Pondelok, 19. august, 2019 | Meniny má Lýdia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: mezul
1>
mínus indicator plus

 

hydra, psychopat, otec mafiánskeho štátu, čo rozložil súdnictvo. Je nutné aby tento človek niesol za svoje činy trestnú zodpovednosť. Ak tomu tak nebude, tak nebude ani svedomie národa a budú si tu vyskakovať ficovia a iní mafiáni.
 
mínus indicator plus

 

milý Béla, tak ako u Danka je nemožné nájsť slušnosť a odbornosť (hrdý nemá byť tiež na čo), tak u vás je nemožné nájsť charakter, po toľkých kauzách a skrivodlivostiach to teraz už nie je ani trápne. Pre Most je to už taký typický štandard úbohosti.
 
mínus indicator plus

 

veď tí svedkovia tú komunikáciu poznajú a majú takto čas sa pripraviť, zatajiť, umlčať, skartovať a atď. Práveže čím skôr komunikáciu prečítajú, tým to bude efektívnejšie. Naťahovanie je čas potrebný pre mafiu,
 
mínus indicator plus

 

tento štát nedokáže chrániť morálku a spravodlivosť. Do minúty po prevalení obchodovania s Bašternákom mal letieť Kaliňák. Mal byť vyšetrovaný a súdený, čo sa nestalo lebo zneužíval hrubo svoju funkciu ministra. Trestaná mala byť aj Tatrabanka, lebo zatajovala podozrivé prevody. Nechápem sudcu ako môže Rybaničovi, fungujúcemu v bezprávnom prostredí, ktoré si nectí zákony a spravodlivosť, vytýkať, že to neriešil cez políciu alebo banku ( tú, ktorá odmietala konať). na čo nám sú zákony resp. inštitúcie, ktoré chránia zločincov odsudzujú tých čo oznámia zločin.
 
mínus indicator plus

 

Babišov mokrý sen. Šefcoviča nechcú ani slovenský europoslanci. Šefčovič je človek, ktorý sa nevie ani na správnu stranu postaviť. Mafia na Slovensku mu neprekáža. Nech ide kade ľahšie.
 
mínus indicator plus

 

tu je podozrenie na úmyselné zneužitie verejnej funkcie, to je predsa niečo iné ako iný právny názor. Už to mal dávno riečiť sudca v trestnom konaní. Takto to vyzerá, že aj Čižnár úmyselne nekoná.
 
mínus indicator plus

 

príkaz od primitívov, zlodejov a plagiátorov, na tých sú určite hrdí
 
mínus indicator plus

 

Ja by som okaslal plagiátora aj s jeho primitívnou bandou a hral v pôvodných dresoch
 
mínus indicator plus

 

Preto je asi Pelle ticho, musel by priznať že vládnu len klamstvami a populizmom a likvidáciou našej budúcnosti, že s Dankom a jeho lokajmi sa baviť Trump nebude a že Huawei má skutočne problém (ako priznal vVodafone po inštalovaní 5G siete od Huawei, keď firma má prístup do siete aj po vypnutí tzv. zadných vrát, čo smrdí špionážou).
 
mínus indicator plus

 

a colná polícia je podozrivá z napojenia na mafiu pri obchodovaní z drogami a finančná polícia podobne, odmieta vyšetrovať najväčšie podvody, ale expresne asi na politickú objednávku vyšetrovala Matoviča alebo Kisku. Mne to príde, že tu niekto páchal protištátnu činnosť par excellens. Tu po tomto treba budovať štát nanovo. Takto to dobačovali a teraz by im vo vláde nevadili ani fašisti.
 
mínus indicator plus

 

Pani bývalá poslankyňa Siete, vytvorením tejto mafiánskej koalície proti volí vlastných voličov a stálou podporou tejto mafie si nezaslúžite pochvalu. Buď ste ešte neprecitla alebo nemáte odvahu postaviť sa zlu.
 
mínus indicator plus

 

ja si Zalu vybavujem ako dostal (keď sa majster poriadok posadil do funkcie precedu) nie vtedy bežné privilégium ísť študovať angličtinu do Ameriky na niekoľko mesiacov. Zala držal basu keď sa zo Smeru stala sekta kriminálnikov, bol ticho, keď Fico s Kaliňákom dehonestovali napadnutie Hedvigy a celé vyšterovanie, bol ticho, keď Kalibejby mafiánsky riadil denník Pravda. SMER nebol nikdy sociálny ani demokratický. Od samého začiatku to bola sekta. Pár zakladateľov Smeru (možno jeden, čo zverejnil Ficov známy hlas o 35 +35 mega) to zbadalo a vycúvali už na samom začiatku. Zala ani trápny Flašík, ale medzi nich určite nepatril
 
mínus indicator plus

 

trepe nezmysly. Podmanický rokoval s kotlebovcami. Nech Pellegríny nezavádza a nehrá tu divadlo. Je to trápne, jedno rozpráva a opačne koná. Zabaľte to a bežte kade ľahšie. Ak by si mal stáť za svojimi slovami, tak už v Smere dávno nie je.
 
mínus indicator plus

 

nositeľmi extrémizmu sú aj mafiánske strany SMER aj SNS. Mali by byť postavené vedľa Kotlebovej LSNS a zrušené a ich členom zakázaný prístup k verejným funkciám.
 
mínus indicator plus

 

celá koalícia by mala navždy odovzdať kľúče od verejnej funkcie a už sa k nej nepriblížiť. Oni majú psiu povinnosť zabezpečiť chod ÚS, tým, že navolia 18 kandidátov požadovaných. Tým, že ÚS vinou parlamentnej fraškariny nedokáže plne vykonávať službu občanom, tak mali povinnosť dať 18 kandidátov nie 6 ani 8. Týmto stupídoposlancom je jedno že úmyselne znefunkčnili ÚS. Je stpídne, že ich kritériami na výber kandidátov nie je odbornosť ale servilnosť. Ich konanie je hodné opovrhnutia a zaslúžili by si okamžité skončenie ich poslaneckého mandátu. Je trestuhodné do akej žumpy hodili kanddátov, ktorí očakávali výber najmä s ohľadom na ich odbornosť a morálku. Koaliční pos.r.anci spolu s kotlebovcami chcú týmto nehoráznym vyberaním dosiahnuť, aby už žiaden solídny kandidát sa k tejto žumpe nepribližoval a nekandidoval.
 
mínus indicator plus

 

Šefčovič sa snaží byť chrumkavý, ale je ako nepodarená šnicla (rezeň) čo nevonia a vnútri obtiažne žuvateľné mäso. Ale núka sa podľa publika, pre niektorých je kurací, pre iných bravčový alebo teľací a hlavne veľmi vydarený a zdravý kúsok. V skutočnosti je to stále tá nevydarená šnicla.
 
mínus indicator plus

 

tie hlasy pre Kotlebu v rozvinutejších častiach vidím skôr ako davovú záležitosť mládeže. Týmto smerom by sa mala viac aktivizovať spoločnosť, lebo je to hlboká dezinformovanosť stavu a dôsledkov, ktoré vyplývajú zo silnejúcej Kotlebovej strany. Kotleba prinesie len chaos a ničotu, ale nie riešenia pálčivých tém spoločnosti. Kotleba nie je ten protestný hlas, ktorý Slovensko potrebuje. Poznám stav vo viacerých obciach, kde nie je žiadna alebo minimálna rómska populácia, ani ťažká sociálna situácia, ale Kotleba tam získal 13-16%. Je to len otázka informovanosti pocitu zodpovednosti na riešení.
 
mínus indicator plus

 

Pellemu vadí hlavne to, že opozícia sa zjednotila a oni to majú rozhodené medzi Harabína, Kotlebu a Šefčoviča. Nedali by ste to víťazne, ani keby ste išli len s jedným kandidátom a proti nemu vrece zemiakov, tak ste zhumpľovali túto krajinu, že vám nito neverí. Bye bye niemandi.
 
mínus indicator plus

 

Charkteru z Mosta do sprosta je to jedno, túto mafiu bude držať za každú cenu. A čo ostatní z Mosta, vám nie je z toho nevoľno. Držia vás ešte nejaké rozbehnuté kšefty? To ste všetci nepríčetní bez štipky svedomia, morálky a zodpovednosti voči občanom Slovenska? Veď to je čo deň to zlodejina, trafika, kauza alebo primitívny útok na zahraničnú politiku Slovenska, média, slušných občanov. Pokusy o neviazaný rozvrat financií. Practe sa, už ste aj tak prehnitý do špiku.
 
mínus indicator plus

 

už len pár dní a Fico z rudne a zavrie sa do Bonaparte. Čaputová je autentická narozdiel od Šefčoviča. Ten si myslel, že je chrumkavý rohlík, zišiel za Smerom do žumpy a teraz vyliezol a tvári sa, že je voňavá dortička. Ten zápach pri ňom zostane aj po voľbách.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME