Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Zelená Nádej _ Politická strana
1 >
mínus indicator plus

 

Musíme to zmeniť a každý začne sám od seba a vo svojom okolí. Ináč sa to nedá.
 
mínus indicator plus

 

Priznávam chybu. Zabudol som na viazanú rotáciu Mesiaca. Ale aj Slnko pôsobí slapovými silami na Mesiac, aj keď menšími.
 
mínus indicator plus

 

Pán Trolololko. Dole som napísal príspevok priamo pre vás, môžete reagovať. A k tým drístom, čo ste napísali vyššie, len toľko. Žil taký pán volal sa Newton a položil základy mechaniky. Dajte si do gooogla "slapové sily" a potom zistíte, že to, čo robí Mesiac s atmosférou a hlavne oceánmi Zeme /príliv,odliv/ tak to isté robí naša matička Zem Mesačnému povrachu. Sú to obrovské sily, a čudujem sa, že vedci toto neobjavili oveľa skôr. Lenže ako vieme podľa zdrojov typu Sputnik a Slobodný vysielač, Mesiac je umelo vytvorená kozmická loď mimozemšťanmi...
 
mínus indicator plus

 

No , konšpirátori čo tvrdia, že nikto na Mesiaci nebol, majú ďalší problém. Budú musieť vysvetľovať, ktotam tie seizmografy dal ... Lenže ich mentálna schéma je jednoduchá. Najprv povedia, že to nieje pravda. potom, že seizmografy tam sú, ale že ich tam odniesli automatické sondy. Ja ešte dodám, že Rusko na Mesiac NIKDY žiadny Lunochod neposlalo. Niesú o tom žiadne dôkazy. A ani Gagarin NIKDY nebol vo vesmíre, lebo to neviete dokázať. Jediný úspech ruskej kozmonautiky bol Sputnik, ktorý dokázateľne šíril signál z obežnej dráhy. Takže tak, konšpirátorčekovia . Čakám vaše reakcie .
 
mínus indicator plus

 

Hanbite sa. Niekto iný niečo nové rozbehne, skúsi, vrazí do toho svoje peniaze, a namiesto toho , aby ste mu držali palce, tak to ofrflete. Každá aktivita sa cení, a aj táto s bicyklami.
 
mínus indicator plus

 

Vynikajúci článok. Problém je len to, že Zem je v skutočnosti plochá a vedci nás klamú. jednoznačne to chce dokázať expedícia na Antarktídu, kde plánujú seriózni cestovatelia dôjsť až na okraj Zeme a dokázať že Zem je plochá a nemôžu okolo nej obiehať satelity. Toto bol prosím pekne seriózny článok na SME pred pár dňami... :))))))))))
29.04.2019 19:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

My nová politická strana - ZELENA NADEJ začíname zbierať podpisy. Ochrana prírody a zastavenie kradnutia. FB
 
mínus indicator plus

 

Kiska povie že zakladá stranu a sú toho plné médiá. My zakladáme stranu Zelená Nádej na lepšiu ochranu životného prostredia, orientovanú kresťansky otvorenú aj pre ateistov, a o nás NIKTO nepíše ...
 
mínus indicator plus

 

Toto treba zmensiť. Univerzity sú slobodné, a prezident by sa do nich absolútne nemal miešať. Univerzitná pôda má byť nezávislá od politiky a politikov. Toto u nás je taký komunistický folklórny prežitok. A teraz do mňa...
 
mínus indicator plus

 

Česť pamiatke všetkým ľuďom, ktorých okradol a následne dal povraždiť Slovenský štát". Ešte za každého zaplatil 500 ríšskych mariek. Nikdy nezabudneme.
27.03.2019 13:11 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Vieš. Život nieje rozprávka. A v realite často vyhrá zlo nad dobrom. Ja sa teším, že aspoň Kočner sčerná v base. A život hrdinskému novinárovi a jeho snúbenici nič nevráti. Ide o to, aby sa to už NIKDY nemohlo zopakovať.
 
mínus indicator plus

 

Aspoň keby chytili vrahov, nech pykajú ... Lebo urobili niečo hrozné. Objednávateľov nikdy neodhalia. Źiaľ.
 
mínus indicator plus

 

Taká náhoda. Odrazu chytili objednávatela vraždy. Presne pred druhým kolom prezidentských volieb. Niekto jednoduchší, by si aj mohol myslieť, že je to náhoda. Ale ten kto skutočne rozmýšľa, neverí že páchateľ je chytený. Vyzerá to na obetovanú dámu v šachu. Vieme, že skutočný zločinec či zločinci chodia v oblekoch, pijú alkohol a fajčia cigary. Tak či tak. Pravdu sa nikdy nedozvieme, tak aspoňže Kočner sedí. My už spravodlivosti na Slovensku neveríme. .
 
mínus indicator plus

 

pán Mikloško je charakter. Dokázal, že kresťania sú iní ako šíritelia strach typu Orosch a kolaboranti s komunistami ako niektorí biskupi. Ďakujeme.
 
mínus indicator plus

 

Pozrite si názov fotky v článku. "senátor napáda mladíka". Prečo nenapíšu pravdu, že sa bráni pred útočníkom, ktorý ho udrel do hlavy cudzím predmetom a rozbil mu ho o lebku ? mladík bude odsúdený.
 
mínus indicator plus

 

Zistite si, kde končí odpad z vyspelých krajín ako EU a USA a potom uvidíte. Citujem "Loď prevážala 365 kontajnerov, pričom 45 z nich obsahovalo nebezpečné látky". Iba pán Boh vie aké látky to boli a kontajnery sú už na dne mora. .
 
mínus indicator plus

 

Vy si naozaj myslíte, že občania ešte veria polícii a prokuratúre ? Lebo mne to pripadá akoby mu to chceli prišiť, a skutočný zlosynovia ostanú naďalej ctihodní občania. Kočner je podľa všetkého asi gauner. Som veľmi zvedavý aké dôkazy na neho budú mať. Odporná vražda dvoch mladých ľudí musí byť vyriešená !!!
 
mínus indicator plus

 

Všimnite si že loď s odpadom a nebezpečnými látkami plávala z Európy preč do Afriky. Odpad sa vyváža do Afriky aby Európa bola akože pekná čistá. To že jed ostane v Afrike ktovie kde, už EU netrápi.
 
mínus indicator plus

 

Veľký stracch vidím v očiach komunistu. Bál sa toho, a dostihol ho Mečiarov osud.
 
mínus indicator plus

 

Lenže Talianski novinári a prokuratúra nemá dôvod klamať. Všetci vedia, že Fico s ním telefonoval. p.s. Ševčoviť prehrá a on už teraz vie, že prehral.
 

1 >

Najčítanejšie na SME