Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: dati de iure
1 >
mínus indicator plus

osobné auto s diesel motorom   osobné auto s diesel motorom

si kupuje len morálna žumpa v štýle "po nás potopa"..
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Perfektne !   Perfektne !

je to vždy o duševnej súhre dvoch ľudí, o spoločných zaújmoch, o štýle humoru a tak ďalej.. moja manželka je mladšia o štyri roky.. pred ňou, asi tak pred tridsiatkou som mal tri vzťahy za sebou, kde boli priateľky staršie aj o desať rokov.. všetky pochádzali mimo slovenska, žil som v zahraničí.. bolo to skvelé, iné, fajn.. potom už prišli devy v mojom veku plus / mínus pár rokov.. tak to chodí.. :-) nech sa vám darí !
 
mínus indicator plus

 

však si prečítaj text.. ruské lietadlo malo vypnutý transpondér.. skús ísť po diaľnici a natrafiť na neosvetlené vozidlo.. razom pochopíš aká je to radosť stretnúť sa s takýmto bastardom.. turecký kolega to pochopil a ruskú stíhačku v novembri 2015 rovno zostrelil.. to bolo v kremli náreku a zatínania pästí, že ?
 
mínus indicator plus

nech sa za nás v nebi prihovára..   nech sa za nás v nebi prihovára..

nadpozemské čáry-máry štedro rozdával už za života.. rock a pop by neho boli v praveku.. https://m.youtube.com/watch?v=...
 
mínus indicator plus

gratulujem !   gratulujem !

kaliňákove stavby z piesku majú zjavne obmedzenú životnosť.. našťastie.. pán šípoš, nech sa vám darí.. smerácky skorumpovaný moloch potrebuje opozíciu !
 
mínus indicator plus

hanba a blamáž..   hanba a blamáž..

dominika má ešte náramné šťastie, že pred ňou stihla vypadnúť aj svetová jednotka.. takto sa aspoň nemusí cítiť ako maxi lúzerka tohto turnaja.. že jaká útecha.. blé.. :-/ od januára je žiaľ ženský tenis v najväčšej mizérii akú tento krásny šport pamätá.. som si myslel, že dočasný odchod sereny dievčatám pridá krídla.. ešteže čo, primadony sa im všemožne bránia.. oni sa priam pretŕhajú aby ani jedna z nich nejako nedominovala.. aký podstatný rozdiel v porovnaní s mužmi a ich nekonečnou zlatou érou.. no a návrat šarapovej je už čisté morálne dno.. som rád, že aj herne.. yeah..
 
mínus indicator plus

 

robertovo vystupovanie a zahraničnopolitické názory sú dlhodobo zlé a kremľu osožné.. to však neznamená, že opoziční lídri buď nespia alebo nerobia hanbu aj oni.. myslím kollára, matoviča a sulíka ohľadom ich zahraničnopolitických vyjadrení a konkrétnych (ne) činov..
 
mínus indicator plus

 

ale tentokrát fico fakt povedal pravdu.. šírka a kvalita zahraničnopolitických názorov vládnej opozície je mizerná.. tí traja lídri zrejme vnímajú, že na voličov tieto témy až tak nezaberajú.. lenže to je krátkozrakosť, pretože naším slávnym slovenskom svet nekončí.. my sme s európskou úniou a jej základnými morálnymi pravidlami prepojení a z toho plynú mnohé záväzky.. ich spochybňovanie či ignorácia nám dobré meno rozhodne neurobia..
 
mínus indicator plus

fico a sulík   fico a sulík

budú na prvých dvoch miestach.. pritom by tam podľa politickej orientácie vôbec nemali byť.. lenže oni sú v prvom rade populisti a oportunisti, kľudne pôjdu aj cez mŕtvoly ak im to prinesie percentá navyše..
 
mínus indicator plus

už teraz je pozde..   už teraz je pozde..

maďari sú lídri balkánu, ale ich súčasná vláda je fakt za trest..
 
mínus indicator plus

andy boy   andy boy

môže na titul z roland garros úplne zabudnúť.. minimálna zápasová prax, súperi o level vyššie, tridsatka na krku, manželka v rozpuku.. ja mu pokál prajem, ale tento rok sa skôr ožení pápež ako andy zaplesá v paríži.. yeah..
 
mínus indicator plus

rostas je obyčajný úbožiak   rostas je obyčajný úbožiak

ku ktorému sa radi utiekajú voliči kotlebbu a sulíka.. paranoidný, xenofóbny šašo z najspodnejšieho morálneho dna slovenskej spoločnosti.. svoje bludy bude šíriť dovtedy kým ho konečne nezavrú do chládku.. tam si s hnedým mazurekom môžu vyliať srdce, že v akej ťažkej a hlavne netolerantnej dobe obaja žijú.. hanba tento človek !
 
mínus indicator plus

uau..   uau..

ficov brat rozbíja lietadlá a brat juraja sagana konkurenciu.. ten druhý sa mi páči, ten prvý nech do ilavy ráči..
 
mínus indicator plus

podvodníčka exemplárne potrestaná..   podvodníčka exemplárne potrestaná..

moji milovaní francúzi rozhodli správne, ruska musí pykať.. oh yeah..
 
mínus indicator plus

vzácny to človek..   vzácny to človek..

liberálna demokracia je to najlepšie čo politická evolúcia priniesla.. je samozrejmé, že pre diktátorov je krajne neprijateľné.. priamo ich ohrozuje.. súdruh putin, gaspadin lukašanka či antisemita orbán dobre vedia, že slobodné médiá a mimovládne organizácie majú veľkú moc.. pretože sa neúnavne snažia odkryť každé zneužitie zákona či korupčné prečiny prezidena, členov vlády, poslancov a im spriaznených podnikateľov.. treba viac tak nadčasových ľudí ako je pán soros.. aj vďaka nim tu východoeurópski diktátori nebudú večne, voliči ich časom prekuknú a zrušia..
 
mínus indicator plus

 

sused mal originál m.c. michaela jacksona "bad" z maďarského obchodu.. to bolo ako zjavenie.. kvalitná jak rajská hudba.. on mal doma namakanú vežu, ja len nejaké predrevolučné chrastítko.. samozrejme že mi tú pásku po niekoľkých počúvaniach roztrhlo a ja som ju musel zlepiť.. našťastie to bolo na začiatku záznamu a tak tá ujma nebola až taká veľká ako keby to bolo niekde uprostred.. kazeta bola potom pojazdná.. sused tú ujmu našťastie neriešil, ale mne to fakt nebolo jedno.. ak by to niekto vykonal mne tak už doživotne sedím v leopoldove.. :-)
 
mínus indicator plus

kiežby ladislavov brat   kiežby ladislavov brat

raz odletel do moskvy a zostal tam naveky vekov..
 
mínus indicator plus

assad je najväčší mäsiar tohto milénia   assad je najväčší mäsiar tohto milénia

no dilino putin sa na to svinstvo pozerá celé roky a nič proti tomu nerobí..
 

1 >

Najčítanejšie na SME