Utorok, 15. október, 2019 | Meniny má Terézia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Alliiass
1>
mínus indicator plus

 

Radšej nech 200 kíl chyba , ako keď 2,5 tony uhynie
 
mínus indicator plus

 

Tak čo ? Deži nevie Jakub sa beží ?
 
mínus indicator plus

Fikcia ?   Fikcia ?

Zas na druhej strane jeden Hyperloop tunel tu už máme , nie je stavebný ale finančný a nie je jeden. Výstavba diaľnic na Slovensku len odzrkadľuje stav, ako fungovali doterajšie vlády na Slovensku. Bohužiaľ neverím, že postačí výmena politikov. Aj keď od nekial treba začať. Pokial politici a ich manažéri budú mat zodpovednosť maximálne tak politickú, veľa sa toho nezmení.
 
mínus indicator plus

 

Neplatia ťa nadarmo , dobre píšeš !
 
mínus indicator plus

 

Pán županko bol len načančaný, tak prosím nerob si zneho srandu. Zrejme ti nefohadza že on nie je hocikto , tak akí ty !
 
mínus indicator plus

alkohol je svinstvo,   alkohol je svinstvo,

tak isto ako to, co urobil. Ja viem ty by si ho najradsej uviazal za auto a povlacil po meste, nastastie nezijeme dakde na vychode :o) Je to jeho zlyhanie , zrejme skonci sa to trestnopravnou dohrou. Zlyhanie pod vplyvom, nie umysel. Samozrejme je to podobne, ako keby niekomu ublizil, keby soferoval opity.
 
mínus indicator plus

 

Pán primátor dostal hľavne hlasi od ľudí, ktorý nie sú taký “zanietení “, ako sú priaznivci ľavicových alebo extremistických strán, ktorí budú voliť “svojich” aj keby žaby padali. Myslím si, že spôsob komunikácie, ktorým sa momentálne prezentuje mu nepomáha. A nemyslím len na magistráte. Aj keď chápem, Je to ľudské , každý má rad zmeny, ale len nech sa nezačne od neho.
 
mínus indicator plus

 

Ja mám informácie len z médií.Takze neviem, aké sú to konkrétne fakty pána primátora. no konkrétne som sa dozvedel, že dve “oslovené” audítorské spoločnosti neboli oslovené. A raz je to za 380, raz za 180 a nakoniec možno za 150 tisíc EUR. Nevyvodzujem z toho nič, beriem to ako fakt. Tak isto netuším, v akom rozsahu má opozícia prístup k informáciám lebo to že má prístup do dozorných rad ešte neznamená že má aj prístup k revelantnym informáciám . Aj vo filme pekárov cisár mal kráľ Rudolf II prístup do kuchyne, kde sa mu varil elixír mladosti :)
 
mínus indicator plus

co Je to toto kradnutie ?   co Je to toto kradnutie ?

Ono to slovíčko je skôr zneužívané, ako prostriedok politického boja. Primátorovi sa len vráti to, čo zasial. Ja som nezabudol, ako sa Smeraci dostali k moci.tak ako primátor. Vždy je to dookola. Ľudia síce seno nežerú , len zrejme majú krátku pamať a silné emócie. Bohužiaľ politika je vždy až v prvom rade, Business. Voliči boli a budú. Mne prekáža to pokrytectvo a tá bezbrehá samoľúbosť v politike. Naposledy má tak, za peniaze daňových poplatníkov, pobavila pani velkoposlankyňa Remišová. To som si doteraz myslel, že Predseda parlamentu je the best of everyone. Prajem pekný deň . Všetkým .
 
mínus indicator plus

Fungujúce kosice   Fungujúce kosice

Tak ako sa kradlo za Močiara, kradlo sa aj za Dzurindu. Ľudia nežerú seno pán Frederik.
 
mínus indicator plus

Keď idu voľby   Keď idu voľby

Aj zdravý rozum dostal šancu ;)
 
mínus indicator plus

 

Vies, čo je to liberálny fašizmus ?
 
mínus indicator plus

Poznáš to príslovie ?   Poznáš to príslovie ?

Čo sa babe prisnilo, to sa babe stalo!
 
mínus indicator plus

 

Pekní chlapci ;)
 
mínus indicator plus

 

Neboj sa ! Pán primátor ten audiasov chliev vyčistí! Musíme veci chytiť do vlastných rúk a ľudu ukázať aká je pravda !!!!
 
mínus indicator plus

 

Nebola to hadica ?
 
mínus indicator plus

 

Pán bude dobre zaplatený Nostradamus ?
 
mínus indicator plus

 

Konšpirátor, len nevie žiť svoj život , tak sa snaží riadiť a montovať sa do životom iných. Konspiratori sú častokrát v reálnom živote manipulátori.
 
mínus indicator plus

 

To je take nostradamovske, ba až jedovaté tvrdenie.uvidime. Ak to bude naozaj tak, ako sa píše, bude to hádam prvý krát od kedy existíuje mesto. Držím palce! Ja osobne tipujem , že ostanú tí terajší.
 
mínus indicator plus

Súdruhom zdar   Súdruhom zdar

Nech už tie strAky skončia na smetisku dejín
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME