Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: rbms
1 >
mínus indicator plus

 

Ak ju minister odvolal v tomto mimoriadnom čase, svedčí o tom, že mal závažne indície o jej činnosti. Z môjho pohladu je to pozitívne.
 
mínus indicator plus

 

Obávam sa, že Vaša špička nosa je v nedohľadne:
Reakcia k téme: Euroval sa vracia
26.03.2020 20:04 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

DNA tohto plátku sa nezaprie. Ešteže mi o dva dni končí ten “darček” tu byť, ktorý by som si dobrovoľne nepredplatil. To by táto loď musela zmeniť súradnice a posádku.
Reakcia k téme: Euroval sa vracia
26.03.2020 19:37 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Konečne som si vydýchol, že to zahrabané Lego, ktoré sme pri hre na poklad nenašli, poteší nejakého nálezcu z nasledujúcich generácií.
 
mínus indicator plus

 

Tento súdruh by nemal vôbec nič hovoriť o zodpovednosti. Nech zalezie a nech dúfa, že mu neprídu na niečo, kde by mohla byť jeho zodpovednosť riešená v trestnoprávnej rovine.
 
mínus indicator plus

 

Každý s trochu otvorenými očami videl, že Kiskov prerod od prezidenta po vytvorenie politickej strany a predvolebnej kampane, ho sprevádzal nejednoznačnými signálmi, váhaním a presviedčaním seba samého. Tak aj dopadol vo voľbách. Dnes si mnohí, ktorí ho aj nevolili, vedia predstaviť fungovanie strany aj bez neho. Preto by sme ho už mali nechať na pokoji, bude lepšie jemu aj nám.
18.03.2020 15:35 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Obávam sa, že z tohto sa nedá vyrásť :-)
 
mínus indicator plus

 

Všetko, čo opisujete, je pravda. Ale potom, na čo nám je vyjadrenie prezidentky, keď ju vlastne k tomuto riešeniu nepotrebujeme?
 
mínus indicator plus

 

Veď o tom sa nepriem. Viem, že v politike povedať svoj názor, nie je vždy politické. Ale možno sa mýlim, a názor pani prezidentky bol naozaj iný, ako som predpokladal.
 
mínus indicator plus

 

Z môjho pohľadu to vyzerá hlavne na Sulíkov rozumný kompromis. Už si mnohí mysleli, že bez ministerstva financií nebude vo vláde.
 
mínus indicator plus

 

Čo má spoločné vyjadrenie prezidentky k 13. dôchodkom s právnym štátom? Ak by sa vyjadrila akokoľvek, stále by sme boli v právnom štáte. Alebo nie?
 
mínus indicator plus

 

To, koho si zvolil národ, s tým nič neurobím. Píšem, že prezidentka je na vine? Iba som vyslovil názor, že som od nej čakal niečo iné.
 
mínus indicator plus

 

To, ako rozhodne ÚS, vôbec nie je isté. Iba som vyslovil svoj názor, že mne je bližšie priame jednanie aj za cenu straty nejakých "fanúšikov".
 
mínus indicator plus

 

Konečne niekto nahlas povedal, že pani prezidentka sa nerozhodla správne a horúci zemiak posunula na ÚS. Viem, že by to malo vplyv na jej popularitu, ale čakal som z jej doterajšieho pôsobenia, že to nepodpíše. No, čo už, všetci sme iba ľudia...
 
mínus indicator plus

 

Tohto odborára vnímam cez blogy a komentáre niekoľko rokov. Obhajovanie gastráčov a všetkých zástupných "problémov", len aby dokázal oprávnenosť svojej existencie, je jeho hlavná pracovná náplň. Nie je o nič lepší, ako tí odchádzajúci "sociálni demokrati" zo Smeru. Už len ísť do politiky a pridať sa napríklad ku Chmelárovi.
 
mínus indicator plus

 

Nech si kúpi udice, rybársky lístok a nech dá už konečne pokoj (nám aj sebe).
 
mínus indicator plus

 

"Vládnuť sa dá naučiť len vládnutím" - to je niečo ako "Písať komentáre sa dá naučiť len písaním komentárov"? Od Vášho príchodu do SME som nezaznamenal žiadny progres vo Vašich komentároch. Samozrejme, je to len môj osobný názor.
Reakcia k téme: Kúpte Matovičovi slovník
04.03.2020 15:45 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

V živote sa človek občas dostane do situácie, ktore sa mu zdajú neriešiteľne, má chuť sa na všetko vykašľať, hodiť problémy za hlavu a mat pokoj. Niektorí to aj urobia, ale väčšine sa vráti pocit zodpovednosti, hlavne ak sa tie problémy tykajú ich blízkych, zatnu sa a snažia sa nájsť riešenie. Treba ho ísť hľadať aj 29.02.2020.
26.11.2019 22:19 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Keď vidím toto vlakno (v tomto momente), jej účastníkov a ich históriu, tak sa mi derie na jazyk slovo úderka. Našťastie, mnohé veci sú mimo Vás. Nemôže byt každý na Váš obraz.
 
mínus indicator plus

 

“Majster Poriadok” má strach, že po voľbách by mohlo prísť generálne upratovanie.
 

1 >

Najčítanejšie na SME