Piatok, 17. január, 2020 | Meniny má Nataša

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: ktosicelkominy2
1 >
mínus indicator plus

Francuzska vláda vyhlási Paríž za africk   Francuzska vláda vyhlási Paríž za africk

Francuzska vláda vyhlási Paríž za africké mesto. Všetkých muslimov vo francii presťahujú do Paríža , .... a povolia voľný prechod muslimov celého sveta do Paríža. Europskym politikom sa splní ich sen - vytvoria v Europe najväčšie muslimské mesto sveta. A Europa bude živiť viac muslimov, ako Afrika a Azia. Však ignorantskí europania si to zaslúžia. A slniečkárski čitatelia SMEtí požiadajú OSN a vytvorenie afrického štátu zo Slovákie.
 
mínus indicator plus

odhlasujú ZRUŠENIE leta   odhlasujú ZRUŠENIE leta

Poslanci Európskeho parlamentu v decembri v rámci boja proti otepleniu odhlasujú ZRUŠENIE leta v roku 2020.
 
mínus indicator plus

Patrí Krym Ukrajine ???   Patrí Krym Ukrajine ???

Patrí Krym Ukrajine ??? Veľmi jednoduché zistiť : Cestujte do Kyjeva, tam si kúpte lístok na Krym, a cestujte. Uvidíte, kam až sa dostanete pri priamej ceste na Krym. A ukrajinským "ne-pohraničným" policajtom v obci Pershokostyantynivka vysvetlite, že vy iba pokračujete v cestovaní na "ukrajinu". Však v obci Pershokostyantynivka žiadna hranica NIE JE. Oznámila to vláda v Kyjeve.
 
mínus indicator plus

pani sa potrebovala pochváliť....   pani sa potrebovala pochváliť....

pani sa na staré kolená potrebovala pochváliť , že za mlada mala dobré styky, a tak si spomenula na príjemný zážitok. Lenže - nemohla predsa povedať, že zbalila Polanského. Ja mať tak STYK s Brigitte Bardotkou, tiež si vspomeniem, že ma naslinila.
 
mínus indicator plus

Iran by si mal uvedomiť.....   Iran by si mal uvedomiť.....

Iran by si mal uvedomiť, že jediný štát na Zemi, ktorý má (priamo od Boha) právo vlastniť atómové bomby - sú USA. A preto USA urobí čokoľvek, aby zabránilo iným vlastniť atómové zbrane. Trebárs tie štáty aj humanitárne vybombardovať.
 
mínus indicator plus

konali podľa svojho náboženstva ....   konali podľa svojho náboženstva ....

Tí znásilňovači urobili chybu : Mali vyhlásiť, že sú muslimskí uprchlíci, a že konali podľa svojho náboženstva a svojej kultúry - a boli by uznaní za nevinných. V Nemecku a vo Švedsku sa takto dostanú na slobodu všetci znásilňovači.
 
mínus indicator plus

Výzva ....   Výzva ....

Výzva redakcii SMEtiarov a verných čitateľov SMEtí - Urýchlene urobte zbierku na letecký dovoz všetkých tých utečencov do našej vlasti, na Slovensko. Potrebujeme tých lekárov, inžinierov, dochtorov, , aby pracovali na naše dôchodky. Dovezte ich skôr, ako nám ich vyfúknu Nemci a Švédi. Dovezte utečencov skôr, ako sa Afrika vyľúdni.
 
mínus indicator plus

zločiny sýrskej armády   zločiny sýrskej armády

zločiny sýrskej armády Správa Tlačovej agentury SR, prevzatá od CNN : Sýrska armáda zákerne napadla tureckú armádu, ktorá humanitárne bombardovala územie Sýrie. Výzva parlamentu SR voči OSN : Vyzývame OSN k tvrdým sankciam proti Sýrii za zločiny armády Sýrie voči Turecku.
 
mínus indicator plus

Puigdemont spáchal zločin proti DEMOKRAC   Puigdemont spáchal zločin proti DEMOKRAC

Puigdemont spáchal najhnusnejší zločin proti DEMOKRACII . umožnil občanom Katalánska hlasovať v referende o ich budúcom živote. Takéto hnusné porušenie demokracia nesmie EU tolerovať - ovčania EU NEMAJÚ PRÁVO kecať do svojho života. Predsa zákony nedovolujú ovčanom slobodné rozhodovanie. Ovčania majú svoju centrálnu vládu,a túto vládu musia otrocky poslúchať. Puigdemont porušil zákon o ZÁKAZE slobodného rozhpodovania ovčanov - a patrí do basy.
 
mínus indicator plus

absurdistán   absurdistán

Turecko nezadržiava muslimských migrantov. Aj keď určite to dokáže. Grécko NEZADRŽIAVA prichádzajúcich muslimov, pretože NECHCE. Tá obrovská loď privážajúca muslimov (na obrázku SMEtiarov ) sa asi grékom prešmykla cez pohraničnú stráž. Na vnútorných hraniciach EU kontrolujú každé auto, ale na vonkajších nezastavia ani záoceanský parník. Politici, aj ich ***** novinári oslavujú a propagujú dovoz muslimákov.
 
mínus indicator plus

zločiny sýrskej armády   zločiny sýrskej armády

Správa Tlačovej agentury SR, prevzatá od CNN : Sýrska armáda zákerne napadla tureckú armádu, ktorá humanitárne bombardovala územie Sýrie. Výzva parlamentu SR voči OSN : Vyzývame OSN k tvrdým sankciam proti Sýrii za zločiny armády Sýrie voči Turecku.
 
mínus indicator plus

Žiadam EU o pomoc Cypru.   Žiadam EU o pomoc Cypru.

"Ostrovný štát vyjadril v súvislosti s prichádzajúcimi utečencami z Turecka znepokojenie a už požiadal Európsku úniu, aby mu pomohla pri zvládaní situácie " - Žiadam EU, aby pomohla - a poslala na Cyprus nákladnú loď plnú mín. Treba ochrániť celé pobrežie ostrova. ===================================== " Iba dnes: Získajte SME.sk na 30 dní úplne zadarmo " - SMEtiari - viete, kam si môžte strčiť vaše SMEti zadarmo ??? =====================================
 
mínus indicator plus

Jasný hoax Putinových hackerov   Jasný hoax Putinových hackerov

Vraj : " Džihádistky pôjdu za nevydarený útok pred Notre-Dame do väzenia" - ale toto je jasný hoax od Putina. Predsa je dlhodobo známe, že vo Francii policajti a súdy tolerujú útoky muslimákov - pretože francúzi uznávajú PRÁVO muslimov na ich kultúrne prejavy a kulturnu identitu. Predsa muslimáci terorizujú v súlade so svojim náboženstvom - a toto im nemožno upierať. Merkelová POZVALA muslimov do Europy, a preto musíme muslimom tolerovať ich životný štýl.
 
mínus indicator plus

píšem podľa predstáv SME- CENZORA   píšem podľa predstáv SME- CENZORA

Sýrske vládne jednotky ZÁKERNE vstúpili do kurdského mesta Manbídž a okupujú toto mesto. EuroUhnia by mala vyhlásiť sankcie proti sýrskej vláde za okupáciu Sýrie. Je predsa známe, že na vstup vojsk majú právo jedine USA-ci. Myslím, že tunajšiemu cenzorovi sa takýto názor veľmi bude páčiť, a nezmaže ma.
 
mínus indicator plus

referendum - zločin proti demokracii   referendum - zločin proti demokracii

referendum je zločin proti demokracii , a preto musí byť jeho usporiadanie prísne trestané. Taktiež mali byť uväznení aj všetci voliči,ktorí sa zúčastnili referenda. Predsa nie je možné dovoliť. aby nám socializmus - opravujem- demokratický kapitalizmus - rozvracali kadejaké nedemokratické živly. Referendá sa môžu konať iba v totalitných štátoch typu -Rusko.
 
mínus indicator plus

Nie Putin, ale Porošenko.   Nie Putin, ale Porošenko.

Nakoniec sa dokáže, že Trumpa nedosadil za prezidenta Putin, ale že to zariadil Porošenko. Ukrajinci zrejme majú lepších hackerov ako Putin. Možno aj našu Čaptavú dosadil Porošenko. Vďaka mu za to.
 
mínus indicator plus

Hrozné - Orbán vraj pozval muslimov   Hrozné - Orbán vraj pozval muslimov

Ten Orbán je hrozný. SMEtiari naznačujú, že Orbán násilím dotiahol muslimov do Maďarska , a ani im nedá najesť. Toto mu občania neodpustia. Však aj Merkelová ho obvinila - že nech nepozýva muslimov do Maďarska, ak nemá pre nich jedlo. Myslím, že by naša milovaná prezidentka mala POZVAŤ všetkých hladných muslimov z Maďarska, prípadne aj všetkých z Afriky, na Slovensko, a Slováci by všetkých z láskou nakrmili a celý život kŕmili.
 
mínus indicator plus

Ten Nemec sám si zavinil problémy   Ten Nemec sám si zavinil problémy

Sám si zavinil problémy. Pred rokom podpálil muslim dvere na synagoge - a bol na súde oslobodený, pretože on zničením dverí iba "prejavil svoj politický názor na Izrael" (výrok súdu) . Nemec sa mal natrieť hnedým krémom, a na webe oznámiť prejavenie politického názoru - a nemeckí policajti by mu urobili koridor pre odchod. Nemci sú dnes tolerantní proti agresívnym muslilom - náter hnedým krémom zaručuje imunitu. A mohol tiež prehlásiť, že zničením dverí na synagoge chcel otvoriť priechod pre muslimských utečencov . Podobne, ako nemecká kapitánka v taliansku svojou loďou nabúrala talianskych policajtov kvôli prevozu muslimov. Teror je dnes tolerovaný, ak sa robí za správnym bruseláckym zámerom.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

čo to trepeš ?!!   čo to trepeš ?!!

Aká ochrana hraníc ??? Však Merkelová, aj väčšina politikov EU POZVALA moslimov do europy. Predsa nemôžu zavrieť hranice pred pozvanými hosťami. To vy, ovčania, voliči, ste si zvolili politikov vítačov - vy ste na vine.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME