Pondelok, 17. február, 2020 | Meniny má Miloslava

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 957608
1 >
mínus indicator plus

Čo môžeš chcieť od takého ignoranta   Čo môžeš chcieť od takého ignoranta

Akým je majiteľ strediska. Chudák, potrebuje ušetriť pár Eur. Nech sa lyžiari navzájom aj pozabíjajú. Kedysi sa sedlo ratrakovalo na celú šírku. Evidentne to ide. Len treba chcieť a vydať pokyn.
 
mínus indicator plus

 

Bolo by fajn, keby u nás na ten vtáčí mor vyhynuli všetky novinárske kačice :)
 
mínus indicator plus

 

Lebo je to nebezpečný dobrodruh. Mimochodom máte tam chybu. V slove "zaujatý" malo byť mäkké dlhé í.
 
mínus indicator plus

 

Tomu sa dajú najlepšie obmedziť právomoci zvieracou kazajkou a 4 bielymi stenami obloženými mäkkou výstelkou.
 
mínus indicator plus

 

Ešte som zabudol dodať niekoľko možností pre varovanie SMS-skami: tsunami na Liptovskej Mare erupcie na Sitne prípadne nebezpečenstvo vysokého počtu volebných hlasov pre Kotlebu a pre Smer.
 
mínus indicator plus

 

Dobre viem, prečo sa smejem tomuto nápadu. Varovanie pred zemetrasením má úplne inú závažnosť ako varovanie pred zlým počasím alebo lavínovým nebezpečenstvom vo Filmárskom žľabe. SMS-kovanie ako varovanie pred zemetrasením si u nás neviem dobre predstaviť, takže opätovne: hahahahaha
 
mínus indicator plus

 

Hehehehe, hahahaha, aky to "dobry" napad. Ako sa na tom da dobre zahrat "sutazny tender" a dobre niekomu zarobit. A dementi nadalej budu chodit napriek vystraham do vichrice.
 
mínus indicator plus

 

:) zrejme sa spoliehali na svetlo z mobilu. To sú dnešní cepro-turisti. Na túry chodia, aby hodili fotky na FB.
 
mínus indicator plus

 

Pripájam sa ku kritikom - kvalifikácia žiadna, vyschol zdroj príjmov a už nemá inú možnosť, ako zúfalý skok do parlamentu. Keby tak vedel hrať kedysi tenis, akú má dnes kvalifikáciu, tak o ňom v živote nikto nezakopne.
 
mínus indicator plus

Ako len nazvat autora tej novely   Ako len nazvat autora tej novely

Ako len autora tej novely nazvat pejorativne tak, aby mi tento prispevok administrator nezmazal. Pritom pouzit co najvulgarnejsiu nadavku. Ale nevadi. Jej autor nie je nic ine, ako len maximalny DANKO!!!
 
mínus indicator plus

 

Bol by to zrejme celkom zaujímavý príspevok, keby nemal hneď na začiatku fatálnu chybu vyplývajúcu z totálnej neznalosti - Slovinsko nie je Balkán, iba jeho zanedbateľná časť, cca 25%. Luka sa narodil v Ľubľani a tá rozhodne na Balkán nepatrí. Ani geograficky, ani kultúrne. To ako keby o Tebe niekto prehlásil, že si napríklad Rus.
 
mínus indicator plus

 

Zial, nic cudne. Primitiva volia jemu podobni. Len na zamyslenie je, co sa robi zle, ked je hulvat vzorom pre mladu generaciu.
 
mínus indicator plus

 

Krekaci vs. Bobari :)
 
mínus indicator plus

 

Hlavne pise velmi dobre a pravdivo triafa nemilosrdne presne. Bravoooo, pan Tkacenko.
 
mínus indicator plus

 

Až ma mdloby obchádzajú, keď si predstavím, že takéto reči naozaj nielenže znejú od našich politikov, ale aj zbierajú body. Ale ktosi múdrejši povedal (dokonca to bol člen parlamentu): Parlament je dokonalá kópia národa. Odráža presne tie hodnoty, ktoré má národ.
 
mínus indicator plus

 

Jeden z príkladov. Ale problém je podľa môjho názoru niekde inde. Prax vždy môže naraziť na rôzne nedostatky v právnych úpravách. Keď sa však objavia, treba urýchlene reagovať - však milý parlament? Lenže keď sa zaoberá nepodstatnými "problémami" ako napríklad 50-dňové moratórium, tak nejako neostáva čas a kapacity na vyriešenie skutočných problémov.
 
mínus indicator plus

 

Zialbohu, jedina spravna odpoved. A zmenit SK spolocnost je praca na dlllheeee roky.
 
mínus indicator plus

 

Presne tak. 3.900.000 v r. 1933. Nepredpokladam, ze popravili vsetkych 3.900.000 clenov. Popravili odsudenych vojenskych zlocincov. Mimochodom v NSDAP bolo z celkoveho poctu 68 milionov obyvatelov Nemecka v r. 1933 priblizne 5,7%. To aby si si rozsirili svoj obzor. Jednoduchy zaver: nemozes plosne odsudit vsetkych. To plati vseobecne.
 
mínus indicator plus

 

Jasne, hned za E-bikom a E-kolobezkou :)
 
mínus indicator plus

 

V roku 1989 bolo v KSC v byvalej CSSR priblizne 1,7 miliona clenov, co bolo cca 11%. Cas vylieci vsetky namietky a komplexy. O nejakych 50 rokov uz nebudeme riesit otazku, ci niekto bol v KSC a ci to bolo z mladickej nerozvaznosti alebo z ineho (castokrat pragmatickeho) dovodu.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME