Pondelok, 23. november, 2020 | Meniny má KlementKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Golman77
1 >
mínus indicator plus

 

Zelena sipka by zlepsila priepustnost a bezpecnost. Nie je o com. Nahradzuje cloveka a jeho povinnost dat pednost protiiducemu autu. Dostanem informaciu, ze oproti nemoze ist auto, ma cervenu. Myslim ze krizovatiek so sipkou je mensina. Napriklad Dolnozemska, krizovatka pri Ekonomickej univerzite. Od mesta je dlhsia zelena lebo vela aut odbocuje k EU. Z opacneho smeru to je omnoho menej lebo ti maju moznost odbocit skor v Ovsisti. A to je vlastne dovod krizovatiek s roznou dlzkou plnej zelenej, rozdielne mnozstvo aut v smeroch cez krizovatku.
 
mínus indicator plus

 

Ja som si ho naštudoval ale teraz som sa na to pozrel znova a zistil som, že test bol v májovom opatrení. V tom novšom už nie je. Moja chyba.
 
mínus indicator plus

 

Máme informáciu, že Kotleba má najviac 4 dni starý negatívny test? Lebo to je podmienka pre výnimku. A ja také niečo od Kotlebu neočakávam. Ani RTVS to vo svojom vyjadrení neuviedla.
 
mínus indicator plus

 

A toto je zase alibizmus RTVS. Ja osobne neverím, že bolo porušené "iba" interné nariadenie. Súhlasím, že neporušil zákon. Porušil opatrenie UVZ, čo ale stačí. Neverím, opakujem, neverím, že Kotleba má v zmysle výnimky hlavného hygienika pre tvorbu audiovizuálneho diela 4 dni starý negatívny test. On si bol dať robiť test, keď sa vrátil z dovolenky lebo bol v karanténe ale teraz určite Kotleba nechodí na testy. Podľa tej výnimky musia mať 4 dni starý negatívny Covid test a opakovať ho každých 14 dní. Kotleba sa nechodí dávať testovať, tomu neverím. P.S. Ak áno, tak sa Magiánovi ospravedlňujem a som rád, že verí že Covid je vážna vec a testuje sa.
Reakcia k téme: Zbabelosť pred Kotlebom
28.09.2020 8:45 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Táto choroba si fakt nevyberá a nerieši nič. Ako to bolo? Dva pozitívne testy v tíme a tím končí na TdF? Takže to bude iná "sranda", ak vyhodia nejaký tím z pretekov a Covid im do tímu priniesol šéf TdF :-)
 
mínus indicator plus

 

Žiaľ máš zlý pocit. Pán Drahovský to tu ešte pred tebou popísal, kde je tabuľa mesta. A je tam dlho. Nejaké mesiace späť tam po spojení diaľnice a odbočky od Bergu pribudla tabuľka rýchlosti 100 ale tá je až za spojením ciest. Vo zvyšku máš pravdu, ich priorita bola pomoc diaľnici a urobili to hlava nehlava, bez ohľadu na následky inde.
 
mínus indicator plus

 

Oni toto fakt spravili? Ak tam niekto zomrie, tak nech ide do basy za vraždu! Je niekoľko miest na Slovenku, kde keď je o trochu kratší pripájací pruh alebo iné horšie podmienky (zákruta), tak znižujú rýchlosť (Zeleneč, Hybe) a tu sa pripája bočná cesta bez (!) pripájacieho pruhu do rýchlosti 130 km/h. Fuj. Pokiaľ to neopravia, ja snáď radšej ani tadiaľ nejdem.
 
mínus indicator plus

 

Ok a teraz prichádza na rad aj Prístavný most :)
 
mínus indicator plus

 

Mám Clio (aj keď combi verziu) z roku 2012 prepinac tempomat/obmedzovac rychlosti mám na stredovom paneli za pákou.
 
mínus indicator plus

 

Obaja dostali druhú žltú. Jeden za ruku a jeden za faul, tesne pred tou strelou. Boli to vlastne dve druhé žlté z jedného útoku, fakt rozdiel možno 5 sekúnd. Rozhodca dal po tom faule výhodu, rovno z tej situácie dostal loptu hráč, čo vystrelil do ruky. Inak súhlasím aj s tebou aj s trénerom. Ruka jasné, mimo tela a zastavila loptu. Ale či tam musela byť žltá, si nie som istý.
 
mínus indicator plus

 

Tak on chce priemernú rýchlosť vlakov 140 km/h? Dnes ide IC BA - KE 4 h 50 min vzdialenosť 445 km. To je cestovná rýchlosť cca 90 km/h. Ak by chcel rýchlosť 140, tak by potreboval aby to vlak urobil za cca 3 h 10 min. On nie je normálny takéto niečo bez hanby povedať. Takú rýchlosť majú Rakúšania keď ide railjet Viedeň - Salzburg a to majú trať na 230 km/h. My ešte ani z Ba do Žiliny nemáme 160 km/h.
 
mínus indicator plus

 

Minimálna mzda má vplyv na plat. Cez príplatky, ktoré sa rátajú z minimálnej mzdy. Na to on narážal. Ak zamestnávateľ má vyššie náklady na príplatky, nemôže pridať inde. A hlavne má to príkazom od Danka. Ak pridáš do pevnej zložky, vníma to zamestnanec inak a hlavne ide to každému. Ak to dávaš len do príplatkov, majú to len za noc, sviatok a pod.
 
mínus indicator plus

 

Sám píšeš, že vodič spácha priestupok, tak prečo hádžeš vinu na výrobcu? A toto je presne to isté. Robíš si ty akciu (futbal)? Robíš, tak sa postaraj o poriadok. Prachy chceš zhrabnúť (vstupné, tv práva, raklama a pod.) ale organizáciu (policajtov) ti mám platiť ja? Prečo?
 
mínus indicator plus

 

Vsetko co si vymenoval sú akcie pre celu verejnost a na verejnom priestranstve. Futbal je na súkromnom majetku a akcia sukromneho klubu. Preto je v tom rozdiel.
 
mínus indicator plus

 

Pretože policajti sú platení z daní všetkých občanov. Neslúžia na stráženie pár chuligánov na súkromnej akcii nejakého oligarchu. Ak chce klub robiť akciu nech si zaplatí organizátorov, SBS a pod. A nech ich nie je len pár aby ušetril (veď keby dačo, tak to vyrieši polícia zadarmo) ale nech ich má stovky aby zvládol "svojich" fans. Preto. P.S. Platí pre každý klub (futbalový, hokejový, disco a iné), nielen pre Slovan.
 
mínus indicator plus

Dookola opakovaná výhovorka   Dookola opakovaná výhovorka

je potrebné si uvedomiť, že pri hymne štátu sa nepíska. Je jedno z akého dôvodu. Môžeme sa baviť o zlom a ešte horšom dôvode ale jednoducho vždy to je zle a hotovo. Bez výhovorky. A tým, že to v Košiciach tak vyšlo lebo pískali dlho až do hymny si to úplne zabil :-DDD
 
mínus indicator plus

 

Hoď si do googla, už aj taliansky súd rozhodol, že tá kapitánka postupovala správne a je už na slobode. Salviniho išlo vtedy rozhodiť od zlosti, že jeho populizmus nie je zákon ale len bludy. ktoré potopil aj taliansky súd. Ten presne povedal, čo je napísané tu. Medzinárodné právo je nadradené štátnym zákon. Salvini populisticky prijal taliansky zákon o zákaze vstupu do prístavu lodiam s utečencami ale je mu to prd platné.
 
mínus indicator plus

 

Keď si napísala, že UPC je ups (malým), tak som to ešte bral. Fajn slovná hračka. Ale prečo preboha následne v celom článku píšeš UPS (veľkým)? Veď to je zhodou okolností iná firma. Človek sa v tom stráca, že o akej firme vlastne píšeš.
Reakcia k téme: UPC, to je jednoducho UPS
03.07.2019 8:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

6 možno tankovalo ale iných 6 asi nie. O 14:10 som ich videl nad Petržalkou, prilietali z Maďarska a úplne jasne točili doľava smer Brno. Tí veru nemali smer Piešťany.
 
mínus indicator plus

 

A čo ti napadlo? Tvrdiť, že nerozumiem to vieš, ako by to napísal novinár to tiež ale nič svoje (ako to mám chápať správne) si nenapísal. Mne ide o to, že to nebolo ani tvrdé (a v kontexte tvojho, futbal je kontaktný, už vôbec nie) a atak (útok) to už vôbec nebol.
 

1 >

Najčítanejšie na SME