Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Maroš Chmúrny
1 >
mínus indicator plus

 

On nie je žiadny disident. Je automat na názory a pokrytec. Keby všetko šliapalo v starých smerackych koľajach, tak čuší ako voš pod chrastou.
23.11.2020 22:17 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Tak to je pekné, že ju poznáte. Veď konieckoncov ste obaja z Liptova. Sľubujem, že v ďalších číslach sa vyhnem tomu nešarmatnému indivíduu. Raz stačilo.
23.11.2020 22:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Rúbe sa cesta pre sudcu Kozu?
 
mínus indicator plus

 

Veru tá slečna má asi dobrú mamu. Aj do kaštieľa, aj do hotela jej auto požičia. Dopraje svojej dcére možnosť povoziť sa, kým ona zarába peniažky v susednej krajine. Mňa upútal ten veľký tablet (ak to je tablet). Bohvie či ho vyrobili v nejakej jeho obľúbenej a vysnenej krajine.
23.11.2020 11:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Vďaka za reakciu. Problém Demänovskej doliny a Jasnej vnímam ako celoslovenský problém. To je jasné. Je tu smutné ako to tam ľudia so symbolmi dolárov v očiach zničili. Myslím, že ste videli tie zábery, vraj vodných nádrží, ktoré na tých fotkách vyzerajú ako z apokalyptickej krajiny. Uznávam, že tá jedna fotka je špatná, ale musel som. Nevedel som si pomôcť pri pohľade na tú absurdnosť, ktorá z nej srší. A veď aj som to na dôvažok vyvážil fotkou úspešnej slovenskej slečny Vlhovej. Myslíte, že "Fotografia týždňa" by sa hodila zaradiť ako pravidelná súčasť ďalších "výživných týždňov"?
23.11.2020 11:50 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Pán Droppa, vďaka za hudobné tipy. Obávam sa však, že nemám taký vycibrený hudobný vkus ako Vy. Ozzyho si vypočujem, nevylučujem to. Pán Droppa, pokiaľ sa budete správať k ľuďom slušne v článkoch i diskusiách, tak to bude veľké víťazstvo všetkých..Aj pre stranu, ktorú nazývate elementami, aj pre Vás.
22.11.2020 21:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Pripájam sa k obdivovateľom machovych kmeňov stromov. Je to pekne v kontraste s tými neskoro jesennými listami.
Reakcia k téme: Rozhľadňa pod Klenovou
22.11.2020 21:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Neurazil som sa, ale ospravedlnenie prijímam. Len ma zarazilo, že dávate také narážky v debate o etikete. S futbalom ste ma potešil, len sa mi nechcelo písať. Tak aspoň takto neskôr oceňujem futbalovu vsuvku. Skopali ste ich pod zelené trávniky poriadne.
22.11.2020 19:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Pán Droppa, bavíme sa o etikete, o tom, že dá sa s tým niečo urobiť, keď sa chce a Vy hneď v ďalšom príspevku použijete narážku na moje priezvisko. Prečo?! :(
22.11.2020 14:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Krok za krokom a kadečo sa dá dosiahnuť.
21.11.2020 20:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Veruže klasik. Minule sme Vám traja diskutéri písali ako to je s tými farbami nadpisov. Ani ste neodpísal, ani ste si to nenaštudoval. Stále len svoju klasiku si píšete v diskusii.
 
mínus indicator plus

 

:))))
21.11.2020 16:17 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Mozno v nasledujúcom aktualizovanom zozname v budúcnosti, ak nie v tom rozpracovanom. Netreba klesať na duchu.
19.11.2020 21:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ale ste sa tu rozkokošili! Trvalo, kým som sa dopracoval na koniec. Takže zajtra bude zoznam elementov, no to som zvedavý, či to bude ukážkovo spracované.
19.11.2020 20:29 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Tiež som ostal v úžase, že mimovládke vyšiel ako favorit práve sudca Kliment. Neviem z ktorého uhla sa na to pozerali, ale mne to tak nevychádza. Z rozhovoru v novinách vyzerá ako Superman, možno z toho vychádzali aj v tomto clanku. Radsej si mohli počkať na vypočutie.
 
mínus indicator plus

 

Keď sme pri tej novinárčine. Posledné dni pri rannom listovani čakám, že sa objaví taký pekný článok so zaujímavým nadpisom, aký bol na stránkach novín o viacerých tvojich známych.
 
mínus indicator plus

 

Nebude, počty dezolátov sú obmedzené.
Reakcia k téme: Ficova smutná oslava
18.11.2020 13:10 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Pán Sitko, Vaše zistenie svedčí len o tom, že málo čítate ostatných blogerov. Skúste si v rebríčku "Dnes naj" kliknúť na náhodné články a uvidíte akú farbu potom budú mať.
 
mínus indicator plus

 

A potom by človeka čakali ešte aj opletačky kvôli stratenému vyznamenaniu.
 

1 >

Najčítanejšie na SME