebo sú to viacerí pomstitelia. Zlé je aj to, že ich v tomto podporujú mnohí ľudia v komentároch na fb a schvaľujú túto aktivitu. https://myturiec.sme.sk/c/2222...
Reakcia k téme: Výživný týždeň II.
01.10.2019 20:25 | Oznám správcovi
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME